Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει αγοράσει κανένας τις τελευταίες μέρες από μεγάλες αλυσίδες (Κωτσόβολο, παμπλικ, πλαίσιο κτλ.) για να μας πει τι παρτίδες κυκλοφορούν τώρα στην ελληνική αγορά; ακόμη του Οκτωβρίου δίνουν;

 

Εγώ παρέλαβα από κωτσοβολο την Παρασκευή που μας πέρασε. Είναι Νοεμβρίου με αριθμό 18B16 κατασκευή και οθόνη Boe

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρέλαβα από κωτσοβολο την Παρασκευή που μας πέρασε. Είναι Νοεμβρίου με αριθμό 18B16 κατασκευή και οθόνη Boe

 

Μόλις έκανα κ εγώ παραγγελία από Κωτσοβολο. Midnight blue δεν είναι άμεσα διαθέσιμο οπότε θα περιμένω καμία 10αρια μέρες κ ελπίζω να είναι καινούρια παρτίδα κ να μην έχω θέματα.. Βοήθεια μας :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρέλαβα από κωτσοβολο την Παρασκευή που μας πέρασε. Είναι Νοεμβρίου με αριθμό 18B16 κατασκευή και οθόνη Boe

 

Την πήρες σε μαύρο χρώμα τη συσκευή; Γιατί βλέπω ότι μόνο αυτό έχει διαθέσιμο άμεσα.. ή είχες κάνει παραγγελία καιρό πριν και την περίμενες και ήρθε την Παρασκευή;;

Link to comment
Share on other sites

Την πήρες σε μαύρο χρώμα τη συσκευή; Γιατί βλέπω ότι μόνο αυτό έχει διαθέσιμο άμεσα.. ή είχες κάνει παραγγελία καιρό πριν και την περίμενες και ήρθε την Παρασκευή;;

 

Σε twilight με προπαραγγελία με το ρολοί 27/10

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα από τον media mark στο Περιστέρι την δική μου συσκευή σε μπλε χρώμα, ο υπάλληλος μου είπε ότι είναι καινούργια παραλλαγή (αλλά δεν τον εμπιστεύομαι γιατί πουλάνε και την μάνα τους ) βέβαια στο S/N έχει το γράμμα Α, άρα μάλλον είμαι με LG πάνελ , άρα προβληματικό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόλις παρέλαβα από τον media mark στο Περιστέρι την δική μου συσκευή σε μπλε χρώμα, ο υπάλληλος μου είπε ότι είναι καινούργια παραλαβή (αλλά δεν τον εμπιστεύομαι γιατί πουλάνε και την μάνα τους ) βέβαια στο S/N έχει το γράμμα Α, άρα μάλλον είμαι με LG πάνελ , άρα προβληματικό.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα από τον media mark στο Περιστέρι την δική μου συσκευή σε μπλε χρώμα, ο υπάλληλος μου είπε ότι είναι καινούργια παραλλαγή (αλλά δεν τον εμπιστεύομαι γιατί πουλάνε και την μάνα τους ) βέβαια στο S/N έχει το γράμμα Α, άρα μάλλον είμαι με LG πάνελ , άρα προβληματικό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόλις παρέλαβα από τον media mark στο Περιστέρι την δική μου συσκευή σε μπλε χρώμα, ο υπάλληλος μου είπε ότι είναι καινούργια παραλαβή (αλλά δεν τον εμπιστεύομαι γιατί πουλάνε και την μάνα τους ) βέβαια στο S/N έχει το γράμμα Α, άρα μάλλον είμαι με LG πάνελ , άρα προβληματικό.

Υπάρχουν και Ά με ΒΟΕ.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πως μπορώ να καταλάβω απο το κουτί αν είναι BOE η οθόνη?
Όχι.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και Ά με ΒΟΕ.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απο που βλέπουν οι άλλοι πως είναι BOE?

Link to comment
Share on other sites

Σε twilight με προπαραγγελία με το ρολοί 27/10

 

Από 27/10 παρελαβες την προηγούμενη Παρασκευή;; 1μιση μήνα μετά; Τόσο αργοί είναι εκεί στον Κωτσόβολο;; Εγώ τους ρώτησα χτες για το μπλε και το twilight και μου είπαν το πολύ 10-15 μέρες! Αν είναι να πληρώσω και να μου κάνουν 1μιση μήνα να μου το φέρουν θεός φυλαξοι!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, όσοι παραλαμβανετε νέες συσκευές να λέτε και από ποια καταστήματα τα παίρνετε, για να γνωρίζουμε ποια δίνουν πλέον απροβληματιστες συσκευές! Έχω ρωτήσει ήδη public, Γερμανό καθώς και media markt και έχουν πει εδώ Θεσσαλονίκη πως έχουν φέρει νέες παρτίδες! Εκτός απροόπτου μετακομίζω εδώ εντός ολίγων ημερών, κάνοντας βέβαια και προσευχή από μέσα! ;)
Link to comment
Share on other sites

Από 27/10 παρελαβες την προηγούμενη Παρασκευή;; 1μιση μήνα μετά; Τόσο αργοί είναι εκεί στον Κωτσόβολο;; Εγώ τους ρώτησα χτες για το μπλε και το twilight και μου είπαν το πολύ 10-15 μέρες! Αν είναι να πληρώσω και να μου κάνουν 1μιση μήνα να μου το φέρουν θεός φυλαξοι!!

