Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις παρέλαβα και εγω από κοτσοβολο, midnight blue, 18c παρτίδα! Σε λίγο unboxing και ερωτήσεις που πιθανόν θα προκύψουν!

 

Edit:παιδιά μέσα δεν έχει θήκη, κανονικά δεν θα επρεπε να είχε?

 

Ούτε στο δικό μου είχε θήκη.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα και εγω από κοτσοβολο, midnight blue, 18c παρτίδα! Σε λίγο unboxing και ερωτήσεις που πιθανόν θα προκύψουν!

 

Edit:παιδιά μέσα δεν έχει θήκη, κανονικά δεν θα επρεπε να είχε?

Καλορίζικο και σε εσένα.Εσένα φίλε μου σε πήραν κάποιο τηλέφωνο για να παραλάβεις και αν ναι πριν πόσες μέρες?

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και σε εσένα.Εσένα φίλε μου σε πήραν κάποιο τηλέφωνο για να παραλάβεις και αν ναι πριν πόσες μέρες?

 

Όπως είπε και ο φίλος από πάνω, είχαμε επικοινωνία είτε δεις είτε τηλέφωνο! Τηλέφωνο με πήρανε την Παρασκευή ότι σήμερα μετά της4 να πάω να παραλαβω! 24/12 η παραγγελία! Πανέμορφο το άτιμο, ακόμα στήσιμο και το μαθαίνω!

Link to comment
Share on other sites

Τα ελληνικά δεν έχουν θήκη μέσα για όσους αναρωτιούνται

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

παιδια βλεπω οτι ολοι ασχολείστε με το funkyhuawei , εχει δοκιμάσει κανείς το redlotus που είναι free ? δεν το εχω δοκιμάσει ουτε θα το κάνω ,εχω την υπομονή να περιμένω τα updates officially :)

απλα το λεω για τους φιλους που ισως ψάχνουν για εναν free τροπο να περάσουν τα updates στο κινητο τους.

 

Στο θεμα που εχω με το bluetooth τελικά μου είπαν να παω την συσκευή και τα ακουστικά στο service , αλλα δεν ξερω αν θελω να τους αφήσω να βαλουν χερι στη συσκευή. θα περιμένω λιγο να δω τη θα γινει με updates και απο εκει και περα βλέπουμε. Λετε να ειναι θεμα hardware τελικα? κανένας απο εσας δεν αντιμετωπιζει πρόβλημα με το bluetooth του ?

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικες οι συσκευές σας παιδιά.

Για τους υπόλοιπους όπως εμένα (παραγγελία 17/12 Κοτσοβολος) η ενημέρωση είναι πως Παρασκευή θα παραλάβουν στις αποθήκες τους οπότε από Δευτέρα οι υπόλοιπες παραλαβές.

Link to comment
Share on other sites

παιδια βλεπω οτι ολοι ασχολείστε με το funkyhuawei , εχει δοκιμάσει κανείς το redlotus που είναι free ? δεν το εχω δοκιμάσει ουτε θα το κάνω ,εχω την υπομονή να περιμένω τα updates officially :)

απλα το λεω για τους φιλους που ισως ψάχνουν για εναν free τροπο να περάσουν τα updates στο κινητο τους.

 

Στο θεμα που εχω με το bluetooth τελικά μου είπαν να παω την συσκευή και τα ακουστικά στο service , αλλα δεν ξερω αν θελω να τους αφήσω να βαλουν χερι στη συσκευή. θα περιμένω λιγο να δω τη θα γινει με updates και απο εκει και περα βλέπουμε. Λετε να ειναι θεμα hardware τελικα? κανένας απο εσας δεν αντιμετωπιζει πρόβλημα με το bluetooth του ?

 

Ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημα σου;

Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς...
Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημα σου;

 

το βασικο μου προβλημα ειναι οτι ενω με το παλιο τηλεφωνο (s7) και τα ιδια ακουστικα (huawei am61) δεν μου εκανε κανενας παράπονα οτι δεν με ακουει μολις τα συνδεσα με το mate 20 pro ολοι με ακουνε απο το πηγάδι.

