Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σ' ευχαριστώ, δυστυχώς το έχω δοκιμάσει κι αυτό, τίποτα.

 

Ίσως κι άλλες εκδόσεις να εβλεπες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, το γράφω στο θέμα του Pocophone, το γράφω κι εδώ μήπως έχει κάποιος παρόμοιο θέμα.

 

Έχω το Poco F1 συνδεδεμένο με το Watch GT εδώ και περίπου 3 μήνες. Με το τελευταίο update της Xiaomi (MIUI 11) δεν συνδέεται με τίποτα το ένα με το άλλο. Δοκίμασα reset και στο ρολόι αλλά ακόμα και στο κινητό, ενεργοποίηση - απενεργοποίηση bluetooth, όλες τις άλλες λύσεις που προτείνονται στο ίντερνετ, εδώ και 10 μέρες δοκιμάζω διάφορα... συνδέεται για 5 δευτερόλεπτα το πολύ, μετά αποσυνδέεται. Να σημειωθεί ότι το κινητό συνδέεται άψογα με bluetooth πχ στο αυτοκίνητο, και το ρολόι συνδέεται άψογα με διάφορα άλλα κινητά που δοκίμασα..

 

Κάποιος με κινητό Xiaomi με MIUI 11 και Watch GT? Έχει κανείς το ίδιο θέμα?

Σε ένα παρόμοιο πρόβλημα που είχε ένας με lg έκανε επαναφορά δικτύων και ήταν οκ... Για δες στης ρυθμίσεις σου μήπως έχει κάτι παρόμοιο

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδιά γι' αυτό έχω ξενερώσει, έχω δοκιμάσει κάπου 10 εκδόσεις της εφαρμογής, φυσικά πάντα δικαιώματα κλπ όλα φουλ, ρησετ στο ρολόι όπως έγραψα, αλλά ακόμα και στο κινητό, και ακόμα και reset δικτύων. Ήμουν έτοιμος να το στείλω πίσω μέχρι που είδα ότι σε 3-4 κινητά παίζει άψογα. Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδιά γι' αυτό έχω ξενερώσει, έχω δοκιμάσει κάπου 10 εκδόσεις της εφαρμογής, φυσικά πάντα δικαιώματα κλπ όλα φουλ, ρησετ στο ρολόι όπως έγραψα, αλλά ακόμα και στο κινητό, και ακόμα και reset δικτύων. Ήμουν έτοιμος να το στείλω πίσω μέχρι που είδα ότι σε 3-4 κινητά παίζει άψογα. Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.

 

 

για δοκίμασε αυτή την εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδιά γι' αυτό έχω ξενερώσει, έχω δοκιμάσει κάπου 10 εκδόσεις της εφαρμογής, φυσικά πάντα δικαιώματα κλπ όλα φουλ, ρησετ στο ρολόι όπως έγραψα, αλλά ακόμα και στο κινητό, και ακόμα και reset δικτύων. Ήμουν έτοιμος να το στείλω πίσω μέχρι που είδα ότι σε 3-4 κινητά παίζει άψογα. Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.

Αμ έλα που δεν είχα κάνει τελικά CLEAN install το MIUI 11 και για κάποιο λόγο το χρειαζόταν...

 

Όλα καλά λοιπόν με Poco MIUI 11 και Watch GT, δουλεύει ρολόι. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Αμ έλα που δεν είχα κάνει τελικά CLEAN install το MIUI 11 και για κάποιο λόγο το χρειαζόταν...

 

Όλα καλά λοιπόν με Poco MIUI 11 και Watch GT, δουλεύει ρολόι. :ninja:

 

ε καλα ειναι νόμος αν θελεις να δουλεύει κινιτο καλά μετα απο καθε major update θελει factrory restore

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλημέρα υπάρχει περίπτωση το δικό μας το ρολόι να πάρει update να απαντάει στην κλήση η Γενικά να πάρει update για το άγχος κτλπ? Η πρέπει αναγκαστικά να πάμε στο 2? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Για το άγχος όμως μπορεί, μια και όλα στηρίζονται σε αλγόριθμο σε σχέση με τον καρδιακό κτύπο. Δύσκολα πάντως.
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι εχει δραστηριότητα για κολύμπι στη πισίνα. Λέτε να χαλάσει όμως να μπει νερό και να χαλάσει ???
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι εχει δραστηριότητα για κολύμπι στη πισίνα. Λέτε να χαλάσει όμως να μπει νερό και να χαλάσει ???

 

ΌΛο το καλοκαίρι δεν το έβγαλα απο το χέρι μου, χόρτασε θάλασσα! Δεν έπαθε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι εχει δραστηριότητα για κολύμπι στη πισίνα. Λέτε να χαλάσει όμως να μπει νερό και να χαλάσει ???

 

αν δεν είναι ζεστό νερό (βλ μπάνιο με καυτό νερό) δεν θα πάθει τπτ (εκτός και αν είσαι γαντεμης και πέτυχες σε φλάντζα με κενά)

 

τώρα αν κάνεις ζεστό μπάνιο και το εχεις πάνω σου....... κάτι σαν ρωσική ρουλέτα θα είναι

Link to comment
Share on other sites

… και εγώ τίποτα ακόμα. Ίσως δόθηκε σε άλλη χώρα.
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ αλλά και πάλι είναι καλή τιμή για αγορά από μεγαλοκαταστημα

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήρε κανένας update πριν δύο ώρες ανέβηκε σ μια ομάδα στο φεις756e2a360069c05a42f95c82ff835d77.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μηπως ειναι για GT2 το update? μιλαει για compatibility Με Earbuds...

Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι για GT2 το update? μιλαει για compatibility Με Earbuds...
Δεν ξέρω δεν λέει για ποιο είναι

Αλλά με έφτασε σε 1.0.2 το gt2.?

Μέσα στην εβδομάδα θα μάθουμε

b68347dbb9294a5c72217ffc7c540db4.jpg76293ebfc75aafe9e24b8684c62ec4c4.jpg

 

 

 

και νέα προσφορά 139 μαζί με την ζυγαριά

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by geo29
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...