Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι δεν φαίνεται σε μένα. Αναβαθμισμένο είναι .

 

Μπαίνεις στην εφαρμογή υγεία, πατάς πάνω δεξιά στο εικονίδιο του ρολογιού, οι συσκευές μου και επιλέγεις το ρολόι και κάτω από τα δεδομένα καλής σωματικής κατάστασης δεν σου βγάζει το μενού με τις επιφάνειές ρολογιού;

 

Πολύ παράξενο. Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει. Ίσως να εγκαταστήσεις την εφαρμογή υγεία;

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις στην εφαρμογή υγεία, πατάς πάνω δεξιά στο εικονίδιο του ρολογιού, οι συσκευές μου και επιλέγεις το ρολόι και κάτω από τα δεδομένα καλής σωματικής κατάστασης δεν σου βγάζει το μενού με τις επιφάνειές ρολογιού;

 

Πολύ παράξενο. Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει. Ίσως να εγκαταστήσεις την εφαρμογή υγεία;

 

Ούτε σε μένα υπάρχει το νέο μενού για τα faces παρότι έκανα την αναβάθμιση και κατόπιν επανεκκίνηση....

Link to comment
Share on other sites

Έχω κανει δύο φορές επανεκκίνηση τηλέφωνο, ρολόι. Έχω απεγκαταστησει και εγκαταστήσει ξανά το health. Τίποτααα!!!

 

Τι να πω; Ίσως δεν έγινε καλά η εγκατάσταση της αναβάθμισης; Τι κινητό έχεις;

Αν έχεις iphone αν θυμάμαι καλά κάπου διάβασα πως δεν την υποστηρίζει την λειτουργία αυτή. Ίσως στο μέλλον

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi redmi note 3 pro special edition

 

Το special σε έφαγε :lol:. Δεν ξέρω τι να πω :cool:

 

Εγώ έχω το Ρ20. Λες να είναι μόνο διαθέσιμη για Huawei;

 

Κανένας άλλος με άλλο κινητό από Huawei που του εμφανίζει το νέο μενού;

Edited by KVS
Link to comment
Share on other sites

Το special σε έφαγε :lol:. Δεν ξέρω τι να πω :cool:

 

Εγώ έχω το Ρ20. Λες να είναι μόνο διαθέσιμη για Huawei;

 

Κανένας άλλος με άλλο κινητό από Huawei που του εμφανίζει το νέο μενού;

 

Το ειπα πιο πανω , σε μενα φαινονται μια χαρα και ηδη εβαλα το bluelight που ειναι υπεροχο!!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Το special σε έφαγε :lol:. Δεν ξέρω τι να πω :cool:

 

Εγώ έχω το Ρ20. Λες να είναι μόνο διαθέσιμη για Huawei;

 

Κανένας άλλος με άλλο κινητό από Huawei που του εμφανίζει το νέο μενού;

Και ομος είναι δύο τρία πράγματα διαφορετικά μέσα πχ το dock και μερικα πραγματα πάνω στην μητρική, τα μόνα που κάνουν από ένα στο άλλο είναι οθόνη, μπαταρία, volume flex, back /front camera, earspeaker, cjarging dock είναι άλλο και μερικά flex είναι αλλά. Ουσιαστικά είναι υπο υπο έκδοση.. Μόνο η xiaomi μας σινιθιζει σε αυτά...
Link to comment
Share on other sites

εγινε το update στο watch gt μου , στην αρχη δεν εμφανιστηκε το watch face market στο app , απεγκατεστησα το health app και το εκανα install απο την αρχη και εμφανιστηκαν !! κινητο εχω το galaxy s8+
Link to comment
Share on other sites

Το ειπα πιο πανω , σε μενα φαινονται μια χαρα και ηδη εβαλα το bluelight που ειναι υπεροχο!!!

 

Μόλις ήρθε η ενημέρωση! Δίνει και 10 νέα watch faces. Έβαλα την 24 hour time και είναι σούπερ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως κάνουμε uninstall κάποιο watchface; Άκυρο το βρήκα. Να μπορούσαμε να βγάλουμε και αυτό το Chinese New year καλά θα ήταν Edited by GTherion
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με Poco, 1.0.7.36, δεν βλέπω faces, έχω κάνει απεγκατασταση - εγκατάσταση.

 

Ναι αυτή ειναι η έκδοση.... Δεν ξέρω γιατί δεν τα βλέπεις.. :O

Link to comment
Share on other sites

Την έκανα και εγώ με την σειρά μου την αναβάθμιση.

Ολα καλά με το Mate 10 Pro.

Το μόνο κακό, δεν μπορείς να διαγράψεις τα προεγκατεστημένα faces, πολύ θα το ήθελα!

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως κάνουμε uninstall κάποιο watchface; Άκυρο το βρήκα. Να μπορούσαμε να βγάλουμε και αυτό το Chinese New year καλά θα ήταν

 

Unistall μπορείς να κάνεις μόνο απο τις 10 καινούργιες. Οι παλιές νομίζω δεν σε αφήνει να τις σβήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε εμένα η καινούργια ενημέρωση αλλά ούτε και εγώ βλέπω τo watch face store στο app.

Εκανα απεγκατασταση και ξανά εγκατάσταση αλλά τίποτα.

Η συσκευή μου είναι Xiomi redmi note 5 pro.

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που έχετε πάρει watch faces store έχετε το classic GT-35B?

 

Επίσης το Health app που έχετε είναι το 9.0.4.332? (Εγώ-->Πληροφορίες)

 

Σε εμένα η εφαρμογή υγεία είναι η έκδοση 9.0.4.387 και το ρολόι GT-E88 Model FTN-B19

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα η εφαρμογη ειναι η 9.0.4.387 και το ρολοι ειναι η εκδοση FTN-B19

Εμφανιζονται κανονικα τα new faces.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Άρα εμείς που έχουμε το health app 9.0.4.332 θα πρέπει να περιμένουμε αναβάθμιση για να δούμε τα watch faces.

Εντυπωση μου κάνει πως η τελευταία ενημέρωση της εφαρμογής ήταν στις 11 Φεβρουαρίου!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...