Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι, θα υπήρχε και στα άλλα χρώματα.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλορίζικο Αχιλλέα

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πάντως γίνεται ψιλοχαμος με το συγκεκριμένο θέμα της οθόνης. Υπάρχει πρόβλημα γενικότερο μάλλον. Εγώ το έλεγξα με εντελώς μαύρο φόντο κλπ, δεν βλέπω κάτι. Αρκετοί λένε ότι στην αρχή ήταν εντάξει η οθόνη τους και εμφάνισε το πρόβλημα όσο περνούσαν οι μέρες

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εξάλλου με προβληματίζει κι εμένα. Ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά γιατί θα είναι epic fail τη huawei. Πάντως περιμένω την θέση της εταιρίας για το συγκεκριμένο θέμα.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δείτε λίγο το δικό μου. Δοκίμασα με σκούρο γκρι γιατί στο μαύρο όντως δε φαινεται τπτ. Τι είναι τώρα αυτό; Έπρεπε να κλειδωθω στη τουαλέτα σε απόλυτο σκοτάδι για να το δω. Έχω μπερδευτεί αν είναι όντως προβληματική ή όχι. Έχει κάποιος κανένα edge κινητό s8 s9 να το δοκιμάσει εκεί να δούμε αν είναι θέμα των edge οθονών;

Βλέπω στο xda κάτι τραγικές περιπτώσεις οκ δεν είναι έτσι το δικό μου αλλά αυτά τα πράσινα γύρω γύρω τι φάση τώρα;

 

https://imgur.com/a/oeNnukS

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα και εγώ το στήσιμο του κινητού. Θα σας πω τις πρώτες εντυπώσεις προσεχώς.

 

Αρχικά όμως θα ήθελα να πω τη θετικότατη εντύπωση που μου έκανε η συγκεκριμένη προστασία οθόνης. Καλύπτει όλη την οθόνη εφαρμόζει τελεία είναι εντελώς διάφανη και δουλεύει άψογα το δαχτυλικό αποτύπωμα με αυτήν. Επίσης δεν έχει κανένα πρόβλημα με τη θήκη της Spigen που έχω. Την συστήνω ανεπιφύλακτα όπου τη βρείτε πάρτε την!

 

https://www.amazon.co.uk/Newzerol-Anti-Bubble-Definition-Anti-Scratch-Anti-Fingerprint/dp/B07HCF8XB3

Edited by CPR
Link to comment
Share on other sites

Sabotage της Samsung αυτό με τις οθόνες... Προς το παρόν δεν μου έχει βγάλει κάποιο θέμα για να δούμε... Edited by donkixoths
Link to comment
Share on other sites

Sabotage της Samsung αυτό με τις οθόνες... Προς το παρόν δεν μου έχει βγάλει κάποιο θέμα για να δούμε...

 

Έχω την εντύπωση ότι δεν τις φτιάχνει η Samsung, όπως πέρσι.

haters still hate...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που συμβαίνει κάθε φορά που βγαίνει ένα νέο (ναυαρχίδα) κινητό είναι πραγματικά τρέλα. Κλεινόμαστε σε σκοτεινά δωμάτια, κοιτάμε την οθόνη από απίθανες γωνίες θέασης και μόνο μικροσκόπιο δεν παίρνουμε για να βρούμε κάτι που δεν πάει καλά.

 

Αν υπάρχει πρόβλημα θα το βλέπουμε στην καθημερινή μας χρήση , αν χρειάζεται ολόκληρη διαδικασία για να δούμε αν υπάρχει πρόβλημα τότε απλά δεν υπάρχει.

 

Χαρείτε την οποιαδήποτε συσκευή σας και μην ασχολείστε με την τρέλα του διαδικτύου.

 

ΥΓ: Οι πρώτες παρατηρήσεις για το κινητό είναι: Πολύ πιο γρήγορο από το P20 που έχω σε όλα, ακόμα και στο κατέβασμα εφαρμογών wifi κλπ. Οθόνη χάρμα οφθαλμών και ο ήχος (ένταση) που έχω διαβάσει κάποια άσχημα σχόλια πραγματικά προσπαθώ να καταλάβω με ποιο κινητό το συγκρίνουν και δεν την βρίσκουν αρκετή. Είχα το Nexus 6p που ναι είχε τρομερά ηχεία αλλά σε σχέση με όλα τα άλλα που είχα και έχω, του Mate 20 pro είναι ισάξια η και καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αυτό που συμβαίνει κάθε φορά που βγαίνει ένα νέο (ναυαρχίδα) κινητό είναι πραγματικά τρέλα. Κλεινόμαστε σε σκοτεινά δωμάτια, κοιτάμε την οθόνη από απίθανες γωνίες θέασης και μόνο μικροσκόπιο δεν παίρνουμε για να βρούμε κάτι που δεν πάει καλά.

