Jump to content

Amazfit bip


arkolykos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά καλημέρα έχω ένα θέμα με το κινητό έχω το amazfit bip και μόλις σβήσει η οθόνη κάνει απενεργοποίηση και στην εφαρμογή το mi fit και δεν μπορώ να δω της ειδοποιήσεις που μου έρχονται υπάρχει κάποιος τρόπος να το λύσω ευχαριστώ.. τηλ έχω το redmi note 8

Samsung Galaxy S/GT-I9000

Rom-Slim-i9000-3.1.0-OFFICIAL

Kernel-3.0.52-Semaphore-JB-2.6.0s

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπερα παιδες. Απο 10/06 σταματησε το bip να καταγραφει sleep data & continuous heart rate. Heart rate γενικα δειχνει να καταγραφει το ρολοι αλλα στην εφαρμογη δειχνει παυλες στο Continuous. Εχω κανει unpair & pair αλλα τπτ. Εχει τυχει σε κανεναν αλλο? Εγινε κανενα update και δεν το πηρα χαμπαρι στις 10/06?
Link to comment
Share on other sites

Με το amazfit app μετράει κανονικά, θέμα του mifit είναι.

 

Σε εχασα λιγο. Εννοεις ειναι θεμα του ρολογιου κι οχι του app να υποθεσω ή καταλαβα λαθος? Παλμους παντως μετραει κανονικα. Το Continuous heard rate ομως ειναι αδειο.

Link to comment
Share on other sites

Θέμα του mifit app είναι. Με το amazfit app όλα λειτουργούν σωστά.

 

Χα. Μπερδευτηκα γιατι δεν ηξερα οτι υπηρχε κι αλλο app. Τωρα το βαζω κι ελπιζω να δουλεψει απο σημερα το βραδυ. Ευχαριστω φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Το πιθανότερο είναι ότι με τον συγχρονισμό που θα κάνει θα εμφανίσει και τα δεδομένα των προηγούμενων ημερων.
Link to comment
Share on other sites

Το πιθανότερο είναι ότι με τον συγχρονισμό που θα κάνει θα εμφανίσει και τα δεδομένα των προηγούμενων ημερων.

 

Εμφανισε μονο της χτεσινης νυχτας που δεν το εδειχνε το Mifit σημερα το πρωι, αλλα οκ δε με νοιαζει για τα αλλα. Ας αρχισει να δουλευει κανονικα απο δω και περα και ολα καλα

Και παλι ευχαριστω φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Γεια σας,

επαναφέρω το θέμα αναφέροντας 1 πρόβλημα:

είχα μερικούς μήνες (5) να το χρησιμοποιήσω κ ενώ σήμερα το φόρτισα, παρατηρώ ότι πλέον η οθόνη του δε φωτίζεται με τίποτα, ποτέ. προχώρησα σε reset αλλά τζίφος. επίσης το έκλεισα κ ξανάνοιξα, καμία προκοπή.

αυτό θ πεί πάπαλα?

Edited by Thou_Bou

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...