Jump to content

Xiaomi Mi Mix 3


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου.

Από ότι βλέπω εχω άλλο μενού μάλλον. Στην καρτέλα οθόνη κλειδώματος και ασφάλεια βρήκα την επιλογή ειδοποιήσεις με 3

υπόεπιλογές 1.Προβολή κινουμένων σχεδίων, 2. Ενεργοποίηση και 3.Να μην ενεργοποιηθεί η οθόνη. Ήταν αυτόματα στο πρώτο. Πιστεύω αν τη βάλω στο δεύτερο να κάνω δουλειά..

Keep wallking
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 256
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποσο σε βγαζει η μπαταρια φιλε?
Δεν το έχω εγώ.

3 φίλοι μου το εχουν και παρατηρώ το θέμα με την μπαταρία.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν έχω δει κανέναν να παραπονιέται για την μπαταρία. Από αυτούς που το έχουν δουλέψει και όχι απλά διαβάζοντας τα mAh...

 

Όπως έχω ξαναπεί, εγώ με κλειστή AOD και να αναβει η οθόνη σε ειδοποιήσεις είμαι 5+ SOT

 

Για σκούρο θέμα δείτε το flat black. Είναι το καλύτερο που έχω βρει (αν και αυτό δεν είναι τέλειο)

 

https://en.miui.com/thread-5471068-1-1.html

 

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk

Edited by GaleaNatur
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν έχω δει κανέναν να παραπονιέται για την μπαταρία. Από αυτούς που το έχουν δουλέψει και όχι απλά διαβάζοντας τα mAh...

 

Όπως έχω ξαναπεί, εγώ με κλειστή AOD και να αναβει η οθόνη σε ειδοποιήσεις είμαι 5+ SOT

 

Για σκούρο θέμα δείτε το flat black. Είναι το καλύτερο που έχω βρει (αν και αυτό δεν είναι τέλειο)

 

https://en.miui.com/thread-5471068-1-1.html

 

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk

Ναι αλλά πες μας και με τι αναμονή. Θέλω να πω εάν κανείς 7-8ωρα sot, στο τέλος της ημέρας σου θα χρειαστεί να το ξαναφορτισεις για να το έχεις γεμάτο την επόμενη η σου βγάζει και την άλλη μέρα γεμάτη σχεδόν; Γιατί αν είναι με 6 ώρες sot να γυρνάς σπίτι με 5% μπαταρία, δεν έχει νόημα να το συζητάμε. Όλοι κάνουμε άλλωστε 6ωρα και 8ωρα sot στις μέρες μας ο καθένας με την χρήση του.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πες μας και με τι αναμονή. Θέλω να πω εάν κανείς 7-8ωρα sot, στο τέλος της ημέρας σου θα χρειαστεί να το ξαναφορτισεις για να το έχεις γεμάτο την επόμενη η σου βγάζει και την άλλη μέρα γεμάτη σχεδόν; Γιατί αν είναι με 6 ώρες sot να γυρνάς σπίτι με 5% μπαταρία, δεν έχει νόημα να το συζητάμε. Όλοι κάνουμε άλλωστε 6ωρα και 8ωρα sot στις μέρες μας ο καθένας με την χρήση του.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλε ολη μερα ανετα και μενει ενα 30-40% για τα ρεστα....:)

Κατι παραπανω απο καλα τα παει.

100 κλησεις την μερα περιπου μονολεπτες κατα μεσο ορο,ανοιχτο bt-data-wifi,σερφαρισμα-mail-sms συχνα πυκνα.

Παιχνιδια βεβαι δεν παιζω.Η φωτεινοτητα οθονης στο 80%.

Αυτα απο δικες μου δοκιμες οσο το ειχα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ολη μερα ανετα και μενει ενα 30-40% για τα ρεστα....:)

 

Κατι παραπανω απο καλα τα παει.

 

100 κλησεις την μερα περιπου μονολεπτες κατα μεσο ορο,ανοιχτο bt-data-wifi,σερφαρισμα-mail-sms συχνα πυκνα.