Το δευτερο προβλημα ειναι οτι αν εχω ανοιχτο το hotspot στο αυτοκινητο και οχι μονο και χρησιμοποιο data και βαλω και μουσικη να παιζει στο spotify τοτε κανει συνεχεια διακοπες καθε φορα που η συσκευη που περνει internet απο το hotspot. Δοκιμασα και με το καλωδιο και δεν κανει κανενα θεμα, λες και κανει παρεμβολες το hotspot στο bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

το βασικο μου προβλημα ειναι οτι ενω με το παλιο τηλεφωνο (s7) και τα ιδια ακουστικα (huawei am61) δεν μου εκανε κανενας παράπονα οτι δεν με ακουει μολις τα συνδεσα με το mate 20 pro ολοι με ακουνε απο το πηγάδι.

Το δευτερο προβλημα ειναι οτι αν εχω ανοιχτο το hotspot στο αυτοκινητο και οχι μονο και χρησιμοποιο data και βαλω και μουσικη να παιζει στο spotify τοτε κανει συνεχεια διακοπες καθε φορα που η συσκευη που περνει internet απο το hotspot. Δοκιμασα και με το καλωδιο και δεν κανει κανενα θεμα, λες και κανει παρεμβολες το hotspot στο bluetooth.

 

Τυχαίνει να έχω και τα ΑΜ60 και τα ΑΜ61 και τα freebuds

Με τα ΑΜ61 μου κάνανε και μένα παράπονα ότι δεν με ακούνε καλά. Τα έδωσα σε ένα φίλο με huawei συσκευή επίσης (τυχαίο) και τον κάλεσα να δω τι θα ακούσω και πραγματικά ήταν χάλια. Κατά την άποψη μου δεν φταίει η συκευή σου αλλά τα ακουστικά.

Τα παρόπλισα και πήρα τα ΑΜ60 που είναι η μέρα με την νύχτα στον ήχο, στην συνομιλία και με επίσης καλή αυτονομία.

Τα freebuds έχουν επίσης καλό ήχο και στη μουσική και στη συνομιλία αλλά είναι δυσχρηστα - ανοιξε κλέισε κουτάκια για να απαντήσεις κλήση κλπ.. συν οτι δεν έχουν μεγάλη αυτονομία.

 

Στο αυτοκίνητο έχεις hotspot για να παίζει το spotify απο την πηγή του αυτοκινήτου ή έχεις hotspot για άλλο λόγο και το spotify παίζει με bluetooth απο το κινητό στο αυτοκίνητο ?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτά τα βουνά που έχει φόντο όταν κάνουμε κλήση πως τα βγάζουμε?

 

Μονο αν εχεις φωτογραφια στην επαφη. Αν δεν θες να βαλεις κανονικη φωτογραφια μπορεις να βαλεις μια μαυρη ή οποιο αλλο χρωμα θες εσυ ως φωτογραφια.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Μονο αν εχεις φωτογραφια στην επαφη. Αν δεν θες να βαλεις κανονικη φωτογραφια μπορεις να βαλεις μια μαυρη ή οποιο αλλο χρωμα θες εσυ ως φωτογραφια.

 

Σευχαριστω φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι μπορείτε τραβήξτε 4Κ βίντεο και ακούστε τον ήχο, γιατί εμένα ακούγεται παραμορφωμένος, κάτι περίεργα ώρες ώρες δεν μπορώ να εξηγήσω ακριβώς. Πάντως δεν είναι σωστός.

Κάτι ηλεκτρονικά "μπλιπ", "γκλουπ" σε μερικές στιγμές κανει

Edited by Sheik

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι μπορείτε τραβήξτε 4Κ βίντεο και ακούστε τον ήχο, γιατί εμένα ακούγεται παραμορφωμένος, κάτι περίεργα ώρες ώρες δεν μπορώ να εξηγήσω ακριβώς. Πάντως δεν είναι σωστός.

