Jump to content

Samsung Galaxy Tab S4 10.5 (SM-T835/SM-T830)


EddieX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ βρήκα τελικά αυτήν σε καλή τιμή από Amazon

Samsung Tablettasche Bookcover für Galaxy Tab S4 26,67 cm (10,5 Zoll) Grau https://www.amazon.de/dp/B07G3B6NWR/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_q1RpEbC79JN51

Ωραία είναι και ωραίο χρώμα αλλά αν δώσεις για σκέτη θήκη ένα 20ρικο, δες και αυτό το Backlight keyboard /case με 7 διαφορετικούς φωτισμους, νομίζω είναι το καλύτερο που χω δει έως τώρα ...

35£ το έχει, απλα δεν ξερω τι γίνεται με τελωνείο τώρα πλέον από Αγγλία ...Ισως υπάρχει και σε διαφορετική αποθήκη ...

https://www.amazon.com/dp/B07QFTWDQP/?coliid=IBYP5MNIB9GNQ&colid=15LEXHYSN1K1O&psc=0&ref_=lv_ov_lig_dp_it

 

*Αν δεν είχα πάρει αυτό από το banggood, θα το έπαιρνα χωρίς δεύτερη σκέψη :)

Edited by daitalos
:respect:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 100
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωραία είναι και ωραίο χρώμα αλλά αν δώσεις για σκέτη θήκη ένα 20ρικο, δες και αυτό το Backlight keyboard /case με 7 διαφορετικούς φωτισμους, νομίζω είναι το καλύτερο που χω δει έως τώρα ...

35£ το έχει, απλα δεν ξερω τι γίνεται με τελωνείο τώρα πλέον από Αγγλία ...Ισως υπάρχει και σε διαφορετική αποθήκη ...

https://www.amazon.com/dp/B07QFTWDQP/?coliid=IBYP5MNIB9GNQ&colid=15LEXHYSN1K1O&psc=0&ref_=lv_ov_lig_dp_it

 

*Αν δεν είχα πάρει αυτό από το banggood, θα το έπαιρνα χωρίς δεύτερη σκέψη :)

 

 

$42.99

This item does not ship to Greece. Please check other sellers who may ship internationally. Learn more

Link to comment
Share on other sites

Ωραία είναι αλλά επειδή μου βρισκότανε ένα Κ8 30 Logitech πληκτρολόγιο bluetooth είπα να την πάρω σκέτη

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εν τω μεταξύ το decks με ένα ποντικάκι και πληκτρολόγιο τα σπάει είναι σαν να έχεις πάρει και ένα laptop

Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΧΩ ΕΝΑ SAMSUNG GALAXY TAB S4 +WIFI + LTE 64 GB + ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ SAMSUNG BOOK COVER ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΤΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΕΞΤΡΑ!!!! ΟΠΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ στειλτε μου στο mail dionysios1@msn.com !!!!! ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Επίσης κι εγώ εχω μια πολύ καλή θήκη για το S4 (την TECH PROTECT SURVIVE) και την δίνω 15€ γιατί η γυναίκα μου πήρε μια Samsung book.

Στείλτε pm όποιος ενδιαφέρεται.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ενημέρωση λογισμικού για το 4G μοντέλο με επίπεδο επιδιόρθωσης ασφαλείας 1 Μαρτίου 2020. Ελληνικό από Γερμανό εάν έχει σημασία.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μάγκες , επειδή επεξεργαζομαι πολλές φωτογραφίες απτή dslr στο s10 plus κ με κούρασε, σκέφτηκα να πάω σε μεγαλύτερη οθόνη, στην αρχή έλεγα για το S5e κ μετά είπα θα είναι καλύτερα με το πενάκι και το δικό σας το S4, η χρήση θα είναι λίγο απολα νετφλιξ, μουσική you tube, επεξεργασία φώτο, κάνα παιχνδιι, σερφαρισμα και fb και ινστα, τι προτείνετε, λόγω αμολεντ σκέφτομαι να έρθω κ σε ταμπλέτ σαμι και λόγω δυνατού σέρβις αχρείαστο να είναι,, δεν ξέρω αν θα με βόλευε άλλη μάρκα η άλλο σαμι ταμπλέτ με lcd. Καθε γνώμη ευπρόσδεκτη

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Τι γνωμη? Τα ειπες μονος σου. Φοβερη οθονη (λογος αγορας απο μονος του), γραφιδα κορυφη και στο πακετο, ο,τι πρεπει για καταναλωση περιεχομενου - προχωρας αφοβα...
Link to comment
Share on other sites

Τι γνωμη? Τα ειπες μονος σου. Φοβερη οθονη (λογος αγορας απο μονος του), γραφιδα κορυφη και στο πακετο, ο,τι πρεπει για καταναλωση περιεχομενου - προχωρας αφοβα...

 

Μωρέ ξέρω πως αξίζει αλλά δεν υπάρχει μια φυσιολογική τιμή

Θα το πάρω μάλλον με μείωση ΦΠΑ αλλά έλεγα μην παίξει κ καμία προσφορά όπως τη black Friday

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ ξέρω πως αξίζει αλλά δεν υπάρχει μια φυσιολογική τιμή

Θα το πάρω μάλλον με μείωση ΦΠΑ αλλά έλεγα μην παίξει κ καμία προσφορά όπως τη black Friday

Εγώ θα σου πρότεινα να περιμένεις το Tab S6 Lite. Κυκλοφορέι επίσημα στην Ελλάδα στις 15 Μαϊου και περιλαμβάνει και το S-Pen. Η Τιμή που νακοινώθηκε στην Αμερική είναι $349, οπότε θα πάρεις ένα ολοκαίνουργιο μοντέλο, πανω κάτω με τα χρήματα που θα έδινες για το Tab S4.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότεινα να περιμένεις το Tab S6 Lite. Κυκλοφορέι επίσημα στην Ελλάδα στις 15 Μαϊου και περιλαμβάνει και το S-Pen. Η Τιμή που νακοινώθηκε στην Αμερική είναι $349, οπότε θα πάρεις ένα ολοκαίνουργιο μοντέλο, πανω κάτω με τα χρήματα που θα έδινες για το Tab S4.

