Jump to content

LG V40


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γενικά η LG σε όλα τα τελευταία της μοντέλα ( με ελάχιστες εξαιρέσεις) στο θέμα μπαταρία μας έχει αφήσει άφωνους

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 213
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδιά με ένα γρήγορο υπολογισμό που έκανα αν μαζευτούμε από τέσσερις και πάνω για να αγοράσει ο καθένας μας μία συσκευασία με 2 tempered glass μέσα θα κοστίσει περίπου 20 με 25 ευρώ μεταφορικά φόροι όλα μέσα. Δηλαδή περίπου 10 με 12 ευρώ το κάθε γυαλί. Ας δηλωθούν οι επιθυμίες για να δούμε τι παίζει.

 

Επίσης να αναφέρω ότι όσο αυξάνονται τα άτομα η τιμή του κάθε γυαλιού πέφτει λόγω του ότι επιμερίζονται τα μεταφορικά και οι φόροι.

 

Sent from my LG V40 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Έφυγε η παραγγελία, δεν άντεξα να περιμένω άλλο, σε αυτή την τιμή (295) δεν νομίζω ότι παίζει κάτι καλύτερο overall στην αγορά. Μαζί και η Spigen rugged armor και ένα 9 H τζάμι.

Htc Desire, Htc One S, LG G2, LG G4, LG G6, LG V40, S21 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε η παραγγελία, δεν άντεξα να περιμένω άλλο, σε αυτή την τιμή (295) δεν νομίζω ότι παίζει κάτι καλύτερο overall στην αγορά. Μαζί και η Spigen rugged armor και ένα 9 H τζάμι.

 

Είναι πολύ καλό σε αυτά τα λεφτά

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε η παραγγελία, δεν άντεξα να περιμένω άλλο, σε αυτή την τιμή (295) δεν νομίζω ότι παίζει κάτι καλύτερο overall στην αγορά. Μαζί και η Spigen rugged armor και ένα 9 H τζάμι.

 

Από πού ρε παιδιά 295 στο skroutz το βρίσκω στα 360

Link to comment
Share on other sites

Όντως στα 295€ είναι "τζάμπα"! Αν δεν είχα το g7 plus που είναι πάνω κάτω το ίδιο τηλέφωνο, θα το χτύπαγα με κλειστά μάτια και ας έχει έδρα την Βουλγαρία το κατάστημα.

 

kok1980 δες στο bestprice

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε η παραγγελία, δεν άντεξα να περιμένω άλλο, σε αυτή την τιμή (295) δεν νομίζω ότι παίζει κάτι καλύτερο overall στην αγορά. Μαζί και η Spigen rugged armor και ένα 9 H τζάμι.

Με το καλό! Όταν έρθει στείλε ένα σήμα και εδώ ότι όλα καλά να ξέρουμε και για το κατάστημα

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε η παραγγελία, δεν άντεξα να περιμένω άλλο, σε αυτή την τιμή (295) δεν νομίζω ότι παίζει κάτι καλύτερο overall στην αγορά. Μαζί και η Spigen rugged armor και ένα 9 H τζάμι.
Δεν υπάρχει καλύτερο κινητό σε αυτά τα χρήματα. Μιλάμε για ληστεία. Εγώ το έχω από τις 7/2 μεταχειρισμένο δεν ξέρω ποσου καιρού. Με υγεία μπαταρίας 94% βγάζει 6 ώρες sot σε σύνολο 14 ωρών χρήσης με τα πάντα στο on πολλή ομιλία και ανάλυση qhd

 

Και πέρα από το θέμα της μπαταρίας, το θέμα της απόδοσης. Απολύτως κανένα πρόβλημα σε τίποτα.

 

Sent from my LG V40 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

295 εμφανίστηκε στο bestprice απο ενα μαγαζί που λέγεται skyfon. Στο site τους το έχουν ακόμη στα 295. Btw ειναι το κορεατικο. Μου ειπαν Δευτέρα και ήρθε μια χαρά. Πανέμορφο το κοκκινο...δεν του το ειχα, του εβαλα με τη μια τη θήκη. Με android 9 στο κουτί.