 

Παιχνιδια βεβαι δεν παιζω.Η φωτεινοτητα οθονης στο 80%.

 

Αυτα απο δικες μου δοκιμες οσο το ειχα.

Γιατί δεν το κράτησες αν επιτρέπεται;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Τα δοκιμάζω λόγο επαγγέλματος.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Τα δοκιμάζω λόγο επαγγέλματος.
Ε δώσε τίποτα και από εδώ αφού είναι επάγγελμα ρε συ ;)

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ε δώσε τίποτα και από εδώ αφού είναι επάγγελμα ρε συ ;)

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι εννοείς φίλε?Τι να σου δώσω?Τα δημοσιογραφικά επιστρέφονται μετά από κάποια περίοδο,δεν μας τα χαρίζουν.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς φίλε?Τι να σου δώσω?Τα δημοσιογραφικά επιστρέφονται μετά από κάποια περίοδο,δεν μας τα χαρίζουν.
Α okay. Νόμιζα ότι έχεις κατάστημα με τέτοια είδη. Πλάκα έκανα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος από χθες ενός πανέμορφου Jade Green. Προερχόμενος από OP6 και ενδιάμεσα 5Τ μέχρι να παραλάβω το Mix3.

 

Διάφορες σκόρπιες παρατηρήσεις σαν ένα μικρό review:

 

- Το κουτί ένα level πάνω από τον ανταγωνισμό. Όπως σίγουρα ξέρετε έχουμε και τον ασύρματο φορτιστή. Προσωπικά βέβαια ούτε που τον έβγαλα από το κουτί, αδιάφορο για έμενα.

 

- Η θήκη που έχει μέσα προστατεύει μόνο την πλάτη από γρατσουνιές και τίποτα άλλο. Οι πίσω κάμερες ακουμπάνε ξεκάθαρα κάτω,όπως και αν πέσει με την οθόνη δεν θα προστατευτεί τίποτα πέρα από τα πλαινά.

 

- Το κινητό σαν συσκευή είναι πανέμορφο και ειδικά με ανοιχτή την οθόνη που φαίνεται αυτή η καθαρή πρόσοψη , χωρίς notch,τρύπες κτλπ.

Το Jade green σαν χρώμα μου θυμίζει πολύ το κυπαρισί του S6 Edge, αν και κάτω από αρκετό φως γίνεται αρκετά απαλό.

 

- Ο slider μηχανισμός είναι καλύτερος από ότι περίμενα. Γενικά στιβαρή κατασκευή. Κάποιες φορές βέβαια, δεν κατάφερα να ανοίξω το slider με την πρώτη προσπάθεια. Θέλει αρκετή πίεση,μάλλον καλό αυτό. Στα συν ότι μπορείς να παραμετροποιήσεις τι θα γίνεται με το slider αν δεν θες να ανοίγει η μπροστινή κάμερα

 

- Στα μάτια μου είναι πιο αργό από το OP6 . Όχι κάτι το τραγικό αλλά oneplus δεν είναι. Και τα δύο κινητά στημένα με ακριβώς τον ίδιο τρόπο(nova launcher) και προγράμματα

 

- Η κάμερα αν και δεν είμαι πολύ γνώστης μου φαίνεται απλά ΟΚ. Δεν ενθουσιάστηκα κιόλας. Ειδικά η μπροστινή ακόμα και με κλειστό το beautify μου φαίνεται σαν να είναι ενεργοποιημένο. Περιμένω λειτουργική Gcam γιατί στην Global όσες και να δοκίμασα δεν δούλευαν. Ωραίο πάντως το slow motion στα 960FPS. Έχω ποστάρει κάποια γρήγορα δείγματα στο θέμα με τα συγκριτικά καμερών για όποιον ενδιαφέρεται

 

- Ηχείο, μονό και αναμενόμενο. Θα ήθελα μεγαλύτερη ένταση. Απλά ΟΚ θα πω και εδώ.

