Jump to content

iPad Pro 11-inch (3rd gen - 2018)


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

NΆι, είχα κι εγώ ένα τέτοιο sandisk για τα προηγούμενα ipad με lightning, και δούλευε κανονικά.

 

 

 

Υπάρχει κάτι σε type c όμως;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κάτι σε type c όμως;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Όχι δεν έχει θες μετατροπέα lighting σε type c.

Και επειδή το δούλεψα με το 10.5 υποστηρίζει μεταφορές όλων των ειδών των αρχείων και pdf και Microsoft office εξίσου.

 

Μόνο αυτά που είναι αγορασμένα από store δεν υποστηρίζει μεταφορές πχ pdf πράγμα λογικό αφού η Apple ότι αγοράσεις θέλει να το κατεβάζεις από το store η iCloud υποχρεωτικά και έτσι να το έχεις σε κάθε συσκευή σου και όχι να το μεταφέρεις εκτός Apple.

 

Λογική μαντρωματος με άλλα λόγια;)

 

Πιθανότητα με ios 13 να δούμε καλύτερη διαχείριση αρχείων τώρα που έχει type c δεν υπάρχει περιορισμός σε hardware παρά μόνο software επίπεδο.

https://www.theverge.com/2019/1/30/18204230/apple-ios-13-dark-mode-ipad-home-screen-features-rumors

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχει θες μετατροπέα lighting σε type c.

Και επειδή το δούλεψα με το 10.5 υποστηρίζει μεταφορές όλων των ειδών των αρχείων και pdf και Microsoft office εξίσου.

 

Μόνο αυτά που είναι αγορασμένα από store δεν υποστηρίζει μεταφορές πχ pdf πράγμα λογικό αφού η Apple ότι αγοράσεις θέλει να το κατεβάζεις από το store η iCloud υποχρεωτικά και έτσι να το έχεις σε κάθε συσκευή σου και όχι να το μεταφέρεις εκτός Apple.

 

Λογική μαντρωματος με άλλα λόγια;)

 

Πιθανότητα με ios 13 να δούμε καλύτερη διαχείριση αρχείων τώρα που έχει type c δεν υπάρχει περιορισμός σε hardware παρά μόνο software επίπεδο.

https://www.theverge.com/2019/1/30/18204230/apple-ios-13-dark-mode-ipad-home-screen-features-rumors

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

 

 

Όποτε θα περιμένω μήπως και βγαλει η Sandisk νέο μοντέλο ixpand με type c διότι από ότι κοίταξα σε διάφορα fora με ανταπτορα δεν το αναγνωρίζει.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα βγουν φαντάζομαι σύντομα...k

 

Ειδικά αν επιβεβαιωθούν και οι φήμες ότι τα επόμενα iPhone θα έχουν και αυτά type-c.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

με ποση ελευθερη μνημη ξεκινα το 64gb παιδια?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

με ποση ελευθερη μνημη ξεκινα το 64gb παιδια?

 

Υπολόγιζε κάνα 52αρι πάνω κάτω αν αναλογιστουμε official site που αναγράφει τα εξής:

 

"Μια τυπική διαμόρφωση χρησιμοποιεί κατά προσέγγιση 10 έως 12 GB χώρου (συμπεριλαμβανομένου του iOS και των ενσωματωμένων εφαρμογών) ανάλογα με το μοντέλο και τις ρυθμίσεις. Τα ενσωματωμένα apps χρησιμοποιούν περίπου 4 GB, ενώ μπορείς να τα διαγράψεις και να τα επαναφέρεις."

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

το είδα σήμερα και μου άρεσε το μέγεθος του και το βάρος του,μου έκαναν εντύπωση οι στρογγυλές γωνιές στην οθόνη αλλά οκ.

στην οθόνη παντως αν πιέσεις λίγο παραπάνω,κάνει λίγους κυματισμούς. ίσως με glass protector να μην υπάρχει αυτό.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχθές, μετά από 2 μηνες που ει α κάνει προπαραγγελια, με πήραν ότι είναι διαθέσιμη η keyboard folio, αλλά μόνο αυτή με τους λατινικούς χαρακτήρες, καθώς η ελληνική δεν έχει έρθει ακόμα και δεν έχουν καμία ενημέρωση σχετικά και με ρώτησαν αν ενδιαφέρομαι ή να περιμένω αυτή που είχα παραγγείλει αρχικός. Αφού το σκέφτηκα λίγο κ; Ι δεδομενου ότι η υπομονή έχει εξαντληθεί πλέον απαφασισα να δεκτώ και τώρα είμαι σε αναμονή της παραλαβής...

