Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικά περί iPhone


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 13/10/2022 at 9:57 ΜΜ, athanaso77 said:

Φίλος μου έστειλε τη φωτογραφία που επισυνάπτω και με ρωτάει αν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο.

Επειδή εμένα δεν μου έχει τύχει, το έχει δει κάποιος από εσάς στη συσκευή του;

DE60E07B-750F-4736-95D8-BF9B08201DA5.jpeg

Έχει τύχει στης κοπέλας μου το 13άρι. Το αφήσαμε λίγη ώρα και έφτιαξε. Ούτε με restart έφτιαχνε όμως. Έπρεπε να το αφήσουμε. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα σε όλους ,
Τεχνικη ερώτηση, εχω ρυθμίσει τα focus mode , δουλεια οικεια κλπ κλπ. Πως θα μπορούσα να ρυθμίσω σε καθε Focus mode τις ''αγαπημενες επαφες'' ωστε να τις βλέπω και στο apple watch? πιο συγκεκριμενα θελω να τις βλέπω στο apple watch τις επαφες των ατομων τις δουλειας ευκολα όταν είμαι στη δουλειά για να τους καλώ , ενω όταν δεν ειμαι και δεν μου χρειάζονται να βλεπω αλλες επαφες που εχω ως αγαπημενες , οικογενεια κ φιλους. Ευχαριστω

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, SkenaDena said:
Καλησπέρα σε όλους ,
Τεχνικη ερώτηση, εχω ρυθμίσει τα focus mode , δουλεια οικεια κλπ κλπ. Πως θα μπορούσα να ρυθμίσω σε καθε Focus mode τις ''αγαπημενες επαφες'' ωστε να τις βλέπω και στο apple watch? πιο συγκεκριμενα θελω να τις βλέπω στο apple watch τις επαφες των ατομων τις δουλειας ευκολα όταν είμαι στη δουλειά για να τους καλώ , ενω όταν δεν ειμαι και δεν μου χρειάζονται να βλεπω αλλες επαφες που εχω ως αγαπημενες , οικογενεια κ φιλους. Ευχαριστω

Για να μην απάντησε κανένας μήπως δεν γίνεται; 
 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavlosdr said:

Καλημέρα παιδιά 

Με το VOLTE εκτός από τις κλήσεις βελτιώνονται και τα μηνύματα ;

Όχι όπως αναφέρει και το όνομα της υπηρεσίας είναι voice over LTE 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pavlosdr said:

Το περίμενα γιατί αναφέρει υπηρεσίες φωνής 

Για τα μηνύματα έτσι κι αλλιώς έχουμε το iMessage που είναι μηνύματα μέσο Ίντερνετ 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχει περίπου 2 χρόνια που έχω συνδέσει (αρχικά) την κάρτα της Curve και αργότερα την κάρτα της Εθνικής στο iPhone 6 του πατέρα μου, και πληρώνει στα POS με το Apple Pay αντί να χρησιμοποιεί την φυσική κάρτα της τράπεζας.

Σήμερα μού είπε ότι στις τελευταίες 3 προσπάθειες να πληρώσει (σε 3 διαφορετικά POS) δεν τα κατάφερε.
Εμφανιζόταν στην οθόνη του κινηού η κάρτα της Εθνικής (μετά το double tap στο home button), αλλά η πληρωμή δεν ολοκληρώνονταν.

Επειδή είμαι χρήστης Android και δεν γνωρίζω τι να ψάξω στο iPhone για να δω μήπως βρω τι φταίει, αν εξαιρέσουμε ότι μπορεί να χάλασε το NFC, τί άλλο μπορεί να φταίει;

Ruler για να ενεργοποιείς/απενεργοποιείς το NFC από τις ρυθμίσεις όπως στις Android συσκευές, δεν υπάρχει απ' όσο είδα οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να το έκλεισε κατά λάθος.
Η κάρτα είναι κανονικά συνδεδεμένη (εμφανίζεται άλλωστε, όπως μου είπε στην οθόνη).


Σ' αυτό το σημείο να επισημάνω ότι παίρνοντας στα χέρια μου το κινητό είδα ότι ήταν κλειστά τα data του κινητού.

Με Google Pay στις Android συσκευές μπορείς και πληρώνεις ακόμη και αν δεν έχεις ενεργοποιημένα τα data.
Μήπως στο iPhone πρέπει να έχεις internet για να πληρώσεις, οπότε φταίει αυτό;
Ή κάτι άλλο που δεν μπορώ να σκεφτώ και λόγω των ελαχίστων γνώσεών μου σχετικά τα iPhone.


Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk Pro

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsiftsism said:

Έχει περίπου 2 χρόνια που έχω συνδέσει (αρχικά) την κάρτα της Curve και αργότερα την κάρτα της Εθνικής στο iPhone 6 του πατέρα μου, και πληρώνει στα POS με το Apple Pay αντί να χρησιμοποιεί την φυσική κάρτα της τράπεζας.

Σήμερα μού είπε ότι στις τελευταίες 3 προσπάθειες να πληρώσει (σε 3 διαφορετικά POS) δεν τα κατάφερε.
Εμφανιζόταν στην οθόνη του κινηού η κάρτα της Εθνικής (μετά το double tap στο home button), αλλά η πληρωμή δεν ολοκληρώνονταν.

Επειδή είμαι χρήστης Android και δεν γνωρίζω τι να ψάξω στο iPhone για να δω μήπως βρω τι φταίει, αν εξαιρέσουμε ότι μπορεί να χάλασε το NFC, τί άλλο μπορεί να φταίει;

Ruler για να ενεργοποιείς/απενεργοποιείς το NFC από τις ρυθμίσεις όπως στις Android συσκευές, δεν υπάρχει απ' όσο είδα οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να το έκλεισε κατά λάθος.
Η κάρτα είναι κανονικά συνδεδεμένη (εμφανίζεται άλλωστε, όπως μου είπε στην οθόνη).


Σ' αυτό το σημείο να επισημάνω ότι παίρνοντας στα χέρια μου το κινητό είδα ότι ήταν κλειστά τα data του κινητού.

Με Google Pay στις Android συσκευές μπορείς και πληρώνεις ακόμη και αν δεν έχεις ενεργοποιημένα τα data.
Μήπως στο iPhone πρέπει να έχεις internet για να πληρώσεις, οπότε φταίει αυτό;
Ή κάτι άλλο που δεν μπορώ να σκεφτώ και λόγω των ελαχίστων γνώσεών μου σχετικά τα iPhone.


Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk Pro
 

δεν χρειάζεται ανοιχτά δεδομένα για να πληρωσεις

δεν έχει ρύθμιση για να κλείσεις το nfc

δεν ήταν θέμα του iphone

ίσως ήταν θέμα της εθνικής ακόμα ακόμα μπορεί και του συγκεκριμένου μηχανήματος pos

μου έχει τύχει κάτι συγκεκριμένα μηχανήματα pos να μην δεχονται καποιες στιγμες συναλλαγες απο κινητα παρα μονο με την φυσικη καρτα της τραπεζας. βασικα το ανακαλυψαν αυτο οι υπαλληλοι στο καταστημα αφου δεν μπορουσαν πολλοι να πληρωσουν με τα κινητα

 

ας δοκιμάσει απλά σε ένα άλλο κατάστημα να πληρωσει

μήπως έληξε η κάρτα? είδατε ημερομηνία λήξης?

κάτι άλλο δεν υπάρχει 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum,

 

Χάθηκε το iphone 12 φίλης, το οποίο άμεσα κλειδώθηκε απομακρυσμένα και αισίως βρέθηκε μέσα στη μέρα.

Έκανε sync μέσω ρου finder και επαναφορά με macbook, αλλά στην ενεργοποίηση μετά την επιλογή wifi λέει "Μη δυνατή ενεργοποίηση, απαιτείται ενημέρωση"

 

Δοκίμασα ό,τι αναγράφεται εδώ: https://support.apple.com/el-gr/HT201407

Και συνολικά: να κάνω update το macOS, να κάνω force restart, να βγάλω το pin της sim, να βάλω άλλη sim, να το αφήσω χωρίς sim, να το τρέξω με itunes σε windows pc. Στο mac μου βγάζει error "Απέτυχε η ενεργοποίηση. Δεν είναι δυνατός ο συγχρονισμός του iphone. Έληξε το χρονικό όριο της λειτουργίας". Στο itunes μου βγάζει κάτι του στυλ "Αδυναμία αναγνώρισης, η κάρτα sim δεν αναγνωρίζεται. Βάλτε την πάλι και δοκιμάστε", κάτι σχετικό.