 

- πόσο μα πόσο ΔΕΝ μου έλειψε το Miui . Δεν ξέρω τι γίνεται στις άλλες rom αλλά η Global μου φαίνεται προχειροδουλειά . Τα notification εμφανίζονται όποτε θέλουν στην lockscreen, επίσης όποτε θέλουν και στην ambient display. Θυμάμαι αυτά τα θέματα από Miui 8. Και ναι, έχω κάνει τις κατάλληλες ρυθμίσεις σε κάθε εφαρμογή. Επίσης τι μπέρδεμα με τα χίλια μενού και υπομενου σε μπαταρία ,security,permissions κτλπ κτλπ Να μην πω για τα theme που σε αφήνει μόνο σε συγκεκριμένα region να τα χρησιμοποιήσεις. Επίσης δεν μπορείς ούτε να απεγκαταστήσεις ούτε να κάνεις disable τις προεγκατεστημένες εφαρμογές!π.χ. google movies, google duo κτλπ . Επίσης λίγο απαράδεκτα τα ringtone,θα προσπαθήσω να βρω να βάλω της oneplus.

 

- Οθόνη. Έλεγα απλά ότι είναι πολύ καλή μέχρι που άνοιξα το Pubg για να δω πως δείχνει σε full οθόνη. Ε εκεί είπα ότι είναι πάρα πάρα πολύ καλή. Δεν θα πω άψογη γιατί δεν έχω άμεση επαφή και σύγκριση με S9+ και Note 9(έχει φίλος όμως και θα τα βάλουμε σύντομα δίπλα δίπλα).

 

- Η συσκευή είναι βαριά. Ναι θα μου πεις το ξέρεις πριν το αγοράσεις βλέποντας τα γραμμάρια. Οκ , απλά το αναφέρω.

 

-ΑΙ Assistant κουμπί. YES! πραγματικά πολύ καλό και βολικό. Σε αφήνει μάλιστα να κάνεις remap για long press ή double tap σε κάτι άλλο που ενδεχομένως θες εκτός τον assistant.

 

- Μπαταρία είναι πολύ νωρίς ακόμα αλλά δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος

 

- Αναμενόμενα χαμηλή ποικιλία σε θήκες.

 

Εν κατακλείδι, όποιος το πάρει πρέπει να ξέρει τι παίρνει. Εγώ το πήρα για την full screen οθόνη, το πανέμορφο design του και επειδή ξέρω ότι δεν θα ανοιγοκλείνω όλη μέρα το slider για να χρησιμοποιώ την μπροστινή κάμερα. Δεν το πήρα για την μπαταρία του(ακόμα και να αποδεχτεί φοβερή), δεν το πήρα για την αδιαβραχοποίηση και το λογισμικό του. Επίσης θα πάρετε μια συσκευή που δεν κολλάει και έχει πολύ καλή κάμερα και είμαι σίγουρος ότι μέσα από τα update θα γίνει ακόμα καλύτερη. Είναι άλλωστε η ακριβή σειρά της Xiaomi...

 

Η fair τιμή του για εμένα είναι στα 430-450ευρώ.

 

ΥΓ. Αν κάποιος που είχε Cosmote και κάποια από τις τελευταίες ναυαρχίδες τις xiaomi, γίνεται με κάποιο workaround να ενεργοποιήσουμε VoWifi και VoLTE ?

Καλημερα φιλε μου να σε ρωτησω,το χρωμα που λες, Jade Green,ειναι τριτο χρωμα εκτος του μαυρου και μπλε που ξερω?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε μου να σε ρωτησω,το χρωμα που λες, Jade Green,ειναι τριτο χρωμα εκτος του μαυρου και μπλε που ξερω?

 

Καλημέρα φίλε ναι υπάρχουν 3 χρώματα.

 

s-l300.jpg

 

Μπορείς να το δεις στο παρακάτω βιντεο

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε ναι υπάρχουν 3 χρώματα.

