Jump to content

iPad Pro 11-inch (3rd gen - 2018)


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άσχετο, αν η υγεία της μπαταρίας μας είναι κάτω από 90%, δικαιουμαστε αντικατάσταση; Και αν όχι, πόσο χρεώνουν την αλλαγή μπαταρίας;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Σε πρόσφατη επικοινωνία με την infoquest για ipad pro 2017 12,9 512gb για αλλαγή μπαταρίας πήρα την εξής απάντηση :

 

"Καλημερα.

Βαση κατασκευαστη και σειριακου, γινεται ολικη αντικατασταση συσκευης, με ενδεικτικο κοστος 652€ + φπα.

Θα πρέπει να στείλετε την συσκευή σας για τεχνικό έλεγχο στον Αγ. Ιωάννη Ρέντη.

http://www.infoquest.gr/el/service-center"

 

Ελπίζω να σε βοήθησα.

Edited by Tsarli
Link to comment
Share on other sites

Σε πρόσφατη επικοινωνία με την infoquest για ipad pro 2017 12,9 512gb για αλλαγή μπαταρίας πήρα την εξής απάντηση :

 

"Καλημερα.

Βαση κατασκευαστη και σειριακου, γινεται ολικη αντικατασταση συσκευης, με ενδεικτικο κοστος 652€ + φπα.

Θα πρέπει να στείλετε την συσκευή σας για τεχνικό έλεγχο στον Αγ. Ιωάννη Ρέντη.

http://www.infoquest.gr/el/service-center"

 

Ελπίζω να σε βοήθησα.

.

Δηλαδή 9 κατοστάρικα;Και το πιστεύουν ότι θα τα δώσει κάποιος αυτά τα λεφτά;

Εμένα,αν μου τύχαινε κάτι τέτοιο,θα το έβαζα για sous plas, και θα αγόραζα ένα κινέζικο λαπτοπάκι,απ' αυτά τα ελαφρά.:lol:

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

.

Δηλαδή 9 κατοστάρικα;Και το πιστεύουν ότι θα τα δώσει κάποιος αυτά τα λεφτά;

Εμένα,αν μου τύχαινε κάτι τέτοιο,θα το έβαζα για sous plas, και θα αγόραζα ένα κινέζικο λαπτοπάκι,απ' αυτά τα ελαφρά.:lol:

 

Οδηγίες απ' την μητρική εταιρεία ακολουθούν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά θα πάρω ένα καλό power bank και τέλος, βλέπω τώρα κάποια της Anker και της RavPower.

 

Θα πάρεις powebank επειδή το imazing σου έβγαλε υγεία μπαταρίας 90%? Και λοιπόν? Εσύ πρακτικά έχεις δει μικρότερη διάρκεια λειτουργίας? Νομίζω όλη αυτή η ιστορία με την υγεία μπαταρίας είναι λίγο τραβηγμένη από τα μαλλιά. Άλλωστε η Apple επίσημα δεν διαθέτει λιγισμικό για battery health στα iPad. Κάτι παραπάνω θα ξέρουν...

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρεις powebank επειδή το imazing σου έβγαλε υγεία μπαταρίας 90%? Και λοιπόν? Εσύ πρακτικά έχεις δει μικρότερη διάρκεια λειτουργίας? Νομίζω όλη αυτή η ιστορία με την υγεία μπαταρίας είναι λίγο τραβηγμένη από τα μαλλιά. Άλλωστε η Apple επίσημα δεν διαθέτει λιγισμικό για battery health στα iPad. Κάτι παραπάνω θα ξέρουν...

 

Εγώ δεν μίλησα για το τί ποσοστό μου έβγαλε.

Μάλλον για άλλο post μιλάς.

Στο δικό μου ipad για το οποίο έστειλα και στην infoquest, έχω δει αρκετή διαφορά στην μπαταρία μετά από 3,5 χρονια χρήσης,οπότε ναι θα κάνω την δουλειά μου με ένα powerbank γιατί ειναι εργαλείο δουλειάς και μονο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μίλησα για το τί ποσοστό μου έβγαλε.

Μάλλον για άλλο post μιλάς.