 

Στη sim δεν έχει γίνει φραγή, λειτουργεί κανονικά σε άλλη συσκευή, και ο πάροχος είπε οτι από πλευράς τους δεν υπάρχει κάποιος περιορισμός και είναι καθαρά θέμα συσκευής

 

Έχει κανείς ιδέα τι άλλο μπορούμε να κάνουμε ή πού να απευθυνθούμε από Δευτέρα;

History: Nokia 5210, samsung e720, s.ericsson w810, s.ericsson w705, LG optimus black, LG optimus L9 ii

Current device: LG G4 Dual

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειάζεται ανοιχτά δεδομένα για να πληρωσεις
δεν έχει ρύθμιση για να κλείσεις το nfc
δεν ήταν θέμα του iphone
ίσως ήταν θέμα της εθνικής ακόμα ακόμα μπορεί και του συγκεκριμένου μηχανήματος pos
μου έχει τύχει κάτι συγκεκριμένα μηχανήματα pos να μην δεχονται καποιες στιγμες συναλλαγες απο κινητα παρα μονο με την φυσικη καρτα της τραπεζας. βασικα το ανακαλυψαν αυτο οι υπαλληλοι στο καταστημα αφου δεν μπορουσαν πολλοι να πληρωσουν με τα κινητα
 
ας δοκιμάσει απλά σε ένα άλλο κατάστημα να πληρωσει
μήπως έληξε η κάρτα? είδατε ημερομηνία λήξης?
κάτι άλλο δεν υπάρχει 
Οι πληρωμές ήταν σε 3 διαφορετικά POS, 2 διαφορετικές μέρες, γι' αυτό και άρχισα να υποθέτω ότι κάτι τρέχει από την πλευρά του κινητού.

Θα του πω να δοκιμάσει και αλλού από Δευτέρα, να δούμε αν όντως ήταν πρόβλημα της στιγμής από την πλευρά της Εθνικής, ή υπάρχει πρόβλημα στο κινητό.

Η κάρτα δεν έχει λήξει, άλλωστε με αυτή πλήρωσε όταν απέτυχαν οι προσπάθειες με το Apple Pay. ;)


Σ' ευχαριστώ για την απάντηση.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk Pro


Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που μας γράφεις είναι άσχετα μεταξύ τους 

Να το πάρουμε κατά κάποιο τρόπο απο την αρχή 

Εγινε επαναφορά της συσκευής σε εργοστασιακές ρυθμίσεις; 
Αν ναι μετά βγάζεις το καλώδιο απο τον υπολογιστή. Δεν χρειάζεται 

Ξεκινανε τα πρώτα βήματα γλώσσα, Wi-Fi και λοιπά 

Εκει σταματάει και λέει ότι δεν μπορεί να γίνει ενεργοποίηση της συσκευής; 

1 minute ago, tsiftsism said:

Οι πληρωμές ήταν σε 3 διαφορετικά POS, 2 διαφορετικές μέρες, γι' αυτό και άρχισα να υποθέτω ότι κάτι τρέχει από την πλευρά του κινητού.

Θα του πω να δοκιμάσει και αλλού από Δευτέρα, να δούμε αν όντως ήταν πρόβλημα της στιγμής από την πλευρά της Εθνικής, ή υπάρχει πρόβλημα στο κινητό.


Σ' ευχαριστώ για την απάντηση.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk Pro
 

Εάν είχε χαλάσει το nfc της συσκευής τότε θα πλησίαζε στο pos αλλά δεν θα γινόταν τίποτα. Σαν να μην το πλησίαζε καθόλου δηλαδή 

Άρα το κινητό στέλνει την πληροφορία. Μετά για κάποιο λόγο δεν ολοκληρώνεται η διαδικασία. 
 

Υποψιαζομαι πρόβλημα δικό τους όχι του iPhone 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

On 29/10/2022 at 9:36 ΜΜ, Tasos19s said:

Αυτά που μας γράφεις είναι άσχετα μεταξύ τους 

Να το πάρουμε κατά κάποιο τρόπο απο την αρχή 

Εγινε επαναφορά της συσκευής σε εργοστασιακές ρυθμίσεις; 
Αν ναι μετά βγάζεις το καλώδιο απο τον υπολογιστή. Δεν χρειάζεται 

Ξεκινανε τα πρώτα βήματα γλώσσα, Wi-Fi και λοιπά 

Εκει σταματάει και λέει ότι δεν μπορεί να γίνει ενεργοποίηση της συσκευής; 

 

