Jump to content

LG V40


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλα τα σφραγισμένα μην τα κοιτάς , τα παίρνουν με τιμολόγιο χωρις ΦΠΑ και τα σπρώχνουν καπακι

 

Καλημέρα, βρε οχι για αυτόν το λόγο....

Όλοι ψάχνουν για Τραμπ(α) :lol::lol::lol: δες προς Huawei μερια.:happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 213
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Χαχα σωστος !!

Μετα απο αυτο το πακετο που έφαγε απο την google , θα μπλοκάρει το buy and sell!!!

http://www.myspace.com/deadbydawngr

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετίζω την παρέα..μάλλον λίγοι κ καλοί εε ?Λατρης των lg είπα να κάνω την αναβάθμιση σε v40..Το πήρα μεταχειρισμένο ενός μήνα σε άριστη κατάσταση κ σε καλή τιμουλα..Απίστευτο τηλέφωνο..κάμερα άριστη..καλός ήχος/ακουστική κ μπαταρία που αν την συγκρίνω με op 6t που είχα δεν έχει κ τεράστια διαφορά είναι πολύ κοντά..

Είχα κάποιες επιφυλάξεις αλλά όλα καλά..το δουλεύουμε και βλέπουμε για παραπάνω ..

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετίζω την παρέα..μάλλον λίγοι κ καλοί εε ?Λατρης των lg είπα να κάνω την αναβάθμιση σε v40..Το πήρα μεταχειρισμένο ενός μήνα σε άριστη κατάσταση κ σε καλή τιμουλα..Απίστευτο τηλέφωνο..κάμερα άριστη..καλός ήχος/ακουστική κ μπαταρία που αν την συγκρίνω με op 6t που είχα δεν έχει κ τεράστια διαφορά είναι πολύ κοντά..

Είχα κάποιες επιφυλάξεις αλλά όλα καλά..το δουλεύουμε και βλέπουμε για παραπάνω ..

 

Με γεια και καλοδουλευτο :) στην ιδια τιμη και κατασταση το πηραμε, εξαιρετικα θα ελεγα και χωρις επιδομα ενοικιου οπως καποιοι αλλοι :lol::lol::lol: ο ηχος οχι απλος καλος αλλα απιστευτος σε μουσικη.:happy::happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με γεια και καλοδουλευτο :) στην ιδια τιμη και κατασταση το πηραμε, εξαιρετικα θα ελεγα και χωρις επιδομα ενοικιου οπως καποιοι αλλοι :lol::lol::lol: ο ηχος οχι απλος καλος αλλα απιστευτος σε μουσικη.:happy::happy:

 

Να σαι καλά άρχοντα...καλή επιλογή το v 40

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε πότε θα πάρει Android 9;

 

Στην Αμερικη τωρα ξεκιναει σιγα σιγα

https://www.gsmarena.com/verizons_lg_v40_thinq_is_now_receiving_the_android_9_pie_update-news-37217.php

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα παιδια το πήρα και εγώ στα χέρια μου,είναι Ευρωπαϊκό μοντέλο

LM-V405EBW γράφει το κουτί.Ποια είναι η τελευταία έκδοση λογισμικου;Ακόμα έχει security patch Δεκεμβρίου 2018 το δικό μου.

 

Στάλθηκε από το LM-V405 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Giwrgos_Gk
Link to comment
Share on other sites

Μετάβαση απο το G5 στο v40 αξιζει;

Απο φωτογραφικό φακό και οθόνη πως πάει; Έχει καποιο θεμα οπως ειχε το g5 πχ burn screen ή το gps;

 

Χαλια μαυρα..Μεινε με το G5...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ειλικρινα απορω πως υπαρχει τοσο λιγη κινητικοτητα σε αυτο το thread για αυτη την εκπληκτικη συσκευη.

Οκ υποκειμενικα το λεω, αλλα μου κανει φοβερη εντυπωση σε συγκριση με τα θεματα για τα G μοντελα.