Htc Desire, Htc One S, LG G2, LG G4, LG G6, LG V40, S21 Ultra

Link to comment
Share on other sites

295 εμφανίστηκε στο bestprice απο ενα μαγαζί που λέγεται skyfon. Στο site τους το έχουν ακόμη στα 295. Btw ειναι το κορεατικο. Μου ειπαν Δευτέρα και ήρθε μια χαρά. Πανέμορφο το κοκκινο...δεν του το ειχα, του εβαλα με τη μια τη θήκη. Με android 9 στο κουτί.

 

Τι εννοείς είναι το κορεάτικο; ότι γράφει made in Korea ή ότι είναι η έκδοση που προορίζεται για την κορεατική αγορά;

 

Προφανώς θα ισχύει το πρώτο γιατί το κατάστημα γράφει ότι η συσκευή είναι EU.

Γιατί αν ισχύει το δεύτερο, τότε στην ουσία δεν έχεις εγγύηση από την στιγμή που δεν θα είναι ευρωπαϊκή συσκευή και το κατάστημα έχει έδρα στην Βουλγαρία, οπότε αν κάτσει καμία στραβή άντε να βγάλεις άκρη.

Edited by gre
Link to comment
Share on other sites

295 εμφανίστηκε στο bestprice απο ενα μαγαζί που λέγεται skyfon. Στο site τους το έχουν ακόμη στα 295. Btw ειναι το κορεατικο. Μου ειπαν Δευτέρα και ήρθε μια χαρά. Πανέμορφο το κοκκινο...δεν του το ειχα, του εβαλα με τη μια τη θήκη. Με android 9 στο κουτί.

Mεγειά φίλε μου! Στην τιμή αυτή ότι καλύτερο...Κορεάτικο σημαίνει όχι εγγύηση στην Ευρώπη; Δεν νομίζω να την χρειαστείς ποτέ βέβαια

Link to comment
Share on other sites

Made in Korea έγραφε το κουτί, αλλά παιζει να ισχύει αυτό που αναφέρει ο φίλος περι εγγύησης και Βουλγαρίας, διότι μου έλεγε στο τηλ να παρω αυτούς αν κατι προκύψει και οτι εχει 2 χρόνια εγγύηση με την απόδειξη αγοράς.

 

Θα παρω ενα τηλ στην procordia αυριο με το imei να ρωτήσω τι παίζει και τι δεν παίζει.

 

Ευχαριστώ για την επισήμανση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άκυρο το EU ειναι LM405EBW

Htc Desire, Htc One S, LG G2, LG G4, LG G6, LG V40, S21 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Made in Korea έγραφε το κουτί, αλλά παιζει να ισχύει αυτό που αναφέρει ο φίλος περι εγγύησης και Βουλγαρίας, διότι μου έλεγε στο τηλ να παρω αυτούς αν κατι προκύψει και οτι εχει 2 χρόνια εγγύηση με την απόδειξη αγοράς.

 

Θα παρω ενα τηλ στην procordia αυριο με το imei να ρωτήσω τι παίζει και τι δεν παίζει.

 

Ευχαριστώ για την επισήμανση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άκυρο το EU ειναι LM405EBW

Βρε ναι, όλα Made in Korea είναι εκεί φτιάχνονται αλλά οι προδιαγραφές παίζουν ρόλο, αν είναι EU όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

Made in Korea έγραφε το κουτί, αλλά παιζει να ισχύει αυτό που αναφέρει ο φίλος περι εγγύησης και Βουλγαρίας, διότι μου έλεγε στο τηλ να παρω αυτούς αν κατι προκύψει και οτι εχει 2 χρόνια εγγύηση με την απόδειξη αγοράς.

 

Θα παρω ενα τηλ στην procordia αυριο με το imei να ρωτήσω τι παίζει και τι δεν παίζει.

 

Ευχαριστώ για την επισήμανση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άκυρο το EU ειναι LM405EBW

 

Βαλε στο παρακατω λινκ το imei σου και θα σου δειξει ολες τις λεπτομερειες της συσκευης σου..απο το για ποια χωρα εχει φτιαχτει αλλα και αν ειναι καθαρη και οχι κλεμμενη.

 

https://www.imeipro.info/check_lg.html

Link to comment
Share on other sites

Κατω απο το estimated phone age δε σου γραφει buyer code και buyer name?

