Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήμουν στην 122 και μόλις πάτησα τις 3 τελίτσες και εκανα λήψη τελευταίου πακέτου τη βρήκε :-)

Thanks !

 

Με wipe αυτο η σου κρατησε δεδομενα?

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Με wipe αυτο η σου κρατησε δεδομενα?
Δεν χάνεις τίποτε.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ένα S9+ με notch είναι...πως λοιπόν το S9+ μοιάζει σαν αρχαία τραγωδία (ατυχής η παρομοίωση) αδυνατώ να το καταλάβω, άσε που αυτό το τετράγωνο με τις κάμερες πίσω είναι ψιλοχάλι...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βρε φράγκο παίξε με το πλακάκι το νοτέλι κι άσε εμάς στο όνειρό μας και στα καλικαντζάρια...ωχου με μια σαμμυ κι εγώ μόνο Samsung γουστάρω όμως περί ορέξεως κολοκυθόπιτα...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ο Κωτσόβολος σου λέει θα φέρω νέες από τον προμηθευτή. Ο προμηθευτής σου λέει τι θα είναι;;;;;; Μόνο αν μειωθεί η τιμή αξίζει να περιμένεις. Κάθε 3 μήνες παρουσιάζεται κ άλλο κινητό.

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αρχικά ξέρεις ποιος είναι προμηθευτής?Κατά δεύτερον τι θα σου πουν πως δεν έχουμε διαθέσιμα κομματια γιατί η Huawei δεν μας έστειλε?Η λέξη "προμηθευτής" χρησιμοποιείται για να δικαιολογηθεί η καθυστέρηση.

Κάθε 3 μήνες βγαίνει κινητό αλλά όχι σε αυτά τα κυβικά.Και με αυτό το σκεπτικό δεν παίρνεις συσκευή γιατί θα είναι πάντα παλιά.Φιλικά πάντα μην παρεξηγηθώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά ξέρεις ποιος είναι προμηθευτής?Κατά δεύτερον τι θα σου πουν πως δεν έχουμε διαθέσιμα κομματια γιατί η Huawei δεν μας έστειλε?Η λέξη "προμηθευτής" χρησιμοποιείται για να δικαιολογηθεί η καθυστέρηση.

 

Κάθε 3 μήνες βγαίνει κινητό αλλά όχι σε αυτά τα κυβικά.Και με αυτό το σκεπτικό δεν παίρνεις συσκευή γιατί θα είναι πάντα παλιά.Φιλικά πάντα μην παρεξηγηθώ.

Ο προμηθευτής του Κωτσόβολου είναι η Huawei Hellas. Αν η Huawei θελήσει να σπρώξει ανακατασκευής ή οτιδήποτε άλλο, θα το κάνει. Και στο 90% των περιπτώσεων ούτε που θα το καταλάβεις. Το ότι αναμένει νέα παραλαβή δεν δείχνει τίποτε. Και το δικό μου το 2ο νέα παραλαβή ήταν... Αυτό ήθελα να πω. Σε αυτά τα κυβικά θα βγει κ το s10.. Μη σου πω και σε παραπάνω.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με τις αναβαθμίσεις τι γίνεται? Ακόμα στην 122 είμαι.

Είναι και άλλοι στο club του περιμένουμε η είμαι μειοψηφία?

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο προμηθευτής του Κωτσόβολου είναι η Huawei Hellas. Αν η Huawei θελήσει να σπρώξει ανακατασκευής ή οτιδήποτε άλλο, θα το κάνει. Και στο 90% των περιπτώσεων ούτε που θα το καταλάβεις. Το ότι αναμένει νέα παραλαβή δεν δείχνει τίποτε. Και το δικό μου το 2ο νέα παραλαβή ήταν... Αυτό ήθελα να πω. Σε αυτά τα κυβικά θα βγει κ το s10.. Μη σου πω και σε παραπάνω.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η Huawei Hellas λοιπόν σαν προμηθευτής τα εσπρωχνε ή αυτή την εντολή έδινε.Για αυτό και πήρες 2ο και πάλι με θέμα στην οθόνη.Επισης για αυτό και υπηρχαν φαινόμενα με τσαλακωμενες συσκευασίες κτλ οπως ελεγαν αλλα παιδια στις προηγούμενες σελιδες.Πως γινεται ξαφνικά να σταμάτησε η προώθηση αυτή?Και δεν το βρίσκεις πουθενά?Πώς δεν θα το καταλαβω....?Το S 10 θα έρθει στην Ελλαδα σε κανένα 9 μηνο και δεν θα εχει Leica φακούς.Σιγουρα τεχνολογικά ενδεχομένως να ειναι εν μέρει σε κάποια καλύτερο και θα απαντήσει η Huawei και ούτω καθεξής.Είναι διαφορετικά να μου λες πως βγαινουν κινητά κάθε 3 μήνες σε αυτά κυβικά και δεν αξίζει να περιμένεις και διαφορετικά να μου λες θα βγει το S10 σε 9 μηνες.Πάντως το θέμα είναι να μην ταλαιπωρηθεί κανένας από εδώ και πέρα.

