Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6111


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όλα τα προγράμματα υποστηρίζουν συγχρονισμό με το outlook, οπότε όλες οι επαφές και τα ραντεβού τουλάχιστον θα είναι διαθέσιμα από το outlook μετα το συγχρονισμό. Οπότε κατά πάσα πιθανότητα θα μπορούν να περαστούν σε οποιοδήποτε άλλο κινητό με παρόμοια διαδικασία. Δεν έχει τύχει να χρησιμοποιήσω τηλέφωνο με symbian λειτουργικό(συνήθως έχω με windows mobile), αλλά από μια γρήγορη αναζήτηση είδα ότι γίνεται συγχρονισμός με το activesync(το οποίο χρησιμοποιείται και για τα windows mobile). Συνεπώς μάλλον δε θα έχεις κανένα πρόβλημα. Απλά έλεγξε αν οι επαφές έχουν περαστεί στο outlook μετά το συγχρονισμο με το 6111.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 433
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

.. Απλά έλεγξε αν οι επαφές έχουν περαστεί στο outlook μετά το συγχρονισμο με το 6111.

Εκτός απο "αντίγραφο ασφαλείας" να κάνω (φαντάζομαι ότι θα υπάρχει σχετική επιλογή) και "συγχρονισμό με το Outlook" ή είναι κάτι που γίνεται αυτόματα; Ρωτάω γιατί δεν έχω ξανακάνει την σχετική διαδικασία.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν χρησιμοποιώ το τηλέφωνο εδώ και 1 χρόνο δε θύμαμαι πως ακριβώς γίνεται η διαδικασία, αλλα νομίζω ότι ο συγχρονισμός γίνεται αυτόματα με το outlook ή τουλάχιστον κάπου υπάρχει σχετική επιλογή.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν χρησιμοποιώ το τηλέφωνο εδώ και 1 χρόνο δε θύμαμαι πως ακριβώς γίνεται η διαδικασία, αλλα νομίζω ότι ο συγχρονισμός γίνεται αυτόματα με το outlook ή τουλάχιστον κάπου υπάρχει σχετική επιλογή.

 

Δεν πειράζει, θα πειραματιστώ. Ευχαριστώ.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα παιδιά έκανα μία σχετική αναζήτηση στο φόρουμ αλλά δε βρήκα κάτι...Ξέρει κανείς πώς γίνεται(αν γινεται φυσικα) να το ξεκλειδώσω κ να δουλεύει με sim κ άλλων εταιριών εκτός από ΤΙΜ,γιατί προς το παρόν δε δέχεται άλλες
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν χρησιμοποιώ το τηλέφωνο εδώ και 1 χρόνο δε θύμαμαι πως ακριβώς γίνεται η διαδικασία, αλλα νομίζω ότι ο συγχρονισμός γίνεται αυτόματα με το outlook ή τουλάχιστον κάπου υπάρχει σχετική επιλογή.

 

Τα κατάφερα, με το καλώδιο σύνδεσης δημιούργησα back up και μετά το πέρασα σε ένα Nokia 6680. To μόνο αρνητικό είναι ότι κάποια μηνύματα και φωτογραφίες-βίντεο δεν πέρασαν στο back up εμφανίζοντας και σχετικό μήνυμα κατά την διαδικασία.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Μήπως ξέρει κανείς πως γίνετε factory reset ή format στο συγκεκριμένο τηλέφωνο?

Έχω ένα που μου ζητάει κωδικό ασφαλείας όταν ανοίγει και όσο και αν έψαξα στο google δεν βρήκα κάτι που να λειτουργεί...

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά εδώ: Εύρεση κωδικού ασφαλείας σε συσκευές Nokia. Να υποθέσω ότι ο default, 12345, είναι αλλαγμένος;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι συμβατό με τη συσκευή. Αλλά εκτός αυτού δεν λειτουργούν τα δύο λινκ για το PC Suite και το Nemesis και δεν έχω και καλώδιο υπολογιστή για το τηλέφωνο... Έχει αλλαχτεί το 12345 ναι και δεν είναι ούτε κάποιο από τα γνωστά πχ 0000 ή 11111.

Ούτε σε μαγαζί συμφέρει να το πάω, 10-15 που ζητάνε οι περισσότεροι για ξεκλείδωμα δεν αξίζουν για το συγκεκριμένο τηλέφωνο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...