Jump to content

Xiaomi Mi Mix 3


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή είμαι αρκετά προβληματισμένος μπορείς να με βοηθήσεις;;; Θέλω ένα όμορφο κινητό, να μην κολλάει, να μην θέλει 2 φορές την ημέρα φόρτιση και να βγάζει και μια φωτογραφία της προκοπής.... Τι προτείνεις;

Ρωτα στο αναλογο νημα φιλε μου.Αλλα και αυτο εδω μια χαρα τα κανει οσα θες και με το παραπανω με τα specs που εχει δεν θα εχεις το παραμικρο θεμα....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 256
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα...προστασια οθονης απο Αθηνα εχουμε καποιο μαγαζι ? μηπως εχει κανεις καμια εξτρα κ την πουλαει ? ευχαριστώ
Πήγα media markt Θηβών.μου έβαλε αυτή τη γνωστή με τα 18 ευρώ και 6 μήνες εγγύηση. Έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος μετά από 1 μήνα περίπου

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.... Θα ήθελα κάποιος που το έχει το κινητό να μου πει αν αξίζει να δώσεις τόσα..... Σχετικά πάντα με τρεις τομείς: α) φωτογραφία, β) μπαταρία και γ) γενικά ως συσκευή.... Εγώ είμαι κάτοχος Redmi note 3 pro και εκτός από φωτογραφία σε όλα τα άλλα είναι κορυφή....

 

Πάρε το με κλειστά μάτια. Κανένα παλικάρι εδώ μέσα δεν έχει γράψει ότι τα ΞΕΣΚΙΖΕΙ όλα ανεξαρτήτου τιμής και μάρκας κινητά σε θέμα κάμερας και μπροστινής και πίσω με το gcam mod (ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ Gcam mod Περιλαμβανομένου και του pixel 3/3XL). Δεν παρεξηγώ την αμάθεια εννοείται.

 

Κατέβασε από εδώ https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-san1ty/ την πρώτη έκδοση. Δυστυχώς μας άφησε χρόνιους ο προγραμματιστής αλλά είναι τόσο ολοκληρωμένη η τελευταία και τόσο απλό στην ρύθμιση που δεν θα χρειαστείς τίποτε άλλο.

\ ... α....βάλε και το Playground... έχει όλα τα πακέτα ενσωματωμένα σε ένα αρχείο.

 

ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ τίποτε αρνητικό για αυτό το κινητό. Όπως επίσης μην βλέπεις κανένα συγκριτικό στο Youtube η στα διάφορα σαιτ. Το 99% είναι όλοι άσχετοι.

 

Πάρε το βάλε το Gcam και γράψε εδώ την εμπειρία σου

 

:)

Διαφήμιση χωρίς άδεια/spamming απαγορεύεται από τους ΟΠΧ. Αν θέλετε διαφήμιση επικοινωνήστε με το marketing@myphone.gr.
Link to comment
Share on other sites

Πάρε το με κλειστά μάτια. Κανένα παλικάρι εδώ μέσα δεν έχει γράψει ότι τα ΞΕΣΚΙΖΕΙ όλα ανεξαρτήτου τιμής και μάρκας κινητά σε θέμα κάμερας και μπροστινής και πίσω με το gcam mod (ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ Gcam mod Περιλαμβανομένου και του pixel 3/3XL). Δεν παρεξηγώ την αμάθεια εννοείται.

 

Κατέβασε από εδώ https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-san1ty/ την πρώτη έκδοση. Δυστυχώς μας άφησε χρόνιους ο προγραμματιστής αλλά είναι τόσο ολοκληρωμένη η τελευταία και τόσο απλό στην ρύθμιση που δεν θα χρειαστείς τίποτε άλλο.

\ ... α....βάλε και το Playground... έχει όλα τα πακέτα ενσωματωμένα σε ένα αρχείο.

 

ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ τίποτε αρνητικό για αυτό το κινητό. Όπως επίσης μην βλέπεις κανένα συγκριτικό στο Youtube η στα διάφορα σαιτ. Το 99% είναι όλοι άσχετοι.

 

Πάρε το βάλε το Gcam και γράψε εδώ την εμπειρία σου

 

:)

 

Φιλε την εχεις δοκιμαση στο δικο σου mix3 την εκδοση αυτη?

