Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα..Πήρα ένα Samsung τηλέφωνο και πλέον δεν μου εμφανίζει τις προσόψεις στην εφαρμογή..Έχουμε κάποια λύση;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..Πήρα ένα Samsung τηλέφωνο και πλέον δεν μου εμφανίζει τις προσόψεις στην εφαρμογή..Έχουμε κάποια λύση;

 

Με αυτό πάλευα τώρα, πήγαινε στις εφαρμογές σου βρες την υγεία και κάνε εκκαθάριση όλων των δεδομένων, ετσι συνήλθε σε εμένα!

Link to comment
Share on other sites

Είχατε custom faces όσοι αντιμετωπίσατε αυτό το πρόβλημα; Και'γω τα ίδια - με custom.

 

Εγώ δεν είχα , αλλά είχα κάνει προσπάθειες να βάλω, ίσως γι'αυτό έφαγε το σκάλωμα!

Link to comment
Share on other sites

Είχατε custom faces όσοι αντιμετωπίσατε αυτό το πρόβλημα; Και'γω τα ίδια - με custom.
Από εχθές δεν λειτουργεί. Έχω το P30pro και Κινέζικο λογαριασμό και άλλαζα τα watchfaces μέχρι χθες... Προς το παρόν δεν έχω βρει άκρη....

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα παιδια δεν ανοιγουν οι προσοψεις μεσα απο το Υγεια που προσπαθησα σημερα.. Εν τω μεταξυ πριν κανα 2ωρο μου εβγαλε ειδοποιηση οτι το HMS Core εχει αναβαθμιση.. Πατησα αργοτερα.. αλλα απο την μια ειπα Ωχχ.. κατι θα εχει γινει για να βγαλουν αναβαθμιση.. και τωρα δεν ανοιγουν τα watchfaces...

Τωρα ψαχνω απο που μπορω να κανω update το HMS Core και δεν το βρισκω.. πφφ

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα παιδια δεν ανοιγουν οι προσοψεις μεσα απο το Υγεια που προσπαθησα σημερα.. Εν τω μεταξυ πριν κανα 2ωρο μου εβγαλε ειδοποιηση οτι το HMS Core εχει αναβαθμιση.. Πατησα αργοτερα.. αλλα απο την μια ειπα Ωχχ.. κατι θα εχει γινει για να βγαλουν αναβαθμιση.. και τωρα δεν ανοιγουν τα watchfaces...

 

Τωρα ψαχνω απο που μπορω να κανω update το HMS Core και δεν το βρισκω.. πφφ

Το ίδιο και εγω με Gt 2.Δε βγάζω άκρη.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα παιδια δεν ανοιγουν οι προσοψεις μεσα απο το Υγεια που προσπαθησα σημερα.. Εν τω μεταξυ πριν κανα 2ωρο μου εβγαλε ειδοποιηση οτι το HMS Core εχει αναβαθμιση.. Πατησα αργοτερα.. αλλα απο την μια ειπα Ωχχ.. κατι θα εχει γινει για να βγαλουν αναβαθμιση.. και τωρα δεν ανοιγουν τα watchfaces...

Τωρα ψαχνω απο που μπορω να κανω update το HMS Core και δεν το βρισκω.. πφφ

 

Το ίδιο και σε εμένα, έκανα σήμερα λίγο γυμναστική και άνοιξα να δω τα στατιστικά, και λέω κάτσε να δω μήπως έβγαλε κανένα καινούργιο face, και δεν τα ανοίγει με τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε μένα τα ανοίγει.

 

 

Τωρα ψαχνω απο που μπορω να κανω update το HMS Core και δεν το βρισκω.. πφφ

 

Πήγαινε κάτω δεξιά στο προφίλ σου και μετά πάτα στο email σου πάνω πάνω. Λογικά θα σου τη βγάλει την αναβάθμιση αν όχι ρυθμίσεις και έλεγχος για ενημερώσεις. 9cf379b4b20dbe1624ebfe44f165f15e.jpg

 

571789903b1460b799c3567fee2c2705.jpg

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Amyntaios
Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Κάντε μια επαναφορά ρυθμίσεων και δεδομένων της εφαρμογής και θα σας ζητήσει να την ρυθμίσετε από την αρχή. Όλα λογικά θα λειτουργήσουν κανονικά.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό σου ειναι root ή unroot?? Δοκίμασε αντί για το xposed με το taichi

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τελικά κατάφερα να περάσω custom watch face με το taichi από ένα ποστ στο telegram!

Ερώτηση : αφήνω αυτήν την εφαρμογή "υγεία" που κατεβασα ?

