Jump to content

iPhone XR


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου.

Τι εννοείς iphone X και νεότερο;

Το Χ δεν είναι παλαιότερο των δύο που ανέφερα εγώ;

 

 

Εστάλη από το Samsung Galaxy S20 FE

 

Εννοώ ότι υπάρχουν κι άλλες συσκευές να πάρεις

Πχ iPhone 7,8,se

Απλά αν θες για δοκιμή κάτι φθηνό

 

Αν νομίζεις ότι θα το κρατήσεις τότε ναι από iPhone X και νεότερο

Ναι και αυτά που είπες είναι νεότερα του iPhone X

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

αφου ψαχνεις για δοκιμη, παρε το Χρ, αν δεν σου κανει, το πουλας και εχεις τη μικροτερη χασουρα. Επισης εχουν ιδιες βασικες καμερες και τα 2 και καλυτερη μπαταρια το Χρ, το Χσ εχει μονο καλυτερη οθονη και κεραιες
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδιά.

Κι εμένα προς xr με βλέπω.

 

Εστάλη από το Samsung Galaxy S20 FE

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

τελικα παρεληφθη μετα απο μια εβδομαδα, αντικατασταση με ιδιο ακριβως μοντελο αλλα REPLACEMENT. δειχνει να ειναι καινουριο αλλα ηρθε σε ενα ασπρο κουτακι απο το εξωτερικο οπου ειχε παει για ελεγχο. ημερομηνια παραγωγης 03/21, το μοντελο στις ρυθμισεις ξεκιναει με το γραμμα Ν και οχι Μ

 

 

επιπλεον και απο αυτο το XR επιβεβαιωνω οτι εχει καλυτερη ποιοτικα οθονη απο το 11, πιο ωραια-ζεστα χρωματα κατα την αποψη μου παντα

 

Αν ξεκινάει από Ν είναι συσκευή αντικατάστασης

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάτι άλλο...Η εφαρμογή του FB στο XR δεν μπαίνει σε oandscape mode μένει μόνο σε κάθετη θέση...

Σε Pixel 4XL,Note 20+ γυρνάει κανονικά...

Έτσι είναι;;

Link to comment
Share on other sites

Αν ξεκινάει από Ν είναι συσκευή αντικατάστασης

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάτι άλλο...Η εφαρμογή του FB στο XR δεν μπαίνει σε oandscape mode μένει μόνο σε κάθετη θέση...

Σε Pixel 4XL,Note 20+ γυρνάει κανονικά...

Έτσι είναι;;

 

Έτσι είναι το iPhone

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι το iPhone

 

Ναι το κατάλαβα...Περίεργο που δεν έχουν βάλει και στο iOS την λειτουργία σε landscape...Νταξει μικρό το κακό...Νόμιζα ότι είχε θέμα το δικό μου,και το τσεκαρα και με ένα 11 Pro Max...

Link to comment
Share on other sites

Ναι το κατάλαβα...Περίεργο που δεν έχουν βάλει και στο iOS την λειτουργία σε landscape...Νταξει μικρό το κακό...Νόμιζα ότι είχε θέμα το δικό μου,και το τσεκαρα και με ένα 11 Pro Max...

 

Μπορεί να μην αφήνει για κάποιο λόγο το iOS

Η συμπεριφορά των apple συσκευών σε κάτι τέτοια είναι πολύ παράξενη

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,πως κάνουμε ανέπαφες πληρωμές με την κάρτα της Εθνικής Τράπεζας;;;

Στο Pixel στο μενού έχει ανέπαφε πληρωμές,στην εφαρμογή του Ios δεν υπάρχει...Πρέπει να κατεβάσω κάτι άλλο;;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κατέβασα το ibank pay...

Ίσως κάνει την δουλειά που θέλω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,πως κάνουμε ανέπαφες πληρωμές με την κάρτα της Εθνικής Τράπεζας;;;

Στο Pixel στο μενού έχει ανέπαφε πληρωμές,στην εφαρμογή του Ios δεν υπάρχει...Πρέπει να κατεβάσω κάτι άλλο;;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κατέβασα το ibank pay...

