Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μεμονωμένα περιστατικά... Υπερβολές...

Ένα δίκιο το χει όμως

Δεν μπορείς να πεις ....Στα 550€ που παίζει το s9 plus....πρέπει να είσαι λίγο ....away

Πού να πει και ότι φοραει οθόνη BOE

lol

 

 

 

 

 

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Μόλις με ενημέρωσαν από τον Κωτσόβολο για ανάκληση της συσκευής.

Θα επιστραφούν τα προβληματικά και θα αντικατασταθούν με καινούργια.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iMac 27 - MacBook Pro - iPad Pro 12.9 - Iphone 11 pro max
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Μόλις με ενημέρωσαν από τον Κωτσόβολο για ανάκληση της συσκευής.

Θα επιστραφούν τα προβληματικά και θα αντικατασταθούν με καινούργια.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Μα γιατί; Αφού δεν ήταν πρόβλημα αυτό που βλέπαμε, ήταν φυσιολογικό για αυτές τις οθονες...

Ρε δεν πάνε στο ...... που μας βγάζανε τρελούς λες και είμαστε τσοπάνηδες με κάνα νοκια 8310, και δεν ξέραμε τι βλέπουμε στο διαστημικό mate 20 pro... Βρε οοοοοουστ μπρρρρρρρρρ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα απο κωτσοβολο ηταν και οι 2 συσκευες με το θεμα και τωρα την δευτερη την εστειλα με courier στο service Μιχαλακοπουλου που απο εσας ακουσα τα καλυτερα... Αντε να δουμε. παντως πραγματικα η συσκευη ειναι ερωτευσιμη κριμα που το χειριστηκε τοσο χαλια η εταιρια και βλεπεις βαθμολογιες πχ 2.9 στο skroutz.
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω να πω οτι μετα 2 προβληματικες συσκευες η Huawei δεχτηκε να μου αντικαταστησει διχως 2η κουβεντα με καινουργιο σφραγισμενο κινητο τη προβληματικη συσκευη. Εαν θα επρεπε να εχει γινει ολο αυτο εξ αρχης ? σιγουρα οχι... Απο τη στιγμη που εγινε ομως κρινεται και το after sales support της εταιριας. Εμενα προσωπικα με καλυψε ασχετα εαν ταλαιπωρηθηκα. Φταιω και εγω γιατι πηρα εν γνωση μου το ρισκο να αγορασω κατι απο day 1 και ολοι ξερουμε πως αυτο δεν αποτελει και τη πιο σοφη οδο. Οσοι θελουν να βγαλουν παντελως αχρηστη μια κατα τα αλλα κορυφαια συσκευη ας το κανουν. Επισης οσοι ειναι εξυπνοι και ισως τους αρεσει κ λιγο το ρισκο αγορασαν σε τιμες ακομα και κατω απο 800ε απο οσους βιαστηκαν να το πουλησουν. Θα πανε με την αποδειξη να παρουν ενα καινουργιο απροβληματιστο κινητο και θα εχουν γλυτωσει καμια 300αρια ευρω.

 

Προχωραμε σε αλλα. Το κινητο για εμενα ειναι ακομα σε εμβρυικο σταδιο, θελει κανα 2 βαρβατα software updates για να βελτιωθει ειδικα στο κομματι τις καμερας που νοιωθω οτι ακομα εχει να δωσει πολλα.

 

Φιλικα, αυτη ειναι η αποψη μου

Edited by Floyd
ορθογραφια
Link to comment
Share on other sites

Φταιω και εγω γιατι πηρα εν γνωση μου το ρισκο να αγορασω κατι απο day 1 και ολοι ξερουμε πως αυτο δεν αποτελει και τη πιο σοφη οδο.

 

Όλες οι συσκευές λίγο πολύ παρουσιάζουν παιδικές ασθένειες. Δε δέχομαι όμως ότι την συγκεκριμένη της πράσινης οθόνης δε την παρατήρησε η εταιρεία πριν το βγάλει στην κυκλοφορία. Σίγουρα φάνηκε στις δοκιμές και είπε να πάρει το ρίσκο και να το κρύψει κάτω από το χαλάκι..

Εγώ πάντως λέω να περιμένω μέχρι τις γιορτές να έχει πέσει και η τιμή.

