Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόνο για Huawei κινητά ισχύει η συγκεκριμένη προσφορά του Κωτσοβολου; Γνωρίζει κάποιος;

 

 

 

Είδα ότι έχει και Samsung αλλά όχι πολλές

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Nokia 5110 - Nokia 6130 - Nokia 7650 - Nokia N95 - Sony Eicsson T68 - Sony Eicsson P900 - LG G4 - Nexus 5x - Lumia 640 XL - Huawei Ideos x5 - Huawei Mate 20 pro- Xiaomi Mi 8 - Oneplus 5 - Oneplus 6 - Oneplus 7 - Oneplus 7T pro - Samsung S10 lite -Samsung s20 Plus - Samsung S21 Ultra - iPhone 4s - Iphone 5s - iPhone 6s - iPhone 11 - iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, παράγγειλα και εγώ τις θήκες από τον Κωτσόβολο! Σας έστειλαν mail επιβεβαίωσης η κάποιο tracking number?

Έστειλαν αριθμό παραγγελίας και email. Κοίταξες μήπως σου έχει έρθει στα ανεπιθύμητα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα! Τελικά μου ήρθαν σήμερα! Έστειλε μήνυμα ο Κωτσόβολος με το tracking number όλα καλά τελικά! Τι να πω για τις θήκες, έδωσα 6€ (+3€ μεταφορικά) και πήρα 3! Πραγματικά νιώθω πως τους έκλεψα!
Link to comment
Share on other sites

Θα πας στις εφαρμογές και θα επιλέξεις να εμφανίζει και τις συστήματος, έπειτα θα απενεργοποιήσεις τις 2 με όνομα android setup (ίδιο όνομα έχουν και οι 2).

Αν το έχεις στα ελληνικά μάλλον θα έχουν ελληνική ονομασία οπότε καλύτερα βάλτο για λίγο στα αγγλικά.

Μετά κάνεις disable τις Google εφαρμογές που δεν θες.

 

Τις εφαρμογές Android setup τις αφήνουμε απενεργοποιημένες ή τις επαναφέρουμε;

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Τις εφαρμογές Android setup τις αφήνουμε απενεργοποιημένες ή τις επαναφέρουμε;

 

Τις αφηνεις απενεργοποιημενες δεν χρειαζονται πουθενα οπως και η Google One Time Init που χρειαζεται κατα την πρωτο στησιμο της συσκευης μετα απο επαναφορα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

κατι παιζει με τα google play services και το σύστημα απου συλλέγει δεδομένα του χρήστη και ξανά ανοίγει εφαρμογές

σουτερε το android setup και λογικά θα τα κόψει όλα aαυτα

 

δυστυχως μου τα ξαναπεταξε και παλι παρολο που εχω απενεργοποιησει τα παντα...πολυ σπαστικο..ψαχνω μανιωδως λύση..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω σταματήσει εδώ και χρόνια να κολλάω να θέλω να σβήσω κάθε περιττή εφαρμογή για να κερδίσω λίγο Ram.

 

Δεν ασχολούμαι και έχω βρει την υγειά μου.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως μου τα ξαναπεταξε και παλι παρολο που εχω απενεργοποιησει τα παντα...πολυ σπαστικο..ψαχνω μανιωδως λύση..

 

Αν εκανες disable τις 2 Android Setup και σου τις ενεργοποιει παλι τοτε η μονη σου λυση ειναι να τις κανεις απεγκατασταση μεσω ADB.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω σταματήσει εδώ και χρόνια να κολλάω να θέλω να σβήσω κάθε περιττή εφαρμογή για να κερδίσω λίγο Ram.

 

 

 

Δεν ασχολούμαι και έχω βρει την υγειά μου.

Δεν είναι λόγο ραμ πλέον δεν κοιτάμε εκεί απλά προσπαθούμε να κόψουμε ότι Spyware μπορούμε
Link to comment
Share on other sites

επιτελους χθες ηρθε η 10 για cosmote μεσα απο το suite

 

 

Και τώρα περιμένουμε να μας γράψεις ότι δεν σου άρεσε, ή έχεις πρόβλημα. :P

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα περιμένουμε να μας γράψεις ότι δεν σου άρεσε, ή έχεις πρόβλημα. :P

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

 

