Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Το έχω παραγγείλει ήδη.. Απλά ήθελα ένα boostarisma ☺️☺️

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι ακόμη στην 300... :(
Και για αρκετό καιρό με αυτήν θα μείνεις.. Χάχα.. Δεν πειράζει.. Έχει κάτι το κινητό σου;; μια χαρά σφαίρα πάει..

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και για αρκετό καιρό με αυτήν θα μείνεις.. Χάχα.. Δεν πειράζει.. Έχει κάτι το κινητό σου;; μια χαρά σφαίρα πάει..

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κακομαθημένος από το note 9 που κάθε μήνα είχα τις ενημερώσεις μου...
Link to comment
Share on other sites

Κακομαθημένος από το note 9 που κάθε μήνα είχα τις ενημερώσεις μου...
Note 9 ή mate 20 pro καλύτερα? Είμαι σε σκέψη να κάνω μετάβαση σε mate 20 pro ή p30pro.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Note 9 ή mate 20 pro καλύτερα? Είμαι σε σκέψη να κάνω μετάβαση σε mate 20 pro ή p30pro.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η μπαταρία του mate 20 pro δεν παίζεται (2 ημέρες χαλαρά). Κατά τ αλλά το note 9 είναι πιο ολοκληρωμένο σαν συσκευή, το one ui και γενικά το software της Sammy είναι πολύ καλύτερο.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία του mate 20 pro δεν παίζεται (2 ημέρες χαλαρά). Κατά τ αλλά το note 9 είναι πιο ολοκληρωμένο σαν συσκευή, το one ui και γενικά το software της Sammy είναι πολύ καλύτερο.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

2 ημέρες;;; τι χρήση του κάνεις;; πόση ώρα έχεις ενεργή οθόνη;

 

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Κάτοχος Mate 20 pro από Ιανουάριο θέλω μια βοήθεια όποιος ξέρει. Γνωστός μου απέκτησε το συγκεκριμένο μοντέλο από skroutz προχθές με serial number LH7N19.... γνωρίζει κάποιος ημερομηνίας κατασκευής είναι μοντέλο 2019 λογικά? Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια. κατοχος του κινητου μερικες μερες και εγω. εχει οθονη boe και παρατηρησα οτι στα πλαγια εκει που ειναι κυρτο το γυαλι αχνοφαίνεται ελαχιστα μια πρασινη ζωνη στο λευκο στα υπολοιπα χρωματα ειναι οκ. εχει παρατηρησει κανεις κατι αναλογο;
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους..

 

Ήρθε νέο update

310 patch 2

 

Και σε μένα, 1,76 mb!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα παιδιά.

Κάτοχος Mate 20 pro από Ιανουάριο θέλω μια βοήθεια όποιος ξέρει. Γνωστός μου απέκτησε το συγκεκριμένο μοντέλο από skroutz προχθές με serial number LH7N19.... γνωρίζει κάποιος ημερομηνίας κατασκευής είναι μοντέλο 2019 λογικά? Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Δεν ξέρω να διαβάσω το s/n, που δείχνει τον μήνα κατασκευή ς, αλλά πάρε τηλέφωνο στην Αθήνα Huawei,, δώσε imei κλπ.

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΦΗΣΕΙ ΣΤΟ service ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ ΟΞΕΙΔΩΣΗ ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΛΟΓΙΚΗΣ,ΠΡΟΣΟΨΗΣ,ΑΚΟΥΣΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ. ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΕΙΝΑΙ 864,30 ΕΥΡΩ.ΓΙΑ ΑΠΟΔΟΧΗ Ή ΑΡΝΗΣΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΣΤΟ 2170007575

 

Καλά πάνε καλά;

 

Μιλάμε για λογική χρήση στο νερό για πολύ λιγότερο καιρό από το mate 10.

 

Τι να πρώτο σχολιάσω; Ότι το έβγαλαν εκτός εγγύησης ή ότι θέλουν 864.30 για επισκευή;

 

 

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λοιπόν σε συνέχεια του μηνύματος μου να ενημερώσω για την εξέλιξη...

 

Τελικά το πήρα από το σέρβις στην Μιχαλοπούλου αφού είχαν την μεγαλοψυχία να μην με χρεώσουν τον έλεγχο και το πήγα στα με media markt για να το καλύψει η ασφάλεια.

