Jump to content

Καρτοκινητό εξωτερικού στην Ελλάδα.


bbbb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να παραγγείλω την SIM της GiffGaff μέσω του Site της ή από πωλητή στο Ebay;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 131
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να την παραγγείλεις από την σελίδα της (είναι τζάμπα για Ελλάδα) αν θέλεις σου στέλνω και κωδικό να κερδίσεις 5 λίρες και να κερδίσω και εγώ :) στείλε πμ αν σε ενδιαφέρει

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Έχω εδώ και μήνες actually από Ιούλιο στην Ελλάδα με κάρτα voxi, που είναι για την Vodafone uk ότι η what's up για την cosmote.

 

Κανένα απολύτως θέμα.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μερικές πληροφορίες για όποιον τον ενδιαφέρει.

Εχω μια κάρτα 02 (ή ΕΕ ,δεν θυμάμαι,κόλλησα) στην Ελλάδα πάνω απο χρόνο,συγκεκριμένα απο τέλος Δεκέμβρη του 19 .Οι 5£ που είχε απο τότε σαν μπόνους απο την ανανέωση απλά έχουν καταναλωθεί σε ένα ποσοστό απο κλήσεις που κάνει η γυναίκα προς εμένα.Δεν έχει κλειδώσει ,δεν έχει κανένα πρόβλημα,τελευταία φορά που την είδα (πριν 5 μήνες ) ήταν συνδεδεμένη σε κοσμοτέ.Εγω την καλω απο το δικό μου νουμερο που έχω απεριόριστα λεπτά.

 

Η three εχει καταργήσει το 3/2/1p και το έχει ακριβύνει πολύ.To έχει πάει 10/10/5p . https://www.three.co.uk/payg-data-packs

To καλό είναι τα υπόλοιπα τους δεν λήγουν "ποτέ" .

Link to comment
Share on other sites

κοιτουσα για προπληρωμενη ετησια sim με data και βρηκα μονο της three UK που δινει 24GB μεχρι 24 μηνες διαρκεια για λιγη χρηση το πολυ 1GΒ/μηνα που θελω με βολευει. ολες οι αλλες ειχαν μηνιαια πακετα βγαινει το ιδιο με της Ελληνικες

 

την εχει χρησιμοποιησει κανεις? σε ποιο δικτυο κανει roaming?

ενεργοποιειται κανονονικα απο εδω την βαζεις και παιζει ή θελει καποια εγγραφη/ταυτοποιηση?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κοιτουσα για προπληρωμενη ετησια sim με data και βρηκα μονο της three UK που δινει 24GB μεχρι 24 μηνες διαρκεια για λιγη χρηση το πολυ 1GΒ/μηνα που θελω με βολευει. ολες οι αλλες ειχαν μηνιαια πακετα βγαινει το ιδιο με της Ελληνικες

 

την εχει χρησιμοποιησει κανεις? σε ποιο δικτυο κανει roaming?

ενεργοποιειται κανονονικα απο εδω την βαζεις και παιζει ή θελει καποια εγγραφη/ταυτοποιηση?

 

3UK έχω εγω και όταν πάω Ελλάδα συνδέεται και στις 3 εταιρίες αν θυμάμαι καλά.Ειδικά στο ΕΛ ΒΕΝ νομίζω επιλέγει wind.Πάντως συνήθως το γυρνάω σε cosmote.Aν ενεργοποιείται νέα κάρτα στην Ελλάδα δεν ξέρω,ταυτοποίηση δεν έχουν οι αγγλικές σιμ αλλά θέλει στοιχεία σου αν ανοίξεις online λογαριασμό για να βλέπεις υπόλοιπα και να ανανεωνεις.

 

Για ποιο πακέτο λες;

Link to comment
Share on other sites

3UK έχω εγω και όταν πάω Ελλάδα συνδέεται και στις 3 εταιρίες αν θυμάμαι καλά.Ειδικά στο ΕΛ ΒΕΝ νομίζω επιλέγει wind.Πάντως συνήθως το γυρνάω σε cosmote.Aν ενεργοποιείται νέα κάρτα στην Ελλάδα δεν ξέρω,ταυτοποίηση δεν έχουν οι αγγλικές σιμ αλλά θέλει στοιχεία σου αν ανοίξεις online λογαριασμό για να βλέπεις υπόλοιπα και να ανανεωνεις.

 

Για ποιο πακέτο λες;

 

 

https://www.motorhomewifi.com/product/three-24gb-of-data-valid-24-months/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...