Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ την προηγούμενη εβδομάδα πήγα και με πήραν σήμερα τηλ ότι τώρα έχουν συσκευές για να μου δώσουν άλλο!!

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Edited by donkixoths
Link to comment
Share on other sites

Εξαντλήθηκε στη Cyta κύπρου και περιμένουν νέα παραλαβή. Δε λέει τίποτα αυτό μιας και δεν μιλάει για καινούργια παρτίδα με άλλες οθόνες μιας και αυτό είναι το όλο θέμα.

Καλησπερα και καλο μεσημερι ναι εξαντηθηκε αλλα δεν αναφερθηκε κανενα παραπονο απο κανενα πελατη οπως ρωτησα και εμαθα εδω στην Κυπρο δεν τρεχει τετοιο θεμα με τις οθονες του.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Εννοω ποσο καιρο κανουν απο την στιγμη που παραλαμβανουν μια συσκευη μεχρι να την αντικαταστησουν ποσος καιρος περναει? επειδη μου ειπαν περιμενετε στην ουρα και πρεπει να την στειλουν απο τα κεντρικα τους...
Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξα το poor RAM management της OnePlus και θα έρθω στην παρέα. Παραλαμβάνω αύριο απο Ολλανδία. Ελπίζω σε σωστή οθόνη αλλίως θα πάει πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξα το poor RAM management της OnePlus και θα έρθω στην παρέα. Παραλαμβάνω αύριο απο Ολλανδία. Ελπίζω σε σωστή οθόνη αλλίως θα πάει πίσω.
Καλώς να σου έρθει και ελπίζω απροβλημάτιστο. Πόσο βγήκε από Ολλανδία, φαντάζομαι εγγύηση ισχύει κανονικά και εδώ.

 

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλώς να σου έρθει και ελπίζω απροβλημάτιστο. Πόσο βγήκε από Ολλανδία, φαντάζομαι εγγύηση ισχύει κανονικά και εδώ.

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πληρωσα 700 λίρες Αγγλίας (eBay) και η εγγύηση ειναι για όλη την Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλο μεσημερι ναι εξαντηθηκε αλλα δεν αναφερθηκε κανενα παραπονο απο κανενα πελατη οπως ρωτησα και εμαθα εδω στην Κυπρο δεν τρεχει τετοιο θεμα με τις οθονες του.

 

Όχι φίλε και εδώ Κύπρο υπάρχει το πρόβλημα. Από μεγάλη αλυσίδα καταστημάτων πήρα τη συσκευή είχε το πρόβλημα την επέστρεψα και αναμενω αντικατάσταση. Πάντως ο περισσότερος κόσμος δεν βλεπει το πρόβλημα καθώς εμφανίζεται κάτω από ειδικές συνθήκες εκτός και αν είναι πολύ σοβαρό και φαίνεται σε κανονικές συνθήκες.

Edited by gpx
Link to comment
Share on other sites

Δυό λόγια πρίν αρχίσω τό στήσιμο.Τό πρωί πήγα Μιχαλακοπούλου τό πήραν οθόνη LG πρασινάδα τέσσερις παρέλαβα καινούργιο σφραγισμένο οθόνη BOE εξυπηρέτηση αψογη οθόνη χάρμα
Link to comment
Share on other sites

Λέτε το ΜΑΤΕ 20 Χ να έχει και αυτό πρόβλημα με τις οθόνες του; Έχει OLED και αυτό και δεν ξέρω αν είναι από LG..
Link to comment
Share on other sites

Δυό λόγια πρίν αρχίσω τό στήσιμο.Τό πρωί πήγα Μιχαλακοπούλου τό πήραν οθόνη LG πρασινάδα τέσσερις παρέλαβα καινούργιο σφραγισμένο οθόνη BOE εξυπηρέτηση αψογη οθόνη χάρμα

Ωραια κανε μας και μια ενημερωση η ανεβσε καμια φωτο να δουμε πως ειναι.

 

Λέτε το ΜΑΤΕ 20 Χ να έχει και αυτό πρόβλημα με τις οθόνες του; Έχει OLED και αυτό και δεν ξέρω αν είναι από LG..