Ericsson GF768 -> Nokia 8210 -> Nokia 6210 -> Nokia 8310 -> Nokia 6510 -> Nokia 7210 -> Sharp GX30 -> Sony Ericsson P900 -> ETEN M600 -> HTC Cruise -> Nokia 8850 -> iPhone 4 -> iPhone 4S -> Samsung GT-I9505 -> LG G2 -> iPhone 6S -> S10+
Link to comment
Share on other sites

Παίδες με ποιο app βλέπετε τι οθόνη έχει η συσκευή? Κατέβασα κανένα 2 αλλά δεν το βρίσκω?

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Μόλις με ενημέρωσαν από τον Κωτσόβολο για ανάκληση της συσκευής.

Θα επιστραφούν τα προβληματικά και θα αντικατασταθούν με καινούργια.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Μονομερής ενέργεια του Κωτσόβολου είναι αυτό ή το ξεκινάει η Huawei?

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Μονομερής ενέργεια του Κωτσόβολου είναι αυτό ή το ξεκινάει η Huawei?

 

 

 

Η ενημέρωση ήρθε από τα κεντρικά του Κωτσόβολου.

Δεν ξέρω αν έχει εμπλακεί η Huawei σε αυτό.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iMac 27 - MacBook Pro - iPad Pro 12.9 - Iphone 11 pro max
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Με ενημέρωσαν σήμερα το μεσημέρι κι εμένα ότι θα μου στείλουν καινούργιο τηλέφωνο χωρίς το πρόβλημα της οθόνης. Να θυμίσω ότι το έχω στείλει στο service της Μιχαλακοπούλου (Procordia) από την Τρίτη 13 Νοεμβρίου με courier πληρωμένη από την εταιρία για διαδρομή από Θεσσαλονίκη προς Αθήνα, το παρέλαβαν 14 Νοε, ελέγχθηκε στις 16 Νοε και κρίθηκε από το service ότι πρέπει να μου στείλουν άλλο. Αυτό θα γίνει σε μερικές ημέρες όπως μου είπαν, όταν στοκάρει και πάλι με συσκευές. Θα ενημερώσω φυσικά εδώ.

Ειλικρινά η εταιρία έχει ακολουθήσει το πιο απλό που ισχύει εδώ και χρόνια. Έχεις πρόβλημα ? Το στέλνεις στο service, το ελέγχει και πράττει ανάλογα. Υπομονή χρειάζεται λοιπόν.

Edited by apostolidisathan
Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Η ενημέρωση ήρθε από τα κεντρικά του Κωτσόβολου.

Δεν ξέρω αν έχει εμπλακεί η Huawei σε αυτό.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Ηλία καλησπέρα το κινητό το είχες πάρει από τον κωτσοβολό στο mall σωστα;και σε πήραν από τα κεντρικά και σε ενημερωσαν;

...Δικαιωμά μου να γυρνώ στο σπίτι Τα χαράματα...
Link to comment
Share on other sites

Ηλία καλησπέρα το κινητό το είχες πάρει από τον κωτσοβολό στο mall σωστα;και σε πήραν από τα κεντρικά και σε ενημερωσαν;

 

Μιχάλη καλησπέρα,

Με ενημέρωσε φίλος μου που εργάζεται στον Κωτσόβολο για την ανάκληση.

iMac 27 - MacBook Pro - iPad Pro 12.9 - Iphone 11 pro max
Link to comment
Share on other sites

Thanks Ηλια!

Πηρα και γω τηλεφωνο στον κωτσοβολο και οντως μου ειπαν οτι γινεται ανακληση,προφανως και απο τo service της huwaei. Τωρα περιμενω να με καλεσουν να παραλαβω σωστη επιτελους συσκευη!

Edited by Michaelis
...Δικαιωμά μου να γυρνώ στο σπίτι Τα χαράματα...
Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη πιστευω απο εβδομάδα να μαζέψω και εγω σε twilight μαζι με το ρολοι.