Στο δικό μου ipad για το οποίο έστειλα και στην infoquest, έχω δει αρκετή διαφορά στην μπαταρία μετά από 3,5 χρονια χρήσης,οπότε ναι θα κάνω την δουλειά μου με ένα powerbank γιατί ειναι εργαλείο δουλειάς και μονο.

 

Ναι, αναφερόμουν στον vchristod84...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αναφερόμουν στον vchristod84...

 

 

Καταρχάς ρώτησα πληροφοριακά. Δεύτερον, μάλλον μπερδεύτηκες και απαντούσες στο άλλο παιδί

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!. Έχω το ipad Air 3ης γενιάς και εδώ και μέρες μου βγάζει στο ημερολόγιο την ειδοποίηση (Καθαρίστε το Iphone από πιθανές κακόβουλες επιθέσεις και συνεχίζει με κάποιες διευθύνσεις, όπως το.. Το τηλέφωνό σας ενδέχεται να μην προστατεύεται και έχει και το σήμα του στόπ. Τι είναι αυτό? γνωρίζει κάποιος? Να το κάνω? γιατί διαβάζω μετά από ένα μήνα θέλει χρήματα! Πώς μπορώ να απαλλαγώ από αυτό το πράγμα? Στο τηλέφωνο XS MAX που έχω δεν μου το βγάζει!. Εάν γνωρίζει κάποιος άς με βοηθήσει!. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!. Έχω το ipad Air 3ης γενιάς και εδώ και μέρες μου βγάζει στο ημερολόγιο την ειδοποίηση (Καθαρίστε το Iphone από πιθανές κακόβουλες επιθέσεις και συνεχίζει με κάποιες διευθύνσεις, όπως το.. Το τηλέφωνό σας ενδέχεται να μην προστατεύεται και έχει και το σήμα του στόπ. Τι είναι αυτό? γνωρίζει κάποιος? Να το κάνω? γιατί διαβάζω μετά από ένα μήνα θέλει χρήματα! Πώς μπορώ να απαλλαγώ από αυτό το πράγμα? Στο τηλέφωνο XS MAX που έχω δεν μου το βγάζει!. Εάν γνωρίζει κάποιος άς με βοηθήσει!. Ευχαριστώ!

 

Σβήστο και μην κάνεις τίποτα.Απάτη είναι.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!. Έχω το ipad Air 3ης γενιάς και εδώ και μέρες μου βγάζει στο ημερολόγιο την ειδοποίηση (Καθαρίστε το Iphone από πιθανές κακόβουλες επιθέσεις και συνεχίζει με κάποιες διευθύνσεις, όπως το.. Το τηλέφωνό σας ενδέχεται να μην προστατεύεται και έχει και το σήμα του στόπ. Τι είναι αυτό? γνωρίζει κάποιος? Να το κάνω? γιατί διαβάζω μετά από ένα μήνα θέλει χρήματα! Πώς μπορώ να απαλλαγώ από αυτό το πράγμα? Στο τηλέφωνο XS MAX που έχω δεν μου το βγάζει!. Εάν γνωρίζει κάποιος άς με βοηθήσει!. Ευχαριστώ!

 

Ποια email έχεις που συγχρονίζουν με το ημερολόγιο;

Έχεις κολλήσει κάτι στο email σου και στα περνάει μέσα στην εφαρμογή του Ημερολογίου

Αφαίρεσε το email και θα δεις ότι θα φύγουν τα μηνύματα αυτά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!. Έχω το ipad Air 3ης γενιάς και εδώ και μέρες μου βγάζει στο ημερολόγιο την ειδοποίηση (Καθαρίστε το Iphone από πιθανές κακόβουλες επιθέσεις και συνεχίζει με κάποιες διευθύνσεις, όπως το.. Το τηλέφωνό σας ενδέχεται να μην προστατεύεται και έχει και το σήμα του στόπ. Τι είναι αυτό? γνωρίζει κάποιος? Να το κάνω? γιατί διαβάζω μετά από ένα μήνα θέλει χρήματα! Πώς μπορώ να απαλλαγώ από αυτό το πράγμα? Στο τηλέφωνο XS MAX που έχω δεν μου το βγάζει!. Εάν γνωρίζει κάποιος άς με βοηθήσει!. Ευχαριστώ!

