Jump to content

Google Pixel 3 XL


panoramix77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Σαν να γίνεται προς ροζ η οθόνη μου,υπάρχουν γνήσιες οθόνες και πόσο κοστίζουν;το έχει πάθει κάποιος στη συσκευή του;

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σαν να γίνεται προς ροζ η οθόνη μου,υπάρχουν γνήσιες οθόνες και πόσο κοστίζουν;το έχει πάθει κάποιος στη συσκευή του;

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πόσο καιρό χρησιμοποιείς την συσκευή;

Link to comment
Share on other sites

Δύο χρονια

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Burn in στα δυό χρόνια, φίλος μου το έστειλε χθες καινούργιο απο Γερμανία. Να ξέρω τι να περιμένω, πάντως θέλει σκούρα χρώματα, dark theme και όχι πολύωρη συνεχόμενη χρήση για αποφυγή του burn in.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλα οκ,για κάποιο λόγω ο φωτισμός ήταν χαμηλά,το τσεκαρα και όλα οκ.

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστώ για την απάντηση. Burn in στα δυό χρόνια, φίλος μου το έστειλε χθες καινούργιο απο Γερμανία. Να ξέρω τι να περιμένω, πάντως θέλει σκούρα χρώματα, dark theme και όχι πολύωρη συνεχόμενη χρήση για αποφυγή του burn in.

 

Αυτό που περιέγραψε ο φίλος πιο πάνω πάντως δεν είναι burn in.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που περιέγραψε ο φίλος πιο πάνω πάντως δεν είναι burn in.
Παιδιά όλα οκ,δικό μου λάθος ήταν, διορθώθηκε.

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το pixel 3 xl πότε θα πάρει android 12?

 

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν κυκλοφορήσει κανονικά...

 

Βεβαια, θα ειναι και λιγο ρισκο η ενημερωση του στην 12αρα που θα ειναι και η τελευταια του, καθως μετα για 3 μηνες (αν κυκλοφορησει Σεπτ) ακομα θα εχει support σε περιπτωση bugs κλπ στο OS.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα, θέλω να ρωτησω τι γίνεται με το google pay και γιατί δεν εμφανίζεται ακόμα στο playstore. Εσείς το έχετε πάρει; Ή βάζετε το apk με το χέρι; Υποτίθεται ήταν διαθέσιμο στην Ελλάδα από τον Νοέμβριο αλλά εγώ δε βλέπω τπτ,γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό;

 

Επίσης, χθες δοκίμασα να πληρώσω πρώτη φορά σε winbank pay και δε μπόρεσα γιατί έβγαζε σφάλμα. Έβγαζε ένα μνμ για ρύθμιση google pay, πατουσα όχι τώρα αλλά η πληρωμή δε προχωρούσε και έβγαζε και σφάλμα στο pos. Τι μπορεί να φταίει; Εσείς έχετε πληρώσει με το winbank pay?

 

Στις ρυθμίσεις του contactless payments του nfc εμφανίζει επιλογή google pay. Γιατί το εμφανίζει χωρίς να το έχω εγκατεστημένο; Μπορώ να το χρησιμοποιήσω και χωρις την εφαρμογή εγκατεστημένη;

Lg Optimus 2x --> Lg Optimus 4x --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 3 XL
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 3 XL
  • 1 month later...

καλημερα σε ολους τους φιλους του φορουμ !

 

παδια ηθελα να ρωτησω αν αξιζει η μεταβαση απο 2xl σε 3xl , επισης επειδη ειμαι πολωνια εχω βρει εδω ενα ποιο οικονομικο με ενα black spot στην ακρη της οθονης....

αυτο σημαινει οτι η οθονη παει για φουντο η μπορει να μεινει ετσι το οποιο δεν με ενοχλει καθολου

ευχαριστω πολυ !

pixel 3 xl.PNG

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

Just now, athanaso77 said:

Αν δεν σε ενοχλεί η ύπαρξη του και αν είναι οικονομικά συμφέρον… γιατί όχι.

στα 130 ευρω το δινουν.....

απλα ηθελα να ρωτησω αν αυτο το black spot δηλωνει το τελος της οθονης.... σταδιακα 

να σε καλα !

την καλημερα μου !

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

Τσαμπα περιμενα την ενημερωση του Νοεμβριου μπας και διορθωνε τιποτα στην 12. Ηταν το τελευταιο update η 12 και ξενερωσα φουλ που για λιγο ακομα θα μεινουμε με τα προβληματα της, μεχρι να αλλαξουμε συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, FoT1s said:

Τσαμπα περιμενα την ενημερωση του Νοεμβριου μπας και διορθωνε τιποτα στην 12. Ηταν το τελευταιο update η 12 και ξενερωσα φουλ που για λιγο ακομα θα μεινουμε με τα προβληματα της, μεχρι να αλλαξουμε συσκευη.