Κάτι ηλεκτρονικά "μπλιπ", "γκλουπ" σε μερικές στιγμές κανει

 

2 βίντεο 4κ που τράβηξα τωρα ακούγεται μια χαρά κ πεντακάθαρα ο ήχος φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

πρωτες εντυπωσεις απο το απογευμα:εγκατεστησα ολες τις εφαρμογες που χρησιμοποιω,σαν πρωτη εμπειρια με huawei δεν μπορω να πω οτι με ξυνιζει κατι,πολυ ομορφο κατι διαφορετικο στα χερια μου μιας και ημουν με Lg kai samsung τελευταια χρονια!καμερα δειχνει τις αντοχες οσο το επαιξα και εχει πολλες επιλογες για να την φερεις στα μετρα σου,βιντεο δεν ασχοληθηκα ακομα(θα ηθελα την γνωμη των ποιο παλιων ειδικων σε ποια επιλογη ειναι καλυτερα)!ηχος καλος,περιμενα ασχημα αποτελεσματα αλλα για τα δικα μου γουστα ειναι πολυ καλος! και θελω να θεσω 3 ερωτησεις αρχικα,1ον επειδη δεν ειχα Huawei τι εφαρμογες στελνω για να μην κανω μ@λ@κ@α ,2ον εχω βαλει face id,οταν ειναι κλειστο και ερχονται καποια μηνυματα πχ ινστα λεει οτι κατι ηρθε οχι το περιεχομενο,,ενω οταν δεν εχει face id γραφει κανονικα το περιεχομενο οταν αναβει η οθονη,ετσι γινεται? και 3ον προχωραω κανονικα με τον μαμα φορτιστη που δινει γκαζια η προτεινετε καποιον εναλλακτικα απο προηγουμενα μοντελα? ευχαριστω και σορυ για το σεντονι!

ΥΓ το ανοιξα 65% και ειμαι τωρα με 35,γιαυτο σε πηρα ρε ατιμο,ετσι!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Απόλαυσε το φίλε, εγώ τελευταία στιγμή μου προέκυψε s9 plus φίλου και το χτύπησα...οπότε ξεχνάμε για τα καλά το παλιό αγαπημένο μας 8+

Το πήρα με pie και έπαθα πλάκα, φοβερή δουλειά, που στο mate 20 pro με αναβαθμίσεις που θα πάρεις θα τρελαθείς φίλε, κινητάρα!! Να το χαρείς!

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Απόλαυσε το φίλε, εγώ τελευταία στιγμή μου προέκυψε s9 plus φίλου και το χτύπησα...οπότε ξεχνάμε για τα καλά το παλιό αγαπημένο μας 8+

Το πήρα με pie και έπαθα πλάκα, φοβερή δουλειά, που στο mate 20 pro με αναβαθμίσεις που θα πάρεις θα τρελαθείς φίλε, κινητάρα!! Να το χαρείς!

 

ε ναι το 8αρι ας ξεκουραστει πολλα εκανε :lol: η αληθεια ειναι πως θα ηθελα να το δω με την Pie αλλα "παει" :p καλοδουλευτες να ειναι χωρις προβληματα οι συσκευες μας! παντως απο κοτσοβολο ειναι σιγουρο οτι ερχονται νεεςς παρτιδες αν κρινω απο την δικη μου και του φιλου Chriskap11

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα από κωτσοβολο mate 20 pro blue παρτίδα 18c23.

 

Μεχρι στιγμής κομπλέ.

 

Εγκατέστησα και panzer γυαλί που δουλεύει ο αισθητήρας δακτυλικών μια χαρα, χρειάζεται ελάχιστη παραπάνω πίεση.