 

:pΝταξει μη τα βαζουμε ολα στην ιδια μοιρα δεν νομιζω να υπαρχουν προβληματα στο 20x.

Link to comment
Share on other sites

Λέτε το ΜΑΤΕ 20 Χ να έχει και αυτό πρόβλημα με τις οθόνες του; Έχει OLED και αυτό και δεν ξέρω αν είναι από LG..

 

Όχι φίλε σε αυτό που έχω η οθόνη είναι μια χαρά Η οθόνη είναι διαφορετική επίπεδη και είναι της samsung.

Link to comment
Share on other sites

Δυό λόγια πρίν αρχίσω τό στήσιμο.Τό πρωί πήγα Μιχαλακοπούλου τό πήραν οθόνη LG πρασινάδα τέσσερις παρέλαβα καινούργιο σφραγισμένο οθόνη BOE εξυπηρέτηση αψογη οθόνη χάρμα

 

Μπορείς να στείλεις φώτος πριν και μετά για να ξέρουμε και εμείς πως πρέπει να είναι η χωρίς πρόβλημα οθόνη????

Link to comment
Share on other sites

H Boe ειναι το next big thing των οθονων

https://asia.nikkei.com/Business/Markets/Nikkei-Markets/COMPANY-IN-FOCUS-Chinese-Panel-Maker-BOE-Aims-To-Conquer-New-Global-Markets-Nikkei-Asian-Review

Τωρα ποσο μπροστα εχει φτασει δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια, πιο αξιοπιστη απο την LG εδω που τα λεμε δεν ειναι δυσκολο να ειναι μια φορα.

Υπαρχει καποιο βιντεακι αναλυτικο που να δειχνει Mate 20 Pro με LG - BOE διπλα διπλα;

Link to comment
Share on other sites

Άντε να βάλουμε και καμιά φωτογραφία.... Χωρίς night mode και με night mode

 

https://i.imgur.com/NUQ0B81.jpg

 

https://i.imgur.com/jooy19Z.jpg

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δυό λόγια πρίν αρχίσω τό στήσιμο.Τό πρωί πήγα Μιχαλακοπούλου τό πήραν οθόνη LG πρασινάδα τέσσερις παρέλαβα καινούργιο σφραγισμένο οθόνη BOE εξυπηρέτηση αψογη οθόνη χάρμα

Θεούλης!!!!:):):):)

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, κοίταξε μερικές σελίδες ποιο πριν και θα δεις αναλυτικά.

Άραγε τα demo κινητά που είχαν τα καταστήματα πριν τις προπαραγγελιες και τα βάζαν δίπλα στα note 9 τι οθόνες να είχαν?

www.τσιγαρο-ηλεκτρονικο.gr
Link to comment
Share on other sites

H Boe έχει πουλήσει περισσότερα πάνελ από την lg και μάλιστα σκοπεύει να πουλήσει (Εχει τελειώσει σχεδόν η συμφωνία για της οθόνες των ρολογιών galaxy watch )οθόνες ακόμα και στην Samsung ! Η επίσημη οθόνη του mate 20 pro είναι boe και η lg είναι buck up για της περιπτώσεις που δεν φτάνουν οι οθόνες να καλύψουν την παραγωγή.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

H Boe έχει πουλήσει περισσότερα πάνελ από την lg και μάλιστα σκοπεύει να πουλήσει (Εχει τελειώσει σχεδόν η συμφωνία για της οθόνες των ρολογιών galaxy watch )οθόνες ακόμα και στην Samsung ! Η επίσημη οθόνη του mate 20 pro είναι boe και η lg είναι buck up για της περιπτώσεις που δεν φτάνουν οι οθόνες να καλύψουν την παραγωγή.

 

Δεν είναι μόνο για να μη φτάνουν ώστε να καλύψουν την παραγωγή. Είναι για να μη έχεις εξάρτηση μόνο από έναν προμηθευτή σε περίπτωση που κάτι στραβώσει.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...