Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος IV)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πιστεύω είναι καλύτερα να δωθεί βάση στην μελλοντική υποστήριξη από την εταιρία, στο oxygen os, παρά στην πιο γρήγορη φόρτιση και την παραπάνω ram. Άρα μάλλον 1+ μεταξύ των 2

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην θέλει xiaomi αλλά το mi 9t pro συγκεντρώνει αρκετά από αυτά που επιθυμεί.

Και δεν έχει notch.

Link to comment
Share on other sites

https://eu.redmagic.gg/products/red-magic-5g

 

Ρίξε μια ματιά στο Nubia έχει καλή τιμή.Τωρα από υποστήριξη δεν ξέρω έρχεται με Android 10.

 

Edit:Σορρυ τώρα είδα ότι δεν θέλει ZTE.

Link to comment
Share on other sites

Τα βρίσκω από 550-630ευρ, δεν έχουν μεγάλη διαφορα στην τιμή.

 

Αν και θα ήθελα όσο καλύτερη κάμερα γίνεται δεν είμαι τόσο σίγουρος αν το νεότερο Mi 10 θα έχει καλύτερη κάμερα απο του Note 10. Απ ότι κατάλαβα το OP7 Pro θα έχει την χειρότερη κάμερα από τα 3 αλλα την καλύτερη εμπειρία στο software κομμάτι.

 

Εσείς τι θα επιλέγατε και γιατί?

Edited by koufos
NOKIA 3310 - NOKIA 3330 - NOKIA 6600 - NOKIA 6630 - SE P990i - Imate jasjar - NOKIA N95 - Sony Ericsson W800 - HTC Touch Pro - LG Secret - NOKIA N70 - HTC HD2 - Samsung Galaxy ACE - HTC ONE X - iPhone 5 - LG G2 - NOKIA Lumia 1520 - Moto X - iPhone 6 - Note 5 - iPhone 6S - S7 Edge
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους ένας φίλος μου πήγε να περάσει μια ρομ pixel μου είπε και όταν έκανε reboot έχει κλειδώσει το τηλέφωνο το θέμα είναι πως δεν θυμάται ούτε email ούτε password ούτε τίποτα τι μπορούμε να κάνουμε για να το ξεκληδωσουμε??

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους ένας φίλος μου πήγε να περάσει μια ρομ pixel μου είπε και όταν έκανε reboot έχει κλειδώσει το τηλέφωνο το θέμα είναι πως δεν θυμάται ούτε email ούτε password ούτε τίποτα τι μπορούμε να κάνουμε για να το ξεκληδωσουμε??

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κανένας??

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω το pocophone και λόγω ότι το έχω πολύ καιρό θα ήθελα να το αλλάξω με κάποιο άλλο ισάξιο πιο καινούργιο μέχρι 200 ευρώ εάν υπάρχει.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω το pocophone και λόγω ότι το έχω πολύ καιρό θα ήθελα να το αλλάξω με κάποιο άλλο ισάξιο πιο καινούργιο μέχρι 200 ευρώ εάν υπάρχει.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

redmi note 8 pro φίλε.. το έχω και είναι οτι πιο τίμιο υπάρχει σ αυτα τα λεφτά

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Note 8 pro και από εμένα. Εγγύηση.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nokia 2720 Flip μπορείς να δεις περισσότερα στο θέμα του: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=479722

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Mε mediatek είναι?

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

To Note 8 Pro ναι με Mediatek είναι (Helio G90)...

Link to comment
Share on other sites

Ελαφρώς καλύτερη οθόνη το galaxy... Πολυ καλύτερο βίντεο.. Μπαταρία, φώτο το p30 πιο απλό το s10 σε λειτουργικό.. Πιο βράχος το p30.. Βάλε προτεραιότητες και επελεξε

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω το S10 για να τα συγκρίνω, έχει το p30 pro ο πατέρας μου τρομερή κάμερα από τις καλύτερες που έχω δει ειδικά βραδινές λήψεις. Προφανώς και το s10 δεν πάει πίσω στο θέμα κάμερας, το αντίθετο! Επίσης είναι και τι είδους android προτιμάς, το one ui της samsung ή το emui της huawei, προσωπικά μ'αρεσει λίγο περισσότερο το one ui της samsung αν και χρήστης του P20

 

Mπαταριά προφανώς υπέρ του p30 pro σκυλί (4200mAh). Aν σε ενδιαφέρει ένα πιο βολικό κινητό στο χέρι πας S10 λόγω μικρότερου μεγέθους

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Υπολογισε και ποσο χρονο θες να χασεις στο να ψάχνεις πιο γυαλι και ποια μεμβράνη θα δουλευει με το δαχτυλικο αποτυπωμα στο S10.
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

S10 από μένα,το λογισμικό της Huawei δεν παλεύεται (γνώμη μου,μην παρεξηγώ)
Link to comment
Share on other sites

Αγορά συσκευή προτεραιότητα WiFi calling

 

Δίνω ένα όριο στα 200€

Να παίζει out of box το WiFi calling σε cosmote και Vodafone.

Να έχει Google play store (κάπου διάβασα ότι κάποιες δεν έχουν)

 

Αξίζει σαν μοναδικό κριτήριο το WiFi calling;

Έχω πρόβλημα σε σήμα σπίτι και στα 2 δίκτυα.

 

Χριστός Ανέστη

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To Note 8 Pro ναι με Mediatek είναι (Helio G90)...
Χίλιες φορές snapdragon.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το λειτουργικό δεν έχω πρόβλημα, με λίγο ψάξιμο όλα τα βρίσκεις....με το μέγεθος αν και μου αρέσουν τα μαζεμένα τηλέφωνα μερικά χιλιοστά παραπάνω δεν είναι πιστεύω μεγάλη διαφορά. Τώρα όσον αφορά τη μπαταρία ναι, εκεί με ενδιαφέρει η αυτονομία και επίσης δεν θέλω ένα κινητό με τέλειες φώτο και μάπα βίντεο και το αντίθετο. Είναι μεγάλη η διαφορά μεταξύ των 2 κινητών σε αυτούς τους δύο τομείς;
Link to comment
Share on other sites

Χίλιες φορές snapdragon.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ο επεξεργαστής που έβαλαν στο rn8 pro παει σφαίρα, δεν κολλάει, δεν υπερθερμαινεται, κανει αψογη διαχείριση ενέργειας και παίρνει και gcam.. αλλά κάτι παραπάνω θα ξέρεις εσυ που δεν το έχεις πιάσει στα χέρια σου απο μενα που είμαι κάτοχος:rolleyes:

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Χίλιες φορές mediatek, είναι εξαιρετικός αυτός που φοράει η συσκευή.

Τον προτιμώ 1000 φορές από κάτι πολυδιαφημισμενους snap...

Κάτοχος από τον Νοέμβριο.

Απίστευτη συσκευή, τρέχει τα πάντα απροβληματιστα, δεν ζεσταίνεται, άψογη μπαταρία, οθοναρα, καλό είναι να ακούμε τους κατόχους που έχουν εμπειρία.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, μια ερώτηση έχω για το κινητό αυτό. Με καλουν, μου στέλνουν μηνύματα και το τηλέφωνο δεν αφήνει κάποιο led να αναβοσβήνει για ειδοποιήση. Υπάρχει κάποια ρύθμιση??
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to 📱 Αγορά κινητού μαξ 750-800€
  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος IV)
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...