Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα , έμενα έχει μείνη στην έκδοση 1.0.8.2 και μου βρίσκει την 1.0.9.2 , πατάω για ενημερωση όπως παλιά άλλα τίποτα ,.Την κατεβάζει την περνάει και μετά από επανεκκίνηση μου βγάζει την παλιά .....Πήρα το σέρβις άλλα δεν τους έχει τύχει μου είπαν πάλι και δεν ξέρουν , δοκίμασα άλλα τηλ ...τζίφος , έκανα εργοστασιακες το ρολόι ....τίποτα , Μήπως του έχει τύχει σε κάποιον και ξέρει η να πάει για σέρβις ?

Εμενα ενος φιλου μου που ειχε το gt και δεν του επερνε τις αναβαθμισεις το πηγε στο huawei service στη μιχαλακοπουλου και του το αντικαταστησαν με καινουργιο.Ειπαν πως αυτα δεν επισκευαζονται.Μαλιστα επειδη δεν ειχαν εποιμοπαραδοτο του το εστειλαν σπιτι με courier.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι στην 1.0.11.12.

 

Δοκιμασε να αναβαθμισεις και το app του κινητου ή ακομα και unistall/reinstall αυτης

 

Και εγω με 1.0.11.12 ειμαι...

 

Περιμενω καινουριο με κανα φρεσκο Watchface :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας

 

το αγορασα χτες καινουριο και εχω τα εξης θεματα αν μπορει καποιος να βοηθησει

 

1.μου βγαζει το health διαθεσιμη αναβαθμιση στο 1.0.10.18 .παταω να την κανει φτανει στο 100% κανει μεταφορα , μετα κανει την μεταφορα και ενω ολα δειχνουν οτι τελειωσε τελικα δε την εχει κανει και μου τη ξανα βγαζει απ την αρχη

 

2.προσπαθω να βαλω ενα δικο face και ακολουθω τις οδηγιες του (https://huaweiwatchgt.com/tutorials/how-to-install-custom-watchfaces/) αλλα στο τελευαυταιο σταδιο εκει οπυυ επρεπε να μου εχει επιλογη να κανω upload δε μου το επιτρεπει.

 

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Για το πρώτο που λες γρήγορα πισω αν εισαι στις μερες που μπορείς να το κανεις . Δεν φτιάχνετε και το δικό μου που ειχε το ιδιο θεμα πήγε αντιπροσωπία μάλλον για αλλαγή
Link to comment
Share on other sites

Aκομη τρια συμπαθητικα faces εμφανιστηκαν μεσα στο huawei health. Ευχαριστη εκπληξη η συνεχης προσθηκη αυτων τωρα τελευταια
Link to comment
Share on other sites

Aκομη τρια συμπαθητικα faces εμφανιστηκαν μεσα στο huawei health. Ευχαριστη εκπληξη η συνεχης προσθηκη αυτων τωρα τελευταια

 

Πω, θα με κανεις παλι να βαλει το αλλο κινητο για να τα τσεκαρω :lol:

 

-

 

πω τι βλακειες ειναι αυτες που εβαλαν, κριμα.

Edited by balantakos777
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ούτε σκέφτομαι αλλο. Θα το αλλάξω μόνο με το gt3.

 

Μια απο τα ίδια! Δεν αλλάζω με τίποτα!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Aκομη τρια συμπαθητικα faces εμφανιστηκαν μεσα στο huawei health. Ευχαριστη εκπληξη η συνεχης προσθηκη αυτων τωρα τελευταια

 

Πολύ καλή αυτή η ενέργεια, συνεχής ανανέωση! Ήδη έβαλα το SuperCarE....

Link to comment
Share on other sites

Πω, θα με κανεις παλι να βαλει το αλλο κινητο για να τα τσεκαρω :lol:

 

-

 

πω τι βλακειες ειναι αυτες που εβαλαν, κριμα.

Αυτο με το αμαξι,καλο μεν,αλλα δεν μπορεις να δεις ευκολα τους δεικτες της ωρας.

Το πρασινομωβ ειναι μετριο.Το vintage ειναι ισως το πλεον καλοσχεδιασμενο ως σημερα αλλα πιο πολυ για γυναικειο θα το ελεγα.

Μακαρι να μας δωσουνε και μερικα καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πλέον το χρησιμοποιώ με το αναλογικό standby watchface και είναι σαν κανονικό ρολόι. Ούτε ζωηρά χρώματα, ούτε ανούσια φωτάκια. Και ας έχει μεγαλύτερη κατανάλωση. Προσωπικά βγάζω άνετα 9 με 10 μέρες
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κακόγουστα τα νέα watchface. Δε μπορεί, βγάλτε και κανένα ωραίο.

Ιδέες από τα Samsung … :O

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ακόμη έντεκα προστέθηκαν εκ των όποιον αξίζει μόνο το ενα:mad:

 

Στο κανονικο app η το beta?

 

Σου ειναι κοπος να βαλεις φωτο απο τα καινουρια? Σε ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Στο κανονικο app η το beta?

 

Σου ειναι κοπος να βαλεις φωτο απο τα καινουρια? Σε ευχαριστω πολυ!

 

Στην κανονική εφαρμογή. Τώρα είμαι στο δρόμο αλλά πίστεψέ με δεν χάνεις τίποτε αν δεν τα δεις εκτός και αν σου αρέσουν τα κινούμενα σχέδια:p

Link to comment
Share on other sites

Στην κανονική εφαρμογή. Τώρα είμαι στο δρόμο αλλά πίστεψέ με δεν χάνεις τίποτε αν δεν τα δεις εκτός και αν σου αρέσουν τα κινούμενα σχέδια:p

 

Πω ελεος, δεν μπορουν να βαλουν ενα της προκοπης, :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτα οντως τα 10 απο τα 11 ηταν παιδικη χαρα εκτος απο το digital blue που ειναι προς τη σωστη κατευθυνση αλλα με καλυτερα γραφικα θα ηταν μια κλαση επανω.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνούμε όλοι στις κρίσεις μας!:lol::lol::lol:

Άλλο γούστο οι κινέζοι!:ninja:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ολα αυτα σε αυτη την λιστα https://huaweiwatchgt.com/watchfaces/list-of-watchfaces-for-huawei-watch-gt-huawei-watch-gt-2/

 

ειναι στην Βετα εκδοση? :mad:

Link to comment
Share on other sites

Το digital life blue μου άρεσε εμένα αλλά στο δύο.. Δεν ξέρω αν ηρθε στο πρωτο

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα απο το κινητο του πατερα μου παλι να δω τα Watchface..........δεν ξερω γιατι τα εβαλαν αυτα, μας τρολλαρουν?

Η νομιζουν οτι το χρησιμοποιουν παιδακια αυτο το ρολοι? :(

 

Θα δοκιμασω το digital blue σημερα, αλλα παιζει πολυ πληροφορια, θελω κατι πιο minimal.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Νέος και εγώ να ρωτήσω κάτι. Στο υγεία και με ρύθμιση να παρακολουθεί τον καρδιακό σφυγμό συνέχεια μετράει και πίεση; το το jps του ρολογιού από που ενεργοποηται;

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...