Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6270


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αλήθεια γίνεται να το χρησιμοποιήσω σαν webcam για MSN κλπ? Το έχει κάνει κανείς?

Nexus 5: Pure Nexus 7.1.2 | Nova Launcher

 

Ασύρματο Μητροπολιτικό Δίκτυο Αθηνών - http://www.awmn.net

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

loiopn re paidia exo ena provlima !! meta apo mia arketa visxurh ptosh to 6270 mou exei anoixei arketa apo thn mia meria kai fenetai o mhxanismos!! ginetai auto na ftiaxtei? xerete poso tha kostisei? den nomizo na mou to kalupsei h egguhsh !!
Link to comment
Share on other sites

loiopn re paidia exo ena provlima !! meta apo mia arketa visxurh ptosh to 6270 mou exei anoixei arketa apo thn mia meria kai fenetai o mhxanismos!! ginetai auto na ftiaxtei? xerete poso tha kostisei? den nomizo na mou to kalupsei h egguhsh !!
Κρίμα :( . Λίγο δύσκολο να σου πούμε τι ζημιά έχει και πόσο θα κοστίσει. Πήγαινε μια βόλτα σε κάποιο nokia shop να στο κοιτάξουν. Το σίγουρο είναι οτι η εγγύηση δε θα το καλύψει... :this:
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα :( . Λίγο δύσκολο να σου πούμε τι ζημιά έχει και πόσο θα κοστίσει. Πήγαινε μια βόλτα σε κάποιο nokia shop να στο κοιτάξουν. Το σίγουρο είναι οτι η εγγύηση δε θα το καλύψει... :this:

kai h vlakeia einai oti den to erixa ego gmt !! pikraa!!

Link to comment
Share on other sites

loiopn re paidia exo ena provlima !! meta apo mia arketa visxurh ptosh to 6270 mou exei anoixei arketa apo thn mia meria kai fenetai o mhxanismos!! ginetai auto na ftiaxtei? xerete poso tha kostisei? den nomizo na mou to kalupsei h egguhsh !!

 

ypotheto oti ennoeis oti exei kanei megalo keno metaksy ton dyo kinoumenon meron apo ti mia pleura, sosta? an einai apo tin aristeri pleura opos to koitas, anoikse to kapaki tis mpatarias kai tha deis mia vida opos koitas ti mpataria deksia, pou einai se ena vathouloma mesa. Mporei na exei fygei k teleios i na exei xalarosei. prospathise na ti vidoseis...emena xoris na exei pesei eixe fygei mia fora i vida auti kai apo ekeini tin pleura eixe kanei megalo keno. meta pou tin ksanavidosa ola ok. oso pio poly tin vidoneis toso perissotero meionetai to keno pou yparxei... elpizo na voithisa (i mallon elpizo na vgazoun akri auta pou egrapsa :P)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το πρόβλημα με την ένταση ήχου στα hands-free (μετά από αναβάθμιση) μου το κάνει και μένα, και είναι πολύ εκνευριστικό...

 

Ελπίζω να φτιαχτεί γρήγορα σε νέα έκδοση ή να βρούμε τρόπο να κάνουμε downgrade, γιατί θα είναι η πρώτη φορά που μετανιώνω αναβάθμιση σε κινητό...

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου δημιουργηθηκε αλλο προβλημα μετα απο πτωση.

 

το μικροφωνο ομιλιας δεν εκανε καμια επαφη οποτε δεν με ακουγαν στην αλλη μερια καθολου.

 

το πηγα σε ενα ΝΟΚΙΑ καταστημα μου αλλαξαν το μικροφωνο και μου εκαναν αναβαθμιση αλλα δεν διορθωθηκε το προβλημα!

 

μηπως μπορειτε να μου δωσετε μια βοηθεια στο τι φταιει?

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Θα ήθελα να θέσω το εξής ερώτημα:

 

Υπάρχουν κάπου συγκεντρωμένα τα πλεονεκτήματα αλλά και τα μειονεκτήματα της τελευταίας έκδοσης λογισμικού για ΝΟΚΙΑ 6270; Αν όχι θα μπορούσε να μου τα πει κανείς συνοπτικά;

 

Ευχαριστώ πολύ και καλή σαρακοστή! :)

Ζωή χωρίς κινητό..; "Ελλειπτική" ζωή...:p
Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικαρια εχω ενα προβλημα εδω και μηνες που μου εχει σπασει τα νευρα. Εχω κανει ολες τις ρυθμισεις και το κινητο μου συνδεεται κανονικα στο ιντερνετ. Εχω ομως καποιες εφαρμογες (Betfair Mobile, Sportingbet Mobile κλπ :O) που οταν παω να τις χρησιμοποιησω με ρωτουν για να συνδεθουν στο ιντερνετ απανταω ναι και μετα εμφανιζεται σφαλμα (unable to connect). Απο την cosmote μου λενε οτι αφου ανοιγει σελιδες το κινητο, το προβλημα δεν ειναι απο αυτους, απο τους κατασκευαστες των εφαρμογων με παραπεμπουν στην cosmote και οι "ειδικοι" στα γνωστα καταστηματα δεν εχουν ιδεα. Οπως αναφερεται στη σελιδα του κατασκευαστη των εφαρμογων το κινητο μου ειναι συμβατο με αυτες. Δεν ξερω. Αν καποιου του εχει τυχει κατι παρομοιο και εχει ωρει λυση ας βοηθησει... :cry:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους , ξεκινησα να βρω την απαντηση σε μια απορια μου αν υπαρχει κατι αναλογο με το profiexplorer για το 6270 αλλα με απλη συνδεση θα μου επαιρνε μερες μηπως μπορει να μου πει? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω τους φιλους Nokia-δες!! Μια ερωτησουλα... Ειναι εφικτο οταν εχουμε συνδεδεμενο το hands-free, να μην εχουμε ηχο κλησης απο το κινητο, αλλα να ακουγεται μονο στα ακουστικα??? Και αν ναι πως???