Τι συμπερασματα εβγαλες?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Πάρε το με κλειστά μάτια. Κανένα παλικάρι εδώ μέσα δεν έχει γράψει ότι τα ΞΕΣΚΙΖΕΙ όλα ανεξαρτήτου τιμής και μάρκας κινητά σε θέμα κάμερας και μπροστινής και πίσω με το gcam mod (ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ Gcam mod Περιλαμβανομένου και του pixel 3/3XL). Δεν παρεξηγώ την αμάθεια εννοείται.

 

Κατέβασε από εδώ https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-san1ty/ την πρώτη έκδοση. Δυστυχώς μας άφησε χρόνιους ο προγραμματιστής αλλά είναι τόσο ολοκληρωμένη η τελευταία και τόσο απλό στην ρύθμιση που δεν θα χρειαστείς τίποτε άλλο.

\ ... α....βάλε και το Playground... έχει όλα τα πακέτα ενσωματωμένα σε ένα αρχείο.

 

ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ τίποτε αρνητικό για αυτό το κινητό. Όπως επίσης μην βλέπεις κανένα συγκριτικό στο Youtube η στα διάφορα σαιτ. Το 99% είναι όλοι άσχετοι.

 

Πάρε το βάλε το Gcam και γράψε εδώ την εμπειρία σου

 

:)

Πάντως τα site's γράψουν ότι και η stock κάμερα βγάζει εξαιρετικές φωτογραφίες, καλύτερες και από τα Note 9.

 

Για τη μπαταρία τι άποψη έχεις; Θεωρείς ότι είναι ένα από τα αρνητικά του;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα site's γράψουν ότι και η stock κάμερα βγάζει εξαιρετικές φωτογραφίες, καλύτερες και από τα Note 9.

 

Για τη μπαταρία τι άποψη έχεις; Θεωρείς ότι είναι ένα από τα αρνητικά του;

Με την στοκ εφαρμογη ειναι εξαιρετικες οι φωτο που βγαζει........την μερα ανετα η μπαταρια.

Με ανθρώπινη χρηση παντα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Σχετικό/άσχετο.

 

Κανείς δεν υπολογίζει ότι το miui κάνει εξαιρετική χρήση της μπαταρίας.

 

Οπότε και 3300 που είναι η μπαταρία, με κανονική χρήση (όχι από το 100% με online gaming μέχρι να σβήσει, δηλαδή) θα βγάζει άνετα τη μέρα.

 

Απορώ με αυτούς που αλλάζουν το miui για το stock Android. Πιο χάλια από το stock δεν υφίσταται..

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Σχετικό/άσχετο.

 

Κανείς δεν υπολογίζει ότι το miui κάνει εξαιρετική χρήση της μπαταρίας.

 

Οπότε και 3300 που είναι η μπαταρία, με κανονική χρήση (όχι από το 100% με online gaming μέχρι να σβήσει, δηλαδή) θα βγάζει άνετα τη μέρα.

 

Απορώ με αυτούς που αλλάζουν το miui για το stock Android. Πιο χάλια από το stock δεν υφίσταται..

Ισχύει αυτό που λες, βέβαια έχει κάνει άλματα το stock Android. Την προσεγμένη δουλειά του MIUI όμως δε την πιάνει. Αυτό το λέω με σιγουριά. Τις περισσότερες εφαρμογές δεν τις έχω στο συνιστώμενο αλλά στο ' χωρίς περιορισμούς '.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει αυτό που λες, βέβαια έχει κάνει άλματα το stock Android. Την προσεγμένη δουλειά του MIUI όμως δε την πιάνει. Αυτό το λέω με σιγουριά. Τις περισσότερες εφαρμογές δεν τις έχω στο συνιστώμενο αλλά στο ' χωρίς περιορισμούς '.

 

Αν και ofttopic, θα απαντήσω.

 

Είναι τελείως αντιαισθητικό, το βρίσκω εντελώς άσχημο. Τα χρώματα, τα εικονίδια, για να μη μιλήσω για τις ανάπηρες χειρονομίες, που πρέπει οπωσδήποτε να επιλέγεις τη μπάρα στο κάτω μέρος της οθόνης. Η όλη παρουσία του multitasking screen θέλει επανασχεδιασμό. Για να μη μιλήσω για απαραίτητες επιλογές/λειτουργίες, που ευτυχώς τις έχει το Miui.