 

Μετά από σχεδόν 20 μέρες κ μετά από 2 3ς επισκέψεις μου έβγαλαν αποζημίωση 720€ για οποιαδήποτε αγορά από το κατάστημα. Το κόστος για καινούργια συσκευή ήταν 900e οπότε ασύμφορη με την αποζημιώσει. Για αυτό αποφάσισα να πάρω 2 PS4, τα μόνα που ήταν σε λογική τιμή και να τα πουλήσω. Αφού μετά από μια εβδομάδα δεν βρήκα αγοραστή αποφάσισα να τα επιστρέψω κ προς μεγάλη μου έκπληξη μου επέστρεψαν τα χρήματα!!!!

 

Οπότε από μια αγορά μεταχειρισμένης συσκευής στα 430ε βρέθηκα με κέρδος 300ε. Όχι άσχημα δεν μου κάθησε τελικά τόσο άσχημα που το σέρβις της Huawei γ#€_@

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σε συνέχεια του μηνύματος μου να ενημερώσω για την εξέλιξη...

 

Τελικά το πήρα από το σέρβις στην Μιχαλοπούλου αφού είχαν την μεγαλοψυχία να μην με χρεώσουν τον έλεγχο και το πήγα στα με media markt για να το καλύψει η ασφάλεια.

 

Μετά από σχεδόν 20 μέρες κ μετά από 2 3ς επισκέψεις μου έβγαλαν αποζημίωση 720€ για οποιαδήποτε αγορά από το κατάστημα. Το κόστος για καινούργια συσκευή ήταν 900e οπότε ασύμφορη με την αποζημιώσει. Για αυτό αποφάσισα να πάρω 2 PS4, τα μόνα που ήταν σε λογική τιμή και να τα πουλήσω. Αφού μετά από μια εβδομάδα δεν βρήκα αγοραστή αποφάσισα να τα επιστρέψω κ προς μεγάλη μου έκπληξη μου επέστρεψαν τα χρήματα!!!!

 

Οπότε από μια αγορά μεταχειρισμένης συσκευής στα 430ε βρέθηκα με κέρδος 300ε. Όχι άσχημα δεν μου κάθησε τελικά τόσο άσχημα που το σέρβις της Huawei γ#€_@

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κανένα κινιτο δεν είναι αδιάβροχο πραγματικά (οκ όσο είναι του κουτιού για κάνα μήνα είναι μετα κόλλες από θερμοκρασίες κλπ γίνονται ζελέ)

 

Δουλεύω στο service ξέρω

 

Αδιαβροχοποιση μόνο για ένα πράγμα κάνει πχ αν σου πέσει κάνα ποτιρι3να μην έχεις άγχος

(εξαίρεση αποτελούν κινιτα της κατ όπου σφραγίσματα είναι μενφλαντζες)

Link to comment
Share on other sites

Κανένα κινιτο δεν είναι αδιάβροχο πραγματικά (οκ όσο είναι του κουτιού για κάνα μήνα είναι μετα κόλλες από θερμοκρασίες κλπ γίνονται ζελέ)

 

Δουλεύω στο service ξέρω

 

Αδιαβροχοποιση μόνο για ένα πράγμα κάνει πχ αν σου πέσει κάνα ποτιρι3να μην έχεις άγχος

(εξαίρεση αποτελούν κινιτα της κατ όπου σφραγίσματα είναι μενφλαντζες)

 

 

 

Εγώ το s10 plus το έχωσα σε ποτάμι 5μιση μήνες με 6 το έχω... Κ το s7 edge το ίδιο είχα κάνει κ το είχα πάνω από χρόνο και δόξα τω Θεω όλα ρολόι...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το s10 plus το έχωσα σε ποτάμι 5μιση μήνες με 6 το έχω... Κ το s7 edge το ίδιο είχα κάνει κ το είχα πάνω από χρόνο και δόξα τω Θεω όλα ρολόι...
Μέγα λάθος μια διαφορά θερμοκρασίας λίγο κάτι να πάει στραβά νερό μπαίνει μέσα για τα καλά

Για αυτο όλοι να κρατάτε στο μυαλό όχι waterproof splash proof (γιατί αυτό παίζει στην πράξη)

Ενα πρόσφατο παράδειγμα

Ένας γνωστός είχε στο τραπεζάκι στην παραλία στην θαλλασα ενα s8 plus (συσκευή από τον ήλιο προφανος έβραζε) του πέφτει ένα ποτηράκι στο τραπέζι πήγε λίγο προς κινιτο το μαζεύει τσακ μπαμ αλλά μάταια μετά από κανα λεπτό άρχισε να τρμοπαιζει οθόνη κλπ.