 

Ψαχνω online και δεν βρισκω τιποτα, εχει βρει κανεις τζαμακι ή εστω ζελατινα για το V40;

Για αθηνα μιλαω παντα, αν ξερετε καποιο καταστημα που να κανει και τοποθετηση, θα το εκτιμουσα.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Καλημέρα παιδια το πήρα και εγώ στα χέρια μου,είναι Ευρωπαϊκό μοντέλο

LM-V405EBW γράφει το κουτί.Ποια είναι η τελευταία έκδοση λογισμικου;Ακόμα έχει security patch Δεκεμβρίου 2018 το δικό μου.

Φιλε μου μολις πριν 5 λεπτα το απεκτησα κι εγω. Βρηκες ακρη με αυτο που ρωταγες; Εχεις παρει pie update;

LG G8s Black

Νικόλας

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα απορω πως υπαρχει τοσο λιγη κινητικοτητα σε αυτο το thread για αυτη την εκπληκτικη συσκευη.

 

Οκ υποκειμενικα το λεω, αλλα μου κανει φοβερη εντυπωση σε συγκριση με τα θεματα για τα G μοντελα.

 

 

 

Ψαχνω online και δεν βρισκω τιποτα, εχει βρει κανεις τζαμακι ή εστω ζελατινα για το V40;

 

Για αθηνα μιλαω παντα, αν ξερετε καποιο καταστημα που να κανει και τοποθετηση, θα το εκτιμουσα.

 

 

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

 

 

 

 

Φιλε μου μολις πριν 5 λεπτα το απεκτησα κι εγω. Βρηκες ακρη με αυτο που ρωταγες; Εχεις παρει pie update;

Έλα φίλε μου το έδωσα πριν δύο βδομάδες περίπου όχι δεν είχε πάρει όταν το έδωσα αν και νομίζω μετά βγήκε το update.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα στην μικρή ομολογουμένως παρέα. Από χθες και εγώ με V40 προερχόμενος από V30
Θα με ενδιέφερε να μας πεις εντυπώσεις από την αλλαγή.

 

Στάλθηκε από το BAH2-W19 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Θα με ενδιέφερε να μας πεις εντυπώσεις από την αλλαγή.

Σε σχέση με το V30 έχει καλύτερη οθόνη, καλύτερες κάμερες παντού, καλύτερο ηχείο, καλύτερο gps δέκτη και είναι και 6/128. Έχει όμως χειρότερη αυτονομία.

 

Πέρα από αυτά στην καθημερινή χρήση δεν βλέπω να είναι πιο γρήγορο πιο smooth κλπ. Είναι και τα 2 με την pie και στοκ launcher

Link to comment
Share on other sites

Ραδιο έχει ρε παιδιά;

Το ευρωπαϊκό που έχω εγώ, όχι. Ότι θες για το V40 εδώ: https://www.lg.com/gr/mobile-phones/lg-LMV405EBW-lg-v40-thinq

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
να δουμε η 10 ποτε θα ερθει.....

Να δούμε πότε και πως...Πάντως από κίνηση το θέμα του V40 σκίζει:p

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Απο σημερα και εγω κάτοχος της εν λογο συσκευης σε κοκκινο χρωμα αγορασμενο απο το eshop.μονο καλα λογια μπορω να πω με μιον να βλεπω την μπαταρια να πέφτει αρκετα γρηγορα

 

Στάλθηκε από το LM-V405 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα και εγω κάτοχος της εν λογο συσκευης σε κοκκινο χρωμα αγορασμενο απο το eshop.μονο καλα λογια μπορω να πω με μιον να βλεπω την μπαταρια να πέφτει αρκετα γρηγορα

 

Στάλθηκε από το LM-V405 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μεγειά φίλε μου, δεν έχει την κορυφαία αυτονομία του V30 αλλά σε όλα τα άλλα είναι καλύτερο και γενικά πιο σύγχρονο. Επιτέλους, +1! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...