Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ βάζω τη φάτσα που θέλω και ξαναγυρνάω στην stable. Για μένα η μέτρηση ύπνου είναι σημαντική.

Καλή ανάσταση.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το gt2 πήρε update για SP02 οξυγόνο στο αίμα.

Μακάρι να το πάρει και το δικό μας.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το gt2 πήρε update για SP02 οξυγόνο στο αίμα.

Μακάρι να το πάρει και το δικό μας.

 

Μακάρι αλλά δεν το βλέπω. Στην εφαρμογή εμφανίζεται για το δικό μας αλλά δεν μετράει.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι αλλά δεν το βλέπω. Στην εφαρμογή εμφανίζεται για το δικό μας αλλά δεν μετράει.

 

Η εφαρμογή είναι κοινή, γι αυτό το εμφανίζει. Και εγώ νομίζω ότι δεν έχουμε πιθανότητες.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παιδες σας υπερευχαριστω.Το εκανα με το δευτερο κινητο οποτε ουτε τα data μου εχω χασει και τρομερα faces εχω βρει και ηδη κατεβαζω.

 

Εβαλα ηδη και το πρωτο.Λες και πηρα αλλο ρολοι...

 

 

 

Ενα βημα που σκαλωσα και δεν το λενε στις οδηγιες,ειναι οτι τα αρχεια των faces (.HWT) που κατεβαζουμε, δεν πρεπει να ειναι μεσα στον φακελο download αλλα φτιαξτε χυμα εναν φακελο και βαλτε τα εκει.Απο εκει περα μονο μπορει να τα δει γιατι αλλιως βγαζει σφαλμα για location του αρχειου στο upload.

 

 

 

Οριστε τα δυο πρωτα:

 

IMG-20200414-010303.jpg IMG-20200414-010832.jpg

Καλή αυτή η ιδέα... Έχω κ εγώ ένα δεύτερο κινητό κ λέω να το κανω έτσι..

Χρησιμοποίησες τον τρόπο και τα βήματα που αναφέρεται πιο πανω;

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι αλλά δεν το βλέπω. Στην εφαρμογή εμφανίζεται για το δικό μας αλλά δεν μετράει.

 

Πάντως το ρολόι φυσάει. Το χω από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας μαζί με το p30 pro και είναι φοβερό.

Link to comment
Share on other sites

Καλή αυτή η ιδέα... Έχω κ εγώ ένα δεύτερο κινητό κ λέω να το κανω έτσι..

Χρησιμοποίησες τον τρόπο και τα βήματα που αναφέρεται πιο πανω;

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι,βημα βημα και ολα αψογα. Χρησιμοποιω την ΒΕΤΑ με το αλλο κινητο μονο για τα faces που θελω και μετα το αποσυνδεω απο εκει και το συνδεω στην βασικη συσκευη μου που εχω την τελευταια εκδοση του Health και ολα μου τα δεδομενα.

Δινεις κανονικα το ελληνικο νουμερο στο βημα που θα σου ζητηθει.Τα faces μην τα εχεις μεσα στον φακελο download για να τα βλεπει η εφαρμογη.

Την συγκεκριμενη ΒΕΤΑ θα βαλεις και δεν θα αναβαθμισεις καθολου.

Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα και εγώ στο honor band 5 που έχω οπότε προφανώς είμαι έτοιμος και στην περίπτωση αγορά του gt. Χρησιμοποιω ένα δεύτερο κινητό με android οπότε δεν πειράχτηκε τίποτα από το βασικό πρόγραμμα υγεία. Τελικά δεν ειναι δυσκολη διαδικασια
Link to comment
Share on other sites

Ναι,βημα βημα και ολα αψογα. Χρησιμοποιω την ΒΕΤΑ με το αλλο κινητο μονο για τα faces που θελω και μετα το αποσυνδεω απο εκει και το συνδεω στην βασικη συσκευη μου που εχω την τελευταια εκδοση του Health και ολα μου τα δεδομενα.

Δινεις κανονικα το ελληνικο νουμερο στο βημα που θα σου ζητηθει.Τα faces μην τα εχεις μεσα στον φακελο download για να τα βλεπει η εφαρμογη.

Την συγκεκριμενη ΒΕΤΑ θα βαλεις και δεν θα αναβαθμισεις καθολου.

Ευχαριστώ για την απάντηση! Και χρόνια πολλά!!

Θα το δοκιμάσω και επανέλθω.. Watch faces κατεβάζεις από το site των οδηγιων ή έχουμε και κάποιο άλλο με περισσότερα;;!!