Το κλείνουμε το πάω σ5η το δουλειά το πετάω στο φουνακ(ειδικό φουρνακι για να ζεστανεις την κόλα και να ξεκόλλας) ανοίγω νερό μπικε

Αλλαγή οθόνης καθαρισμό μητρικής και δούλεψε (ήταν κολοφαρδος ότι δεν πήγε σε κάτι ποιο σοβαρό μετά δεν θα την γλύτωνε με 230 ευρώ οθόνης)

Και τι έγινε? Κινιτο ζεστό νερό κρύο συστολή διαστολή και ουαλα μπήκε το νερό (μηλαμε για κόλα όχι για λαστυχα τύπου κατ)

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

Μέγα λάθος μια διαφορά θερμοκρασίας λίγο κάτι να πάει στραβά νερό μπαίνει μέσα για τα καλά

Για αυτο όλοι να κρατάτε στο μυαλό όχι waterproof splash proof (γιατί αυτό παίζει στην πράξη)

Ενα πρόσφατο παράδειγμα

Ένας γνωστός είχε στο τραπεζάκι στην παραλία στην θαλλασα ενα s8 plus (συσκευή από τον ήλιο προφανος έβραζε) του πέφτει ένα ποτηράκι στο τραπέζι πήγε λίγο προς κινιτο το μαζεύει τσακ μπαμ αλλά μάταια μετά από κανα λεπτό άρχισε να τρμοπαιζει οθόνη κλπ.

Το κλείνουμε το πάω σ5η το δουλειά το πετάω στο φουνακ(ειδικό φουρνακι για να ζεστανεις την κόλα και να ξεκόλλας) ανοίγω νερό μπικε

Αλλαγή οθόνης καθαρισμό μητρικής και δούλεψε (ήταν κολοφαρδος ότι δεν πήγε σε κάτι ποιο σοβαρό μετά δεν θα την γλύτωνε με 230 ευρώ οθόνης)

Και τι έγινε? Κινιτο ζεστό νερό κρύο συστολή διαστολή και ουαλα μπήκε το νερό (μηλαμε για κόλα όχι για λαστυχα τύπου κατ)

 

 

Δεν σε αμφισβητώ γιατί ότι έγραψες μιας που είναι και η δουλειά σου εκτός απτό ότι έδωσες μόνο ένα μήνα..

Έχω εμπιστοσύνη στα σαμι γιατί τα έχω πολλά χρόνια ακόμα κ μετά από αλλαγή οθόνης σε σμαρτεκ κομπλέ η αδιάβροχοποίηση.. Εγώ πάντως αν πάθει κάτι από νερό. Σε φυσιολογικές συνθήκες πέσει νερό ή βρέξει για λίγο κ χαλάσει κτλ κ δέκα μέρες πριν λήξει η εγγύηση θα τους έκανα φασαρία αν κ πιστεύω η σμαρτεκ δεν θα μου έκανε λαμογια... Τώρα αν έκανα κατάδυση σε θάλασσα θα εφταιγα εγώ..

Υπαρχει πάντως κ στα jumbo φθηνή λύση για κινητά κτλ για να είναι αδιάβροχα δεν ξέρω κατά πόσο δουλειά κάνουν για φώτο πάντως για να περάσεις ένα ποτάμι αονςναυι κ φοβάσαι είναι οκ..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια. κατοχος του κινητου μερικες μερες και εγω. εχει οθονη boe και παρατηρησα οτι στα πλαγια εκει που ειναι κυρτο το γυαλι αχνοφαίνεται ελαχιστα μια πρασινη ζωνη στο λευκο στα υπολοιπα χρωματα ειναι οκ. εχει παρατηρησει κανεις κατι αναλογο;
Ναι είναι φυσιολογικό, και εμένα έτσι είναι.. Είναι λόγο κυρτοτητας...

