Jump to content

Xiaomi Mi Mix 3


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με μόνο 128gb δεν πας πουθενά. Η xiaomi το ότι δεν βάζει sd στα high end της πχ mi8 η mix σειρά είναι deal breaker για πολλούς. Σε ένα poco βάζει μπαταριαρα sd fm radio και τα διπλάσιας αξίας τα καταστρέφει.

Δεν στεκει αυτο που γραφεις,και φυσικα δεν ειναι db.Για την πλειοψηφία τα 128(μην πω ακομα και τα 64)ειναι υπεραρκετα.

Εδω αλλοι δεν ξερουν οτι εχουν καν υποδοχη sd στα κινητα τους......

Το κινητο ειναι εξαιρετικο απο ολες της αποψης,και φυσικα μακραν πιο μπροστα σε ποιοτητα κατασκευης-οθονη καμερες κτλ.

Αστο τα εχω και τα 2,το F1 ακομα και τωρα στα χερια μου,δεν συγκρινονται φιλε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 256
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν στεκει αυτο που γραφεις,και φυσικα δεν ειναι db.Για την πλειοψηφία τα 128(μην πω ακομα και τα 64)ειναι υπεραρκετα.

Εδω αλλοι δεν ξερουν οτι εχουν καν υποδοχη sd στα κινητα τους......

Το κινητο ειναι εξαιρετικο απο ολες της αποψης,και φυσικα μακραν πιο μπροστα σε ποιοτητα κατασκευης-οθονη καμερες κτλ.

Αστο τα εχω και τα 2,το F1 ακομα και τωρα στα χερια μου,δεν συγκρινονται φιλε.

Βρε ξέρω ότι το mix είναι ανώτερο εκτός μπαταρία απλά ας του έβαζε μια απλή sd. Εγώ θέλω 250gb. Γιατί δεν μου δίνει τη δυνατότητα? Ποτέ δεν το κατάλαβα αυτό που κάνουν μερικές εταιρείες. Βάζουν πολύ χρήσιμα πράγματα στα low mid range κινητα τους και τα αφαιρούν στις ναυαρχίδες τους

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος από χθες ενός πανέμορφου Jade Green. Προερχόμενος από OP6 και ενδιάμεσα 5Τ μέχρι να παραλάβω το Mix3.

 

Διάφορες σκόρπιες παρατηρήσεις σαν ένα μικρό review:

 

- Το κουτί ένα level πάνω από τον ανταγωνισμό. Όπως σίγουρα ξέρετε έχουμε και τον ασύρματο φορτιστή. Προσωπικά βέβαια ούτε που τον έβγαλα από το κουτί, αδιάφορο για έμενα.

 

- Η θήκη που έχει μέσα προστατεύει μόνο την πλάτη από γρατσουνιές και τίποτα άλλο. Οι πίσω κάμερες ακουμπάνε ξεκάθαρα κάτω,όπως και αν πέσει με την οθόνη δεν θα προστατευτεί τίποτα πέρα από τα πλαινά.

 

- Το κινητό σαν συσκευή είναι πανέμορφο και ειδικά με ανοιχτή την οθόνη που φαίνεται αυτή η καθαρή πρόσοψη , χωρίς notch,τρύπες κτλπ.

Το Jade green σαν χρώμα μου θυμίζει πολύ το κυπαρισί του S6 Edge, αν και κάτω από αρκετό φως γίνεται αρκετά απαλό.

