Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα, μόλις το πηρα με android 10. Σε ολα ανταξιο του σ10 και ισως και καλυτερο, αλλά ρε παιδια στην αναπαραγωγή γιατί τόσο χαμηλός ο ήχος;; Ενώ οταν χτυπάει είναι δυνατός, οταν αναπαράγω media ειναι σαν να ξεχάστηκε στη μέση, τρόμαξα οταν ειδα οτι το είχα στο τερμα. Παίζει να έχω κάποιο θέμα ή να βελτιώνεται;

 

PS: μιας και στο κεντρικό ποστ δεν βρηκα κάποιο tip για εξοικονόμηση ενεργ, βέλτιστες ρυθμίσεις, gcam κτλ, ο,τιδήποτε μου πείτε ευπρόσδεκτο. Ευχαριστώ.

Edited by aggeloszog
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, μόλις το πηρα με android 10. Σε ολα ανταξιο του σ10 και ισως και καλυτερο, αλλά ρε παιδια στην αναπαραγωγή γιατί τόσο χαμηλός ο ήχος;; Ενώ οταν χτυπάει είναι δυνατός, οταν αναπαράγω media ειναι σαν να ξεχάστηκε στη μέση, τρόμαξα οταν ειδα οτι το είχα στο τερμα. Παίζει να έχω κάποιο θέμα ή να βελτιώνεται;

 

PS: μιας και στο κεντρικό ποστ δεν βρηκα κάποιο tip για εξοικονόμηση ενεργ, βέλτιστες ρυθμίσεις, gcam κτλ, ο,τιδήποτε μου πείτε ευπρόσδεκτο. Ευχαριστώ.

Δε νομίζω να μπορείς να κάνεις κάτι για τον ήχο.

Επειδή αυτός βγαίνει από την usb θύρα, η οποία έχει μάλλον κάποιο λάστιχο για την αδιαβροχοποίηση, αυτός είναι. Τώρα, γιατί στον ήχο κλήσης γράφεις ότι είναι ok, ίσως φταίει το αρχείο του ήχου κλήσης.

 

Για gcam το ξεχνάς.

Στο κινητό δεν μπορείς να ξεκλειδώσεις τον bootloader, οπότε δεν μπορείς και να περάσεις gcam. ;)

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να μπορείς να κάνεις κάτι για τον ήχο.

Επειδή αυτός βγαίνει από την usb θύρα, η οποία έχει μάλλον κάποιο λάστιχο για την αδιαβροχοποίηση, αυτός είναι. Τώρα, γιατί στον ήχο κλήσης γράφεις ότι είναι ok, ίσως φταίει το αρχείο του ήχου κλήσης.

 

Για gcam το ξεχνάς.

Στο κινητό δεν μπορείς να ξεκλειδώσεις τον bootloader, οπότε δεν μπορείς και να περάσεις gcam. ;)

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε μου. Προς το παρόν έβαλα ένα volume booster, αν και κάνει τα τρελά του, πχ αν είσαι μέσα στην εφαρμογή της μουσικής απότομα χάνεται το boost κτλ.

 

βαλε poweramp και πειραξε της ρυθμισεις στον ηχο

 

ειδα μεγαλη διαφορα στην αποδοση

 

Αυτό είναι σαν music player ή θα ανεβάσει όλους τους ήχους του συστήματος;

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Να κλαυτω λίγο; χάχα. Είπα ότι δε με βιάζει το update αλλά πάει δύο μήνες και δεν έχει έρθει ακόμα. Ρώτησα από hicare την εξυπηρέτηση και είπε απλά να ελέγχω τακτικά.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση για τις θήκες, με το που το είδα έβαλα παραγγελία και μετά από μισή ώρα πήγα και παρέλαβα. Καθαρή κλοπή σε αυτή την τιμή.
Link to comment
Share on other sites

Να κλαυτω λίγο; χάχα. Είπα ότι δε με βιάζει το update αλλά πάει δύο μήνες και δεν έχει έρθει ακόμα. Ρώτησα από hicare την εξυπηρέτηση και είπε απλά να ελέγχω τακτικά.

 

Έλα να κλάψουμε μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Έλα να κλάψουμε μαζί.

 

και εγω ακόμα περιμένω, αλλα είδα στα σοσιαλ οτι η emui καλωσορισε την 10αρα στο p30 pro....

οπότε εχουμε κανα μηνα ακομα και οο τελευταίοι εδωμεσα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

λοιπόν, πήρα και γω την θήκη με το παραθυρακι, αν και δεν ειμαι φαν του είδους, εχω ερωτηση να κανω:στο παραθυρακι δεν εμφανιζει παντα την ωρα και τα εικονιδια απο τις ενημερωσεις?

