Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασε να εγκαταστήσεις ένα VPN και μετά ζήτα την αναβάθμιση μέσα από το VPN. Σε μένα δούλεψε έτσι. Αφού έχεις δοκιμάσει όλες τις άλλες εκδοχές δεν έχεις να χάσεις τίποτα.

Προσωπικά άλλη Sim δεν έχω. Όλοι εδώ κοσμοτε έχουν. Δοκίμασα με vpn σε διάφορες χώρες αλλά τίποτα. Άρα απλά αναμένω! (αγορασμένο από public τώρα τελευταία)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Αγόρασα πρόσφατα ένα mate 20 pro ματαχειρισμενο και διαπίστωσα ότι φοράει LG οθόνη. Διάβασα λίγο εδώ, αλλά το πρόβλημα με τις πράσινηλες δεν το βλέπω. Το μόνο πού βλέπω είναι 2 γραμμούλες μαύρες πάνω αριστερά και μια δεξιά εκεί που αρχίζει η καμπύλη, σε άσπρο φόντο με φουλ φωτεινότητα Πιστεύεται θα μου αλλάξουν οθόνη αν το πάω Μιχαλακοπουλου? Δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα αλλά φοβάμαι μην γίνει πράσινο όταν περάσει η εγγύηση.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Αγόρασα πρόσφατα ένα mate 20 pro ματαχειρισμενο και διαπίστωσα ότι φοράει LG οθόνη. Διάβασα λίγο εδώ, αλλά το πρόβλημα με τις πράσινηλες δεν το βλέπω. Το μόνο πού βλέπω είναι 2 γραμμούλες μαύρες πάνω αριστερά και μια δεξιά εκεί που αρχίζει η καμπύλη, σε άσπρο φόντο με φουλ φωτεινότητα Πιστεύεται θα μου αλλάξουν οθόνη αν το πάω Μιχαλακοπουλου? Δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα αλλά φοβάμαι μην γίνει πράσινο όταν περάσει η εγγύηση.

αδερφε ναι θα στην αλλαξουν πηγαινε το ολες της αλλαζουν με boe δεν υπαρχει περιπτωση να μην στην αλλαξουν και μαζι και την μπαταρια και θα ειναι παλι καινουργιο

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να εγκαταστήσεις ένα VPN και μετά ζήτα την αναβάθμιση μέσα από το VPN. Σε μένα δούλεψε έτσι. Αφού έχεις δοκιμάσει όλες τις άλλες εκδοχές δεν έχεις να χάσεις τίποτα.
Καλησπέρα. Έχω συνδρομή σε vpn. Δοκίμασα με σύνδεση σε όλες της χώρες. Πάλι τίποτα. Δεν πειράζει θα περιμένω.

 

Στάλθηκε από το Mate 20 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω συνδρομή σε vpn. Δοκίμασα με σύνδεση σε όλες της χώρες. Πάλι τίποτα. Δεν πειράζει θα περιμένω.

 

Στάλθηκε από το Mate 20 pro

 

γιατί καίγεστε τόσο πολύ για την 10 δεν κερδίζετε κατή το αντίθετο χύνετε... ειδικά video το βραδύ ειναι λες και ειναι με λαδομπογιά.........

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε η 180 μέσω hicare με ορισμένες βελτιώσεις όπως γράφει και με την ασφάλεια Δεκεμβρίου!
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά! Ξέρετε τι έχω παρατηρήσει; Είχα το p20 pro και τώρα το mate 20 pro. Το p20 pro σε θέμα φωτογραφίας έπιανε πουλιά άμεσα στον αέρα. Το Mate 20 pro σα να αργεί να εστιάσει. Μέχρι να κλείσει το κλείστρο έχει φύγει η σκηνή. Ειδικά αν πας να τραβήξεις παιδί τότε είναι χάλια. Δε βγαίνει ποτέ. Ενώ το p20 pro κενταγε. Υπάρχει τρόπος βελτίωσης;

 

Εγώ σε αυτόν τον τομέα έχω δει βελτίωση με το mate 20 pro σε σχέση με το παλιό μου.

 

IMG_20191201_163144

Link to comment
Share on other sites

Μόλις φτάνεις στην δουλειά έρχεται και η 180 :) Καλημέρα, καλή χρονιά σε όλους. 609aa56a33448df29146271da393b21c.jpg

 

Στάλθηκε από το Mate 20 pro

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση,, το smart watch GT, δουλεύει σε κινητό άλλης εταιρείας,, η ,, πρέπει να είναι αποκλειστικά σε Huawei,,, το δικό μου το έδωσα.
Link to comment
Share on other sites

Μολις ηρθε και εμενα η .180!!!

 

Ενα θεματακι που εχω ειναι με το bluetooth, το οποιο μαλλον μπαινει καποια εξοικονομηση/αναμονη και μου πεταει τα ακουστικα εξω μετα απο λιγη ωρα...μπορω να κανω κατι γιαυτο?

Link to comment
Share on other sites

αδερφε ναι θα στην αλλαξουν πηγαινε το ολες της αλλαζουν με boe δεν υπαρχει περιπτωση να μην στην αλλαξουν και μαζι και την μπαταρια και θα ειναι παλι καινουργιο

 

Πραγματικα επαγγελματιες ολα τα παιδια στην Huawei στην Μιχαλακοπουλου. Το πηγα εχθες το πρωι και το μεσημερι ηταν ετοιμο. Οθονη Boe, καινουργια μπαταρια και επισης, καινουργιο πλαισιο περιμετρικα χωρις καν να τους το ζητησω (το προηγουμενο ηταν αρκετα "ταλαιπωρημενο"). Πλεον εχω καινουργιο Mate 20 pro κυριολεκτικα! Ευχαριστω για την βοηθεια!