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σε συνέχεια του μηνύματος μου να ενημερώσω για την εξέλιξη...

 

Τελικά το πήρα από το σέρβις στην Μιχαλοπούλου αφού είχαν την μεγαλοψυχία να μην με χρεώσουν τον έλεγχο και το πήγα στα με media markt για να το καλύψει η ασφάλεια.

 

Μετά από σχεδόν 20 μέρες κ μετά από 2 3ς επισκέψεις μου έβγαλαν αποζημίωση 720€ για οποιαδήποτε αγορά από το κατάστημα. Το κόστος για καινούργια συσκευή ήταν 900e οπότε ασύμφορη με την αποζημιώσει. Για αυτό αποφάσισα να πάρω 2 PS4, τα μόνα που ήταν σε λογική τιμή και να τα πουλήσω. Αφού μετά από μια εβδομάδα δεν βρήκα αγοραστή αποφάσισα να τα επιστρέψω κ προς μεγάλη μου έκπληξη μου επέστρεψαν τα χρήματα!!!!

 

Οπότε από μια αγορά μεταχειρισμένης συσκευής στα 430ε βρέθηκα με κέρδος 300ε. Όχι άσχημα δεν μου κάθησε τελικά τόσο άσχημα που το σέρβις της Huawei γ#€_@

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φίλε μου τι σου φάνηκε περίεργο; ΚΑΜΊΑ εταιρεία δεν καλύπτει βλάβες από νερό γιατί πολύ απλά δεν μπορεί να ξέρει πως μπήκε το νερό και αν έκανες μακροβούτι με το κινητό.

Εσένα πως σου πέρασε το νερό;

Link to comment
Share on other sites

Τα είχαμε ξαναπεί σε παλιότερο ποστ αλλά ο φίλος επιμένει ότι κάνει σωστή χρήση του κινητού βουτώντας σε θάλασσες και ποτάμια. Τι να πεις...

Το ότι έβγαλες και 300 ευρώ τώρα, ενώ ήταν δικό σου σφάλμα η χρήση του κινητού ..."ελληνικό δαιμόνιο".

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Τα είχαμε ξαναπεί σε παλιότερο ποστ αλλά ο φίλος επιμένει ότι κάνει σωστή χρήση του κινητού βουτώντας σε θάλασσες και ποτάμια. Τι να πεις...

 

Το ότι έβγαλες και 300 ευρώ τώρα, ενώ ήταν δικό σου σφάλμα η χρήση του κινητού ..."ελληνικό δαιμόνιο".

Δεν επιμένω ότι είναι σωστή η όχι. Λέω απλά ότι κάνω την χρήση που έκανα κ συνεχίζω να κάνω με το mate 10 χωρίς κανένα πρόβλημα και την μία μοναδικη φορά που αντιμετώπισα πρόβλημα υγρασίας στο στο 10 η εγγύηση με κάλυψε κανονικά.

 

Ανέφερα επίσης ότι συνάδελφος που κάνει παρόμοια χρήση αντιμετωπίζει αντίστοιχα προβλήματα..

 

Επίσης δεν ξεπέρασα τα όρια της πιστοποίησης της. Οπότε ανέμενα η εγγύηση να με καλύψει...

 

Από εκεί πέρα είχα πάρει τα μέτρα μου κ επειδή ήξερα ότι αργά η γρήγορα το κινητό θα βγεί off φρόντισα να έχω έξτρα ασφάλεια. Αν τώρα το media markt μου έδινε καινούργιο κινητό ή το έφτιαχνε δεν θα είχα κανένα πρόβλημα. Απλώς στάθηκα τυχερός κ βρέθηκα με ένα κέρδος 300ε.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν επιμένω ότι είναι σωστή η όχι. Λέω απλά ότι κάνω την χρήση που έκανα κ συνεχίζω να κάνω με το mate 10 χωρίς κανένα πρόβλημα και την μία μοναδικη φορά που αντιμετώπισα πρόβλημα υγρασίας στο στο 10 η εγγύηση με κάλυψε κανονικά.