 

- Ο slider μηχανισμός είναι καλύτερος από ότι περίμενα. Γενικά στιβαρή κατασκευή. Κάποιες φορές βέβαια, δεν κατάφερα να ανοίξω το slider με την πρώτη προσπάθεια. Θέλει αρκετή πίεση,μάλλον καλό αυτό. Στα συν ότι μπορείς να παραμετροποιήσεις τι θα γίνεται με το slider αν δεν θες να ανοίγει η μπροστινή κάμερα

 

- Στα μάτια μου είναι πιο αργό από το OP6 . Όχι κάτι το τραγικό αλλά oneplus δεν είναι. Και τα δύο κινητά στημένα με ακριβώς τον ίδιο τρόπο(nova launcher) και προγράμματα

 

- Η κάμερα αν και δεν είμαι πολύ γνώστης μου φαίνεται απλά ΟΚ. Δεν ενθουσιάστηκα κιόλας. Ειδικά η μπροστινή ακόμα και με κλειστό το beautify μου φαίνεται σαν να είναι ενεργοποιημένο. Περιμένω λειτουργική Gcam γιατί στην Global όσες και να δοκίμασα δεν δούλευαν. Ωραίο πάντως το slow motion στα 960FPS. Έχω ποστάρει κάποια γρήγορα δείγματα στο θέμα με τα συγκριτικά καμερών για όποιον ενδιαφέρεται

 

- Ηχείο, μονό και αναμενόμενο. Θα ήθελα μεγαλύτερη ένταση. Απλά ΟΚ θα πω και εδώ.

 

- πόσο μα πόσο ΔΕΝ μου έλειψε το Miui . Δεν ξέρω τι γίνεται στις άλλες rom αλλά η Global μου φαίνεται προχειροδουλειά . Τα notification εμφανίζονται όποτε θέλουν στην lockscreen, επίσης όποτε θέλουν και στην ambient display. Θυμάμαι αυτά τα θέματα από Miui 8. Και ναι, έχω κάνει τις κατάλληλες ρυθμίσεις σε κάθε εφαρμογή. Επίσης τι μπέρδεμα με τα χίλια μενού και υπομενου σε μπαταρία ,security,permissions κτλπ κτλπ Να μην πω για τα theme που σε αφήνει μόνο σε συγκεκριμένα region να τα χρησιμοποιήσεις. Επίσης δεν μπορείς ούτε να απεγκαταστήσεις ούτε να κάνεις disable τις προεγκατεστημένες εφαρμογές!π.χ. google movies, google duo κτλπ . Επίσης λίγο απαράδεκτα τα ringtone,θα προσπαθήσω να βρω να βάλω της oneplus.

 

- Οθόνη. Έλεγα απλά ότι είναι πολύ καλή μέχρι που άνοιξα το Pubg για να δω πως δείχνει σε full οθόνη. Ε εκεί είπα ότι είναι πάρα πάρα πολύ καλή. Δεν θα πω άψογη γιατί δεν έχω άμεση επαφή και σύγκριση με S9+ και Note 9(έχει φίλος όμως και θα τα βάλουμε σύντομα δίπλα δίπλα).

 

- Η συσκευή είναι βαριά. Ναι θα μου πεις το ξέρεις πριν το αγοράσεις βλέποντας τα γραμμάρια. Οκ , απλά το αναφέρω.

 

-ΑΙ Assistant κουμπί. YES! πραγματικά πολύ καλό και βολικό. Σε αφήνει μάλιστα να κάνεις remap για long press ή double tap σε κάτι άλλο που ενδεχομένως θες εκτός τον assistant.

 

- Μπαταρία είναι πολύ νωρίς ακόμα αλλά δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος

 

- Αναμενόμενα χαμηλή ποικιλία σε θήκες.

 

Εν κατακλείδι, όποιος το πάρει πρέπει να ξέρει τι παίρνει. Εγώ το πήρα για την full screen οθόνη, το πανέμορφο design του και επειδή ξέρω ότι δεν θα ανοιγοκλείνω όλη μέρα το slider για να χρησιμοποιώ την μπροστινή κάμερα. Δεν το πήρα για την μπαταρία του(ακόμα και να αποδεχτεί φοβερή), δεν το πήρα για την αδιαβραχοποίηση και το λογισμικό του. Επίσης θα πάρετε μια συσκευή που δεν κολλάει και έχει πολύ καλή κάμερα και είμαι σίγουρος ότι μέσα από τα update θα γίνει ακόμα καλύτερη. Είναι άλλωστε η ακριβή σειρά της Xiaomi...