Ναι, εκεί ακριβώς
 

Ωστόσο όλα τα tutorials προτείνουν σύνδεση σε itunes για συγχρονισμό όταν εμφανίζεται αυτό το μήνυμα, κάποια προτείνουν και mac. Εξ'αυτών ορισμένα (συμπεριλαμβανομένου και του apple support) αναφέρουν ρητά να έχεις κάνει update και itunes/mac, το οποίο το καταλαβαίνω δεδομένου οτι θα χρησιμοποιήσεις το interaction δύο συσκευών! Επίσης κάποιοι οδηγοί αναφέρουν οτι πιθανώς να είναι θέμα της κάρτας sim, και το ακριβές μήνυμα στο itunes είναι¨ "Το iphone δεν ηταν δυνατο να ενεργοποιηθει, διότι δεν ήτνα δυνατή η λήψη των πληροφοριών ενεργοποίησης από τη συσκευή. Αποσυνδέστε το iPhone σας, βεβαιωθείτε οτι η κάρτα SIM εχει εισαχθεί σωστά, και αν χρησιμοποιείτε PIN για τη SIM, αγγίξτε "ξεκλείδωμα" για να το εισάγετε και μετά συνδέστε ξανά το iphone σας."

 Οπότε έλεγξα οτι δεν οφείλεται ούτε σε κάτι sim related 🙂

Ενδεικτικά κάποια link:

https://support.apple.com/en-us/HT201407
https://macreports.com/unable-to-activate-an-update-is-required-to-activate-your-iphone-fix/
https://www.tenorshare.com/iphone-tips/fixed-an-update-is-required-to-activate-your-iphone.html#p2
https://www.ubackup.com/phone-backup/unable-to-activate-iphone-an-update-is-required.html
https://robotpoweredhome.com/an-update-is-required-to-activate-your-iphone/

 

Μόνο το recovery δεν έχω δοκιμάσει, γιατί δεν ξέρω πώς δουλεύουν τα backup σε iphone και θέλω να αποφύγω να χαθούν όλα τα αρχεία! Οποιαδήποτε ιδέα ή πρόταση για κανάλι υποστήριξης της apple ευπρόσδεκτα 😄 

History: Nokia 5210, samsung e720, s.ericsson w810, s.ericsson w705, LG optimus black, LG optimus L9 ii

Current device: LG G4 Dual

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, giannis_al said:

Ναι, εκεί ακριβώς
 

Ωστόσο όλα τα tutorials προτείνουν σύνδεση σε itunes για συγχρονισμό όταν εμφανίζεται αυτό το μήνυμα, κάποια προτείνουν και mac. Εξ'αυτών ορισμένα (συμπεριλαμβανομένου και του apple support) αναφέρουν ρητά να έχεις κάνει update και itunes/mac, το οποίο το καταλαβαίνω δεδομένου οτι θα χρησιμοποιήσεις το interaction δύο συσκευών! Επίσης κάποιοι οδηγοί αναφέρουν οτι πιθανώς να είναι θέμα της κάρτας sim, και το ακριβές μήνυμα στο itunes είναι¨ "Το iphone δεν ηταν δυνατο να ενεργοποιηθει, διότι δεν ήτνα δυνατή η λήψη των πληροφοριών ενεργοποίησης από τη συσκευή. Αποσυνδέστε το iPhone σας, βεβαιωθείτε οτι η κάρτα SIM εχει εισαχθεί σωστά, και αν χρησιμοποιείτε PIN για τη SIM, αγγίξτε "ξεκλείδωμα" για να το εισάγετε και μετά συνδέστε ξανά το iphone σας."

 Οπότε έλεγξα οτι δεν οφείλεται ούτε σε κάτι sim related 🙂

Ενδεικτικά κάποια link:

https://support.apple.com/en-us/HT201407
https://macreports.com/unable-to-activate-an-update-is-required-to-activate-your-iphone-fix/
https://www.tenorshare.com/iphone-tips/fixed-an-update-is-required-to-activate-your-iphone.html#p2
https://www.ubackup.com/phone-backup/unable-to-activate-iphone-an-update-is-required.html
https://robotpoweredhome.com/an-update-is-required-to-activate-your-iphone/

 

Μόνο το recovery δεν έχω δοκιμάσει, γιατί δεν ξέρω πώς δουλεύουν τα backup σε iphone και θέλω να αποφύγω να χαθούν όλα τα αρχεία! Οποιαδήποτε ιδέα ή πρόταση για κανάλι υποστήριξης της apple ευπρόσδεκτα 😄 