 

Ανέφερα επίσης ότι συνάδελφος που κάνει παρόμοια χρήση αντιμετωπίζει αντίστοιχα προβλήματα..

 

Επίσης δεν ξεπέρασα τα όρια της πιστοποίησης της. Οπότε ανέμενα η εγγύηση να με καλύψει...

 

Από εκεί πέρα είχα πάρει τα μέτρα μου κ επειδή ήξερα ότι αργά η γρήγορα το κινητό θα βγεί off φρόντισα να έχω έξτρα ασφάλεια. Αν τώρα το media markt μου έδινε καινούργιο κινητό ή το έφτιαχνε δεν θα είχα κανένα πρόβλημα. Απλώς στάθηκα τυχερός κ βρέθηκα με ένα κέρδος 300ε.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

τοτε εισαι οκ

προφανώς αν σε έβγαζε και οφ δεν θα επφτε γρίνια καθώς γνώριζες τι κάνεις

 

αυτό το δέχομαι να ξέρεις οτι με αυτή την χρήση αργά η γρήγορα θα τα κακαρώσει αν καλύψει σε καλύψει αν όχι απλά πας αγοράζεις καινούριου χωρίς πολλά πολλά

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου τι σου φάνηκε περίεργο; ΚΑΜΊΑ εταιρεία δεν καλύπτει βλάβες από νερό γιατί πολύ απλά δεν μπορεί να ξέρει πως μπήκε το νερό και αν έκανες μακροβούτι με το κινητό.

Εσένα πως σου πέρασε το νερό;

 

εγω παντως διαφωνω με οσα λετε.

Οι εταιρειες εχουν τροπο να διαπιστωσουν αν υπαρχει προβλημα στη συσκευη απο ελαττωμα ή αν υπαρχει απο φθορα.

αν υπαρχει απο φθορα δε σε καλυπτουν.

Τωρα αν το πας στους ηλιους 1 ολοκληρο καλοκαιρι να λιωνει η κολλα που εχει για στεγανοποιηση και μετα το βουτας μεσα ή το βαζεις στη θαλασσα με την αρμυρα λογικο ειναι να σου μεινει στο χερι..

Προσωπικα ειχα τα σονυ μια ζωη μες τα νερα (μιας και λογω ηλικιας τοτε ημουν πιο δραστηριος) και ποτε δεν ειχα θεμα! ομως ποτε δεν τα αφηνα στον ηλιο, ποτε δεν επαιζα παιχνιδια 5 ωρες με το φορτιστη στην πριζα να βραζει πισω το κινητο κλπ. Εκανα τετοια χρηση που ηξερα οτι δεν επηρεαζει τη στεγανοποιηση. Ομοιως αν ειχα πχ μια σοβαρη πτωση, δε θα περιμενα μετα να με καλυψουν αν εβλεπαν σημαδι, θα μου ελεγαν, εμπασε απο εδω πχ...

 

Ολα ειναι σχετικα, μην ειστε απολυτοι, τα εχουμε πει απειρες φορες. Αυτο περι water proof και slashproof δεν ισχυει, οταν σου λεει οτι μπαινει 1 μετρο πχ, πρεπει να μπει και να μην παθει τιποτα.

Αν παθει οφειλει να σε καλυψει.

Εαν πχ εγω που τα παιρνω καινουρια και 1η μερα παω και τα βαζω στο νερο σε μπολακι, μου χαλασει η συσκευη, θα φταιω εγω? οχι, και οφειλει να με καλυψεο το σερβις.

Και περα απο το τι οφειλει, σε καλυπτει. Τουλαχιστον με σονυ, ακομα και η κακη arvato, καλυπτε το 90% για οσους παρακολουθουν το θεμα απο παλια, ομοιως η smartec.

Επισης περα απο την μεταφραση των αγγλικων (slash proof Κλπ) υπαρχουν και οι προδιαγραφες, και αυτες ειναι για να λειτουργουν, αλλιως γιατι να λεει 4000mah μπαταρια και να μη σου πει, περιπου 4000 αλλα μας βγηκε λιγο χειροτερη, αλλα δεν πειραζει..

 

κατα τα αλλα ολοι οφειλουμε να σεβομαστε τις προδιαγραφες και να σκεφτομαστε πριν κανουμε οτιδηποτε και τις συνεπειες.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...