 

Πιάνω συσκευές άλλων εταιρειών και απορώ με κάποιες επιλογές τους.

 

Με βλέπω να μαθαίνω για flashάρισμα και στο Android, μόνο και μόνο για να περνάω Miui παντού.

 

Enjoy your Mi Mix 3. :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

 

Enjoy your Mi Mix 3. :)

 

Κάτσε να το πάρω πρώτα!!!

 

...πως τα φέρνει η ζωή, κάποτε είχαμε κόντρα και εντελώς διαφορετική άποψη στα wph και τώρα συμφωνούμε στην υλοποίηση του MIUI.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι συσκευαρα το μι μιξ 3 αλλά εγώ στον ένα μήνα και κάτι που το είχα δεν κατάφερα ποτέ να συνηθίσω το βάρος.

 

Επίσης είχα μεγάλους ενδοιασμούς για το καλοκαίρι που έρχεται με το τι θα γίνει με τη σκόνη ή άμμο στην παραλία και τον slide μηχανισμό. Όσοι είστε κάτοχοι και το δείτε από το πλάι θα καταλάβετε ότι άνετα μπαίνει κοκος άμμου ακόμα και με κλειστό το slide. Αν δεν το έχει πάρει χαμπάρι ο κάτοχος και αρχίσει και ανοιγοκλεινει με κάτι μέσα λογικά δεν την γλυτώνουν οι μπροστινες κάμερες. Μην μου πείτε για gorilla glass(αν έχει - δεν ξέρω) απλά γελάω.

 

Όσο αναφορά το miui, αν κάποιος αλλάξει launcher και κάνει σωστες ρυθμίσεις στο battery optimization για τις ειδοποιήσεις, μικρό το κακό, μια χαρά είναι.

 

Η κάμερα του είναι τρομερή.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι συσκευαρα το μι μιξ 3 αλλά εγώ στον ένα μήνα και κάτι που το είχα δεν κατάφερα ποτέ να συνηθίσω το βάρος.

 

Επίσης είχα μεγάλους ενδοιασμούς για το καλοκαίρι που έρχεται με το τι θα γίνει με τη σκόνη ή άμμο στην παραλία και τον slide μηχανισμό. Όσοι είστε κάτοχοι και το δείτε από το πλάι θα καταλάβετε ότι άνετα μπαίνει κοκος άμμου ακόμα και με κλειστό το slide. Αν δεν το έχει πάρει χαμπάρι ο κάτοχος και αρχίσει και ανοιγοκλεινει με κάτι μέσα λογικά δεν την γλυτώνουν οι μπροστινες κάμερες. Μην μου πείτε για gorilla glass(αν έχει - δεν ξέρω) απλά γελάω.

 

Όσο αναφορά το miui, αν κάποιος αλλάξει launcher και κάνει σωστες ρυθμίσεις στο battery optimization για τις ειδοποιήσεις, μικρό το κακό, μια χαρά είναι.

 

Η κάμερα του είναι τρομερή.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Αυτό για το βάρος είναι ένα θέμα.

218 γραμμάρια είναι πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό για το βάρος είναι ένα θέμα.

218 γραμμάρια είναι πολλά.

Ευκολα συνηθίζεται φιλε.

Και απο την αλλη εαν σου δωσω ενα στα 180 θα καταλαβεις την διαφορα εσυ?Δεν νομιζω......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ευκολα συνηθίζεται φιλε.

Και απο την αλλη εαν σου δωσω ενα στα 180 θα καταλαβεις την διαφορα εσυ?Δεν νομιζω......

Το 5 Plus μου είναι στα 180 και μαζί με τη θήκη πάει στα 216 γραμμάρια.

Ε δε θα βάλω μία θήκη στο Mix3;

 

Ξενέρωσα τώρα....

Δεν έχω κουβαλήσει συσκευή στα 250 γραμμάρια.

Link to comment
Share on other sites

Το 5 Plus μου είναι στα 180 και μαζί με τη θήκη πάει στα 216 γραμμάρια.

Ε δε θα βάλω μία θήκη στο Mix3;

 

Ξενέρωσα τώρα....