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχθές, μετά από 2 μηνες που ει α κάνει προπαραγγελια, με πήραν ότι είναι διαθέσιμη η keyboard folio, αλλά μόνο αυτή με τους λατινικούς χαρακτήρες, καθώς η ελληνική δεν έχει έρθει ακόμα και δεν έχουν καμία ενημέρωση σχετικά και με ρώτησαν αν ενδιαφέρομαι ή να περιμένω αυτή που είχα παραγγείλει αρχικός. Αφού το σκέφτηκα λίγο κ; Ι δεδομενου ότι η υπομονή έχει εξαντληθεί πλέον απαφασισα να δεκτώ και τώρα είμαι σε αναμονή της παραλαβής...

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

το είδα το πληκτρολόγιο σήμερα. ωραία αίσθηση στα πλήκτρα και απαλή υφή,αλλά 250 ευρώ με τίποτα δεν τα έδινα. αν ήταν φωτιζόμενο και είχε touchpad με υποστιρηξη κέρσορα,θα το σκεφτόμουν.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχθές, μετά από 2 μηνες που ει α κάνει προπαραγγελια, με πήραν ότι είναι διαθέσιμη η keyboard folio, αλλά μόνο αυτή με τους λατινικούς χαρακτήρες, καθώς η ελληνική δεν έχει έρθει ακόμα και δεν έχουν καμία ενημέρωση σχετικά και με ρώτησαν αν ενδιαφέρομαι ή να περιμένω αυτή που είχα παραγγείλει αρχικός. Αφού το σκέφτηκα λίγο κ; Ι δεδομενου ότι η υπομονή έχει εξαντληθεί πλέον απαφασισα να δεκτώ και τώρα είμαι σε αναμονή της παραλαβής...

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χαχα! Εμένα δε με έχουν πάρει ακόμα, αλλά θα τους γράψω εκεί που δεν πιάνει...apple pencil! Επειδή χρειάζομαι να γράφω κείμενο στις μετακινήσεις μου χρειαζόμουν το keyboard, οπότε το πήρα κι εγώ αγγλικό από ένα σκρουτζομάγαζο. Το ελληνικό άγνωστο πότε θα μας κάνει την τιμή η Apple.

 

Κάτι που παρατήρησα και με εκνεύρισε είναι όταν εισάγω κείμενο ή υπογραφή σε φόρμες .pdf σto ipad με το adobe acrobat, ενώ στο ipad φαίνεται μια χαρά, στο PC το .pdf δεν διαβάζεται σωστά από το Acrobat. Ακόμα και σε αυτό ασυμβατότητα? Έχει εμπειρία κάποιος?

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το είδα σήμερα και μου άρεσε το μέγεθος του και το βάρος του,μου έκαναν εντύπωση οι στρογγυλές γωνιές στην οθόνη αλλά οκ.

στην οθόνη παντως αν πιέσεις λίγο παραπάνω,κάνει λίγους κυματισμούς. ίσως με glass protector να μην υπάρχει αυτό.

 

Αυτό που λες με τους κυματισμούς εμένα μου το κάνει και στην ελάχιστη πίεση, απλά είναι δύσκολο να το παρατηρήσεις γιατί τους κρύβει το δάχτυλο συνήθως. Αν πατήσεις παραπάνω, η οθόνη βουλιάζει ελάχιστα μεν, αλλά εμφανέστατα και οι κυματισμοί είναι μεγαλύτερης έκτασης.