 

Μάγκας

Και νέα παρτίδα, γλυτωνοντας το τρέξιμο και ρολογακι

Άψογος

Link to comment
Share on other sites

Κραταμε παντα το παλιο ιμει καπου ωστε να μη δεχθουμε τυχον την "ιδια" συσκευη ανακατασκευασμενη . Αναλογα βεβαια που απευθυνεται ο καθενας .;)
Link to comment
Share on other sites

Ώπα ο άλλος στο xda έχει πρόβλημα και στην ΒΟΕ

 

"I got a BOE screen today together with some other guys here in Sweden. I have had 3 LG before and unfortuneatly this one from BOE is the worst so far So I can confirm that the problem is NOT exclusive to panels from LG.."

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Ώπα ο άλλος στο xda έχει πρόβλημα και στην ΒΟΕ

 

"I got a BOE screen today together with some other guys here in Sweden. I have had 3 LG before and unfortuneatly this one from BOE is the worst so far So I can confirm that the problem is NOT exclusive to panels from LG.."

 

Ο πράσινος εφιάλτης επιστρέφει :blink::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι Βαγγέλη . Μου είχαν προτείνει να πάρω μπλε η μαύρο αρχές του μήνα που υπήρχε διαθεσιμότητα αλλά επέμεινα στο twilight που έχει παραλαβή τέλος του μήνα για να έχει τελειώσει το θέμα με της οθόνες . Σήμερα μάλιστα ήρθε το ρολόι στο κατάστημα αλλά δεν παρέλαβα γιατί θέλω να τα πάρω σετ με το κινητό . Ήδη υπάρχει έτοιμη η θηκουλα η γνωστή και προτεκτορ x one .

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Ώπα ο άλλος στο xda έχει πρόβλημα και στην ΒΟΕ

 

"I got a BOE screen today together with some other guys here in Sweden. I have had 3 LG before and unfortuneatly this one from BOE is the worst so far So I can confirm that the problem is NOT exclusive to panels from LG.."

 

Εαν τυχον ισχυει αυτο τοτε φυσικα θα προερχεται απο αλλου το προβλημα και οχι απο τις οθονες . Ας ευχηθουμε να ειναι μεμονομενο περιστατικο .:cry: Απο την αλλη μια φαγουρα θα την εχουμε γιατι να συμβαινει ....δεν αντιλεγω:p

Link to comment
Share on other sites

Ώπα ο άλλος στο xda έχει πρόβλημα και στην ΒΟΕ

 

"I got a BOE screen today together with some other guys here in Sweden. I have had 3 LG before and unfortuneatly this one from BOE is the worst so far So I can confirm that the problem is NOT exclusive to panels from LG.."

Ο συγκεκριμένος έκανε register 15 Νοεμβρίου του 18 και έχει 2 post στο XDA που το διάβασες είναι λίγο "ύποπτος"....

 

Και 2 φωτογραφίες με την BOE συσκευή που μου έδωσαν σήμερα από το Service

 

https://i.imgur.com/Obzrc9F.jpg

 

https://i.imgur.com/u85mRF1.jpg

 

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Edited by donkixoths
Link to comment
Share on other sites

Ο συγκεκριμένος έκανε register 15 Νοεμβρίου του 18 και έχει 2 post στο XDA που το διάβασες είναι λίγο "ύποπτος"....

 

Και 2 φωτογραφίες με την BOE συσκευή που μου έδωσαν σήμερα από το Service

 

https://i.imgur.com/Obzrc9F.jpg

 

https://i.imgur.com/u85mRF1.jpg

 

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

 

Μια χαρά δείχνει η οθόνη! Φυσιολογική! Νορμαλ!

Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικατατη φαίνεται η οθόνη σου.

Κάτι άσχετο πιστεύετε θα βγάλει καμία προσφορά η Huawei για το κινητό για Black Friday ή για Χριστούγεννα; Καλά για μαύρη Παρασκευή λίγο δύσκολο αλλά θυμάμαι πέρυσι που τσίμπησα το Ματε10 τα Χριστούγεννα το είχε με το p9 lite δώρο και ταυτόχρονα 20% επιστροφή στο Γερμανό με κάρτες eurobank. Μιλάμε τσάμπα μου είχε βγεί και λέω μήπως κάνω υπομονή μέχρι Χριστούγεννα πάλι..

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί τα Χριστούγεννα και λόγω της όλης "φάσης" ίσως χτυπήσει με καμία καλή προσφορά...

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...