Thanx in advance!!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8090sunnlogoheader1.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους , εχει τυχει σε καποιον απο εσας να κολλησει πανω στην διαδικασια αναβαθμισης (αυτη απο ιντερνετ) εμενα κολλησε - εσβησε και τωρα δεν ανοιγει καν! η εγγυηση το καλύπτει?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...

 

βλεπω εδω http://hunajatehdas.net/nokia/firmware/index_en.php?model=6270

 

οτι υπαρχει νεα εκδοση...

 

η V 03.85 15-11-06 RM-56...

 

ειμαι ηδη στην 3.81 αλλα το Nokia Software Updater δεν μου βγαζει την καινουργια καθολου...

 

τι γινεται???

 

υπαρχει τελικα ή οχι νεα εκδοση???

Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα. Τρέχω το Nokia Updater, βγάζει την αρχική μάσκα που δείχνει πως φορτώνει και... τέλος.

 

Τίποτα περισσότερο. Προσπάθησα να το τρέξω αρκετές φορές αλλά συμβαίνει ακριβώς το ίδιο κάθε φορά.

 

Το λειτουργικό που χρησιμοποιώ τώρα είναι τa Vista μα συνέβαιναν τα ίδια και στα Xp.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα. Τρέχω το Nokia Updater, βγάζει την αρχική μάσκα που δείχνει πως φορτώνει και... τέλος.

 

Τίποτα περισσότερο. Προσπάθησα να το τρέξω αρκετές φορές αλλά συμβαίνει ακριβώς το ίδιο κάθε φορά.

 

Το λειτουργικό που χρησιμοποιώ τώρα είναι τa Vista μα συνέβαιναν τα ίδια και στα Xp.

Μήπως έχεις κάποιο firewall που το μπλοκάρει;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις κάποιο firewall που το μπλοκάρει;

 

Όχι, δεν είναι θέμα firewall. Φαντάσου να ξεκινάς το Acrobat Reader, να σου βγάζει την μάσκα που λέει χίλια δύο πράγματα και να φορτώνει, να εξαφανίζεται αυτή η μάσκα κι ενώ εσύ περιμένεις να δείς το πρόγραμμα, να μην εμφανίζεται απολύτος τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

 

Το λειτουργικό που χρησιμοποιώ τώρα είναι τa Vista μα συνέβαιναν τα ίδια και στα Xp.

 

Και τα 2 ειναι μη-original ?

εαν ναι ,τοτε για αυτο συμβαινει.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Και τα 2 ειναι μη-original ?

εαν ναι ,τοτε για αυτο συμβαινει.

 

Κι εγώ Μιχάλη που δεν είχα ποτέ μου original windows στο pc, ποτέ δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοιου είδους πρόβλημα! Άλλα προβλήματα έχουν τα μαϊμού windows...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ Μιχάλη που δεν είχα ποτέ μου original windows στο pc, ποτέ δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοιου είδους πρόβλημα! Άλλα προβλήματα έχουν τα μαϊμού windows...

 

μμμ ,δεν ξερω Στεφανε ,το αναφερα διοτι αρκετοι με πειρατικα W,

αναφερουν προβληματα συνδεσης με το updater.Ισως ειναι τυχαιο τοτε .

 

Όχι, είναι αυθεντικές εκδόσεις, καλοπληρωμένες:p .

 

Και εγω το ιδιο ,μονο που εγω δεν εχω αντιμετωπισει προβλημα μεχρι τωρα :p

 

Θα προτεινα να κανεις απεγκατασταση -εγκατασταση του pc suite με ενδιαμεσο

σταδιο το PC Suite Cleaner http://europe.nokia.com/A4144912

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα. Εχει σπάσει η οθόνη του 6270 και δε φαίνεται τίποτα.

Επειδή δε μπορώ να συγχρονίσω το κινητό με το pc,μπορεί να μου πει κάποιος βήμα βήμα πως να ανοίξω το Bluetooth και να κανω αποστολή των επαφών σε άλλο κινητό?Αυτό που χρειάζομαι ειναι κάτι του στυλ "2 φορές δεξιά,δεξί πλήκτρο,αριστερα κτλ". τέτοιες οδηγιες. Όποιος μπορεί ας βοηθήσει.:)

Link to comment
Share on other sites

mporeis na to kaneis kai allios na metaferies tis epafes ti mnimi tou tilefonou kai me to cp suite na tis antigrapseis sto pc....

loipon ta vimata einai ...kato-aristero pliktro-pano-epilogi(meseo)-pano.i kato to idio einai-kato-kai telos epilogi kai ta metaferei....etsi exeis oles ti epafes sti mnimi tou kinitou tilefonou kai meta ...einai sta xeria sou.........

 

meta to mono pou kaneis einai na pas sto pc suite kai na kaneis ananeosi epafon pano sti mesi pou exei nea pliktro kai tis exeis oles tis epfaes!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...