Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οντως παιδιά, μια δουλεύουν, μια δεν δουλεύουν, όποτε νά'ναι και κατά βούληση δική τους.

 

Η έκδοση που έχω ειναι: 1.0.11.20

Καλημέρα!

 

Δε νομίζω ότι φταίει η έκδοση του ρολογιού όσο η έκδοση της εφαρμογής health...

 

Εγώ έχω γυρίσει στην 10.0.3.511 και δεν έχω θέμα...20adc642bcd5b089d59066544ba37bc3.jpg

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατέβασα την Huawei Health 10.0.5.517, από το apkmirror κ νομίζω λύθηκε το θέμα με τις ειδοποιήσεις /κλήσεις. Δοκιμάστε το φίλοι μου.
Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Δε νομίζω ότι φταίει η έκδοση του ρολογιού όσο η έκδοση της εφαρμογής health...

 

Εγώ έχω γυρίσει στην 10.0.3.511 και δεν έχω θέμα...

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

 

Ναι φίλε μου, έχεις δίκιο, εκ παραδρομής έγραψα την έκδοση του ρολογιού.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και εγώ ένα της breitling.

ea49785852c34093c802a48967ad303e.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Όπως το λέει ακριβώς εδώ.

https://huaweiwatchgt.com/tutorials/how-to-install-custom-watchfaces/

δεν χρησιμοποίησα δεύτερο τηλέφωνο.

Απεγκατάσταση το Huawei Health. Download το beta, με κλικ πάνω στο βήμα 2, και εγκατάσταση με νέο user κινέζικο στη χώρα και δηλώνοντας κανονικά το ελληνικό τηλέφωνο.

Ακολουθείς τα βήματα, ανεβάζεις το face που σου αρέσει, απεγκατάσταση το beta, και εγκατάσταση το κανονικό health με το λογαριασμό σου.

Δεν χάνεις τίποτα, απλώς καμμιά ώρα από τη ζωή σου.:p

Καλή επιτυχία.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Όπως το λέει ακριβώς εδώ.

https://huaweiwatchgt.com/tutorials/how-to-install-custom-watchfaces/

δεν χρησιμοποίησα δεύτερο τηλέφωνο.

Απεγκατάσταση το Huawei Health. Download το beta, με κλικ πάνω στο βήμα 2, και εγκατάσταση με νέο user κινέζικο στη χώρα και δηλώνοντας κανονικά το ελληνικό τηλέφωνο.

Ακολουθείς τα βήματα, ανεβάζεις το face που σου αρέσει, απεγκατάσταση το beta, και εγκατάσταση το κανονικό health με το λογαριασμό σου.

Δεν χάνεις τίποτα, απλώς καμμιά ώρα από τη ζωή σου.:p

Καλή επιτυχία.:)

Ευχαριστω. Εχω δυο συσκευες. Στην μια εχω την κανονικη εκδοση. Στην αλλη θα κατεβασω την beta και μετά πρεπει να κανω απεγκατασταση απο την πρωτη συσκευη την κανονικη εκδοση?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω. Εχω δυο συσκευες. Στην μια εχω την κανονικη εκδοση. Στην αλλη θα κατεβασω την beta και μετά πρεπει να κανω απεγκατασταση απο την πρωτη συσκευη την κανονικη εκδοση?

 

Εφοσον εχεις 2 συσκευες δεν θα απεγκαταστησεις τιποτα.

Θα κατεβασεις την ΒΕΤΑ εκδοση στην 2η συσκευη και θα κανεις με εκεινην ολα τα βηματα του οδηγου και Huawei ID κινεζικο μεχρι να ανεβασεις faces στο ρολοι.

Μετα,αποσυνδεεσε απο εκεινη τη συσκευη και ξανασυνδεεσε μεσω ΒΤ με την κανονικη οπου εχεις την κανονικη εκδοση του Health για να συνεχισεις να καταγραφεις τα δεδομενα σου,εχοντας πλεον ανεβασμενα faces απο την 2η συσκευη.

 

Στην ιδια συσκευη δεν γινεται να εχεις και ΒΕΤΑ και κανονικη εκδοση του Health.

Αν παλι δεν σε νοιαζουν τυχον αποθηκευμενα δεδομενα της κανονικης εκδοσης και δεν σε νοιαζουν updates και πληρη λειτουργικοτητα του ρολογιου, κατεβασεις μια και καλη την ΒΕΤΑ και τα κανεις ολα εκει μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Τζιφος παιδια. Ευχαριστω. Δεν τα καταφερα

Γι αυτό είμαστε εδώ. Γράψε που κολλάς να βοηθήσουμε.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό είμαστε εδώ. Γράψε που κολλάς να βοηθήσουμε.