Αν θέλω να άλλα face πρέπει να κάνω την ίδια διαδικασία??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,εμεις που έχουμε Iphone,πως μπορούμε να αλλάξουμε WatchFaces;;
The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

Τελικά κατάφερα να περάσω custom watch face με το taichi από ένα ποστ στο telegram!

 

Ερώτηση : αφήνω αυτήν την εφαρμογή "υγεία" που κατεβασα ?

 

Αν θέλω να άλλα face πρέπει να κάνω την ίδια διαδικασία??

Την εφαρμογή την αφήνεις ως έχει, αν και υπάρχουν κάποια bugs απ ότι έχω διαβάσει (δλδ δεν μετράει ύπνο, δεν δείχνει τον χάρτη σε κάποια δραστηριότητα κλπ). Αν θες να αλλάξεις wf ανοίγεις απλά το health και κάνεις upload το αρχείο του ρολογιού που θέλεις (με το taichi δεν ασχολείσαι άλλο, παραμένει όμως στο κιν)

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,εμεις που έχουμε Iphone,πως μπορούμε να αλλάξουμε WatchFaces;;

 

Βρες ενα android κινητο και κανε την δουλεια σου, εγω ετσι το κανω!

 

Διαλεγεις watchface και μετα ξαναγυρνας στο iphone.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε μένα τα ανοίγει.

 

Πήγαινε κάτω δεξιά στο προφίλ σου και μετά πάτα στο email σου πάνω πάνω. Λογικά θα σου τη βγάλει την αναβάθμιση αν όχι ρυθμίσεις και έλεγχος για ενημερώσεις. 9cf379b4b20dbe1624ebfe44f165f15e.jpg

 

571789903b1460b799c3567fee2c2705.jpg

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστω πολυ φιλε μου.

Το εκανα.. πατησα στο ελεγχος για ενημερωσεις και τπτ.. ειναι ενημερωμενη λεει.. τι αλλο θα δουμε δε ξερω.. ολοκληρη ειδοποιηση για ενημερωση μου εβγαλε..

και συγκεκριμενα φοραω την 4.0.4.307

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,εμεις που έχουμε Iphone,πως μπορούμε να αλλάξουμε WatchFaces;;

 

Εμεις τη πατησαμε φιλε...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε μένα τα ανοίγει.

 

 

 

Πήγαινε κάτω δεξιά στο προφίλ σου και μετά πάτα στο email σου πάνω πάνω. Λογικά θα σου τη βγάλει την αναβάθμιση αν όχι ρυθμίσεις και έλεγχος για ενημερώσεις. 9cf379b4b20dbe1624ebfe44f165f15e.jpg

 

571789903b1460b799c3567fee2c2705.jpg

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

σου έχει βγάλει για ενημέρωση;

σε μένα τίποτα ακόμα.

Ευτυχώς όλα λειτουργούν κανονικα.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Έχω και το gear S2 που έχει απιστευτα watch faces,και τι έγινε?

Ένα watch face βάζεις και το αφήνεις.......

2 μέρες μπαταρια......ομως και ούτε καν gps.

Mε το GT φεύγεις μια βδομάδα διακοπές χωρίς φορτιστή........

Και έχει 4 watch face που μου αρέσουν.......

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ φιλε μου.

Το εκανα.. πατησα στο ελεγχος για ενημερωσεις και τπτ.. ειναι ενημερωμενη λεει.. τι αλλο θα δουμε δε ξερω.. ολοκληρη ειδοποιηση για ενημερωση μου εβγαλε..

και συγκεκριμενα φοραω την 4.0.4.307

 

Αυτή είναι η τελευταία.

 

σου έχει βγάλει για ενημέρωση;

σε μένα τίποτα ακόμα.

Ευτυχώς όλα λειτουργούν κανονικα.

8f7c9b44c661e153c65eeb0f632cc1d7.jpg Edited by Amyntaios
Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Για το πρόβλημα που δημιουργήθηκε με τα wf να πω ότι λύνεται με ένα clean cache στις εφαρμογές hms core κ υγείας. Δεν χρειάζεται απεγκατασταση κ εγκατάσταση. Εχω το gt2 κ επανήλθαν.
Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η τελευταία.

 

8f7c9b44c661e153c65eeb0f632cc1d7.jpg

 

Kαι τι φαση σε μενα??? παιζει να εκανε αυτοματα την ενημερωση και να μην το πηρα χαμπαρι....

Θα δοκιμασω αυτο που λενε τα παιδια με το clear cache...

Link to comment
Share on other sites

Για το πρόβλημα που δημιουργήθηκε με τα wf να πω ότι λύνεται με ένα clean cache στις εφαρμογές hms core κ υγείας. Δεν χρειάζεται απεγκατασταση κ εγκατάσταση. Εχω το gt2 κ επανήλθαν.

 

Είμαι κομπλέ κάνοντας αυτά..Επιτέλους!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...