Jump to content

Sony Xperia XZ3


JimZe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μαλλον ο φιλος αναφερετε σε αυτα που ειναι διαθεσιμα απο καταστηματα και οχι αυτα που θα σταλουν απο το eshop

 

Αυτα ειναι αλλη ιστορια! Παντως ενω εχω παρει απειρες προσφορες τοσα χρονια, ποτε δεν εχω καταφερει να παρω προσφορα κωτσο που ελεγε μονο σε καταστημα. Ειτε μου λεγανε τελειωσε, ειτε δε το βρισκανε.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον ο φιλος αναφερετε σε αυτα που ειναι διαθεσιμα απο καταστηματα και οχι αυτα που θα σταλουν απο το eshop

 

Ακριβως.

Εκθεσιακα εννοουσα

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε κίνηση εδώ μέσα

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήθελα να πω ότι δεν υπάρχει πουθενά, μήπως έγινε κάποιο λάθος ρε παιδια?

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήθελα να πω ότι δεν υπάρχει πουθενά, μήπως έγινε κάποιο λάθος ρε παιδια?

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κανένα λάθος. Μέχρι πριν λίγη ώρα υπήρχε και έβγαζε διαθεσιμότητα σε αρκετά καταστήματα. Τραγικός Κωτσόβολος όπως πάντα...

 

Sent from my Xperia XZ1 using Tapatalk

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Ηταν για λιγες ωρες νομιζω η προσφορα απο αυτες που βαζει αυτες τις ημερες. Ετρεχε απο το μεσημερι.

 

ΥΓ. τωρα γιατι εδειχνε διαθεσιμοτητα και μετα αντι να ληξει η προσφορα κατεβασαν τη σελιδα, τραγικο.

Edited by morfeas-dsl-
Link to comment
Share on other sites

Ναι και ενώ δεν έδινε online και το μαγαζί είναι κλειστό το αγόρασαν φαντάσματα.

Ρε τι να λέμε τώρα; Να γίνω κακός;

Edited by XP130TD
Εκτός ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

Ναι και ενώ δεν έδινε online και το μαγαζί είναι κλειστό το αγόρασαν φαντάσματα.

Ρε τι να λέμε τώρα; Να γίνω κακός;

 

Εγω παντως online το αγορασα.

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τα γραφεις Γιωργο, απλα τραγικοι εφοσον ειχε μονο παραλαβη απο καταστημα ποιος τα πηρε Κυριακατικα.....

Ο φουφουτος..:lol::lol:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

morfeas

το ξερω , αλλα απο την ωρα που την ειδα εγω το απογευμα δεν ειχε online παρα μονο απο καταστημα και μαλιστα εβγαζε πολλα μαγαζια .

μπορει το πρωι να επανελθει η σελιδα -αν και δε το νομιζω - κραχτης ηταν για να σε πανε στο site .

κλασσικο κλεψιμο κοτας απο βουλγαρογυφτο σε χωριο .

μακαρι να παραλαβεις φιλε , θα την ευχαριστηθεις .

Link to comment
Share on other sites

morfeas

το ξερω , αλλα απο την ωρα που την ειδα εγω το απογευμα δεν ειχε online παρα μονο απο καταστημα και μαλιστα εβγαζε πολλα μαγαζια .

μπορει το πρωι να επανελθει η σελιδα -αν και δε το νομιζω - κραχτης ηταν για να σε πανε στο site .

κλασσικο κλεψιμο κοτας απο βουλγαρογυφτο σε χωριο .

μακαρι να παραλαβεις φιλε , θα την ευχαριστηθεις .

 

Ειναι αυτο που ειπα πιο πριν. Οτι ποτε δεν εχω καταφερει να αγορασω απο καταστημα.

Παντως θεωρητικα μιλωντας, αν ειστε κοντα, περαστε πρωι απο κωτσο.

Μπορει απλα να ριξανε την σελιδα και να ειστε τυχεροι γιατι θα πανε και λιγοτερα ατομα.

Επισης αν πατε, να κοιταξετε ΜΑΖΙ με τον υπαλληλο στον υπολογιστη να δειτε που λεει αποθεμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτή τη στιγμή η σελίδα του Κωτσόβολου βγάζει ΜΌΝΟ τις προσφορές για black Friday

Αν θέλει κάποιος να ψάξει οτιδήποτε άλλο δεν είναι σε προσφορά black Friday, απλά δεν μπορεί. Ότι link και να βάλεις είτε αν το έχεις κράτημένο από πριν είτε από search στο Google σε κάνει re direct στις προσφορές black Friday που βγήκαν στις 6 το απόγευμα

Το κινητό μπορεί να έλεγε προσφορά αλλά δεν ήταν σε αυτές της black Friday γιατί είχε βγει από το πρωί και δεν είχε το ανάλογο σηματάκι, που σημαίνει ότι μάλλον θα υπάρχει ακόμα, απλά δεν φαίνεται όπως και όλα τα άλλα μη black Friday προϊόντα

 

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το κινητο μου ειπαν δεν υπαρχει στην παραγγελια μου και μου αντιπροτειναν "ενα ισαξιο στα ιδια λεφτα" το redmi note 8.....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Λοιπον το κινητο μου ειπαν δεν υπαρχει στην παραγγελια μου και μου αντιπροτειναν "ενα ισαξιο στα ιδια λεφτα" το redmi note 8.....

 

Ο Κωτσόβολος τα έκανε σκ@τ@ σε αυτή τη black friday δυστυχώς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ακύρωσε την όμορφα όμορφα και θα ανοίξεις ενα θεμα να δουμε τι κινητό κάνει στα θέλω σου.

Επίσης θα περιμένεις να φυγει ολη η εβδομάδα μηπως βγεί κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Πως είναι τα ίδια?

Επεξεργαστή mediatec με Snapdragon που έχει το SONY,οθόνη lcd το ένα, OLED το SONY

Δεν το βρίσκω και ακριβώς ίδιο

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Πως είναι τα ίδια?

Επεξεργαστή mediatec με Snapdragon που έχει το SONY,οθόνη lcd το ένα, OLED το SONY

Δεν το βρίσκω και ακριβώς ίδιο

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ειρωνικα το λεει ο φιλος φανταζομαι. Θα τους κανω καταγγελια στο ινκα και θα αγορασω κατι αλλο απο αλλου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλώς σας βρήκα ξανά, μετά αρκετά χρόνια ξανά στην αγαπημένη Sony, μετά από πολλά Sony που έχουν περάσει ξανά σε ένα σου τα κορυφαία κινητά κατ' εμέ. Το τσίμπησα κι εγώ πρωί πρωί από Κωτσόβολο με 240 ευρώ. Προφανώς τυχερός μιας και είχε μόνο ένα κομμάτι και πήγα πρωί πρωί. Δεν το έχω ανοίξει ακόμη αλλά μια ερώτηση, τα home buttons υπάρχει τρόπος να μην φαίνονται και να δουλεύει μόνο η οθόνη για τις κινήσεις;

Πρώτη φορά που το είχα δει σοκαρίστηκα με τη οθόνη του......

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...