Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που είναι ρε ****τη και δεν ήρθε καμία ειδοποίηση
Δοκίμασε να κάνεις ενημέρωση και αν δεν βρει τίποτε πάτησε τις 3 τελείες πάνω δεξιά και λήψη του τελευταίου πλήρους πακέτου.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τηλεφώνησα στην Αθήνα Huawei.

Μου είπαν ότι είναι για αντικατάσταση.

Είναι από τις πρώτες παρτίδες

τότε που ήταν προπαραγγελεια, από το plaisio.

Τους είπα, ότι δεν θα δεχθώ, ανακατασκευή, και περιμένουν να παραλάβουν, για να στείλουν.

Υπολογίζω σε 10~ 15 μέρες.

 

Εγώ την άφησα στο σέρβις 18/12 και πριν καμιά ώρα με πήραν τηλέφωνο να πάω να παραλάβω γιατί είναι έτοιμη ντεμεκ καινούργια σφραγισμένη συσκευή...το ποσό καινούργια είναι, θα φανεί...

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κάνεις ενημέρωση και αν δεν βρει τίποτε πάτησε τις 3 τελείες πάνω δεξιά και λήψη του τελευταίου πλήρους πακέτου.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το έχω κάνει σύντεκνε δεν κάνει τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την άφησα στο σέρβις 18/12 και πριν καμιά ώρα με πήραν τηλέφωνο να πάω να παραλάβω γιατί είναι έτοιμη ντεμεκ καινούργια σφραγισμένη συσκευή...το ποσό καινούργια είναι, θα φανεί...

 

Περιμένουμε εντυπώσεις

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε ποια καταστήματα έχουν φέρει καινούργιες παρτίδες? Αν το αγοράσω απο Skroutzομαγαζο και μου εμφανίσει πρόβλημα θα με καλύπτει η αντιπροσωπεία με αντικατάσταση???
HUAWEI P30 PRO (Breathing Crystal)
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ από πλαίσιο σήμερα,τελευταίο κομμάτι ήταν.Βoe οθόνη και το κινητό είναι πανέμορφο και πολύ πιο μαζεμένο από το mate 10 pro που είχα.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κάνεις ενημέρωση και αν δεν βρει τίποτε πάτησε τις 3 τελείες πάνω δεξιά και λήψη του τελευταίου πλήρους πακέτου.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ήμουν στην 122 και μόλις πάτησα τις 3 τελίτσες και εκανα λήψη τελευταίου πακέτου τη βρήκε :-)

Thanks !

Link to comment
Share on other sites

Όπως σε όλες τις μεγάλες εταιρείες όταν υπάρχει ένα μεγάλο θέμα κοιτάνε να το συγκαλύψουν για το όνομα της εταιρείας.Θεωρώ πως όσοι δεν ασχολούνται με κινητά π.χ. καποιος που λέει "α θα πάρω αυτό το τηλ που βγάζει ωραίες φωτό" και πίστεψε με υπάρχουν πολλοί....δεν γνωρίζουν καν το θέμα.Οπότε μόνο οι γνώστες γνωρίζουν....π.χ. s/n με τις παρτίδες κτλ.

Να σε γυρίσω και χρόνια πίσω ως παράδειγμα με το Nokia 8310 και κάποιες παρτίδες του Nokia 6510 που έπαιζε η μπαταρία και έπρεπε να βάζεις χαρτονάκι για να μην κλείνει το τηλ.Δεν βγήκε καμία Nokia να αναφέρει οτιδήποτε.Και υπάρχουν και άλλα που δεν ξέρουμε....