 

s-l300.jpg

 

Μπορείς να το δεις στο παρακάτω βιντεο

 

Εχεις δίκιο, δεν έχω δει να το πουλάνε το πράσινο πουθενά, εσύ από πού το πήρες?
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δίκιο, δεν έχω δει να το πουλάνε το πράσινο πουθενά, εσύ από πού το πήρες?

Πρασινο.....:)

https://www.plaisio.gr/tilefona/kinita-smartphones/smartphones/Xiaomi-Mi-Mix-3-Ds-128gb-Prasino-MZB7119EU.htm

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Α απο εδω λες,εγω κοιταζω απεξω και βλέπω μόνο τα 2 χρώματα

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και εγώ ενός πανέμορφου jade green το κινητό είναι κόσμημα παιδιά ζορίστηκα όμως πολύ για να το βρω αλλά άξιζε τον κόπο. Κατά τα άλλα είναι πολύ ποιοτικό με στιβαρό μηχανισμό, ωραία amoled οθόνη χωρίς να τονίζει υπερβολικά τα χρώματα, μπαταρία ικανοποιητική αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο, ηχείο μια από τα ίδια και τέλος κάμερα καλή για τα δικά μου γούστα ίσως ένα κλικ χειρότερη από τις πανάκριβες ναυαρχίδες που είναι και λογικό. Σαν συσκευή overall αξίζει κάθε ευρώ και για μένα με το oneplus 6t μπορεί να συγκριθεί.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το ξανά πήρα πάλι και ξανά πριν ένα μήνα

 

Ορίστε μερικά φώτο που τράβηξα

https://www.flickr.com/gp/144746476@N03/02v25h

 

Σύντομα ετοιμάζω συγκριτικο Mi8 vs Mi Mix 3

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το είδα από κοντα.παιδια πολύ όμορφο και πραγματικά μου φάνηκε και αρκετά λεπτό δεδομένο του slide.το μόνο που μπορώ να πω δε με εντυπωσίασε τόσο είναι η πλάτη του.διπλα δίπλα με το mi8 μου φαινόταν πιο αδιάφορο...

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και εγώ ενός πανέμορφου jade green το κινητό είναι κόσμημα παιδιά ζορίστηκα όμως πολύ για να το βρω αλλά άξιζε τον κόπο. Κατά τα άλλα είναι πολύ ποιοτικό με στιβαρό μηχανισμό, ωραία amoled οθόνη χωρίς να τονίζει υπερβολικά τα χρώματα, μπαταρία ικανοποιητική αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο, ηχείο μια από τα ίδια και τέλος κάμερα καλή για τα δικά μου γούστα ίσως ένα κλικ χειρότερη από τις πανάκριβες ναυαρχίδες που είναι και λογικό. Σαν συσκευή overall αξίζει κάθε ευρώ και για μένα με το oneplus 6t μπορεί να συγκριθεί.
Καλορίζικο και σε σένα και στους κατόχους του.

Η συσκευή είναι τίμια.

Χωλαίνει στο θέμα της μπαταρίας μόνο.

Στο θέμα κάμερας τώρα,εγώ το είδα αρκετά καλό.

Ειδικά αν κάποιος εχει ταβάνι ένα ποσό πού δε θέλει να ξεπεράσει θα ικανοποιηθεί απόλυτα.δεν είναι ναυαρχίδα στο θέμα κάμερας ομως δεν είναι και πολύ πίσω.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και σε σένα και στους κατόχους του.

Η συσκευή είναι τίμια.

Χωλαίνει στο θέμα της μπαταρίας μόνο.

Στο θέμα κάμερας τώρα,εγώ το είδα αρκετά καλό.

Ειδικά αν κάποιος εχει ταβάνι ένα ποσό πού δε θέλει να ξεπεράσει θα ικανοποιηθεί απόλυτα.δεν είναι ναυαρχίδα στο θέμα κάμερας ομως δεν είναι και πολύ πίσω.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εξαιρετικες οι foto για τα χρηματα που δινεις,ειδικα ημερησιες δεν εχει να ζηλεψει και πολλα απο αλλες συσκευες.