 

Η fair τιμή του για εμένα είναι στα 430-450ευρώ.

 

ΥΓ. Αν κάποιος που είχε Cosmote και κάποια από τις τελευταίες ναυαρχίδες τις xiaomi, γίνεται με κάποιο workaround να ενεργοποιήσουμε VoWifi και VoLTE ?

Edited by GaleaNatur
Link to comment
Share on other sites

@GaleaNatur Ευχαριστούμε για το αναλυτικό review-εντυπώσεις που έγραψες

Για απεγκατασταση εφαρμογών με adb λύνεται και φεύγει ολη η σαβούρα ειτε της Xiaomi ειτε Google:p

https://www.xda-developers.com/uninstall-carrier-oem-bloatware-without-root-access/

 

Όταν παίρνω μια συσκευή πρώτα περνάει απο αυτη τη διαδικασία και μετά στήσιμο-σεταρισμα

 

Εννοείται παίρνουν πόδι πολλά stock elements (launcher,stock mail,music,video,sms,browser κ.α) και αντικαθισταντε απο τρίτα app μέσω store που δουλεύω σε όλα τα κινητά μου)

 

Προσωπικα MIUI θα δούλευα και με εξυπηρετούσε περισσότερο με root

 

Αυτα για τα permision κλπ δυστυχώς ισχύει σε ολα τα κινέζικα skin(με μονη εξαίρεση το Oxygen) που out of box είναι όλα off και πρέπει μια μια εφαρμογή να ορίσεις να δουλεύει στο Background,να βάλεις ΟΝ τα notification επίσης βάλεις μια μια εφαρμογή εξαίρεση απο βελτιστοποιηση μπαταρίας.

 

Οχι βέβαια deal breaker απλά σου παίρνει παραπάνω ωρα στην αρχή στο στήσιμο :p

 

Ειχα δει ενα video οτι η MIUI 10 global σε mix 3 δεν υποστηρίζει expandable notification(και αρα πχ να απαντήσεις η διαγράψεις σε διάφορες εφαρμογές)ουτε σε Lock ουτε σε καν σε notification center εντος home screen και πρεπει να ανοίξεις την εφαρμογή αυστηρά για να το κάνεις.

 

Πραγματικό για εμένα αποτελεί deal breaker αυτό.

 

Το παρατήρησες και εσυ η οχι εκτος με καποιο update να το έφτιαξαν?

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

@GaleaNatur Ευχαριστούμε για το αναλυτικό review-εντυπώσεις που έγραψες

Για απεγκατασταση εφαρμογών με adb λύνεται και φεύγει ολη η σαβούρα ειτε της Xiaomi ειτε Google:p

https://www.xda-developers.com/uninstall-carrier-oem-bloatware-without-root-access/

 

Όταν παίρνω μια συσκευή πρώτα περνάει απο αυτη τη διαδικασία και μετά στήσιμο-σεταρισμα

 

Εννοείται παίρνουν πόδι πολλά stock elements (launcher,stock mail,music,video,sms,browser κ.α) και αντικαθισταντε απο τρίτα app μέσω store που δουλεύω σε όλα τα κινητά μου)

 

Προσωπικα MIUI θα δούλευα και με εξυπηρετούσε περισσότερο με root

 

Ειχα δει ενα video οτι η MIUI 10 global σε mix 3 δεν υποστηρίζει expandable notification(και αρα πχ να απαντήσεις η διαγράψεις σε διάφορες εφαρμογές)ουτε σε Lock ουτε σε καν σε notification center εντος home screen και πρεπει να ανοίξεις την εφαρμογή αυστηρά για να το κάνεις.

Πραγματικό για εμένα αποτελεί deal breaker αυτό.

 

Το παρατήρησες και εσυ η οχι εκτος με καποιο update να το έφτιαξαν?