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Έχω ένα πρόβλημα εδώ και λίγες μέρες δεν μου έρχονται οι ειδοποιήσεις για μηνύματα και κλήσεις. Ανοίγω την εφαρμογή υγεία και μετά όλα οκ για λίγες ώρες. Μετά πάλι τα ίδια. Έχω κοιτάξει ρυθμίσεις για εξοικονόμηση ενέργειας αλλά δεν έχει κάποια επιλογή

. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Έχω ένα πρόβλημα εδώ και λίγες μέρες δεν μου έρχονται οι ειδοποιήσεις για μηνύματα και κλήσεις. Ανοίγω την εφαρμογή υγεία και μετά όλα οκ για λίγες ώρες. Μετά πάλι τα ίδια. Έχω κοιτάξει ρυθμίσεις για εξοικονόμηση ενέργειας αλλά δεν έχει κάποια επιλογή

 

. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

 

Ποια έκδοση της εφαρμογής Huawei Health έχεις;

Μήπως έκανες κάποια αναβάθμιση τώρα τελευταία και έχει θέμα (bug) ;

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση! Και χρόνια πολλά!!

Θα το δοκιμάσω και επανέλθω.. Watch faces κατεβάζεις από το site των οδηγιων ή έχουμε και κάποιο άλλο με περισσότερα;;!!

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Xρονια πολλα.Και απο το site των οδηγιων και κυριως απο εδω: https://amazfitwatchfaces.com/huawei-watch-gt/fresh

Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

Στις τελευταίες 2 αναβαθμίσεις όντως υπάρχει πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις. Γυρίστε σε προηγούμενη έκδοση για να ερχόνται κανονικά.

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Στο παραπάνω σαιτ https://amazfitwatchfaces.com/huawei-watch-gt/fresh το κατεβάζουμε και μετά πως το βλέπει το ρολόι;

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αφου το κατεβασεις στο κινητο το αρχειο .HWT, αυτο παει στον φακελο download. Πας απο τη διαχειριση αρχειων και το βγαζεις απο εκει.Εγω εκανα εναν νεο φακελο χυμα με ονομα Watch Faces και τα εβαλα εκει. Μετα,μεσα απο την εφαρμογη (ΒΕΤΑ) και αφου τα εχεις κανει ολα σωστα,το κανεις upload στο ρολοι.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

Εγώ χρησιμοποιώ τον παρακάτω τρόπο ο οποίος σου δίνει την δυνατότητα να περάσεις έως 4 με 5 watchfaces ανάλογα με την χωρητικότητα του καθενός.

Έχω βολευτεί πάρα πολύ...Έχω καβάτζα 4 με 5 watch faces και όχι ένα.

Επίσης θα βρείτε και πολλά watch faces.

https://huaweiwatchgt.com/watchfaces/how-to-install-multiple-custom-watchfaces-no-root/

Edited by studiosakis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

Εγώ χρησιμοποιώ τον παρακάτω τρόπο ο οποίος σου δίνει την δυνατότητα να περάσεις έως 4 με 5 watchfaces ανάλογα με την χωρητικότητα του καθενός.

Έχω βολευτεί πάρα πολύ...Έχω καβάτζα 4 με 5 watch faces και όχι ένα.

Επίσης θα βρείτε και πολλά watch faces.

Δοκιμάστε το και θα με θυμηθείτε

https://huaweiwatchgt.com/watchfaces/how-to-install-multiple-custom-watchfaces-no-root/

Καλησπέρα!

 

Ξέρεις αν δουλεύει σα huawei συσκευές;

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Ξέρεις αν δουλεύει σα huawei συσκευές;

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

 

Δυστυχώς δεν ξέρω...Εγώ το δουλεύω με Samsung άψογα.

Λογικά μιας και είναι ίδιας εταιρείας δεν νομίζω να έχει θέμα.

Στο φινάλε το δοκιμάζεις και αν κάτσει έκατσε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

Εγώ χρησιμοποιώ τον παρακάτω τρόπο ο οποίος σου δίνει την δυνατότητα να περάσεις έως 4 με 5 watchfaces ανάλογα με την χωρητικότητα του καθενός.

Έχω βολευτεί πάρα πολύ...Έχω καβάτζα 4 με 5 watch faces και όχι ένα.

Επίσης θα βρείτε και πολλά watch faces.

Δοκιμάστε το και θα με θυμηθείτε

https://huaweiwatchgt.com/watchfaces/how-to-install-multiple-custom-watchfaces-no-root/

Εμένα με Watch GT, δεν δούλεψε, εκτός αν δεν κάνω κατι σωστά.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με Watch GT, δεν δούλεψε, εκτός αν δεν κάνω κατι σωστά.

 

Το γύρισες σε αγγλικά το τηλέφωνο;;

Link to comment
Share on other sites

Στις τελευταίες 2 αναβαθμίσεις όντως υπάρχει πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις. Γυρίστε σε προηγούμενη έκδοση για να ερχόνται κανονικά.

 

Οντως παιδιά, μια δουλεύουν, μια δεν δουλεύουν, όποτε νά'ναι και κατά βούληση δική τους.

Η έκδοση που έχω ειναι: 1.0.11.20

Link to comment
Share on other sites

Το γύρισες σε αγγλικά το τηλέφωνο;;

 

Πως το κάνω αυτό;

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...