Αφού είπες ότι έχεις κάνει επαναφορά την συσκευή άρα ότι είχε μέσα χάθηκαν 

Είναι unlocked η συσκευή σου; 
Δοκιμασες είπες με άλλη sim? 
Καθαρά σε αυτό το σημείο θέλει μια ενεργή κάρτα sim για να κάνει επιβεβαίωση με τους servers της Apple για να προσχωρήσει 

Θελει δηλαδή Ίντερνετ και ενεργή κάρτα sim τίποτα άλλο 

Ουτε η σύνδεση με υπολογιστή είναι απαραίτητη και ίσως δημιουργεί και παραπάνω προβλήματα 

 

Κανε την διαδικασία από την αρχή χωρίς σύνδεση με υπολογιστή 

Αν χρειαστεί βάλε μια άλλη κάρτα μέσα μήπως υπάρχει κάποιο θέμα με την κάρτα σου 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Tasos19s said:

Αφού είπες ότι έχεις κάνει επαναφορά την συσκευή άρα ότι είχε μέσα χάθηκαν 

Είναι unlocked η συσκευή σου; 
Δοκιμασες είπες με άλλη sim? 
Καθαρά σε αυτό το σημείο θέλει μια ενεργή κάρτα sim για να κάνει επιβεβαίωση με τους servers της Apple για να προσχωρήσει 

Θελει δηλαδή Ίντερνετ και ενεργή κάρτα sim τίποτα άλλο 

Ουτε η σύνδεση με υπολογιστή είναι απαραίτητη και ίσως δημιουργεί και παραπάνω προβλήματα 

 

Κανε την διαδικασία από την αρχή χωρίς σύνδεση με υπολογιστή 

Αν χρειαστεί βάλε μια άλλη κάρτα μέσα μήπως υπάρχει κάποιο θέμα με την κάρτα σου 

Έχω δοκιμάσει και να βάλω sim που δούλευε σε άλλη συσκευή. Επίσης η sim που είχε όταν χάθηκε δοκιμάστηκε σε άλλη συσκευή και δουλεύει κανονικά, κι επίσης έσβησα το κλείδωμα, για να μη ζητάει καν pin. Δοκίμασα και χωρίς καθόλου sim.  Τίποτα δε δούλεψε απ'αυτά!

 

Επαναφορά δεν έκανα εγώ, έκανε η φίλη μου ακολουθώντας τις οδηγίες του macbook για το "ξεκλείδωμα" του iphone μετά την εύρεσή του. Επίσης ακόμη κι αν δε διαβάζει τη sim, συνδέθηκα σε wifi δικτυο. Δε θα έπρεπε να μπορεί να κάνει την επιβεβαίωση από εκεί; Ή η sim δε χρησιμοποιείται για το internet, αλλά δίνει κάποιες επιπλέον πληροφορίες;

History: Nokia 5210, samsung e720, s.ericsson w810, s.ericsson w705, LG optimus black, LG optimus L9 ii

Current device: LG G4 Dual

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, giannis_al said:

Έχω δοκιμάσει και να βάλω sim που δούλευε σε άλλη συσκευή. Επίσης η sim που είχε όταν χάθηκε δοκιμάστηκε σε άλλη συσκευή και δουλεύει κανονικά, κι επίσης έσβησα το κλείδωμα, για να μη ζητάει καν pin. Δοκίμασα και χωρίς καθόλου sim.  Τίποτα δε δούλεψε απ'αυτά!

 

Επαναφορά δεν έκανα εγώ, έκανε η φίλη μου ακολουθώντας τις οδηγίες του macbook για το "ξεκλείδωμα" του iphone μετά την εύρεσή του. Επίσης ακόμη κι αν δε διαβάζει τη sim, συνδέθηκα σε wifi δικτυο. Δε θα έπρεπε να μπορεί να κάνει την επιβεβαίωση από εκεί; Ή η sim δε χρησιμοποιείται για το internet, αλλά δίνει κάποιες επιπλέον πληροφορίες;

Η sim χρειαζεται για να γίνει ενεργοποίηση άσχετα από που τραβάει Ίντερνετ

Κάποιες συσκευές είναι κλειδωμένες πχ σε δίκτυα Αμερικής, αυτό το καταλαβαίνει η apple την στιγμή που γίνεται η ενεργοποίηση της συσκευής πρέπει να έχεις μέσα sim που ειναι απο την εταιρεια αυτην πχ AT&T

