Jump to content

My Cosmote app ΠΡΟΒΛΗΜΑ


logica1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετα την τελευταια ενημερωση Οκτωβριου του My Cosmote app. δεν μπορω να μπω στην εφαρμογη. Η εγκατασταση αποτυγχανει και βγαζει σφαλμα 505. εκανα clear data και clear cache στο play store...εκανα και restart και παλι τιποτα. Ξερει καποιος κατι σχετικο με το παραπανω? Εχει καποιος παρομοιο προβλημα? (LG G6. Android 8.0.0)
Link to comment
Share on other sites

Μετα την τελευταια ενημερωση Οκτωβριου του My Cosmote app. δεν μπορω να μπω στην εφαρμογη. Η εγκατασταση αποτυγχανει και βγαζει σφαλμα 505. εκανα clear data και clear cache στο play store...εκανα και restart και παλι τιποτα. Ξερει καποιος κατι σχετικο με το παραπανω? Εχει καποιος παρομοιο προβλημα? (LG G6. Android 8.0.0)

 

Σε εμένα είναι μια χαρά. Η μόνη λύση είναι επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, εφόσον δεν λειτούργησαν όσα προανέφερες.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το ίδιο πρόβλημα δεν ενημερώνει ούτε εγκαθιστά τo app με σφάλμα 505. Θα πρέπει άμεσα η Cosmote να διορθώσει το λάθος. Όλες οι υπόλοιπες εφαρμογές ενημερώνονται κανονικά. (Huawei P10 oreo 8.0.0) Edited by ppkmoby
Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Mi Mix 2, essential ph-1 και Huawei mediapad m5 δουλεύει μια χαρά η εφαρμογή, Android 8,9 και 8.1
Link to comment
Share on other sites

στο playstore υπαρχουν πολλα παραπονα και απο αλλους που εχουν προβλημα μετα το update του app. Αρα ειναι προβλημα του app και η Cosmote οφειλει να το διορθωσει ΑΜΕΣΑ.
Link to comment
Share on other sites

Κατόπιν νεου update από τον developer διορθώθηκε αργά το μεσημέρι

(Oreo 8.0.0 σε Huawei p10)

Edited by ppkmoby
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Το app της Cosmote δεν ξέρω τι έχει πάθει και μου γράφει αυτόματη επανασύνδεση, η οποία όμως ποτέ δεν έγινε και με γράφει ότι αποσυνδέθηκε και ότι έληξε ο χρόνος σύνδεσης!

Τι κάνω σε αυτή την περίπτωση;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το app της Cosmote δεν ξέρω τι έχει πάθει και μου γράφει αυτόματη επανασύνδεση, η οποία όμως ποτέ δεν έγινε και με γράφει ότι αποσυνδέθηκε και ότι έληξε ο χρόνος σύνδεσης!

Τι κάνω σε αυτή την περίπτωση;

 

Κάνουν αναβάθμιση,έχει πρόβλημα η cosmote

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...