Link to comment
Share on other sites

Η Huawei Hellas λοιπόν σαν προμηθευτής τα εσπρωχνε ή αυτή την εντολή έδινε.Για αυτό και πήρες 2ο και πάλι με θέμα στην οθόνη.Επισης για αυτό και υπηρχαν φαινόμενα με τσαλακωμενες συσκευασίες κτλ οπως ελεγαν αλλα παιδια στις προηγούμενες σελιδες.Πως γινεται ξαφνικά να σταμάτησε η προώθηση αυτή?Και δεν το βρίσκεις πουθενά?Πώς δεν θα το καταλαβω....?Το S 10 θα έρθει στην Ελλαδα σε κανένα 9 μηνο και δεν θα εχει Leica φακούς.Σιγουρα τεχνολογικά ενδεχομένως να ειναι εν μέρει σε κάποια καλύτερο και θα απαντήσει η Huawei και ούτω καθεξής.Είναι διαφορετικά να μου λες πως βγαινουν κινητά κάθε 3 μήνες σε αυτά κυβικά και δεν αξίζει να περιμένεις και διαφορετικά να μου λες θα βγει το S10 σε 9 μηνες.Πάντως το θέμα είναι να μην ταλαιπωρηθεί κανένας από εδώ και πέρα.
Το S10 βγαίνει Μάρτιο δηλαδή σε 3 μήνες.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά το s10 σε ένα τρίμηνο θα έχει κανένα 1500αρι κ το Mate ίσως κανένα 800αρι :)
2000€ και πάνω θα έχει, εξακριβωμένο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βρε φράγκο παίξε με το πλακάκι το νοτέλι κι άσε εμάς στο όνειρό μας και στα καλικαντζάρια...ωχου με μια σαμμυ κι εγώ μόνο Samsung γουστάρω όμως περί ορέξεως κολοκυθόπιτα...
Ελπίζω να κάνεις χιούμορ. Για το περί ορέξεως, συμφωνώ απόλυτα, άλλο αυτό όμως και άλλο να εμφανιζεις το s9 σχεδιαστικά αρχαιολογία και το mate ότι πιο φρέσκο σχεδιαστικά αφού η βασική σχεδίαση του είναι ένα s9. Είναι λίγο παραλογισμός δεν νομιζεις;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vfragos
Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια καλησπέρα και από εμένα δυστηχώς έχω επιστρέψει 5 συσκευές πίσω λόγω της οθόνης, και ακόμα περιμένω από κωτσοβολο να έρθει το μπλε γιατι δεν το έχει κανένα κατάστημα.

 

Μπορείτε όμως να στείλετε πάλι τις φωτογραφίες με τις τσαλακωμένες συσκευασίες;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Το S10 βγαίνει Μάρτιο δηλαδή σε 3 μήνες.

Το S10 μπορεί να βγαίνει Μάρτιο όπως εσύ λες αλλά για να έρθει Ελλαδα και να καταφέρεις να το πάρεις στα χέρια σου μπορεί να μην είναι 9 μήνες οπως ειπα πριν αλλά θα ειναι σε 7.

Link to comment
Share on other sites

Το S10 μπορεί να βγαίνει Μάρτιο όπως εσύ λες αλλά για να έρθει Ελλαδα και να καταφέρεις να το πάρεις στα χέρια σου μπορεί να μην είναι 9 μήνες οπως ειπα πριν αλλά θα ειναι σε 7.
Τέλη Φεβρουαρίου παρουσιάζεται και αρχές Μαρτίου θα είναι στα καταστήματα.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έλα να βλέπω κίνηση , πολύ ησυχία έπεσε στο νήμα, για πάμε γερά

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βαρέθηκα να περιμένω εγώ.. Απο 12 /12 το έχω παραγγείλει κωτσοβολο.. Δεν αντέχω αλλοοοοοο

Link to comment
Share on other sites

Το mate 8 μαλλον ως κινεζικη βερσιον ειχε καταγραφη κλησης. Εδω πια δεν εχουμε. Χρησιμοποιει κανεις κατι δοκιμασμενο?
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Βαρέθηκα να περιμένω εγώ.. Απο 12 /12 το έχω παραγγείλει κωτσοβολο.. Δεν αντέχω αλλοοοοοο

 

Και εγώ περιμένω αντικατάσταση συσκευής, υπολογίζω σε ~ 10, 15 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε υπομονή, θα ανταμειθεις και με το παραπάνω, αυτό στο υπογράφω

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Κάνε υπομονή από τώρα γιατι αν ξεκινήσουν οι πρασινάδες θα θες να βουλώσεις πολλά κινέζικα μάτια..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...!!! S/n LHS7N18C0450....είμαι τυχερός η άτυχος....??το πήρα σήμερα...το θέμα με την οθονη

 

Κατεβασε την εφαρμογη device info hw για να δεις τι οθονη εχεις αλλα αν μπορω να καταλαβω σωστα εισαι παρτιδα c οποτε μαλλον τυχερος

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε.... Από Κύπρο μιλώ....ελπίζω και η άλλοι φίλοι να βρουν το δίκαιο τους γιατί σαν καταναλωτές έχουμε δικαιώματα...το πρόβλημα με της οθόνες το είδα σε αυτό το forum...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε.... Από Κύπρο μιλώ....ελπίζω και η άλλοι φίλοι να βρουν το δίκαιο τους γιατί σαν καταναλωτές έχουμε δικαιώματα...το πρόβλημα με της οθόνες το είδα σε αυτό το forum...

 

Εγω περιμενω αντικατασταση...παρολαυτα ειναι πολυ δυνατο τηλεφωνο!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...