 

εννοείται εχω ενεργοποίησει το έξυπνο καλύμμα, καο το να δειχνει ολη την μερα την ωρα.

 

οταν κλεινει ομως η θηκη παρολα αυτα, εμφανιζει την ωρα για λιγα δευτερόλεπτα, και καμια ειδοποίηση.

 

ενω οταν ανοίγω το καλύμμα δειχνει πχ οτι εχω μνμ βαιμπερ

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Επειδή ενδιαφέρομαι για αγορά με τις οθόνες και τις πρασινίλες πως καταλαβαίνεις τι οθόνη φοράει το κινητό;

Βασικά με ενδιαφέρει για το P30 pro απλά επειδή διάβασα εδώ κάτ ανάλογο τώρα πρόσφατα νομίζω ότι λογικά θα ισχύει κάτι αντίστοιχο.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά επανέρχομαι στο ηχείο..

Είναι δυνατόν να φτιάξανε ηχείο που στις 3 πρώτες σκάλες δεν ακούγεται σχεδόν καθόλου, η παίζει κάτι με τη δική μου συσκευή;

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι παιζει με τις αναβαθμίσεις, δεν την βγάζει πουθενά την 10. υπάρχει κάποιος τρόπος που ξέρει κάποιος;:cry:
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς να απενεργοποιεί τις εφαρμογές Φωτογραφίες και Duo και αυτές μετά από κάποιες ώρες να ενεργοποιούνται μόνες τους;
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς να απενεργοποιεί τις εφαρμογές Φωτογραφίες και Duo και αυτές μετά από κάποιες ώρες να ενεργοποιούνται μόνες τους;
Ναι σε διάφορα κινιτα ασχετος μάρκας
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, παράγγειλα και εγώ τις θήκες από τον Κωτσόβολο! Σας έστειλαν mail επιβεβαίωσης η κάποιο tracking number?
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα, υπάρχει κανένας τρόπος να το σταματήσω;

 

Θα πας στις εφαρμογές και θα επιλέξεις να εμφανίζει και τις συστήματος, έπειτα θα απενεργοποιήσεις τις 2 με όνομα android setup (ίδιο όνομα έχουν και οι 2).

Αν το έχεις στα ελληνικά μάλλον θα έχουν ελληνική ονομασία οπότε καλύτερα βάλτο για λίγο στα αγγλικά.

Μετά κάνεις disable τις Google εφαρμογές που δεν θες.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στις εφαρμογές και θα επιλέξεις να εμφανίζει και τις συστήματος, έπειτα θα απενεργοποιήσεις τις 2 με όνομα android setup (ίδιο όνομα έχουν και οι 2).

Αν το έχεις στα ελληνικά μάλλον θα έχουν ελληνική ονομασία οπότε καλύτερα βάλτο για λίγο στα αγγλικά.

Μετά κάνεις disable τις Google εφαρμογές που δεν θες.

 

είσαι θεός, ενώ είχα κάνει disable τα πάντα, αυτά τα 2 τα είχα ξεχάσει..;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, παράγγειλα και εγώ τις θήκες από τον Κωτσόβολο! Σας έστειλαν mail επιβεβαίωσης η κάποιο tracking number?
Πρώτα ερχεται mail και sms με την επιβεβαίωση παραγγελίας και μετά δεύτερο sms ότι η παραγγελία είναι έτοιμη για παραλαβή.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nokia 5110 - Nokia 6130 - Nokia 7650 - Nokia N95 - Sony Eicsson T68 - Sony Eicsson P900 - LG G4 - Nexus 5x - Lumia 640 XL - Huawei Ideos x5 - Huawei Mate 20 pro- Xiaomi Mi 8 - Oneplus 5 - Oneplus 6 - Oneplus 7 - Oneplus 7T pro - Samsung S10 lite -Samsung s20 Plus - Samsung S21 Ultra - iPhone 4s - Iphone 5s - iPhone 6s - iPhone 11 - iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Μόνο για Huawei κινητά ισχύει η συγκεκριμένη προσφορά του Κωτσοβολου; Γνωρίζει κάποιος;

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα, υπάρχει κανένας τρόπος να το σταματήσω;

 

κατι παιζει με τα google play services και το σύστημα απου συλλέγει δεδομένα του χρήστη και ξανά ανοίγει εφαρμογές

σουτερε το android setup και λογικά θα τα κόψει όλα aαυτα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...