Αλματα,κυριολεκτικα, εχουν κανει στο θεμα οι τις xiaomi....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικες οι foto για τα χρηματα που δινεις,ειδικα ημερησιες δεν εχει να ζηλεψει και πολλα απο αλλες συσκευες.

Αλματα,κυριολεκτικα, εχουν κανει στο θεμα οι τις xiaomi....

 

Που να δεις φώτο με Gcam

Αντε γεια

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από 3 χρόνια με το Samsung Galaxy S7 edge, και λόγο των προβλημάτων που μου έβγαλε (που με αποτρέπουν στο να ξαναδώσω παρά στην εταιρία - πολλά τους έχω δώσει για 5 συσκευές ως τώρα), λέω να πάω για Mi Mix 3 κι εγώ.

Έχω δει άπειρα reviews στο YT και το λάτρεψα. Αύριο ίσως να πάω να το δω από κοντά.

Έχει φύγει κανείς από S7 edge να μου πει τι διαφορές θα δω στο κινητό; Αυτό που με ενδιαφέρει είναι η κάμερα και ο ήχος του ηχείου για κλήσεις και αναπαραγωγή. Για την μπαταρία πιστεύω θα είναι μια από τα ίδια.

Ευχαριστώ πολύ.

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κάτοχος και εγώ εδώ και 15 μέρες του mix 3.

Προερχόμενος από galaxy.

Πραγματικά απίστευτο κινητό!

Μπορείς σε παρακαλώ ν μου στείλεις λινκ με σχετικά με την gcam

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από 3 χρόνια με το Samsung Galaxy S7 edge, και λόγο των προβλημάτων που μου έβγαλε (που με αποτρέπουν στο να ξαναδώσω παρά στην εταιρία - πολλά τους έχω δώσει για 5 συσκευές ως τώρα), λέω να πάω για Mi Mix 3 κι εγώ.

Έχω δει άπειρα reviews στο YT και το λάτρεψα. Αύριο ίσως να πάω να το δω από κοντά.

Έχει φύγει κανείς από S7 edge να μου πει τι διαφορές θα δω στο κινητό; Αυτό που με ενδιαφέρει είναι η κάμερα και ο ήχος του ηχείου για κλήσεις και αναπαραγωγή. Για την μπαταρία πιστεύω θα είναι μια από τα ίδια.

Ευχαριστώ πολύ.

 

Καλησπέρα.

Πρώην κάτοχος του s 7 edge.

Γενικά έχουν περάσει από τα χέρια μου πολλά Samsung....

Ότι σου γράφω είναι η γνώμη μου σε σχέση με τα μοντέλα που έχουν περάσει από τα χέρια μου s7 edge ,s 8+, p 10 pro, xz, mate 20 lite κλπ

Το mix 3 είναι απίστευτο.

Η οθόνη του δεν παίζεται!!!

Ο ήχος του καλός!

Επεξεργαστής απαιχτος!!!!

Γενικά και εγώ επιλέγω κινητό με βάση την καμερα

Η camera η selfie μακράν η καλύτερη που έχω δει...

Η κύρια κάμερα το πρωί επίσης ότι καλύτερο έχω δει ,το βράδυ έχει θέματα σε σχέση με τις ναυαρχίδες που κυκλοφορούν.

Όμως με επεξεργασία και όχι στο αυτόματο έχω δει ότι βγάζει πολύ καλές.

Γενικά είμαι απόλυτα ικανοποιημένος ,εκτός κάποια θεματακια που μου κάνει στους ήχους κλήσεις π.χ στο viber μου χτυπάει σαν κανονικό μήνυμα.

Γενικά το κινητό είναι πάρα πολύ καλό ,νομίζω ότι στα λεφτά του και παραπάνω να πας δεν βρίσκεις τέτοιο κινητό.

Ελπίζω να βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

Απο μπαταρία τι σου λέει φίλε μου?

Επίσης κάποιος να μας πει , στις αναπάντητες κλήσεις και μηνύματα πως σε ενημερώνει , υπάρχει κάποια ένδειξη να το δεις απο μακριά?

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...