 

Σημερα στον Γερμανο που πηγα για αντικατασταση δεν ηξεραν καν αυτο για το s/n κ μαλιστα επεμεναν οτι δεν ισχυει αυτο με τις παρτιδες... Εννοειται δεν ειχαν καμια ενημερωση απο huawei... Δεν ειχαν διαθεσιμο κινητο θα ψαξουν σε αλλα καταστηματα αλλιως παραγγελια... Η αληθεια ειναι οτι ελπιζω σε παραγγελια για ναναι πιο νεα παρτιδα... Με προβληματιζει το γεγονος βεβαια αναφορικα με την αντικατασταση οτι δεν εχουν στις διαδικασιες τους να συμπληρωνεις καποια αιτηση εφοσον το κινητο δεν ειναι διαθεσιμο...

Link to comment
Share on other sites

Huawei αθηνα 2111988000

ελεγξε με την εφαρμογή screen test, αν εχεις οθονη lg.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mate20pro&hl=el

Link to comment
Share on other sites

SILVER ALERT !

ΠΡΟΣΟΧΗ !

ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΟΥ...ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ?

 

Ονομαζεται Βλασης Μυριαγκος, ετων 35 και προκειται για διανοητικα καθυστερημενο ατομο.

Εξαφανιστηκε την παραμονη των Χριστουγεννων απο το σπιτι του, στην οδο Αγαμεμνονος 35 στο Βολο.

Οατν εξαφανιστηκε φορουσε μαυρο δερματινο, τζην παντελονι και μαυρα γυαλια ηλιου.

Οποιος τον εχει δει να επικοινωνησει αμεσσα με τις τοπικες αρχες του Βολου

...επαναλαμβανω προκειται για διανοητικα καθυστερημενο ατομο

 

2.jpg

Να χαρώ εγώ τρολλιές! Το κάψαμε το νήμα, πραγματικά γουστάρω λέμε!

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται έχω ανεβάσει δείγματα φωτογραφιών στο νήμα των συγκρίσεων καμερών

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7744110#

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

είδα το εργαλείο χθες πρώτη φορά σε πολυκατάστημα Πάτρας....επαρχία γαρ ....Πρώτη επαφή.....ανάμεσα σε iphone,note9,s9,note 8.,κτλ......

συγγνώμη που θα το πω.....Όλα τα υπόλοιπα έμοιαζαν σαν αρχαία τραγωδία:X:X:X

Ενώ λέμε ότι έχει κορεστεί ο σχεδιασμός,ξεχωρίζει το άτιμο,τι να πω...τουλάχιστο για τα δικά μου γούστα

έκανε ματ ο κινέζος....κόσμημα το άτιμο...:respect: στον κινέζο.

...Όσους ταλαιπώρησε η συσκευή με πρασινίλες,θα σας αποζημιώσει στη συνέχεια.

...κι έχοντας το mate 10 pro,που πάει φανταστικά,φαντάζομαι το επίπεδο του mate 20...:kill::kill::kill:

....που θα πάει....Είμαι η αλεπού που δεν το φτάνει....Πρέπει να πέσει κάτω από 500 να πιάσω το κρεμαστάρι:lol::lol::lol:

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Μα επειδή είναι "δυνατή " συσκευή είτε από specs είτε από σχεδίαση και κάμερες φυσικά, ρισκάρουν τόσα παιδιά είς γνώση τους την αγορά της.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ένα S9+ με notch είναι...πως λοιπόν το S9+ μοιάζει σαν αρχαία τραγωδία (ατυχής η παρομοίωση) αδυνατώ να το καταλάβω, άσε που αυτό το τετράγωνο με τις κάμερες πίσω είναι ψιλοχάλι...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

γιατί φίλε μου του χαλάς το όνειρο? δεν κάνει μέρες που είναι :p

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα και σε προηγούμενο μήνυμά μου ότι πιστεύω σε νέες παρτίδες στην δικιά μου περίπτωση από Κοτσωβολο...ιδού και και το μήνυμα σήμερα: "H ΠAPAΓΓEΛIA ΣAΣ ΘA KAΘYΣTEPHΣEI ΛOΓΩ ANABOΛHΣ ΠAPAΛABHΣ THΣ AΠO TON ΠPOMHΘEYTH MAΣ. MOΛIΣ TA ΠPOIONTA ΣAΣ ΠAPAΛHΦΘOYN ΘA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME AMEΣA. KΩTΣOBOΛOΣ".

