Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος IV)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eυχαριστω Αλεξανδρε για τα λινκς, θα τον βοηθησουν να αποφασισει λογικα μιας και φαινεται πολυ ξηγας ο ανμποξερ.

 

Τζιμη ειναι για αλλον το κινητο, αν ηταν για μενα θα πηγαινα σιγουρα σε κατι χωρις νοτς.

 

Τελοσπαντων, νομιζω το π20 προ ειναι μισο κλικ πανω απο τα υπολοιπα. Ιδωμεν

 

Οπως και να χει, ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα ήθελα μια μικρή βοήθεια μεταξύ https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-xiaomi-redmi-note-5 και https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-huawei-p-smart και αυτού https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-huawei-mate-10-lite . Ποίο προτείνετε , σας ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

γεια σας,ποια η γνωμη σας για το συγκεκριμενο κινητο??αναμεσα στο Nubia Z17 και στο xiaomi note 5 ποιο απο τα δυο θα διαλαγατε?ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγω

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. θελω να παρω σε μια φιλη που δεν εχει και πολυ σχεση με την τεχνολογια ενα κινητο με καλη καμερα καπου στα 500 ευρω απο phonegallery.

η μεγαλυτερη μπαταρια και η χωρητικοτητα το huawei μαρεσουν. απο καμερα αυτα π εχω δει μ φαινονται παρομοια.

απ την αλλη το 1hour σερβις της samsung θα την βολεψει πολυ. εχει η huawei αναλογο σερβις ή θα πρεπει να το στειλουμε στο καταστημα και βλεπουμε??

 

σας ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλα αν εισαι Αθηνα και δεν δεσμευεσαι να κανεις την αγορα με το καταστημα που ανεφερες δες εδω λιγο στο αρθρο του myphone και τσεκαρε μερικες τιμες http://myphone.gr/forum/showthread.php?p=7620576#post7620576 Το s8 στα 443 ,99 , s8+ στα 507 και s9 στα 527,40.Παντως αφου η κοπελα δεν ειναι σχετικη με τεχνολογια/φωτογραφια και με τα 2 μοντελα θα ειναι υπερκαλυμμενη.Στατιστικα απο οτι βλεπω ομως οι κοπελες προτιμουν Σαμι.Oσον αφορα το service της huawei υπαρχει αποκλειστικο service center της huawei στην Αθηνα - Μιχαλακοπουλου 178.Ελπιζω να βοηθησα Edited by Lensman
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Διάβασε εδώ και θα πάρεις την απάντηση που ζητάς από τους ίδιους τους κατόχους της συσκευής... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=465396

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. το θεμα μπορει να κλεισει περιμενω το g7 να μου ερθει,αν και ειδα στο νετ οτι ειναι απιροελαχιστες η διαφορες της καμερας. σας ευχαριστω πολυ για της απαντησεις,
Link to comment
Share on other sites

ποιο κινητο προτεινετε?βασικα θελω να εχει καλη μπαταρια,fhd οθονη και να μην ξεπερναει τις 6 ιντζες..και οσο το δυνατον καλυτερη καμερα!
Link to comment
Share on other sites

xiaomi redmi note 5

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 4 χρόνια με το alpha και χωρίς αλλαγή μπαταρίας και χωρίς απολύτως κανένα πρόβλημα ήρθε η ώρα για αντικατάσταση

Είναι σωστή επιλογή το a8? Η προτείνετε κάτι άλλο?

Με ενδιαφέρει το ράδιο και η κάμερα

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα θα πηγαινα σε g6. Ανωτερο σε ολα, ισως εκτος αυτονομιας. Και το honor 10 παιζει δυνατα σ αυτη τη τιμη
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, πρέπει να πάρω οπωσδήποτε κινητό. Το v10 με άφησε με Bootloop,1 μήνα αφού έληξε η εγγύηση...

έχουμε και λέμε... έχω ξεκαθαρίσει αυτά τα 2

Στα 200 ευρώ το redmi note 5 και στα 300 ευρώ το nokia 8. Θα ήταν ιδανικό η συσκευή να είχε ραδιόφωνο(για να περνάει η ώρα μου)

Έχετε κάποια άλλη πρόταση?

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να βρούμε κάποιον να θέλει το Note 8 (128gb) σε μπλε χρώμα και με το Dex Station και μια θήκη της Samsung με 660€? Πρέπει να βρω αγοραστή οπωσδήποτε μέχρι την Παρασκευή. Κάντε κάτι ρε παιδιά. fc39994b6bc3fbc5495058923d8d755b.jpg8f0961ea7be3da47552789a98dc78177.jpg63bcc79d564740a70c93d57bb8b34191.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N9500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ειμαι αναμεσα σε αυτες της 2 συσκευες Sony Xperia XA1 Plus ή Huawei Mate 10 Lite θελω τη βοηθεια σας παρακαλω :(

Nokai 5110-Nokia 3310-Nokia 3410-Sony ericsson t68i-Sony ericsson t610-LG K920-Nokia 6230i-

Nokia 6220c-Nokia 610-SoNY Xperia P-Sony Xperia Z1 Honami-Iphone 5s-

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι υπερευχαριστημενος από την συσκευή ειδικά με την 8.1 που θα πάρουμε πολλά καλούδια,960fps slow Motion κτλ.

Έβαλα αγγελία και είχα πολλές προτάσεις για ανταλλαγή και για πωληση αλλά δεν με τραβάει κάτι..

Σκεφτόμουν p20 pro η s9+ αλλά δεν πιστεύω να αξίζει η μεταφορά και η χρηματική διαφορά..

Εσείς τι λέτε?

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό σκέφτομαι. Χαχα!! Άλλες γνώμες?

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα σε s9+. εκτος της μπαταριας που το mate ειναι καλυτερο σε ολα τα αλλο το s9+ υπερτερει.
Link to comment
Share on other sites

Πέρα από την οθόνη σε τι άλλο υπερτερεί το s9+?Φιλος που είχε το απλό s9 η διαφορά στην οθόνη δεν είναι πολύ μεγάλη..

Στο δικό μου μάτι τουλάχιστον είναι σχεδόν πανομοιότυπες.

Επίσης συγκριτικό που έκανα με το απλό s9 στην κάμερα σχεδόν ίδια είναι με το Mate 10 pro να υπερτερεί λίγο στις νυχτερινες.

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

στην οθονη εχει διαφορα, ημερησιες φωτο και βραδυνες , και μεγαλη διαφορα στο βιντεο. τουλαχιστον αυτο ειδα εγω το διαστημα που τα ειχα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to 📱 Αγορά κινητού μαξ 750-800€
  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος IV)
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...