Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πες μου σε παρακαλω τι κανω και που παω να το κανω σκουρο γιατι δεν το βρίσκω πουθενά...

στο p20 pro κάπου ειχα παει στις ρυθμίσεις εφαρμογής μεσα στο τηλέφωνο, αλλα εδω εψαξα παντού και τίποτα

 

νομίζω γίνεται αυτόματα αν ενεργοποιήσεις το dark mode σε ολο το κινητό

Link to comment
Share on other sites

νομίζω γίνεται αυτόματα αν ενεργοποιήσεις το dark mode σε ολο το κινητό

 

μπαααα, δεν έγινε αυτο...

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

μπαααα, δεν έγινε αυτο...

 

Κατέβασε από play store την εφαρμογή dark mode με το φεγγάρι, ενεργοποιήσετο από μέσα μόλις μπεις, και έχει γίνει μαύρο! Μετά αν θέλεις κάνεις απεγκατασταση την εφαρμογή και είσαι με dark και στο ινστα!

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε από play store την εφαρμογή dark mode με το φεγγάρι, ενεργοποιήσετο από μέσα μόλις μπεις, και έχει γίνει μαύρο! Μετά αν θέλεις κάνεις απεγκατασταση την εφαρμογή και είσαι με dark και στο ινστα!

τέλεια, επιτέλους!!! ευχαριστω πολυυυυυ!!!

και το Google play έγινε!

στο p20 pro τα ειχα σκούρα αλλα τα επελεγα απο την εκάστοτε εφαρμογή

αφου μου βρήκες λύση, μια χαρά !!!

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

τέλεια, επιτέλους!!! ευχαριστω πολυυυυυ!!!

και το Google play έγινε!

στο p20 pro τα ειχα σκούρα αλλα τα επελεγα απο την εκάστοτε εφαρμογή

αφου μου βρήκες λύση, μια χαρά !!!

 

Να είσαι καλά φίλε μου!!

Link to comment
Share on other sites

νομίζω γίνεται αυτόματα αν ενεργοποιήσεις το dark mode σε ολο το κινητό

 

 

Σε μένα έγιναν όλα μαύρα όταν επέλεξα το dark mode μέσα από τις ρυθμίσεις. Επαφές, ινστα, μηνύματα, google phots κλπ. Και γίνονται πάλι όλα άσπρα όταν το βγάζω εκτός.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Nokia 5110 - Nokia 6130 - Nokia 7650 - Nokia N95 - Sony Eicsson T68 - Sony Eicsson P900 - LG G4 - Nexus 5x - Lumia 640 XL - Huawei Ideos x5 - Huawei Mate 20 pro- Xiaomi Mi 8 - Oneplus 5 - Oneplus 6 - Oneplus 7 - Oneplus 7T pro - Samsung S10 lite -Samsung s20 Plus - Samsung S21 Ultra - iPhone 4s - Iphone 5s - iPhone 6s - iPhone 11 - iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

https://ibb.co/hd1F1t0

 

Κανένα θέμα. Μήπως είναι βρώμικο το τζαμί; Η έχεις βάλει προστασία πάνω στην κάμερα;

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

https://ibb.co/hd1F1t0

 

Κανένα θέμα. Μήπως είναι βρώμικο το τζαμί; Η έχεις βάλει προστασία πάνω στην κάμερα;

 

κι εγω δεν βλέπω κάποια έντονη διάχυση σε μια που τράβηξα πριν λιγο.. ειναι με night mode βέβαια

49169758048_86789fa2a9_z.jpgIMG_20191204_225843 by vasilis poun, on Flickr

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται με το smart cover το aod να είναι συνέχεια ανοιχτό και να μη σβήνει μετά από μερικά δευτερόλεπτα?

 

Edit: τελικά δε γίνεται.

Edited by bfc
Link to comment
Share on other sites

Καθαρισμα το φακο καλα και θα δειτε διαφορά σημαντική, οσοι φιλοι εχουν θέμα.Ο φακος πιανει δαχτυλιές κτλ, οποτε για αυτο το δημιουργεί.Και εγω στην αρχή δεν το ηξερα και το διαβασα καπου...

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καθαρισμα το φακο καλα και θα δειτε διαφορά σημαντική, οσοι φιλοι εχουν θέμα.Ο φακος πιανει δαχτυλιές κτλ, οποτε για αυτο το δημιουργεί.Και εγω στην αρχή δεν το ηξερα και το διαβασα καπου...