Άρα εδώ είναι σαν να μας λέει ο Κοτσωβολος θα φέρω νέες συσκευές και όχι επισκευασμενες.Άρα με βλέπω το νέο έτος για παραλαβή και η αλήθεια καλύτερα καθυστέρηση και νέα συσκευή χωρίς προβλήματα παρά γρήγορα και ελλειμματικές.

Link to comment
Share on other sites

γιατί φίλε μου του χαλάς το όνειρο? δεν κάνει μέρες που είναι :p

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Να σου πω...το σκέφτηκα αλλά με τριβέλιζαν τα καλικατζαράκια μέρες που είναι!!
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα και σε προηγούμενο μήνυμά μου ότι πιστεύω σε νέες παρτίδες στην δικιά μου περίπτωση από Κοτσωβολο...ιδού και και το μήνυμα σήμερα: "H ΠAPAΓΓEΛIA ΣAΣ ΘA KAΘYΣTEPHΣEI ΛOΓΩ ANABOΛHΣ ΠAPAΛABHΣ THΣ AΠO TON ΠPOMHΘEYTH MAΣ. MOΛIΣ TA ΠPOIONTA ΣAΣ ΠAPAΛHΦΘOYN ΘA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME AMEΣA. KΩTΣOBOΛOΣ".

Άρα εδώ είναι σαν να μας λέει ο Κοτσωβολος θα φέρω νέες συσκευές και όχι επισκευασμενες.Άρα με βλέπω το νέο έτος για παραλαβή και η αλήθεια καλύτερα καθυστέρηση και νέα συσκευή χωρίς προβλήματα παρά γρήγορα και ελλειμματικές.

Πάντως κ τα λιγοστά μαύρα που είχαν μείνει στον Κοτσωβολο με οθόνη Boe ήταν. Χθες είδα τηλέφωνο φίλου μου μαύρο από κωτσοβολο το παρέλαβε 24/12 με οθόνη Βοe

Link to comment
Share on other sites

Ένα S9+ με notch είναι...πως λοιπόν το S9+ μοιάζει σαν αρχαία τραγωδία (ατυχής η παρομοίωση) αδυνατώ να το καταλάβω, άσε που αυτό το τετράγωνο με τις κάμερες πίσω είναι ψιλοχάλι...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εμένα το notch μου αρέσει (γούστα είναι αυτά)! Η τετράγωνες κάμερες δεν είναι οι πιο όμορφες. Στου γιου μου που έχει το Twilight μου κτυπάει στο μάτι. Εγώ έχω το μαύρο, και δεν φαίνεται άσχημα.

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα και σε προηγούμενο μήνυμά μου ότι πιστεύω σε νέες παρτίδες στην δικιά μου περίπτωση από Κοτσωβολο...ιδού και και το μήνυμα σήμερα: "H ΠAPAΓΓEΛIA ΣAΣ ΘA KAΘYΣTEPHΣEI ΛOΓΩ ANABOΛHΣ ΠAPAΛABHΣ THΣ AΠO TON ΠPOMHΘEYTH MAΣ. MOΛIΣ TA ΠPOIONTA ΣAΣ ΠAPAΛHΦΘOYN ΘA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME AMEΣA. KΩTΣOBOΛOΣ".

 

Άρα εδώ είναι σαν να μας λέει ο Κοτσωβολος θα φέρω νέες συσκευές και όχι επισκευασμενες.Άρα με βλέπω το νέο έτος για παραλαβή και η αλήθεια καλύτερα καθυστέρηση και νέα συσκευή χωρίς προβλήματα παρά γρήγορα και ελλειμματικές.