μολις αγορασα ενα Pixel 3 xl used και φοραει την 10 , και μου δινει το ota κατευθειαν για 12, 

υπαρχει τροπος να παω απο 10 σε 11 αντι για 12 ?

thanks !

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

On 1/11/2021 at 7:32 ΜΜ, FoT1s said:

Τσαμπα περιμενα την ενημερωση του Νοεμβριου μπας και διορθωνε τιποτα στην 12. Ηταν το τελευταιο update η 12 και ξενερωσα φουλ που για λιγο ακομα θα μεινουμε με τα προβληματα της, μεχρι να αλλαξουμε συσκευη.

Θα υπάρξει ακόμα ένα:

https://9to5google.com/2021/11/02/last-google-pixel-3-xl-update/

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sotnem said:

Το οποιο και δεν ξερεις ποιον μηνα εως τον Μαρτιο θα ερθει. 😁

 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, FoT1s said:

Το οποιο και δεν ξερεις ποιον μηνα εως τον Μαρτιο θα ερθει. 😁

 

Μα βάλε κι εσύ λίγο σασπένς στη ζωή σου! 😛

Λογικά θα γίνει γνωστό νωρίτερα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα εχετε να προτεινετε wired earphones που να εχουν καλη συμβατοτητα και ποιοτητα με το pixel 3 xl ?

για την ωρα δουλευω αυτα Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD με το original dongle της google .

ευχαριστω εκ των προτερων !

 

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, loumos123 said:

παιδια καλησπερα εχετε να προτεινετε wired earphones που να εχουν καλη συμβατοτητα και ποιοτητα με το pixel 3 xl ?

για την ωρα δουλευω αυτα Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD με το original dongle της google .

ευχαριστω εκ των προτερων !

 

Σε κάποιο topic τώρα τελευταία υπήρχε κουβέντα. Δυστυχώς δεν θυμάμαι σε ποιας συσκευής το θέμα. Αν ψάξεις, θα το βρεις. Επειδή χρησιμοποιώ τα Pixel Buds δεν έχω ιδέα από ενσύρματα. Οι επιλογές είναι είτε κάποια usb-C (με γενικά λίγες επιλογές) ή κάποια κανονικά σε συνδυασμό με το dongle. Για το δεύτερο θέλει λίγο προσοχή, οπότε ψάξτο καλά.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sotnem said:

Σε κάποιο topic τώρα τελευταία υπήρχε κουβέντα. Δυστυχώς δεν θυμάμαι σε ποιας συσκευής το θέμα. Αν ψάξεις, θα το βρεις. Επειδή χρησιμοποιώ τα Pixel Buds δεν έχω ιδέα από ενσύρματα. Οι επιλογές είναι είτε κάποια usb-C (με γενικά λίγες επιλογές) ή κάποια κανονικά σε συνδυασμό με το dongle. Για το δεύτερο θέλει λίγο προσοχή, οπότε ψάξτο καλά.

τα pixel buds ειναι αυτα με type c ?

πως σου φαινονται απο δυναμη και ποιοτητα ?

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, loumos123 said:

τα pixel buds ειναι αυτα με type c ?

πως σου φαινονται απο δυναμη και ποιοτητα ?

Tα ασύρματα bluetooth είναι. Έχω τα πρώτα που βγήκαν, νομίζω μαζί με το Pixel 2, τα είχα πάρει τότε με το Google Store credit που έδινε η Google. Κρατάνε ακόμα τα καημένα.

Έχουν βγει άλλα 2-3 μοντέλα από τότε. Αν πας σε κάτι τέτοιο, έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια για συνδυασμό Pixel με τα Galaxy Buds της Samsung, αλλά και για τα Air Pods της Apple. Δεν ξέρω όμως αν θες ασύρματα ή τι μπάτζετ έχεις.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sotnem said:

Tα ασύρματα bluetooth είναι. Έχω τα πρώτα που βγήκαν, νομίζω μαζί με το Pixel 2, τα είχα πάρει τότε με το Google Store credit που έδινε η Google. Κρατάνε ακόμα τα καημένα.

Έχουν βγει άλλα 2-3 μοντέλα από τότε. Αν πας σε κάτι τέτοιο, έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια για συνδυασμό Pixel με τα Galaxy Buds της Samsung, αλλά και για τα Air Pods της Apple. Δεν ξέρω όμως αν θες ασύρματα ή τι μπάτζετ έχεις.

wired ψαχνω.....

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...