Jump to content

Apple Watch Series 4


chris1974
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://www.apple.com/gr/apple-watch-series-4/ Ανοιγω το θεμα για οσους αγορασουν το ρολοι τις Apple.Ξεκιναω πρωτος εχω παραγγειλει το συγκεκριμενο σε space gray στα 44mm απο public εδω και μια εβδομαδα περιπου αναμενω με ανυπομονησια γιατι πιστευω οτι η apple εχει βγαλει οτι καλυτερο σε ρολοι αυτη την φορα. Edited by chris1974
Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζεται στην Ελλάδα η δυνατότητα κλήσεων χωρίς το κινητό κοντά;
Αυτο εγω δεν το ξερω γιατι δεν εχω παρει ακομα το ρολοι οποιος το εχει ας το αναφερει να ξερουμε,τωρα κατι αλλο ξερει κανεις ποτε θα ειναι διαθεσιμο στα επισημα καταστηματα γιατι ολοι στα σαιτ τους το εχουν αναμενεται.
Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζεται στην Ελλάδα η δυνατότητα κλήσεων χωρίς το κινητό κοντά;

Τι εννοεις, αν παιζει το lte connectivity? Όχι, οι esim θα υποστηριχθουν στις αρχες του ετους...

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις κανενα γνωστο σε επισημο καταστημα οπως public,plaisio κλπ να μας πει ποτε θα το εχουν διαθεσιμο το ρολοι παντως προερχομενος απο την σειρα 2 και συμφωνα με βιντεακια και reviews που εχω δει το τεσσαρι ειναι οτι καλυτερο εχει βαλει η apple σε ρολοι.
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις κανενα γνωστο σε επισημο καταστημα οπως public,plaisio κλπ να μας πει ποτε θα το εχουν διαθεσιμο το ρολοι παντως προερχομενος απο την σειρα 2 και συμφωνα με βιντεακια και reviews που εχω δει το τεσσαρι ειναι οτι καλυτερο εχει βαλει η apple σε ρολοι.

 

Τα ζηλεύω πολύ τα μηλορολογα κι ειδικά το 4αρι τα σπάει

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις, αν παιζει το lte connectivity? Όχι, οι esim θα υποστηριχθουν στις αρχες του ετους...
Πού υπάρχει η πληροφορία για υποστήριξη esim από αρχές '19; Ποιές εταιρίες;
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν με ενθουσίασε!!!

2 βδομάδες το κράτησα αλλά για την χρήση που κάνω εγώ είναι too much!!!

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχει ακούσει κανείς για διαθεσιμότητα στην Ελλάδα;

Ρώτησα σε Public και Κωτσόβολο και μου είπαν ότι υπάρχει μεγάλη έλλειψη και από Γενάρη θα ομαλοποιηθεί η κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ακούσει κανείς για διαθεσιμότητα στην Ελλάδα;

Ρώτησα σε Public και Κωτσόβολο και μου είπαν ότι υπάρχει μεγάλη έλλειψη και από Γενάρη θα ομαλοποιηθεί η κατάσταση.

Ψαξε αλλου και οχι στα επισημα καταστηματα γιατι αλλιως με τον καινουργιο χρονο θα παραλαβεις.
Link to comment
Share on other sites

Και γω ειμαι ετοιμος να το αγορασω το μονο που με φρεναρει ειναι η αυτονομια του ... ακουσα οτι μετα βιας βγαζει το 20ωρο.... ισχυει??

Και δευτερον μπορει να φορτισει ασυρματα σε QI Wireless charger που φορτιζει το iphone xs ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγώ το παρηγγειλα απο ebay το 44mm και ήρθε 5 μέρες μετά και έξω ευρώπη δινουν 4-7 μέρες παράδοση.

 

4591666ff2ba78267f4013ff801963bd.jpg

742368f08d0d490a9603b307fbfeced6.jpg

 

a29509fca9d6a18be69a25b97871615f.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για δωσε λινκ

 

 

 

Στο γερμανικό ebay αν ψάξεις αναλογα πιο χρωμα και εκδοση ψάχνεις.επίσης στο apple.de το αγοράζεις και σου ερχεται απο τις κεντρικες αποθηκες στη τσεχία.