Δεν έχω κουβαλήσει συσκευή στα 250 γραμμάρια.

 

Δεν κανει η συσκευη για εσενα,ειναι πολυ βαρια,αφου καταλαβαινεις την διαφορα των 20-30 γραμμαριων και σε κουραζει.

:rolleyes:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το παραπάνω βάρος είναι αμελητέο. Το είχα για μία εβδομάδα ταυτόχρονα με το mi8 και για να είμαι ειλικρινής δε κατάλαβα ποτέ τα παραπάνω 40 γραμμάρια του mix3.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Το παραπάνω βάρος είναι αμελητέο. Το είχα για μία εβδομάδα ταυτόχρονα με το mi8 και για να είμαι ειλικρινής δε κατάλαβα ποτέ τα παραπάνω 40 γραμμάρια του mix3.

Το δέχομαι αυτό που λες. Ίσως σαν αριθμός να τρομάζει. Στη καθημερινότητα θα φανεί.

Link to comment
Share on other sites

Το δέχομαι αυτό που λες. Ίσως σαν αριθμός να τρομάζει. Στη καθημερινότητα θα φανεί.

Φιλε για 20-30 γραμμαρια μιλαμε οχι για κιλα..........:p

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να το πάρω πρώτα!!!

 

...πως τα φέρνει η ζωή, κάποτε είχαμε κόντρα και εντελώς διαφορετική άποψη στα wph και τώρα συμφωνούμε στην υλοποίηση του MIUI.

 

Να το πάρεις. Μην βλέπω @#&£% για το βάρος. :lol:

 

Το μοναδικό "πράγμα" που ποτέ δεν κοιτάζω στα smartphones είναι το βάρος.

 

Έτσι είναι.. Το Miui ενώνει τον κόσμο σαν την Nokia.. :lol: :rotfl:

 

Παιδιά είναι συσκευαρα το μι μιξ 3 αλλά εγώ στον ένα μήνα και κάτι που το είχα δεν κατάφερα ποτέ να συνηθίσω το βάρος.

 

Επίσης είχα μεγάλους ενδοιασμούς για το καλοκαίρι που έρχεται με το τι θα γίνει με τη σκόνη ή άμμο στην παραλία και τον slide μηχανισμό. Όσοι είστε κάτοχοι και το δείτε από το πλάι θα καταλάβετε ότι άνετα μπαίνει κοκος άμμου ακόμα και με κλειστό το slide. Αν δεν το έχει πάρει χαμπάρι ο κάτοχος και αρχίσει και ανοιγοκλεινει με κάτι μέσα λογικά δεν την γλυτώνουν οι μπροστινες κάμερες. Μην μου πείτε για gorilla glass(αν έχει - δεν ξέρω) απλά γελάω.

 

Όσο αναφορά το miui, αν κάποιος αλλάξει launcher και κάνει σωστες ρυθμίσεις στο battery optimization για τις ειδοποιήσεις, μικρό το κακό, μια χαρά είναι.

 

Η κάμερα του είναι τρομερή.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

 

Αυτό που πρέπει στην παραλία να πάρουμε το super smartphone μας, για να κάνουμε ό,τι κάνουμε στην καφετέρια, στο σπίτι μετά τη δουλειά κλπ, δε θα το καταλάβω ποτέ..

 

Πάμε στην παραλία, για να ηρεμήσει το κεφάλι μας από τις #£&%# της καθημερινότητας.

 

Στην παραλία είναι όλες οι λάθος συνθήκες για τα smartphones.

 

Πολύ υψηλές θερμοκρασίες. Τα smartphones έχουν καλή λειτουργία μέχρι τους 35.

 

Αμμος. Όσο καλά και να είναι τα tempered glasses και η κάθε προστασία, ένας κόκκος άμμου αρκεί για να την καταστρέψει πλήρως. Δε μιλάω για εσοχές, όπως θύρες usb, ακουστικών, ηχεία.

 

Θάλασσα. Με τόση περιεκτικότητα σε αλάτι, ακόμα και να μην κάνει βουτιά ένα smartphone στη θάλασσα, καταστρέφεται. Περνάει από τον αέρα στο εσωτερικό, από τα χέρια μας (μαζί με άμμο), από τα ρούχα που θα το ακουμπήσουμε, την πετσέτα, το τραπέζι, την ξαπλώστρα.