 

Τωρα οσον αφορα την αναβαθμιση, εγω γυρισα στην 9 εκδοση μεσω Hisuite γιατι πραγματικα το video στην 10 ειναι χαλια...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες όσοι περάσατε την .180 είδατε διαφορά στις φωτογραφίες;

Να εχουν γίνει πολύ πιο φωτεινές σε σημείο που να είναι οριακά στο "κάψιμο" στα φωτεινά σημεία της φωτογραφίας;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by kdxgr
Nokia 5110 - Nokia 6130 - Nokia 7650 - Nokia N95 - Sony Eicsson T68 - Sony Eicsson P900 - LG G4 - Nexus 5x - Lumia 640 XL - Huawei Ideos x5 - Huawei Mate 20 pro- Xiaomi Mi 8 - Oneplus 5 - Oneplus 6 - Oneplus 7 - Oneplus 7T pro - Samsung S10 lite -Samsung s20 Plus - Samsung S21 Ultra - iPhone 4s - Iphone 5s - iPhone 6s - iPhone 11 - iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Τελικά να την κάνω την αναβάθμιση ή όχι? γιατί με αυτά που διαβάζω αρχίζω και έχω αμφιβολίες...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Τελικά να την κάνω την αναβάθμιση ή όχι? γιατί με αυτά που διαβάζω αρχίζω και έχω αμφιβολίες...

 

Αν θες να συνεχισεις να παιρνεις ενημερωσεις τοτε την κανεις.

Απο την στιγμη που η συσκευη εχει παρει το ΟΚ για την νεα εκδοση Android αυτοματα σταματαει η υποστηριξη της για ενημερωσεις σε προηγουμενη εκδοση Android.

Δηλαδη αν τωρα εισαι με Android 9 (emui 9.1) με security patch Νοεμβριου και σου εχει ερθει η αναβαθμιση για Android 10 (emui 10) αν δεν την κανεις τοτε θα παραμεινεις για παντα στo Android 9 (emui 9.1) με Security patch Νοεμβριου.

Αν ομως κανεις την αναβαθμιση σε Android 10 (emui 10) τοτε θα συνεχισεις να δεχεσαι ενημερωσεις οπως security patch Ιανουαριου-Φεβρουαριου κλπ.

Αυτα για τα Huawei.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να συνεχισεις να παιρνεις ενημερωσεις τοτε την κανεις.

Απο την στιγμη που η συσκευη εχει παρει το ΟΚ για την νεα εκδοση Android αυτοματα σταματαει η υποστηριξη της για ενημερωσεις σε προηγουμενη εκδοση Android.

Δηλαδη αν τωρα εισαι με Android 9 (emui 9.1) με security patch Νοεμβριου και σου εχει ερθει η αναβαθμιση για Android 10 (emui 10) αν δεν την κανεις τοτε θα παραμεινεις για παντα στo Android 9 (emui 9.1) με Security patch Νοεμβριου.

Αν ομως κανεις την αναβαθμιση σε Android 10 (emui 10) τοτε θα συνεχισεις να δεχεσαι ενημερωσεις οπως security patch Ιανουαριου-Φεβρουαριου κλπ.

Αυτα για τα Huawei.

Τελικά την έκανε μόνο του ενώ κοιμόμουν και έτσι με έβγαλε από το δίλημμα..

Link to comment
Share on other sites

Τελικά την έκανε μόνο του ενώ κοιμόμουν και έτσι με έβγαλε από το δίλημμα..

 

Μπορεις να γυρισεις πισω αν θες μεσω HiSuite αλλα θα γινει ολικη διαγραφη και θελει στησιμο παλι.

 

Αντε καλη απολαυση του EMUI 10.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση για ρυθμίσεις στο βιντεο,

γνωρίζει κανεις σε ποιες απο τις ποιοτητες βίντεο που τραβαει εχει σταθεροποιητη? δλδ στο 4κ δεν εχει νομίζω, σε 1080 60/30 κλπ?

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες, εριξα και εγω την 10 με hisuite.. δεν το ειχα δουλεψει, ωραιο εργαλειο και ευχρηστο στο να γυρισεις σε προηγουμενη εκδοση. μπραβο στη huawei.

Ερωτηση: στη μπαρα ειδοποιησεων, μειωσε τα εικονιδια ανα σειρα ή εμενα μου φανηκε? γινεται να εχουμε περισσοτερα?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Τελικά να την κάνω την αναβάθμιση ή όχι? γιατί με αυτά που διαβάζω αρχίζω και έχω αμφιβολίες...

 

Τι να πούμε και εμείς που δεν έχουμε ακόμα την επιλογή να διαλέξουμε... 2 μήνες έχουν περάσει από όταν βγήκε η 10 και ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για την πληροφορία. Ε, θα πάμε μια βόλτα να τις δούμε.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nokia 5110 - Nokia 6130 - Nokia 7650 - Nokia N95 - Sony Eicsson T68 - Sony Eicsson P900 - LG G4 - Nexus 5x - Lumia 640 XL - Huawei Ideos x5 - Huawei Mate 20 pro- Xiaomi Mi 8 - Oneplus 5 - Oneplus 6 - Oneplus 7 - Oneplus 7T pro - Samsung S10 lite -Samsung s20 Plus - Samsung S21 Ultra - iPhone 4s - Iphone 5s - iPhone 6s - iPhone 11 - iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Πριν πάτε, κάντε 1 κόπο και κλείστε Online, μετά τηλεφωνάκι ότι οντως υπάρχει, και μετά πάτε.....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...