 

Α ναι μπραβο το ειχα ξεχασει και αυτο! Καλα που μου το θυμισες! Στο home screen μπορεις να τα κανεις expand και να απαντήσεις(messenger,gmail,instagram,νομίζω και sms, που δοκιμασα) στα sms σιγουρα δεν μπορεις να κανεις mark as read παντως. Στην Lockscreen (αν εμφανιστουν :rolleyes: ) δεν μπορεις να κανεις expand

 

Μιας και πιασαμε τα screen και τα notification. Στην ambient display:

 

- Εμφανιζει το εικονιδιο του facebook messenger αλλα αν ανοιξεις την οθονη (χωρις να διαβασεις το μηνυμα) και το αφήσεις να ξαναμπει σε ambient display δεν το ξαναεμφανιζει

 

- Δεν εμφανιζει Gmail

 

-Δεν εμφανιζει instagram

 

Σε ευχαριστώ για το λινκ με το Debloat, θα το ακολουθησω αμεσα να παρουν ποδι αρκετα πραγματακια

Link to comment
Share on other sites

Α ναι μπραβο το ειχα ξεχασει και αυτο! Καλα που μου το θυμισες! Στο home screen μπορεις να τα κανεις expand και να απαντήσεις(messenger,gmail,instagram,νομίζω και sms, που δοκιμασα) στα sms σιγουρα δεν μπορεις να κανεις mark as read παντως. Στην Lockscreen (αν εμφανιστουν :rolleyes: ) δεν μπορεις να κανεις expand

 

Μιας και πιασαμε τα screen και τα notification. Στην ambient display:

 

- Εμφανιζει το εικονιδιο του facebook messenger αλλα αν ανοιξεις την οθονη (χωρις να διαβασεις το μηνυμα) και το αφήσεις να ξαναμπει σε ambient display δεν το ξαναεμφανιζει

 

- Δεν εμφανιζει Gmail

 

-Δεν εμφανιζει instagram

 

Σε ευχαριστώ για το λινκ με το Debloat, θα το ακολουθησω αμεσα να παρουν ποδι αρκετα πραγματακια

Μάλιστα πραγματικά ειναι να απωρεις και δεν εχουν το Θεο τους οι κινεζοι που αδυνατούν να φτιάξουν μια πλήρως λειτουργική AOD :wacko::mad:

 

Και ισχυει για ολα τα κινεζικα skin.

 

Και μάλιστα οταν έχουν αφαιρέσει και led notification πολλοί εξ αυτών

 

Δυστυχώς μαζι με τα αρκετά καλά έχουν και κάποια απίστευτα κολλήματα τις προάλλες οταν ζήτησα επιτακτικά να υποστηριζονται τρίτα app σε AOD στο Vivo Nex οπου μιλούσα μεσω messenger σε support page μου απάνταγαν οτι δεν κάνουν χρήση τριτα app οι χρήστες σε Κίνα και ετσι δεν θεωρούν σκόπιμα να τις υποστηρίξουν.

 

Και μαλιστα με προέτρεψε να χρησιμοποιώ το φακό ως lighting notification που και αυτο μονο για κλήσεις και sms είναι με κανένα τρίτο ap συνεργάζεται.

 

Πραγματικα για γελια και κλαματα οι απαντησεις που λάμβανα:lol:

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε μια γεύση απο το τι επικρατεί με τα notifications. Το παιδί μιλάει για μια εφαρμογή αλλά είναι ενδεικτικό του τι ΔΕΝ έχει κάνει η xiaomi. Μιλάμε για εφαρμογή της Google..