Ελειψη πάντως δέν υπάρχει.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί στέλνει η apple στην Ελλάδα ;

 

Δέν ξέρω.Το κινητό το πήρα αρχές οκτωβρη απο το Apple store στο Sindelfingen που βρισκομουν ταξίδι και το ρολόϊ απο ebay.de Τον ρωτησα αν στέλνει ΕΕ μου ειπε ναι και σε 6 μέρες το είχα παραλάβει χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μόλις παρέλαβα και εγώ από istorm ( series 4 44mm nike+). Έκανα παραγγελία πριν 20 μέρες και ύστερα από ένα email για παραπονο για την καθυστέρηση την περασμένη Πέμπτη με πήραν χθες το απόγευμα ότι παρέλαβαν και σήμερα το παρέλαβα και εγώ. Τώρα ξεκινά στήσιμο και ξεψαχνισμα
Link to comment
Share on other sites

με γεια σου, και εγω παρελαβα προχθες. Η μπαταρια παντως δεν ειανι και οτι καλυτερο..
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω! Δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο, βεβαια ειμαι ακομα με την πρωτη φορτιση αλλα απο χθες το βραδυ στις 11 που το εβγαλα απο την φορτιση (100%) εως τωρα που γραφω (12:55) ειμαι στο 85%.
Link to comment
Share on other sites

Και γω χθες το πήρα. Ακόμα για μπαταρία δεν μπορώ να πω κάτι , αλλά δεν βλέπω κάτι αρνητικό παρά τα όσα έχω διαβάσει. Θα δείξει η πορεία.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω! Δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο, βεβαια ειμαι ακομα με την πρωτη φορτιση αλλα απο χθες το βραδυ στις 11 που το εβγαλα απο την φορτιση (100%) εως τωρα που γραφω (12:55) ειμαι στο 85%.

 

Εμένα την ημέρα τελειώνει 50% περίπου

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το βάζω το βραδυ φόρτιση και το πρωι μεχρι το βραδυ μου τρωει το πολύ 30% αλλα με λογικη χρηση 2 ωρες χρησης την ημερα οπότε μου πάει 2 μερες.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εντύπωση πάντως μου κάνει το γεγονός ότι ακόμα και τις μέρες των γιορτών δεν υπάρχει διαθεσιμότητα στην Ελλάδα.

 

Στο μεταξύ μερικά (ελάχιστα) σκρουτζομάγαζα το προσφέρουν σε τιμή περίπου 30€ χαμηλότερη της "κανονικής" του τιμής χωρίς να υπάρχει διαθεσιμότητα. Την άλλη μέρα αυτές οι τιμές εξαφανίζονται. Πιστεύετε ότι αυτές οι τιμές "κρύβουν" κάτι ύποπτο; :confused:

 

Καλή χρονιά σε όλους. :)

Link to comment
Share on other sites

Εντύπωση πάντως μου κάνει το γεγονός ότι ακόμα και τις μέρες των γιορτών δεν υπάρχει διαθεσιμότητα στην Ελλάδα.

 

Στο μεταξύ μερικά (ελάχιστα) σκρουτζομάγαζα το προσφέρουν σε τιμή περίπου 30€ χαμηλότερη της "κανονικής" του τιμής χωρίς να υπάρχει διαθεσιμότητα. Την άλλη μέρα αυτές οι τιμές εξαφανίζονται. Πιστεύετε ότι αυτές οι τιμές "κρύβουν" κάτι ύποπτο; :confused:

 

Καλή χρονιά σε όλους. :)

 

ιδιες τιμες βρισκεις και σε εγγυημενα ευρωπαικα shops στο ebay ... και γω το πηρα απο γερμανικο ebay shop και το πηρα στην ωρα του και κανενα απολυτως προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...