Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
11 ώρες πριν, isolove said:

Υπάρχει κάνενα διαθέσιμο προς πώληση???

Πήρε το μάτι μου κάποιο σε συγγενικό φόρουμ (αυπνία)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα μάγκες, γνωρίζει κάποιος Θεσσαλονίκη κάποιο service αξιόπιστο για να γίνει σωστή αντικατάσταση μπαταρίας και γνήσιας φυσικά ! Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μάγκες, γνωρίζει κάποιος Θεσσαλονίκη κάποιο service αξιόπιστο για να γίνει σωστή αντικατάσταση μπαταρίας και γνήσιας φυσικά ! Ευχαριστώ 
Εγώ το είχα στείλει στην Αθήνα.

Μετά το κλείσιμο του καταστήματος που είχε η Huawei στην Ίωνος Δραγούμη (των περίοδο της 1ης καραντίνας), δεν εμπιστεύτηκα να το πάω κάπου αλλού για αλλαγή μπαταρίας.

Είναι βλέπεις και η στεγανοποίηση.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk Pro

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, tsiftsism said:

Εγώ το είχα στείλει στην Αθήνα.

Μετά το κλείσιμο του καταστήματος που είχε η Huawei στην Ίωνος Δραγούμη (των περίοδο της 1ης καραντίνας), δεν εμπιστεύτηκα να το πάω κάπου αλλού για αλλαγή μπαταρίας.

Είναι βλέπεις και η στεγανοποίηση.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk Pro
 

Ναι εκλεισε εκει και τωρα ψαχνομαστε! υπαρχουν μερικα με καλες κριτικες μαγαζακια,τωρα που δεν εχουμε εγγυησεις που να το στελνεις αθηνα με επιπλεον κοστος κλπ οποτε για καπου εντος πολης να του πεταξουμε μια μπαταρια να ανασανει η συσκευη!

Link to comment
Share on other sites

Η άλλη εναλλακτική είναι να το κάνει κανείς μόνος του, χωρίς σοβαρή στεγανοποίηση και να γλιτώσει ένα σκασμό χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, SCHUMIFER said:

Η άλλη εναλλακτική είναι να το κάνει κανείς μόνος του, χωρίς σοβαρή στεγανοποίηση και να γλιτώσει ένα σκασμό χρήματα.

Σιγά το σκασμό λεφτά. Τέλος του μήνα έχουν πάντα εκπτώσεις. Εγώ άλλαξα σε p30 pro με 23 24 ευρώ. 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, SCHUMIFER said:

Στην ελληνική αντιπροσωπεία; Αν ναι σαφώς αχτύπητη προσφορά

Από τα 50 ευρώ που κάνει τις άλλες μέρες, ναι είναι προσφορά τα 24 ευρώ. Τώρα εσύ αν ξέρεις κάπου αλλού που σου δίνουν εγγύηση γι αυτό που σου βάζουν και στεγανοποίηση με λιγότερα χρήματα να μας το πεις. Ελεύθερη αγορά έχουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Σιγά το σκασμό λεφτά. Τέλος του μήνα έχουν πάντα εκπτώσεις. Εγώ άλλαξα σε p30 pro με 23 24 ευρώ. 
Κι εγώ τελευταίες μέρες του μήνα την άλλαξα (με την έκπτωση), αλλά με τα μεταφορικά από και προς Αθήνα από Θεσσαλονίκη το κόστος ανεβαίνει στα € 40,00. ;)

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk Pro

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Καλημερα παιδιά!χρειάζομαι την βοήθεια σας! Εχει 3 ημέρες το κινητό βαραει επανεκκινησεις σερί, και με πάει σε ένα μενού update και erecovery! Τι συμβαίνει, και τι μπορώ να κάνω? Όποιος γνωρίζει ας μου απαντήσει! Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Και εμένα μου άρχισε κατι κουλα προχθές, δεν έμπαινε σχεδον σε καμια εφαρμογή ουτε κλήσεις ουτε ρυθμίσεις και δεν μοορουσα να κρατησω backup... Αναγκαστικά έκανα επαναφορά σε εργοστασιακες ρυθμίσεις.

Οπότε πιστεύω ότι είναι η ωρα για καινούρια συσκευή. 

Τι να διαλεξω ομως που εχω χαοθει και να μοιάζει με το mate 20 pro? 

Με ενδιαφέρει πολυ να εχει ενσωματωμένη ηχογράφηση κλήσης και λήψη γρηγορης φωτογραφιας με κλειστό το κινητό. 

Οποία βοήθεια ευπρόσδεκτη! 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...