 

Οχι,ηταν επιλογή μου να παραλάβω αργά γιατί ηθελα twilight το οποίο με είχαν ενημερώσει οτι θα ερχόταν τέλος Νοεμβρίου. Μου είχαν προτείνει αν ήθελα να μου εδιναν μπλε η μαυρο που είχαν ετοιμοπαραδότο αλλα δεν δεχθηκα λόγο των προβλημάτων που υπήρχαν με της οθόνες.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Προχώρα Παρασκευά, είναι το μοναδικό κινητό που θα σε εντυπωσιάσει και θα δεις διαφορές πραγματικές σε σχέση με το 8plus σου... θα τρελαθείς (εφόσον σου κάτσει και σωστή οθόνη) όσο το δούλεψα με κέρδισε σε όλα με την μία.! Αν στρώσει η κατάσταση με τις οθόνες με βλέπω κι εμένα μετά την έλευση της σειράς s10.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Οχι,ηταν επιλογή μου να παραλάβω αργά γιατί ηθελα twilight το οποίο με είχαν ενημερώσει οτι θα ερχόταν τέλος Νοεμβρίου. Μου είχαν προτείνει αν ήθελα να μου εδιναν μπλε η μαυρο που είχαν ετοιμοπαραδότο αλλα δεν δεχθηκα λόγο των προβλημάτων που υπήρχαν με της οθόνες.
Κι εγώ τέλη Νοεμβρίου παρέλαβα..νέα παραλαβή, αλλά όχι νέα παρτίδα. Βασικά μη μπερδεύεστε με νέες παρτίδες ή παλιές. Με LG Κατά 99% θα έχετε θέμα. Με ΒΟΕ κατά 99% δεν θα έχετε και ας είναι πρώτη παρτίδα. Δυστυχώς ο μόνος που μπορεί να εγγυηθεί είναι το service με όλα τα στραβά.. Ειδικά δεν ξέρεις τι θα σου τύχει, ανοιγμένη και ξανασφραγισμένη, ανακατασκευή... ερασιτεχνικός τρόπος αντιμετώπισης. Οκ τους έκατσε η στραβή αλλά η διαχείριση μετά ήταν απαράδεκτη.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προχώρα Παρασκευά, είναι το μοναδικό κινητό που θα σε εντυπωσιάσει και θα δεις διαφορές πραγματικές σε σχέση με το 8plus σου... θα τρελαθείς (εφόσον σου κάτσει και σωστή οθόνη) όσο το δούλεψα με κέρδισε σε όλα με την μία.! Αν στρώσει η κατάσταση με τις οθόνες με βλέπω κι εμένα μετά την έλευση της σειράς s10.

 

Έτσι αγορίνα, μάλλον τέλος εβδομάδας θα προχωρήσω στην αγορά, έχω κολλήσει με την οθόνη την κουρμπαριστη όπως και στοs8+ μας και γενικά είναι μια καλή αναβάθμιση σε όλα του! Απλά να είμαστε τυχεροί στην οθόνη μόνο αυτό! Θα επανέλθω για νεότερα! Το σαγρε σαν βινύλιο ποιο χρώμα είναι ρε παιδια, το φέρνουν Ελλάδα?

Link to comment
Share on other sites

Έτσι αγορίνα, μάλλον τέλος εβδομάδας θα προχωρήσω στην αγορά, έχω κολλήσει με την οθόνη την κουρμπαριστη όπως και στοs8+ μας και γενικά είναι μια καλή αναβάθμιση σε όλα του! Απλά να είμαστε τυχεροί στην οθόνη μόνο αυτό! Θα επανέλθω για νεότερα! Το σαγρε σαν βινύλιο ποιο χρώμα είναι ρε παιδια, το φέρνουν Ελλάδα?

 

Το μπλε, το φέρνουν Ελλάδα. Μόνο το πράσινο δε φέρνουν

- Huawei Mate 20 Pro-->Stock

- Huawei Honor 10-->Stock

- Huawei 8X MAX-->Stock

Οδηγός επιβίωσης Android

Link to comment
Share on other sites

Το μπλε, το φέρνουν Ελλάδα. Μόνο το πράσινο δε φέρνουν

 

Το μπλε είναι δηλ αυτό που δεν αφήνει δαχτυλιές και έχει αίσθηση σαν βινύλιο?

Link to comment
Share on other sites

Το μπλε είναι δηλ αυτό που δεν αφήνει δαχτυλιές και έχει αίσθηση σαν βινύλιο?

 

Έτσι λένε, προσωπικά δεν το έχω δει από κοντά

- Huawei Mate 20 Pro-->Stock

- Huawei Honor 10-->Stock

- Huawei 8X MAX-->Stock

Οδηγός επιβίωσης Android

Link to comment
Share on other sites

Έτρεξα το πρόγραμμα και είναι LG το πάνελ, βέβαια όπως είπα και πιο πάνω μου είπαν ότι είναι καινούργια παραλαβή.
Link to comment
Share on other sites

Έτρεξα το πρόγραμμα και είναι LG το πάνελ, βέβαια όπως είπα και πιο πάνω μου είπαν ότι είναι καινούργια παραλαβή.

 

Τι σειριακό αριθμό έχει για να δούμε ημερομηνία κατασκευής;; Αν είναι όντως καινούργια παρτίδα κατασκευής εκεί θα φανεί..

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα την εφαρμογή

Device hw info, από play store.

Που πρέπει να κοιτάξω, για να ελέγξω την οθόνη ??

Έχει ένα σωρό δεδομένα, ποιο είναι της οθόνης ??

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα την εφαρμογή

Device hw info, από play store.

Που πρέπει να κοιτάξω, για να ελέγξω την οθόνη ??

Έχει ένα σωρό δεδομένα, ποιο είναι της οθόνης ??

 

Πιο εμφανες πεθαινεις ρε συ... Touchscreen

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...