 

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3877048

 

Κατά τα άλλα η μπαταρία σήμερα που έχω συνέχεια το κινητό στα χέρια μου λόγω ταξιδιού, με εκπλήσσει πολύ ευχάριστα! Στο 52% αυτή τη στιγμή ειμαι με 3.30h SOT (70% wifi αεροδρομίου)

 

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω mi mix 2 και σκεφτόμαι για αλλαγή. Θα το αφήσω μέχρι Πάσχα μήπως πάρεις κατηφόρα η τιμή.Για να δούμε θα πάρει κατηφόρα η θα μείνει ψηλά μέχρι τότε..

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω mi mix 2 και σκεφτόμαι για αλλαγή. Θα το αφήσω μέχρι Πάσχα μήπως πάρεις κατηφόρα η τιμή.Για να δούμε θα πάρει κατηφόρα η θα μείνει ψηλά μέχρι τότε..

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλα μην φαντασεις και καμια τερστια κατηφορα.....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Περίπου πόσο λες αδελφέ μέχρι Πάσχα; κάνανα 50αρικο;

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περίπου πόσο λες αδελφέ μέχρι Πάσχα; κάνανα 50αρικο;

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ολα ειναι σχετικα αναλογα τις πωλησεις που θα εχει,π.χ. κοιτα την τιμη στο f1,ελαχιστες διαφορες καθως πουλα σαν ζεστο ψωμακι.

Εαν το ψαχνεις απο Κινα ηδη τρεχουν καποια κουπονακια κατα καιρους.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο παίζει ρόλο οι πωλήσεις. Άστο δεν βιαζόμαστε καλά να είμαστε κάνουμε την δουλειά ωραία και με το mix 2. Απλά μας τρώει η αλλαγή.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 113 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ παντως αδελφέ

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Update για μπαταρία και κάμερα :

 

Όπως είπα ήμουν ταξίδι αυτές τις μέρες και έτσι το κινητό το είχα σε πραγματική καθημερινή χρήση και όχι τις πρώτες μέρες του νέου κινητού που το πειράζουμε συνέχεια.

 

Μπαταρία με εκπλήσσει ευχάριστα τελικά που έλεγα ότι είμαι επιφυλακτικός. Άνετα μέρα, και πιστεύω σε όλες τις χρήσεις τις 5 ώρες τις έχει.. Μιλάμε για μπαταρία 3200 mAh.. Πάρα πολύ καλό stand by επισης! Not bad τελικά, well done Xiaomi..

 

Για την κάμερα, ξαναλέω δεν είμαι ειδικός αλλά στο ταξίδι με έβγαλε ασπροπρόσωπο και νομίζω πέτυχα πολύ καλές λήψεις σε όλα τα σενάρια. Μέρα, νύχτα, AI on/off, night mode, μπροστινή κάμερα..

 

Ας έρθει καμιά καλή αναβάθμιση για την global rom και το κινητό θα είναι μια αψοψη all around συσκευή!

 

Ps. Διαβάζω ότι η EU rom δεν έχει θέμα στις ειδοποιήσεις αλλά βαριεμαι να ξεκλειδώνω bootloader και να στήνω από την αρχή...

 

Ps2. Η οθόνη στο πάνω μέρος "παίζει" δεξιά-αριστερά(χωρίς θήκη και μόνο αν το κάνεις επίτηδες) και προς τα κάτω. Όταν πχ πατάς την status bar μπορεί μερικές φορές να καταλαβαίνεις ότι κουνάει ελάχιστα το σημειο αυτό προς τα πίσω. Προσωπικά το θεωρώ φυσιολογικό λόγω του slide μηχανισμού. Έχει αναφερθεί και εδώ

https://forum.xda-developers.com/mi-mix-3/help/screen-wobble-t3890089

 

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk

Edited by GaleaNatur
Link to comment
Share on other sites

Έσκασε update για την global. Πολύ. Ενθαρρυντικό που οι πολλές αλλαγές φαίνεται να είναι στα notification αλλά θα δείξει στην πράξη αν έφτιαξε κάτι. Το πολύ πολύ σημαντικό είναι όμως ότι εμφανίστηκε η ένδειξη VoLTE!