 

 

Το είδα κ γω αλλά τα lite γενικά δεν μου κάθονται καλά στο μάτι..

Θα τα ξανακοιτάξω κ σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις, ελπίζω να είναι δυνατό κ στην επεξεργασία με τις φωτογραφίες κ γρήγορο γενικά

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Το είδα κ γω αλλά τα lite γενικά δεν μου κάθονται καλά στο μάτι..

Θα τα ξανακοιτάξω κ σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις, ελπίζω να είναι δυνατό κ στην επεξεργασία με τις φωτογραφίες κ γρήγορο γενικά

 

Καλύτερα s3 ακόμη και μεταχειρισμένο παρά αυτό το πράγμα, 350 έχει το iPad αν πας σε LCD αντί amoled

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα s3 ακόμη και μεταχειρισμένο παρά αυτό το πράγμα, 350 έχει το iPad αν πας σε LCD αντί amoled

 

Διάβασα πρόσφατα ότι το s6lite ναι μεν έχει πενάκι αλλά ΔΕΝ θα έχει amoled οπότε μάλλον τρώει άκυρο..

Οπότε συνεχίζω να κοιτάζω για s5 e. Η s4

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Έπιασα στα χέρια μου το s5e, (κάτοχος s4 τώρα) κανένας ενθουσιασμός να το αγοράσω

Μένω στο μακραν καλύτερο s4 που έχω τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Και μόνο για το πενάκι αξίζει να πάρεις το S4

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Έπιασα στα χέρια μου το s5e, (κάτοχος s4 τώρα) κανένας ενθουσιασμός να το αγοράσω

Μένω στο μακραν καλύτερο s4 που έχω τώρα.

 

 

Καλά εννοείται πως δεν θα άξιζε τέτοια μετάβαση...

Το θέμα είναι ότι το S4 το βρίσκεις 560 αντί για 350/400

Κ το 5se το βρίσκεις 15 ευρώ κάτω από όσο είχε όταν πρώτο κυκλοφόρησε...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

δουλευει κανεις το dex ? Αν ναι πειτε τι καλωδια χρησιμοποιειτε , και αν φορτιζουν ταυτοχρονα την συσκευη . εγω εχω αυτο https://www.e-shop.gr/4smarts-converter-officecord-dual-screen-for-samsung-huawei-dex-easy-projection-p-TEL.059909

Ειναι απιστευτα βολικο !! εχω αραιωσει τις επισκεψεις στου υπολογιση μου πλεον

Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Android 10 για SM-T835 (εγκαταστάσει με odin)

xef (Γαλλία)

https://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-s4/how-to/android-10-available-xef-csc-lte-t4121245/post82894703

Ωραια ευχαριστούμε !

Ελπίζω να μην το κάνει αργό μόνο :)

Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

Ωραια ευχαριστούμε !

σήμερα μου ήρθε αυτόματη εγκατάσταση αφού φορτώσει το update στην επανεκκίνηση Με κοψοχόλιασε γιατί επί πέντε λεπτά έβγαζε περιεργες αποχρώσεις σαν να χάλασε η οθόνη..

Τελικά αφού πάτησα πολλές φορές το shutdown

Πήρε μπροστά ..στη συνέχεια Αφού το έκανα backup το έκανα και ένα reset για να γίνει καθαρή εγκατάσταση μέχρι τώρα οι εντυπώσεις μου είναι καλές είναι σχετικά γρήγορο όπως πριν

Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το έχω μερικούς μήνες δυστυχώς το δουλεύω ελάχιστα αλλά είναι σε όλα που προσφέρει άψογο. Εχθές το άνοιξα μετά από καιρό και έβγαλε ενημέρωση για Android 10 και έκδοση One UI 2.1. Εκανα την ενημέρωση και έγινε ακόμα καλύτερο.

Ένα μεγάλο μπράβο στη Samsung για αυτό το tablet.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Καλημέρα

Έχασα το πενάκι,παίζει να βρούμε πουθενά φθηνά κανένα; Γιατί στα μαγαζιά το έχουν 35 και 40€ έλεος δηλαδή.

S4 tab pen ψάχνω αλλά δεν βλέπω φως...αν έχει κανείς καμιά ιδέα να πάρω από πουθενά φθηνά ας στείλει. (Όχι alixpress κτλπ,είδα και ξέρω έχει 18€ αλλα θέλει 2 μήνες να έρθει) κάπου γρήγορα ψάχνω ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Έχασα το πενάκι,παίζει να βρούμε πουθενά φθηνά κανένα; Γιατί στα μαγαζιά το έχουν 35 και 40€ έλεος δηλαδή.

S4 tab pen ψάχνω αλλά δεν βλέπω φως...αν έχει κανείς καμιά ιδέα να πάρω από πουθενά φθηνά ας στείλει. (Όχι alixpress κτλπ,είδα και ξέρω έχει 18€ αλλα θέλει 2 μήνες να έρθει) κάπου γρήγορα ψάχνω ...

35 παρτο δεν θα βρεις πουθενα φθηνοτερα και το αυθεντικό .Εχει κατι φθηνα πενακια το banggood & gearbest , εκτος που θα κανουν εναν μηνα να ερθουν ειναι και μαπιτσες,αναγνωριζουν οποτε θελουν...

35 & 40 scroutz , 60 το φθηνοτερο η samsung...

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...