 

Γράφει ΤΙΜ και στα 2

Το οποίο το γράφει και έξω από το κουτί.

Htc Desire, Htc One S, LG G2, LG G4, LG G6, LG V40, S21 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Γράφει ΤΙΜ και στα 2

Το οποίο το γράφει και έξω από το κουτί.

 

Καλημερα και καλο μηνα ευχομαι!

Αρα ειναι φτιαγμενο για την ιταλικη TIM,οποτε ειναι EU και αρα μια χαρα σε καλυπτει η ευρωπαικη εγγυηση.

 

Αυτο ειναι και το λινκ με τα λειτουργικα ανα μοντελο και χωρα.

 

https://lg-firmwares.com/lg-lmv405ebw-firmwares/#tab=firmwares

 

Καλοδουλευτο!

Edited by granazias
Edit
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο μηνα ευχομαι!

Αρα ειναι φτιαγμενο για την ιταλικη TIM,οποτε ειναι EU και αρα μια χαρα σε καλυπτει η ευρωπαικη εγγυηση.

 

Αυτο ειναι και το λινκ με τα λειτουργικα ανα μοντελο και χωρα.

 

https://lg-firmwares.com/lg-lmv405ebw-firmwares/#tab=firmwares

 

Καλοδουλευτο!

 

Σε ευχαριστώ!

 

 

Μία ερώτηση σχετικά με την έξοδο TV. Σε κάποια παρουσίαση άκουσα να λένε ότι πλεον δεν υποστηρίζει TV out (μετά από αναβάθμιση?)

Με ενδιαφέρει να πάρω ένα adapter με usb C με έξοδο HDMI για να το κουμπώνω σε TV για amazon prime, ktl

Κάτι τέτοιο πχ θα ήταν ιδανικό

 

https://www.e-shop.gr/logilink-ua0257-usb-31-adapter-usb-type-c-to-hdmi-charging-adapter-p-PER.757140

 

Ευχαριστώ

Htc Desire, Htc One S, LG G2, LG G4, LG G6, LG V40, S21 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ!

 

 

Μία ερώτηση σχετικά με την έξοδο TV. Σε κάποια παρουσίαση άκουσα να λένε ότι πλεον δεν υποστηρίζει TV out (μετά από αναβάθμιση?)

Με ενδιαφέρει να πάρω ένα adapter με usb C με έξοδο HDMI για να το κουμπώνω σε TV για amazon prime, ktl

Κάτι τέτοιο πχ θα ήταν ιδανικό

 

https://www.e-shop.gr/logilink-ua0257-usb-31-adapter-usb-type-c-to-hdmi-charging-adapter-p-PER.757140

 

Ευχαριστώ

 

Δυστυχως το συγκεκριμενο θεμα δεν το κατεχω γιατι δεν εχω ασχοληθει.

Ισως καποιος αλλος φιλος να μπορει να σε βοηθησει.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως το συγκεκριμενο θεμα δεν το κατεχω γιατι δεν εχω ασχοληθει.

Ισως καποιος αλλος φιλος να μπορει να σε βοηθησει.

 

Σε ευχριστώ όπως και να έχει.

Htc Desire, Htc One S, LG G2, LG G4, LG G6, LG V40, S21 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχριστώ όπως και να έχει.
50€ πολλά για δοκιμή, είχα πάρει από Κίνα αλλά και στο Σκρουτζ θα τα βρεις από κανένα 15 € ,στο g5 και το g8s που έχω τώρα παίζει σίγουρα !

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

50€ πολλά για δοκιμή, είχα πάρει από Κίνα αλλά και στο Σκρουτζ θα τα βρεις από κανένα 15 € ,στο g5 και το g8s που έχω τώρα παίζει σίγουρα !

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ, θα δοκιμάσω σε δεύτερο χρόνο

Htc Desire, Htc One S, LG G2, LG G4, LG G6, LG V40, S21 Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Δοκίμασα ενα oem στα 20 ευρω και δουλεύει μια χαρά. Επιπλέον κουμπωνει και ποντίκι και δουλεύει αψογα.

Htc Desire, Htc One S, LG G2, LG G4, LG G6, LG V40, S21 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...