 

Είναι ένα από τα αρνητικά, μαζεύει δαχτυλιές μπρος πίσω στους φακούς, οποτε καλό εξναι πριν από κάθε λήψη να καθαρίζεται!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είπαμε για τις αντανακλάσεις (με καθαρό φακό)

Mate 20 pro night mode6e5ee372df27728394a061ae38500fe2.jpg

 

H δεύτερη είναι από note 9 σε night mode

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

396d91648e44bf8e75f65d276e9ca80c.jpg

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Night mode δεν έχω και το πιο σταθερό χέρι. 83461ac55be306b6b6668c32c70cf52f.jpg

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το ίδιο 7cbaa30fe2b87037f06ad2957a1e6c88.jpg

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε κουφαλιτσες ..όλοι έξω είστε ;;;Στας ςυρωπας ;;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όντως με το καθάρισμα του φακού υπάρχει διαφορά αλλά φαίνεται ότι υπάρχει και μια μεγάλη ευαισθησία στο φως στις νυχτερινές. Από την μια είναι καλό γιατί οι φωτογραφίες μας έχουν περισσότερο φως από την άλλη υπάρχουν φορές που ο φακός παρουσιάζει υπερευαισθησία και flare. Με το καθάρισμα με ένα μαντηλάκι γυαλιών δείχνει να έχουμε καλύτερο αποτέλεσμα. Edited by mobster21
Link to comment
Share on other sites

Μετά την εγκατάσταση της 10, δεν παίζει η εφαρμογή go4more. Δοκίμασα απεγκατάσταση και εγκατάσταση εκ νέου,αλλά δυστυχώς δεν παίζει(με πετάει). Το έχει αντιμετωπίσει και κάποιος άλλος το πρόβλημα αυτό;
Μόλις μου ήρθε update, και πλέον η εφαρμογή τρέχει σε Android 10.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Ρε κουφαλιτσες ..όλοι έξω είστε ;;;Στας ςυρωπας ;;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ε, γελασα πολύ!!! αυτο θα ελεγα καιγω!!!

 

αντε μην βγαλω καμια φωτο την φλωγα απο τα διυλιστήρια και ζηλεψετε τώρα!!!

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλε έβγαλα ...το εργοστάσιο που δουλεύω 22ωρη βάρδια ...μπας και ζηλέψει κανείς ...αλλά τίποτα..

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ φίλε έβγαλα ...το εργοστάσιο που δουλεύω 12ωρη βάρδια ...μπας και ζηλέψει κανείς ...αλλά τίποτα..

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε update, και πλέον η εφαρμογή τρέχει σε Android 10.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Την κατέβασα κι εγώ, λες και μας διάβασαν!!

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος του κινητού εδώ και περίπου 3 μήνες. Κανένα παράπονο από τη συσκευή και εντυπωσιασμένος με τη διάρκεια της μπαταρίας. Μόνη ξενέρα η διαχείριση της έντασης ήχων. Θεωρώ μεγάλο φάουλ που έχει μαζί την ένταση ήχου κλήσης και ειδοποιήσεων. Θα ήθελα δυνατό ήχο κλήσης και πιο σιγανό ήχο ειδοποιήσεων. Τώρα ή το έχω στο δυνατό και ξεκουφαίνει κάθε τρεις και λίγο που έχω email ή ειδοποίηση, ή θα το χω πιο χαμηλό με αποτέλεσμα να χάνω κλήσεις...

Ξέρω οτι η ρύθμιση για ενοποιημένο επίπεδο έντασης ήχου, οφείλεται στο android, αλλά προερχόμενη από samsung που είχε κάνει customια και τα ξεχώριζε στις συσκευές της, έχω ξενερώσει πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος του κινητού εδώ και περίπου 3 μήνες. Κανένα παράπονο από τη συσκευή και εντυπωσιασμένος με τη διάρκεια της μπαταρίας. Μόνη ξενέρα η διαχείριση της έντασης ήχων. Θεωρώ μεγάλο φάουλ που έχει μαζί την ένταση ήχου κλήσης και ειδοποιήσεων. Θα ήθελα δυνατό ήχο κλήσης και πιο σιγανό ήχο ειδοποιήσεων. Τώρα ή το έχω στο δυνατό και ξεκουφαίνει κάθε τρεις και λίγο που έχω email ή ειδοποίηση, ή θα το χω πιο χαμηλό με αποτέλεσμα να χάνω κλήσεις...

Ξέρω οτι η ρύθμιση για ενοποιημένο επίπεδο έντασης ήχου, οφείλεται στο android, αλλά προερχόμενη από samsung που είχε κάνει customια και τα ξεχώριζε στις συσκευές της, έχω ξενερώσει πολύ...

 

Αυτό φίλε μου δεν είναι κάτι καινούργιο για την Huawei ισχύει από πολύ παλιά σε όλες τις συσκευές και δυστυχώς είναι ένα πρόβλημα το οποίο το έχουμε συναντήσει όλοι και ιδιαίτερα κάποιοι από εμάς οι οποίοι είχαμε σχεδόν όλες τις ναυαρχίδες συσκευές της Huawei και για αυτό το λόγο Εγώ προσωπικά έχω πάρει πέντε ήχους ειδοποιήσεων που χρησιμοποιώ και τις έχω αποθήκευση με τέσσερα στάδια έντασης οπότε παίζω από εκεί σε ότι ένταση θελω στους ήχους ειδοποιήσεων....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με την LG οθόνη ποιο είναι; συγνώμη αν έχει αναφερθεί αλλά δεν το έχω διαβάσει. Αγόρασα ένα μεταχειρο και έχει την οθόνη αυτή αλλά δεν βλέπω το παραμικρό πρόβλημα σε αυτήν.
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...