 

Edit: και Vowifi αλλά μάλλον δεν δουλεύουν σε cosmote (είχα εμφανίσει του διακόπτες χειροκίνητα με τους κρυφούς κωδικούς στον dialer)

 

Edit2: Ίσως και να δουλεύει τελικά. Κατά την κλήση βγαζει HD ένδειξη

 

Edit3: και άλλα καλά νέα από το update! Έχουμε λειτουργικοτατη Gcam στη global rom! Επίσης για πρώτη φορά είδα notification του instagram στην lockscreen.) φυσικά δε το κράτησε μετά το ξεκλείδωμα)

 

https://imgur.com/a/Nf4qX0J

 

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk

Edited by GaleaNatur
Link to comment
Share on other sites

The Mi Mix 3 is cooler than you think... - Teardown.....:D

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ξρει κανεις πως ενεργοποιουμε τα δεδομενα για καθε SIM ξεχωριστα οπως μπορουσα για παραδειγμα στο ZTE Axon 7;
Link to comment
Share on other sites

Καλά... Πήγα και το είδα από κοντά, σε κατάστημα... Έρωτας είναι....

 

Όσο για τον slide μηχανισμό, όποιος έχει ενδοιασμούς, ας πάει σε ένα κατάστημα να το δει.. Πραγματικά, τόσο στιβαρό slide μηχανισμό δεν έχω ξαναδεί..

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα του πως τα πηγαίνει σε σχέση το 6Τ;

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αρκετά καλύτερή.

Το κινητό είναι πολύ καλό.

Μοναδικό ψεγάδι η μπαταρία του.

Always on βέβαια ενεργοβόρο επίσης.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά καλύτερή.

Το κινητό είναι πολύ καλό.

Μοναδικό ψεγάδι η μπαταρία του.

Always on βέβαια ενεργοβόρο επίσης.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ποσο σε βγαζει η μπαταρια φιλε?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, κάτοχος τού κινητού από σήμερα κ γω, έχω θέμα με ειδοποιήσεις, λύνεται ή θέλει αλλαγή rom? Ευχαριστώ εκ τών προτέρων
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, κάτοχος τού κινητού από σήμερα κ γω, έχω θέμα με ειδοποιήσεις, λύνεται ή θέλει αλλαγή rom? Ευχαριστώ εκ τών προτέρων

Τι ακριβώς θέμα φίλε?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Νέος κάτοχος και επιτέλους notch off. Το τηλέφωνο είναι πολύ όμορφο και στιβαρό. Από ότι έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα το μόνο που μου λείπει είναι η θύρα υπερύθρων. Μπαταρία μου βγάζει 6+ ώρες με τη χρήση που κάνω.

Το μόνο πρόβλημα είναι με τα themes που πρέπει κάθε λίγο να αλλάζω region και το ότι δεν ανάβει η οθόνη όταν έρχεται ειδοποίηση.

Πιστεύω να είναι κάποια ρύθμιση που δεν την έχω βρει ακόμα. Αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει. Ευχαριστώ.

Keep wallking
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Νέος κάτοχος και επιτέλους notch off. Το τηλέφωνο είναι πολύ όμορφο και στιβαρό. Από ότι έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα το μόνο που μου λείπει είναι η θύρα υπερύθρων. Μπαταρία μου βγάζει 6+ ώρες με τη χρήση που κάνω.

 

Το μόνο πρόβλημα είναι με τα themes που πρέπει κάθε λίγο να αλλάζω region και το ότι δεν ανάβει η οθόνη όταν έρχεται ειδοποίηση.

 

Πιστεύω να είναι κάποια ρύθμιση που δεν την έχω βρει ακόμα. Αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει. Ευχαριστώ.

Καλοδούλευτο να είμαι φίλε μου. Δες λίγο αυτή την ρύθμιση για το άνοιγμα της οθόνης. 3c206bdb0c31ddafa72a98de4f3837bc.jpg

 

The power of Mi8 be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...