Αντιθέτως εμένα μου αρεσει

Δεν έχω δει κανένα πρόβλημα και φαίνεται και πιο σβέλτο το κινητό

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό με την 10ρα το βλέπω πιο smooth, πιο γρήγορο αλλά έχει πέσει η ένταση του ηχείου και στην αναπαραγωγή μουσικής και στις ειδοποιήσεις κλήσεων. Και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί;
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό με την 10ρα το βλέπω πιο smooth, πιο γρήγορο αλλά έχει πέσει η ένταση του ηχείου και στην αναπαραγωγή μουσικής και στις ειδοποιήσεις κλήσεων. Και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί;

 

Σοβαρά; Αυτό με στενοχώρει μιας και το πήρα με 10, αν είναι έτσι να το κάνω downgrade.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά; Αυτό με στενοχώρει μιας και το πήρα με 10, αν είναι έτσι να το κάνω downgrade.

 

Στο δικό μου σίγουρα. Αισθητά χαμηλότερα.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα η αναβάθμιση χθες το βράδυ (voda Cu έχω), όλα κομπλέ. Δεν μπορώ να κρίνω εννοείται κάτι ακόμα, ελπίζω να διορθώθηκαν μερικά λαθάκια. Στον φίλο που λέει πως του χαμήλωσε ο ήχος κλήσης, (και δεν το λέω ειρωνικά) αλλά γιατί δεν τον αυξάνεις να τον φέρεις εκεί που θές? Εκτός αν εννοείς πως τον είχες τέρμα και τώρα πάλι στο τέρμα ακούγετε χαμηλότερος. Εγώ προσωπικά δεν κατάλαβα διαφορά, βέβαια ποτέ δεν έχω δώσει σημασία .. :p
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα η αναβάθμιση χθες το βράδυ (voda Cu έχω), όλα κομπλέ. Δεν μπορώ να κρίνω εννοείται κάτι ακόμα, ελπίζω να διορθώθηκαν μερικά λαθάκια. Στον φίλο που λέει πως του χαμήλωσε ο ήχος κλήσης, (και δεν το λέω ειρωνικά) αλλά γιατί δεν τον αυξάνεις να τον φέρεις εκεί που θές? Εκτός αν εννοείς πως τον είχες τέρμα και τώρα πάλι στο τέρμα ακούγετε χαμηλότερος. Εγώ προσωπικά δεν κατάλαβα διαφορά, βέβαια ποτέ δεν έχω δώσει σημασία .. :p

 

Τον είχα στα 3/4 και τώρα το έχω ένα κλικ πριν το τέρμα. Αλλά στην αναπαραγωγή μουσικής το είχα απο πριν στο τέρμα.

Και εννοείται δεν είναι λογικό να συμβεί κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε clear cache από recovery mode μήπως και στρώσει.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nokia 5110 - Nokia 6130 - Nokia 7650 - Nokia N95 - Sony Eicsson T68 - Sony Eicsson P900 - LG G4 - Nexus 5x - Lumia 640 XL - Huawei Ideos x5 - Huawei Mate 20 pro- Xiaomi Mi 8 - Oneplus 5 - Oneplus 6 - Oneplus 7 - Oneplus 7T pro - Samsung S10 lite -Samsung s20 Plus - Samsung S21 Ultra - iPhone 4s - Iphone 5s - iPhone 6s - iPhone 11 - iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα η 10. Από τους τελευταίους ήμουν. Είχα δει κάτι βίντεο με νέα clock style όταν είναι σβηστή η οθόνη. Δεν τα έχουμε ακόμα; επίσης διορθώθηκε καθόλου το πρόβλημα του αποτυπώματος; Το ίδιο μου φαίνεται αν και δεν έχω κάνει επαναφορά για να το ξαναβάλω
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα η 10. Από τους τελευταίους ήμουν. Είχα δει κάτι βίντεο με νέα clock style όταν είναι σβηστή η οθόνη. Δεν τα έχουμε ακόμα; επίσης διορθώθηκε καθόλου το πρόβλημα του αποτυπώματος; Το ίδιο μου φαίνεται αν και δεν έχω κάνει επαναφορά για να το ξαναβάλω

 

τι να αλλαξει ακριβός σε αυτό... είναι on screen δεν το σώζει software δυο επιλογές εχεις η λιγοτερο ασφαλές αλλά γρήγορο η ασφαλές άλλα άντε να δουλέψει (το ίδιο γίνετε σε ολα τα κινητά με on screen)

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε clear cache από recovery mode μήπως και στρώσει.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θύμισε μου. Χάνω κάτι από αυτό; Χρειάζεται back up

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...