Αυτό όμως δεν αφορά την συσκευή σας αφού ήδη δούλευε με την sim που είχε μεσα

Δεν ξέρω αν κάποιο κομμάτι λείπει από το παζλ που έχει σχέση με το ότι χάθηκε, πάτησε η φίλη σου ότι το έχασε, μετά το βρήκε και στο τέλος κάτι έκανε λάθος στην διαδικασία να το επαναφέρει 

Η εύκολη λύση είναι να γίνει πλήρης επαναφορά της συσκευής από το iTunes και όταν ανοίξει να γίνουν όλα με την σειρά αλλά εννοείται όλα από μέσα θα χαθουν

Ίσως ήδη όλα από μέσα να έχουν χαθεί δεν ξέρω πως λειτουργεί ακριβώς το κομμάτι αυτό που αφορά μια χαμένη συσκευή γιατί δεν μου έτυχε ευτυχώς ποτέ 

 

Μήπως να μιλούσατε με το support της Apple να πειτε τι εγινε? Υπαρχουν παραστατικα οπως αποδειξη αγορας της συσκευης? Τα στοιχεια του Apple ID που ηταν περασμενο μεσα στην συσκευη τα θυμαται η φιλη? 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα σας, έχω παρατηρήσει ότι στο iOS 16.1 και στην 16.1.1 το YouTube App βγάζει σφάλμα στην αναπαραγωγή βίντεο. 
εχω δοκιμάσει τυχόν fix από το internet τίποτα δεν δούλεψε.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Nikolas14 said:

Καλησπέρα σας, έχω παρατηρήσει ότι στο iOS 16.1 και στην 16.1.1 το YouTube App βγάζει σφάλμα στην αναπαραγωγή βίντεο. 
εχω δοκιμάσει τυχόν fix από το internet τίποτα δεν δούλεψε.

Υπάρχει πρόβλημα 

Το έχω διαβάσει και από άλλους χρήστες 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, έχω παρατηρήσει ότι στο iOS 16.1 και στην 16.1.1 το YouTube App βγάζει σφάλμα στην αναπαραγωγή βίντεο. 
εχω δοκιμάσει τυχόν fix από το internet τίποτα δεν δούλεψε.

Προς το παρον χρησιμοποιησε το Safari

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Μια ερωτηση.Κατεβασα το 1.1.1.1. vpn αλλα τρωει τρελα την μπαταρια του κινητου κ το απεγκατεστησα.

Υπαρχει καποιο που να μην ρημαζει την μπαταρια η τελικα δεν χρειαζεται μια τετοια εφαρμογη στο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, josuts said:

Καλησπερα παιδια.Μια ερωτηση.Κατεβασα το 1.1.1.1. vpn αλλα τρωει τρελα την μπαταρια του κινητου κ το απεγκατεστησα.

Υπαρχει καποιο που να μην ρημαζει την μπαταρια η τελικα δεν χρειαζεται μια τετοια εφαρμογη στο κινητο?

Για ποιο λόγο το έβαλες; 🤔 

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, koutsis said:

Για ποιο λόγο το κατέβασες; 

για πιο λόγο να έχεις vpn? μόνο αν θέλεις να κανείς κάτι και να φαίνεσαι σε άλλη χωρα

αλλιώς τζάμπα μπαταρία τρως

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Tasos19s said:

για πιο λόγο να έχεις vpn? μόνο αν θέλεις να κανείς κάτι και να φαίνεσαι σε άλλη χωρα

αλλιώς τζάμπα μπαταρία τρως

περισσοτερο σαν εξτρα ασφαλεια το ειδα κ οχι για να φαινομαι σε αλλη χωρα.Οποτε καλα το ξηλωσα γιατι με ρημαξε απο το πρωι.Σε ευχαριστω!:)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, josuts said:

περισσοτερο σαν εξτρα ασφαλεια το ειδα κ οχι για να φαινομαι σε αλλη χωρα.Οποτε καλα το ξηλωσα γιατι με ρημαξε απο το πρωι.Σε ευχαριστω!:)

Άμα θέλεις ασφάλεια μην διαβάζεις και μην ακούς ειδήσεις 

Άλλος τρόπος δυστυχώς δεν υπάρχει με smartphone 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Tasos19s said:

Άμα θέλεις ασφάλεια μην διαβάζεις και μην ακούς ειδήσεις 

Άλλος τρόπος δυστυχώς δεν υπάρχει με smartphone 

ενταξει σχετικη ασφαλεια εννοουσα οχι τιποτα περιεργο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...