 

Το smartphone σπίτι και στην παραλία ένα των 20€. Και αν θέλουμε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ φωτογραφίες, μέχρι το πολύ 100€ καλά είναι.

 

Για να μην μιλήσω για τους κλέφτες...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Να το πάρεις. Μην βλέπω @#&£% για το βάρος. :lol:

 

Το μοναδικό "πράγμα" που ποτέ δεν κοιτάζω στα smartphones είναι το βάρος.

 

Έτσι είναι.. Το Miui ενώνει τον κόσμο σαν την Nokia.. :lol: :rotfl:

 

 

 

Αυτό που πρέπει στην παραλία να πάρουμε το super smartphone μας, για να κάνουμε ό,τι κάνουμε στην καφετέρια, στο σπίτι μετά τη δουλειά κλπ, δε θα το καταλάβω ποτέ..

 

Πάμε στην παραλία, για να ηρεμήσει το κεφάλι μας από τις #£&%# της καθημερινότητας.

 

Στην παραλία είναι όλες οι λάθος συνθήκες για τα smartphones.

 

Πολύ υψηλές θερμοκρασίες. Τα smartphones έχουν καλή λειτουργία μέχρι τους 35.

 

Αμμος. Όσο καλά και να είναι τα tempered glasses και η κάθε προστασία, ένας κόκκος άμμου αρκεί για να την καταστρέψει πλήρως. Δε μιλάω για εσοχές, όπως θύρες usb, ακουστικών, ηχεία.

 

Θάλασσα. Με τόση περιεκτικότητα σε αλάτι, ακόμα και να μην κάνει βουτιά ένα smartphone στη θάλασσα, καταστρέφεται. Περνάει από τον αέρα στο εσωτερικό, από τα χέρια μας (μαζί με άμμο), από τα ρούχα που θα το ακουμπήσουμε, την πετσέτα, το τραπέζι, την ξαπλώστρα.

 

Το smartphone σπίτι και στην παραλία ένα των 20€. Και αν θέλουμε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ φωτογραφίες, μέχρι το πολύ 100€ καλά είναι.

 

Για να μην μιλήσω για τους κλέφτες...

Οπως και προφανως ξερεις η πλειοψηφία εχει μια συσκευη,και με αυτη κανει τα παντα πλεον.

Καλο σεναριο αυτο που εγραψες αλλα απειροελαχιστοι το κανουν.

Και ναι το μονο θεμα που εχει σαν συσκευη ειναι αυτο πιστευω και εγω,η σκονη βεβαια παει παντου.....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Οπως και προφανως ξερεις η πλειοψηφία εχει μια συσκευη,και με αυτη κανει τα παντα πλεον.

Καλο σεναριο αυτο που εγραψες αλλα απειροελαχιστοι το κανουν.

Και ναι το μονο θεμα που εχει σαν συσκευη ειναι αυτο πιστευω και εγω,η σκονη βεβαια παει παντου.....

 

Ακόμα περισσότεροι λόγοι, για να την προστατεύουν.

 

Ένα 20άρικο είναι ~2 ποτά μείον. :lol:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα περισσότεροι λόγοι, για να την προστατεύουν.

 

Ένα 20άρικο είναι ~2 ποτά μείον. :lol:

Ναι αμε,χ@στικ@ν πατοκορφα...θα παρουν αλλο,λεφτα εχουμε....:rolleyes:

Και εγω τα ποτακια με καλη παρεα προτιμω....κινητο θα παρω και αλλο..:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ναι αμε,χ@στικ@ν πατοκορφα...θα παρουν αλλο,λεφτα εχουμε....:rolleyes:

Και εγω τα ποτακια με καλη παρεα προτιμω....κινητο θα παρω και αλλο..:lol:

 

:lol: :rotfl:

 

Προσωπικά, για συσκευή στα χρήματα του Mi Mix 3, δε θα το έπαιζα κορώνα/γράμματα.

 

Γενικά, όπως προσέχω ένα κινητό των 400€, προσέχω και ένα των 100€.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

4g+ υποστηρίζει;

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

και στις δυο καρτες κ.Αλεξανδρε :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...