 

Btw το keyboard μου αρέσει. Εφαρμόζει μια χαρά και τα πλήκτρα για εμένα τουλάχιστον είναι βολικά. Το μείον που έχει είναι ότι σε ενδεχόμενη πτώση δε θα προστατέψει καλά, γιατί το ipad θα ξεκολλήσει από τους μαγνήτες και θα σκάσει κάτω, αυτό μπορεί να γίνει και από άτσαλη κίνηση ή πολύ απότομο πιάσιμο. Αν προσέχεις μάλλον δε θα σε απασχολήσει αυτό. Το άλλο σημαντικότερο μείον για μένα είναι ότι μένει τελείως ακάλυπτο το pencil στο πάνω μέρος. Ακομα κι αν απλά το ακουμπήσεις το ipad στο γραφείο με εκείνη την πλευρά, το pencil έχει την τάση να φύγει (2 φορές μου έχει συμβεί). Φαντάσου να το βάλεις μέσα σε τσάντα με άλλα πράγματα τι έχει να γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Χαχα! Εμένα δε με έχουν πάρει ακόμα, αλλά θα τους γράψω εκεί που δεν πιάνει...apple pencil! Επειδή χρειάζομαι να γράφω κείμενο στις μετακινήσεις μου χρειαζόμουν το keyboard, οπότε το πήρα κι εγώ αγγλικό από ένα σκρουτζομάγαζο. Το ελληνικό άγνωστο πότε θα μας κάνει την τιμή η Apple.

 

 

 

Κάτι που παρατήρησα και με εκνεύρισε είναι όταν εισάγω κείμενο ή υπογραφή σε φόρμες .pdf σto ipad με το adobe acrobat, ενώ στο ipad φαίνεται μια χαρά, στο PC το .pdf δεν διαβάζεται σωστά από το Acrobat. Ακόμα και σε αυτό ασυμβατότητα? Έχει εμπειρία κάποιος?

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Αυτό που λες με τους κυματισμούς εμένα μου το κάνει και στην ελάχιστη πίεση, απλά είναι δύσκολο να το παρατηρήσεις γιατί τους κρύβει το δάχτυλο συνήθως. Αν πατήσεις παραπάνω, η οθόνη βουλιάζει ελάχιστα μεν, αλλά εμφανέστατα και οι κυματισμοί είναι μεγαλύτερης έκτασης.

 

 

 

Btw το keyboard μου αρέσει. Εφαρμόζει μια χαρά και τα πλήκτρα για εμένα τουλάχιστον είναι βολικά. Το μείον που έχει είναι ότι σε ενδεχόμενη πτώση δε θα προστατέψει καλά, γιατί το ipad θα ξεκολλήσει από τους μαγνήτες και θα σκάσει κάτω, αυτό μπορεί να γίνει και από άτσαλη κίνηση ή πολύ απότομο πιάσιμο. Αν προσέχεις μάλλον δε θα σε απασχολήσει αυτό. Το άλλο σημαντικότερο μείον για μένα είναι ότι μένει τελείως ακάλυπτο το pencil στο πάνω μέρος. Ακομα κι αν απλά το ακουμπήσεις το ipad στο γραφείο με εκείνη την πλευρά, το pencil έχει την τάση να φύγει (2 φορές μου έχει συμβεί). Φαντάσου να το βάλεις μέσα σε τσάντα με άλλα πράγματα τι έχει να γίνει.

 

 

 

Καλησπέρα και από μένα...μετά από 3 μέρες χρήσης μπορώ να πώς ότι είμαι απίστευτα ευχαριστημένος με το νέο folio. Επίσης θα ήθελα να σημειώσω τα ακόλουθα:

1. δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με την χρήση των λατινικών χαρακτήρων. Συνηθίζεται πολύ γρήγορα η γραφή ελληνικού κειμένου.

2.ποσο πολύ με βόλεψε η χρήση του iPad για να παρακολουθω είτε nova είτε ΟΤΕ, που είχα πιαστεί να το κρατάω τόσες ώρες με τα χέριαb87010b2dd2c7656fd1f08749dfa811b.jpg

Edited by akisk75
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η οθόνη είναι 4:3 η πάει προς το 16:9;
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα άποψη για clear tempered glass για την συσκευή έχει κανείς εμπειρία?

Όχι screen protector ούτε mat να είναι,δεν θέλω να μου κόβει φωτεινότητα ουτε παραμόρφωση κάνει και να εχει οσο δυνατόν πιο άψογη απόκριση- ευαισθησία στο touch feeling.