 

Αυτά καλή συνέχεια σε όλους.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Screenshot-20190116-072230-com-huawei-android-launcher.jpg

 

Τι είναι αυτά που μου βγάζει συνέχεια ρε παιδια??

 

Αν δεις είναι από το chrome Δηλαδή Google. Θέλει κάποια ταυτοποίηση. Μπες στις ρυθμίσεις του chrome και σβήσε την ενημέρωση αν δεν θέλεις να κάνεις ταυτοποίηση

Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς...
Link to comment
Share on other sites

Αν δεις είναι από το chrome Δηλαδή Google. Θέλει κάποια ταυτοποίηση. Μπες στις ρυθμίσεις του chrome και σβήσε την ενημέρωση αν δεν θέλεις να κάνεις ταυτοποίηση

 

Πρέπει να κλείσω τις ειδοποιήσεις του Chrome?

Link to comment
Share on other sites

Τυχαίνει να έχω και τα ΑΜ60 και τα ΑΜ61 και τα freebuds

Με τα ΑΜ61 μου κάνανε και μένα παράπονα ότι δεν με ακούνε καλά. Τα έδωσα σε ένα φίλο με huawei συσκευή επίσης (τυχαίο) και τον κάλεσα να δω τι θα ακούσω και πραγματικά ήταν χάλια. Κατά την άποψη μου δεν φταίει η συκευή σου αλλά τα ακουστικά.

Τα παρόπλισα και πήρα τα ΑΜ60 που είναι η μέρα με την νύχτα στον ήχο, στην συνομιλία και με επίσης καλή αυτονομία.

Τα freebuds έχουν επίσης καλό ήχο και στη μουσική και στη συνομιλία αλλά είναι δυσχρηστα - ανοιξε κλέισε κουτάκια για να απαντήσεις κλήση κλπ.. συν οτι δεν έχουν μεγάλη αυτονομία.

 

Στο αυτοκίνητο έχεις hotspot για να παίζει το spotify απο την πηγή του αυτοκινήτου ή έχεις hotspot για άλλο λόγο και το spotify παίζει με bluetooth απο το κινητό στο αυτοκίνητο ?

βάζω hotspot και συνδέω το tablet και το android που εχω στο αυτοκίνητο. στο tablet συνήθως χαζεύω κανένα site μεσα στην κίνηση και απο το κινητό παιζω με a2dp bluetooth το spotify, θα έπαιζα κατευθείαν απο το αυτοκίνητό spotify μεσω hotspot αλλα στο κινητό το data που τρωει το spotify το εχω τσαμπα.

οσο για τα ακουστικα μου φενεται τοσο περιεργο να παιζουν τα am60 και οχι τα am61. Το βασικο που καταλαβαινω ειναι οτι και στο service να το παω απλα θα μεινω χωρις κινητο μερικες μερες. Τα ακουστικα σε still freebuds δεν νομιζω να τα βολευτω ποτε εδω τα am61 τα εχω χασει 2 φορες και ειμαι στο 3το ζευγαρι, σκεψου την θα παθενα με τα αλλα.

Παντος αν καποιος εχει ακουστικα στο still των am61 και του δουλευουν σωστα με την συσκευη θα ηθελα να το ξερω μηπως αγορασω τελικα αλλα ακουστικα και ξεμπερδευω, το ιδιο θεμα φυσικα εχω και στο bluetooth του αυτοκινητου αλλα android στο αυτοκινητο δεν αλλαζω περσι το εβαλα.

Link to comment
Share on other sites

 

Τι είναι αυτά που μου βγάζει συνέχεια ρε παιδια??

 

Ειναι ειδοποιηση απο την ιστοσελιδα postimg.cc να κανεις επαληθευση τον αριθμο τηλεφωνου. Μπες στον Chrome και στις ρυθμισεις σελιδων κανε remove την σελιδα postimg.cc ή μπες και κανε επαληθευση τον αριθμο ή απενεργοποιησε τις ειδοποιησεις για την σελιδα postimg.cc

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...