Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, σε εσάς στο Mate 20 Pro λειτουργεί ΚΑΙ το VoLTE ΚΑΙ το VoWiFi με την Cosmote; Η μόνο το VoLTE; Ρυθμίσεις για το VoWiFi έχετε;

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και εγώ με cosmote δουλεύουν και τα 2 μια χαρά. Ρυθμίσεις δεν έκανα κάτι ενεργοποιηθηκαν αυτόματα και τα δύο.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με cosmote δουλεύουν και τα 2 μια χαρά. Ρυθμίσεις δεν έκανα κάτι ενεργοποιηθηκαν αυτόματα και τα δύο.

Παρομοίως κανένα πρόβλημα.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Έκανα κ εγώ την μετάβαση από το 10 στο 20 μια κ εξαιτίας του φίλου μας του trump το πήρα κόψοχρονια....

 

Ρε παιδιά έχω πάθει σοκ με το πόσο απαράδεκτη είναι η αναγνώριση του δακτυλικου αποτυπώματος δεν το διαβάζει ούτε τις μισές φορές. Αναγκαστικα το πέρασα δεύτερη φορά αλλά κ πάλι τα ίδια άσε που έχει και μια μικρή καθυστέρηση όταν τύχει να το αναγνωρίσει...

 

Και όλα αυτά χωρίς προστασία οθόνης. Παίζει κάτι που δεν ξέρω ή όντως είναι τόσο χάλια;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στις Γερμανικές αλυσιδες δεν συγκινηθηκε κανεις απ την απαγορευση..

Το mate παιζει στα 700 ευρω, οπως κ ολα τα υπόλοιπα huawei που κρατανε υψηλες τιμες...

Μονο στο Γερμανικο ebay εχουν παρει τον κατηφορο....

Βρηκα msate 20 pro. Παιζουν στα 430 με 500.

 

Οσο αφορα το δαχτυλικο, νομίζω κατι παει λαθοςνμε σενα φιλε μου.. Γενικα εχω διαβάσει ότι εχει ταχύτατη ανταπόκριση κ ακριβη....

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ξεκαθάρισε μερικά πράγματα η Huawei ! ---->>> https://techmaniacs.gr/i-huawei-xekatharizei-tin-katastasi-ton-teleytaion-imeron-ti-prepei-na-gnorizeis/?fbclid=IwAR3F0aQycQQMLUI86H8FPuNLcdAJ0BtCLqDsWK7LfLVpp2BL0lXDxK6Tqqw

(μόνο το θέμα του Android Q είναι προς διερεύνηση, αλλά θα λυθεί και αυτό)

Πάμε παρακάτω!

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από το T max υπάρχει κάποιο άλλο τζαμακι που να κάθεται καλά στην οθόνη? Περασα το τζαμακι της spigen από την πρώτη μέρα που το πήρα αλλά δεν παλεύεται. Το δακτυλικο πιάνει οπότε θέλει και πρέπει να πιέσεις αρκετά στην οθόνη για να πιάσει το touch.
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, επειδή ενδιαφέρομαι να το πάρω , όλες οι παρτίδες από το 2019 είναι με οθόνη boe?

 

ολα με boe

sn 18A,18B,18C,19

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Στο xda γράφουν ότι η ευρωπαϊκή 9.1 έρχεται τέλος Ιουνίου.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Εκανα λαθος στην παραγγελια μιας θηκης

Olixar για το pro και μου στειλανε για το απλο.

Aν ενδιαφερεται κανενας την δινω οσο την πηρα.

Περισσοτερα με πμ

a00e1119c1a3df93be529a900f1be8e8.jpgc2c0e3a8270d02779d57b2142913c9a0.jpg9c61816edb1262fed06064f0b6cc12d0.jpgf11713081989cd1d9730e7420c2b0990.jpg315e6c27e943ee9e3391239cccbba98f.jpg

IMG-0945.png
Link to comment
Share on other sites

Εκανα λαθος στην παραγγελια μιας θηκης

Olixar για το pro και μου στειλανε για το απλο.

Aν ενδιαφερεται κανενας την δινω οσο την πηρα.

Περισσοτερα με πμ

a00e1119c1a3df93be529a900f1be8e8.jpgc2c0e3a8270d02779d57b2142913c9a0.jpg9c61816edb1262fed06064f0b6cc12d0.jpgf11713081989cd1d9730e7420c2b0990.jpg315e6c27e943ee9e3391239cccbba98f.jpg

 

Δεν σου έστειλαν φίλε για το απλό αλλά για το mate 20 x. Η διαφορά στην εμφάνιση με το δικό μας είναι ότι το δακτύλικο το έχει κάτω από τις κάμερες και όχι στην οθόνη

Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς...
Link to comment
Share on other sites

Δεν σου έστειλαν φίλε για το απλό αλλά για το mate 20 x. Η διαφορά στην εμφάνιση με το δικό μας είναι ότι το δακτύλικο το έχει κάτω από τις κάμερες και όχι στην οθόνη
Για το απλό είναι. Το Mate 20. Αφού το γράφει στη συσκευασία.

Θα την αγόραζα εγώ αλλά είσαι Αγρίνιο....

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οχι ολα γιαννη..ειχα και με boe panel 18A

 

Δεκτό... τοποθετήθηκα βάσει των αναφορών χρηστών όταν εκδηλώθηκε το συμβάν στις πρώτες συσκευές. Αν κάποιος όμως σήμερα θέλει να αγοράσει μια συσκευή βάσει του S/N, θα πρότεινα να μη πάρει το ρίσκο του 18Α αλλά να κοιτάξει για μεταγενέστερες παρτίδες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια παίζω το need for speed no limits κ με πετάει έξω συνεχώς στην οθόνη κλειδώματος.. Τι φταίει? Το παιχνίδι πάντως όχι...
Link to comment
Share on other sites

Η αναγνώριση του δαχτυλικου αποτηπωματος παραμένει τραγική. Σε κουβέντα που είχα με άτομα του χώρου μου είπαν ότι είναι από τα χειρότερα που έχουν δει και συμφωνήσω. Σε κανένα κινητό που είχα μέχρι τώρα δεν χρειάστηκε σχεδόν ποτέ 3η προσπάθεια.

 

Το άλλο εκνευρίστηκο είναι ότι δεν μπορώ να ενεργοποιήσω το κλείδωμα μοτίβου. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...