 

Σταμπαρα τα συγκεκριμένα με βάση που αυτό που ζητώ,αν έχει κανείς πρόσφατα εμπειρία στα παρακάτω η εναλλακτική που να τον κάλυψε άριστα ας την καταθέσει.

https://www.amazon.co.uk/amFilm-Protector-Friendly-Rounded-Tempered/dp/B07JQ3YZT7/ref=sr_1_fkmrnull_5?keywords=amFilm+Glass+Screen+Protector+for+iPad+Pro+11&qid=1556947943&s=gateway&sr=8-5-fkmrnull

https://www.amazon.co.uk/Ztotop-Screen-Protector-Pro-11/dp/B07QCNNCYR/ref=sr_1_7?crid=3JLMW8I04ETRO&keywords=ipad+pro+11+glass+protector&qid=1556948244&s=gateway&sprefix=iPad+Pro+11+glass%2Caps%2C396&sr=8-7

https://www.amazon.co.uk/LK-Protector-Tempered-Lifetime-Replacements-Clear/dp/B07KSZSHKM/ref=sr_1_10?crid=3JLMW8I04ETRO&keywords=ipad+pro+11+glass+protector&qid=1556948331&s=gateway&sprefix=iPad+Pro+11+glass%2Caps%2C396&sr=8-10

https://www.amazon.co.uk/Ash-case-Pack-Screen-Protector-explosion-iPad-Pro-11/dp/B07KPVN889/ref=sr_1_35?crid=3JLMW8I04ETRO&keywords=ipad+pro+11+glass+protector&qid=1556948331&s=gateway&sprefix=iPad+Pro+11+glass%2Caps%2C396&sr=8-35

https://www.amazon.co.uk/ELTD-Protector-Premium-Hardness-Tempered-Clear-1-Pack/dp/B07H3J1BCH/ref=sr_1_38?crid=3JLMW8I04ETRO&keywords=ipad+pro+11+glass+protector&qid=1556948331&s=gateway&sprefix=iPad+Pro+11+glass%2Caps%2C396&sr=8-38

https://www.amazon.co.uk/Nillkin-Protector-Compatible-Installation-Hardness-iPad-Pro-11-inch/dp/B07NSGP9TP/ref=sr_1_47?crid=3JLMW8I04ETRO&keywords=ipad+pro+11+glass+protector&qid=1556948331&s=gateway&sprefix=iPad+Pro+11+glass%2Caps%2C396&sr=8-47

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πήρα αυτό για το 12.9 μου:

https://www.cellphones.gr/guali-prostasias-apple-ipad-pro-11-2018-tempered-glass-9h-anticrash-antishock?search=ipad%20pro%2011

Έψαχνα κάτι άμεσα και λέω εντάξει φθηνό είναι όσο αντέξει.

Κι όμως. Το τζάμι έχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ υφή και προσφέρει φοβερή εμπειρία χρήσης. Μη σου πω και καλύτερη από την μαμά οθόνη.

Είναι full face χωρίς border και με notch cut. Αφήνει δακτυλιές αλλά καθαρίζει πανεύκολα και χωρίς προσπάθεια.

Φοβερά smooth. Πολύ ευχαριστημένος και φαντάσου το πήρα για προσωρινό και τώρα δεν το αλλάζω με τίποτα....

Edited by JIMBOAthens
Link to comment
Share on other sites

σήμερα είδα σε ένα βιντεάκι ότι όταν κρατάς το ipad οριζόντια και καταλαθος καλύψεις την μπροστινή κάμερα άρα το faceid τότε βγαίνει στην οθόνη ένα βέλος που δείχνει την κάμερα.
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

σήμερα είδα σε ένα βιντεάκι ότι όταν κρατάς το ipad οριζόντια και καταλαθος καλύψεις την μπροστινή κάμερα άρα το faceid τότε βγαίνει στην οθόνη ένα βέλος που δείχνει την κάμερα.

 

Άσε σου σπάει τα νεύρα γιατί το χέρι πάει ακούσια συνέχεια εκεί...

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη λύση είναι μη χρήση του face id.

Και αυτό έκανα από day 3 και τέλος problem solved από τότε. :lol:

 

Τη χειρότερη λύση επέλεξε η Apple για το ipad από όλες τις πλευρές.

 

Όχι ότι με πειράζει σε τελική αφού ούτε στα προηγούμενα ipad έκανα χρήση touch id.

 

Η μόνη βιομετρική μέθοδος που αποδέχομαι είναι αυστηρά εντός οθόνης.