 

Όταν δίνεις 1000 ευρώ... λογικό είναι να θες κάτι αψεγάδιαστο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το' χω αναγκη πολυυυ δεν κρατιέμαι!!Οπως λεει κ το τραγουδι:) Ειναι συσκευαρα παντος κ θα ημουν ανάμεσα σε αυτο κ το iphone xs αλλα πολλα τα λεφτα το xs.. Ξερει κανεις αν εχει το mate 20 pro σύστημα ψύξης οπως το note 9;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ξερει κανεις αν εχει το mate 20 pro σύστημα ψύξης οπως το note 9;

 

Μόνο το Mate 20X έχει σύμφωνα με την εταιρία liquid multi-dimensional cooling system.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Mate 20 pro. Η πιο πληρης υλοποιηση μεχρι την ελευση του galaxy s10. Πανεμορφο, top specs (επιτελους και οθονη επιπεδου κορυφαιων σαμσουνγκ), υπέρπληρες σε ολους τους τομεις, μπραβο στη Huawei για αυτή την υλοποιηση. To γελοιο emui θελει αμεσα ριζικη ανανεωση. Ευτυχως τα πρωτα βηματα (σαμσουνγκοποιηση) εγιναν και σε αυτο τον τομεα...Οποιος δε χρησιμοποιει spen (αρα note 9 μονόδρομος) παει καρφι εδώ. Η επομενη συσκευή μου...

V@gelis συμφωνω απολυτα:)

Link to comment
Share on other sites

Για οσους θελουν να το αγορασουν με δωρο το ρολόι μονο για σημερα:

<<Η Huawei για να γιορτάσει το λανσάρισμα του υπερσύγχρονου νέου smartphone της και θέλοντας να επιβραβεύσει αυτό το θερμό καλωσόρισμα και την εμπιστοσύνη που δείχνουν οι καταναλωτές στα προϊόντα της δίνει την ευκαιρία σε ακόμα περισσότερους καταναλωτές να επωφεληθούν από το εξαιρετικό αυτό deal και να αποκτήσουν το νέο smartphone μαζί με το νέο Huawei Watch GT.

Αυτό το super deal θα ισχύσει μόνο για την 1η Νοεμβρίου 2018 από τις 17:00 έως τις 21:00, για αγορές είτε στα συνεργαζόμενα καταστήματα του THE MALL ATHENS και Media Markt (κατάστημα Αμαρουσίου) και σε όλα τα online shops όλων των συνεργαζόμενων καταστημάτων.**>>

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν δίνει το ρολόι σε εμάς που το χρωστάει ακόμη?? Υπάρχει κάποιος να το έχει πάρει από public και να έχει πάρει το ρολόι??

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Δεν δίνει το ρολόι σε εμάς που το χρωστάει ακόμη?? Υπάρχει κάποιος να το έχει πάρει από public και να έχει πάρει το ρολόι??

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μετά τις 10 Νοεμβρίου θα έρθουν στα Public.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει να δει φωτός από

Mate 20 pro vs P20 pro night low light κτλ

Mate 20 pro vs iphone xs max day κτλ κτλ

Να μου στείλει inbox να τα δείτε στο group μου γιατί λινκ δεν θελω να ανεβάσω εδω(επειδή υπάρχουν κανονισμούς)

Ενδιαφέρον τα αποτέλεσματα παντός (και στο Flickr μου ανεβάζω που και που)

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Σας έβγαλε και εσάς ένα update/patch που βελτιώνει την απόδοση του face unlock?

Ναι μου εβγαλε και σε μενα οπως και σε πολλους αλλους το update της .122 το οποιο εγινε το βραδυ και δεν το καταλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν δίνει το ρολόι σε εμάς που το χρωστάει ακόμη?? Υπάρχει κάποιος να το έχει πάρει από public και να έχει πάρει το ρολόι??

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απο Πλαισιο ήρθε πακέτο με το κινητό. Ήδη επωληθη

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Ναι μου εβγαλε και σε μενα οπως και σε πολλους αλλους το update της .122 το οποιο εγινε το βραδυ και δεν το καταλαβα.

 

Αυτό ήθελα να ρωτήσω γιατί νόμιζα ότι άρχισα να τρελαίνομαι.. σου έκανε το update χωρίς να το αποδεχθείς;

Link to comment
Share on other sites

To ρολόι πόσο πιάνει γιατί στο skroutz το βγάζει αναμένεται.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήθελα να ρωτήσω γιατί νόμιζα ότι άρχισα να τρελαίνομαι.. σου έκανε το update χωρίς να το αποδεχθείς;

 

Ναι φιλε τρελαθηκα. Και η ιστορια ειναι οτι πριν κατα τις 10-11 το βραδυ που εκανα το check for updates βρηκε το update , μου εβγαλε και καλα την επιλογη να γινει το βραδυ η ενημερωση οταν δεν χρησιμοποιειται το κινητο μεταξυ 2-4.. την απενεργοποιησα θυμαμαι αλλα τελικα εγινε.. Θεμα χρονου ηταν να την κανω και εγω.. αλλα με παραξενεψε που εγινε απο μονη της.

Ξυπνησα το πρωι και ειδα οτι ειχε γινει restart το κινητο και μου ζητουσε SIM card pin..

 

To ρολόι πόσο πιάνει γιατί στο skroutz το βγάζει αναμένεται.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το ρολοι στις αλυσιδες πχ που το αναφερουν σαν δωρο λενε οτι ειναι αξιας 250 Ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...