Ο Κωτσόβολος σου λέει θα φέρω νέες από τον προμηθευτή. Ο προμηθευτής σου λέει τι θα είναι;;;;;; Μόνο αν μειωθεί η τιμή αξίζει να περιμένεις. Κάθε 3 μήνες παρουσιάζεται κ άλλο κινητό.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το notch μου αρέσει (γούστα είναι αυτά)! Η τετράγωνες κάμερες δεν είναι οι πιο όμορφες. Στου γιου μου που έχει το Twilight μου κτυπάει στο μάτι. Εγώ έχω το μαύρο, και δεν φαίνεται άσχημα.
Δεν είπα το αντίθετο για το notch, καλά κάνει και σου αρέσει αλλά ο φίλος απαξίωσε την σχεδίαση του s9, παρόλο που το mate ουσιαστικά δανείστηκε αυτή την σχεδίαση και πρόσθεσε το notch. Λογικά στο μαύρο θα δείχνει καλύτερα ναι, αν και δεν το έχω δει σε μαύρο από κοντά.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα στην ομαδα. Ειμαι κατοχος του p20 pro και θελω να παω για το mate 20 pro. Διαβαζω στις τελευταιες σελιδες του νηματος για την οθονη του και ειμαι σε σκεψη. Θελω να ρωτησω του εμπειρους κατι. Εχω εναν φιλο δουλευει σε καταστημα κοσμοτε. Τι πρεπει να δει στο serial number η στο imei στις συσκευές που εχει στο κατάστημα αν υπάρχει θεμα ή οχι η οθονη ωστε να γλυτωσω κανενα "χουλκ";
Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Ένα S9+ με notch είναι...πως λοιπόν το S9+ μοιάζει σαν αρχαία τραγωδία (ατυχής η παρομοίωση) αδυνατώ να το καταλάβω, άσε που αυτό το τετράγωνο με τις κάμερες πίσω είναι ψιλοχάλι...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

γιατί φίλε μου του χαλάς το όνειρο? δεν κάνει μέρες που είναι :p

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

Δεν είπα το αντίθετο για το notch, καλά κάνει και σου αρέσει αλλά ο φίλος απαξίωσε την σχεδίαση του s9, παρόλο που το mate ουσιαστικά δανείστηκε αυτή την σχεδίαση και πρόσθεσε το notch. Λογικά στο μαύρο θα δείχνει καλύτερα ναι, αν και δεν το έχω δει σε μαύρο από κοντά.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

<<τουλάχιστο για τα δικά μου γούστα>>

νομίζω ήμουν σαφέστατος και δεν έβαλα ούτε δείγμα ειρωνείας η απαξίωσης επί προσώπων.

....τα γούστα μου δεν τα επιβάλλω και οι απόψεις σας και τα γούστα σας,φυσιολογικά διαφέρουν.

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

<<τουλάχιστο για τα δικά μου γούστα>>

νομίζω ήμουν σαφέστατος και δεν έβαλα ούτε δείγμα ειρωνείας η απαξίωσης επί προσώπων.

....τα γούστα μου δεν τα επιβάλλω και οι απόψεις σας και τα γούστα σας,φυσιολογικά διαφέρουν.

 

Κι εγώ είμαι κάτοχος και λάτρης του κινητού, αλλά παραδέχομαι ότι είναι αντιγραφή από Samsung. Κατά τα άλλα ο επεξεργαστής κάνει το κινητό να "πεταει" παντού. Αυτή είναι η δική μου άποψη

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι κάτοχος και λάτρης του κινητού, αλλά παραδέχομαι ότι είναι αντιγραφή από Samsung. Κατά τα άλλα ο επεξεργαστής κάνει το κινητό να "πεταει" παντού. Αυτή είναι η δική μου άποψη

 

Για να είμαστε ακριβείς 80% Samsung 10% iPhone 10% Huawei .

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...