 

 

Απάτη είναι , μην το ανοίξεις αλλά να το σβήσεις

Κοίτα μήπως έχεις κανένα ημερολόγιο παράξενο να το διαγράψεις

Link to comment
Share on other sites

Απάτη είναι , μην το ανοίξεις αλλά να το σβήσεις

Κοίτα μήπως έχεις κανένα ημερολόγιο παράξενο να το διαγράψεις

 

Δεν μπορώ να το σβήσω! δεν έχει κάπου να το σβήσω, μόνο αναβολή λέει! την έκανα αλλά ξαναήρθε!, μόνο να σβήσω την εφαρμογή, αλλά δεν θέλω να την σβήσω! Ξέρεις κάποιο τρόπο να γλυτώσω? Η εφαρμογή είναι της apple!

Edited by manfles
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να το σβήσω! δεν έχει κάπου να το σβήσω, μόνο αναβολή λέει! την έκανα αλλά ξαναήρθε!, μόνο να σβήσω την εφαρμογή, αλλά δεν θέλω να την σβήσω! Ξέρεις κάποιο τρόπο να γλυτώσω? Η εφαρμογή είναι της apple!

 

Σου έγραψα κάτι παραπάνω

Το έκανες;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να το σβήσω! δεν έχει κάπου να το σβήσω, μόνο αναβολή λέει! την έκανα αλλά ξαναήρθε!, μόνο να σβήσω την εφαρμογή, αλλά δεν θέλω να την σβήσω! Ξέρεις κάποιο τρόπο να γλυτώσω? Η εφαρμογή είναι της apple!

 

 

https://support.apple.com/el-gr/HT211076

Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστώ! αλλά δεν μου το κάνει στο τηλέφωνο! στο τάμπλετ μου το κάνει!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ! αλλά δεν μου το κάνει στο τηλέφωνο! στο τάμπλετ μου το κάνει!

 

Ξανά ρωτάω έκανες αυτό που σου είπα παραπάνω;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ξανά ρωτάω έκανες αυτό που σου είπα παραπάνω;

 

Αυτό που μου λέτε φίλοι μου να κάνω, μόνο στο κινητό γίνεται!, στο τάμπλετ μου φέρνει άλλο μενού, μήπως εάν το κάνω στο κινητό θα σταματήσει να το κάνει στο τάμπλετ? εκτός και εάν δεν το καταλαβαίνω! Όλα είναι πιθανά, δεν είμαι και ο καλύτερος με αυτά! Σας ευχαριστώ και πάλι!.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποια email έχεις που συγχρονίζουν με το ημερολόγιο;

Έχεις κολλήσει κάτι στο email σου και στα περνάει μέσα στην εφαρμογή του Ημερολογίου

Αφαίρεσε το email και θα δεις ότι θα φύγουν τα μηνύματα αυτά

 

Τα email που είχα από την αρχή έχω! (Outlook, Gmail, Mail)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μου λέτε φίλοι μου να κάνω, μόνο στο κινητό γίνεται!, στο τάμπλετ μου φέρνει άλλο μενού, μήπως εάν το κάνω στο κινητό θα σταματήσει να το κάνει στο τάμπλετ? εκτός και εάν δεν το καταλαβαίνω! Όλα είναι πιθανά, δεν είμαι και ο καλύτερος με αυτά! Σας ευχαριστώ και πάλι!.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Τα email που είχα από την αρχή έχω! (Outlook, Gmail, Mail)

 

Αφαίρεσε ρε αδερφέ μου το email που έχεις συνδεμένο με το ημερολόγιο

Θα φανεί αυτό

Κάτι έχεις κολλήσει στο email σου

Δεν έχει σχέση που τα έχεις από την αρχή

Κάτι έγινε στην πορεία

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αφαίρεσε ρε αδερφέ μου το email που έχεις συνδεμένο με το ημερολόγιο

Θα φανεί αυτό

Κάτι έχεις κολλήσει στο email σου

Δεν έχει σχέση που τα έχεις από την αρχή

Κάτι έγινε στην πορεία

 

Θα το κάνω, σε ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον θα διέγραψε τον λογαριασμό email

 

Καλά είναι όμως να γίνεται μια αναφορά να γνωρίζουν κι άλλοι την λύση γιατί θα το πάθουν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad Pro 11-inch (3rd gen - 2018)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...