 

Ούτε και πλάτη χωνεψα και χρησιμοποίησα σε Android συσκευές.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Άσε σου σπάει τα νεύρα γιατί το χέρι πάει ακούσια συνέχεια εκεί...

 

Κοιτά τι σκέφτομαι. Πες ότι θέλεις να δεις μια γνωστοποίηση αλλά δεν θέλεις να ξεκλειδώσει. Έτσι και αλλιώς το ipad το πιάνεις ασυναίσθητα σε landscape mode,όποτε καλύπτεις την κάμερα που έτσι και αλλιώς πάει εκεί ο αντίχειρας. Αμέσως σου βγαίνει και το βέλος που σου λέει ότι <<πάρε το χέρι σου από την κάμερα>> και έτσι αν θέλεις να ξεκλειδωσεις μετακινείς τον αντίχειρα λίγα χιλιοστά και τσουπ ξεκλειδώνει. Αλλιώς κρατάς τον αντίχειρα εκεί και τέλος. Alex όποτε έχεις χρόνο δοκίμασε το και πες μας. Καλημέρα.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μετά από 6 μήνες αναμονή επιτέλους το tapatalk Pro πήρε αναβάθμιση και πλέον γίνετε πλήρη εκμετάλλευση full screen experience χωρίς μαύρες μπάρες δεξιά αριστερά -πάνω κάτω.

 

Και το παράδοξο η απλή έκδοση το υποστήριζε μήνες νωρίτερα.:lol:

 

Ότι να ναι ο developer.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 6 μήνες αναμονή επιτέλους το tapatalk Pro πήρε αναβάθμιση και πλέον γίνετε πλήρη εκμετάλλευση full screen experience χωρίς μαύρες μπάρες δεξιά αριστερά -πάνω κάτω.

 

Και το παράδοξο η απλή έκδοση το υποστήριζε μήνες νωρίτερα.:lol:

 

Ότι να ναι ο developer.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

καλημερα. μετά από μήνες χρήσης ποια είναι η γνώμη σου γενικώς για το μηχανάκι;

 

μπαταρία,αναμονή,κολλήματα,απόκριση,εμπειρία χρήσης,αίσθηση στο χέρι κλπ.

απλά με ενδιαφέρει να το πάρω. ευχαριστω.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Όλα κυλουν άψογα και σε υψηλό επίπεδο απόδοσης σε όλους τους τομείς.

 

Τα 2 πράγματα που θα ήθελα να απογειωσουν περαιτέρω εμπειρία είναι in display finger sensor,φυσικά OLED panel και ριζικές προσθήκες,βελτιώσεις σε iOS.

 

Το πρώτο δεν μπορεί να φτιάξει στο 11αρι,το δεύτερο είναι δυνατόν να απογειωσει περαιτέρω εμπειρία χρήσης.

 

Το λογισμικό χρειάζεται ένα ολικό lifting,είναι πλέον γερασμενο,φτωχό,ξεπερασμενο και είναι αυτό που μετριαζει το υπέροχο και εξαιρετικό hardware,το κρατάει δεσμιό και δεν το αφήνει να αναδειχθεί όπως του αρμόζει.

 

Περιμένω πως και πως επόμενο μήνα ios 13 να το δουλέψω άμεσα μιας και ακούγονται θετικά μηνύματα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Όλα κυλουν άψογα και σε υψηλό επίπεδο απόδοσης σε όλους τους τομείς.

 

Τα 2 πράγματα που θα ήθελα να απογειωσουν περαιτέρω εμπειρία είναι in display finger sensor,φυσικά OLED panel και ριζικές προσθήκες,βελτιώσεις σε iOS.

 

Το πρώτο δεν μπορεί να φτιάξει στο 11αρι,το δεύτερο είναι δυνατόν να απογειωσει περαιτέρω εμπειρία χρήσης.

 

Το λογισμικό χρειάζεται ένα ολικό lifting,είναι πλέον γερασμενο,φτωχό,ξεπερασμενο και είναι αυτό που μετριαζει το υπέροχο και εξαιρετικό hardware.

 

Περιμένω πως και πως επόμενο μήνα ios 13 να το δουλέψω άμεσα μιας και ακούγονται θετικά μηνύματα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Τι εννοείς display finger sensor?

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad Pro 11-inch (3rd gen - 2018)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...