 

Ευχαριστω. Εκανα το κινεζικο account. Μετα κατεβαζω την εφαρμογη. Γιριζω στην αγγλικη γλωσσα την συσκευή. Επιλεγω κατα την εγκατασταση της χωρας την κινα. Ανοιγω την εφαρμογη φορτωνω το ρολοι. Και δεν γινεται τπτ.φορτωνει κανονικα τα δικα του face και. Τζιφος. Κατι κανω λαθος. Ουφφφ

Link to comment
Share on other sites

Έκανες τα δύσκολα! Τώρα είναι τα εύκολα.

Στη σελίδα με τις οδηγίες στο μενού πάνω αριστερά γράφει wacthfaces. Κάνε download αυτά που σου αρέσουν και βάλτα στο κινητό (αρχεία hwt)

Κάνε τα βήματα 4 και 5 και διάλεξε από το μενού να κάνεις upload τα δικά σου. Το δείχνει το βίντεο.

Είσαι πολύ κοντά.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Έκανες τα δύσκολα! Τώρα είναι τα εύκολα.

Στη σελίδα με τις οδηγίες στο μενού πάνω αριστερά γράφει wacthfaces. Κάνε download αυτά που σου αρέσουν και βάλτα στο κινητό (αρχεία hwt)

Κάνε τα βήματα 4 και 5 και διάλεξε από το μενού να κάνεις upload τα δικά σου. Το δείχνει το βίντεο.

Είσαι πολύ κοντά.

Ευχαριστω. Ενω εχω κατεβασει το face που θελω μετα μπαινω στην εφαρμογη και δεν καταφερνω να το φορτωσω.κατι κανω λαθος. Κατεβάζω το face. Μετα ανοιγω την εφαρμογη. Συνδέω το ρολοι και wifi απενεργοποιώ τα θεματα.εχω κανει copy το αρχειο του face το βαζω στο download της εφαρμογης πανω ψηλα και τζιφοςς. Γερασαα.

Edited by sisos
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω. Ενω εχω κατεβασει το face που θελω μετα μπαινω στην εφαρμογη και δεν καταφερνω να το φορτωσω.κατι κανω λαθος. Κατεβάζω το face. Μετα ανοιγω την εφαρμογη. Συνδέω το ρολοι και wifi απενεργοποιώ τα θεματα.εχω κανει copy το αρχειο του face το βαζω στο download της εφαρμογης πανω ψηλα και τζιφοςς. Γερασαα.

 

Μπερδεύτηκα. Το ρολόϊ είναι ήδη συνδεμένο. Σα να θες να αλλάξεις τα watchface μέσα από το health.

Μετά κάνεις το βήμα 4 και 5 και εκεί επιλέγεις να κάνεις upload από το μενού πάνω δεξιά τις 3 γραμμούλες.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μπερδεύτηκα. Το ρολόϊ είναι ήδη συνδεμένο. Σα να θες να αλλάξεις τα watchface μέσα από το health.

Μετά κάνεις το βήμα 4 και 5 και εκεί επιλέγεις να κάνεις upload από το μενού πάνω δεξιά τις 3 γραμμούλες.

Στο upload τα κανω θάλασσα

Link to comment
Share on other sites

Στο upload τα κανω θάλασσα

Προσπαθώ από το βίντεο να καταλάβω τι κάνεις λάθος.

Φαντάζομαι το κινητό είναι γυρισμένο στα Αγγλικά.

Επειδή έχω βάλει την κανονική έκδοση δεν μπορώ να το ξανακάνω. Δες πάλι το βίντεο.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ από το βίντεο να καταλάβω τι κάνεις λάθος.

Φαντάζομαι το κινητό είναι γυρισμένο στα Αγγλικά.

Επειδή έχω βάλει την κανονική έκδοση δεν μπορώ να το ξανακάνω. Δες πάλι το βίντεο.

 

Ναι το εχω γυρισει στα αγγλικα. Θα τα παρατησω να παει στα κομματια ουφφφφφ

Link to comment
Share on other sites

Ναι το εχω γυρισει στα αγγλικα. Θα τα παρατησω να παει στα κομματια ουφφφφφ
Καλησπέρα!

 

Τα watchfeces που κατέβασες ΔΕΝ πρέπει να είναι στον φάκελο download. Φτιάξε ένα άλλο φάκελο και βάλε τα μέσα.

Στη γλώσσα της συσκευή επιλέγεις αγγλικά και χώρα Κίνα όπως στη φωτογραφία.

 

Ο λογαριασμός σου θα πρέπει να γράφει Κίνα αν πας να τον τσεκάρεις όπως στη φωτογραφία.

 

Επίσης η εφαρμογή που λειτουργεί σίγουρα είναι η Health_10.0.1.021-wearBeta.

 

f69af62685720c0dcfa69e477b6c6d93.jpg

 

 

8cb04f10643d680591ee70d0a6056acb.jpg

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Edited by Namgal
Link to comment
Share on other sites

Ναι το εχω γυρισει στα αγγλικα. Θα τα παρατησω να παει στα κομματια ουφφφφφ

 

Σημαντικό είναι να μην κάνεις ενημέρωση της εφαρμογής. Έχεις μια από τις δυο εκδόσεις που φαίνονται στις φωτογραφίες του οδηγού;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...