Ίσως κάνει την δουλειά που θέλω

 

Δεν μπαίνει στο Apple Pay

Εγώ είχα βγάλει curve card γι αυτό τον λόγο

Το ibank pay κάνει άλλη δουλειά από όσο είχα ψαχτεί δεν είναι για αυτό που το θέλεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Administrators

Προτίμησε κάποιον επώνυμο. Αν όχι τον γνήσιο μπορείς να κοιτάξεις προς Anker, Blitzwolf, Baseus που είναι αξιόπιστες value for money λύσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XR
  • The topic was unpinned
On 23/8/2021 at 7:56 ΠΜ, athanaso77 said:

Προτίμησε κάποιον επώνυμο. Αν όχι τον γνήσιο μπορείς να κοιτάξεις προς Anker, Blitzwolf, Baseus που είναι αξιόπιστες value for money λύσεις.

Ευχαριστώ για την απάντηση,αλλά επειδή έχω χάσει την μπάλα μπορείς να μου στείλεις σε link ,κάποιους από τους φορτιστές που προτείνεις;;;

Και πάλι ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
26 minutes ago, jimlost said:

Ευχαριστώ για την απάντηση,αλλά επειδή έχω χάσει την μπάλα μπορείς να μου στείλεις σε link ,κάποιους από τους φορτιστές που προτείνεις;;;

Και πάλι ευχαριστώ...

Πόσα χρήματα σκοπεύεις να διαθέσεις; Σε ρωτάω γιατί οι τιμές γενικώς ποικίλουν με μεγάλες αποκλίσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, athanaso77 said:

Πόσα χρήματα σκοπεύεις να διαθέσεις; Σε ρωτάω γιατί οι τιμές γενικώς ποικίλουν με μεγάλες αποκλίσεις.

Κοίτα αν σκεφτείς ότι στις αλυσίδες ο φορτιστής και το καλώδιο συνολικά φτάνουν τα 60€ κάπου στα 40-50 για τα δύο...Θα επέλεγα και ασύρματο φορτιστή αλλά έχω ένα για το Pixel,δεν ξέρω αν είναι καλό να έχω δύο ασύρματους φορτιστές ταυτόχρονα στο κομοδίνο...Και αν γίνεται να έχουν και γρήγορη φόρτιση...Ο γνήσιος από τις αλυσίδες είναι 2O άρα να υποθέσω κάπου εκεί παίζουν και οι άλλοι...Απλά δεν είναι ότι κλαίω τα 60€ απλά αν μπορώ να πάρω κάτι αντίστοιχο και αξιόλογο επώνυμο πάντα με λιγότερο κόστος θα το έκανα...Έχω τον φορτιστή της συσκευασίας,αλλά θέλω και ένα δεύτερο...Αυτό είναι όλο...

Iohone XR με αγορά του 12/13 μέχρι τα Χριστούγεννα...

Και πάλι ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

On 23/8/2021 at 1:37 ΠΜ, jimlost said:

Καλημέρα,θέλω να.παρω δεύτερο φορτιστή...

Ποιον μου προτείνετε;;;

Satechi δουλεύω εδώ και  10 μήνες και φορτίζω ταυτοχρονα 12 pro max + iwatch 5 + airpods pro.

Εγω στο προτεινω ανεπιφυλακτα αν πας στη λύση του ασυρματου φορτιστή!!!

Edited by aenaos15

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
11 hours ago, jimlost said:

Κοίτα αν σκεφτείς ότι στις αλυσίδες ο φορτιστής και το καλώδιο συνολικά φτάνουν τα 60€ κάπου στα 40-50 για τα δύο...Θα επέλεγα και ασύρματο φορτιστή αλλά έχω ένα για το Pixel,δεν ξέρω αν είναι καλό να έχω δύο ασύρματους φορτιστές ταυτόχρονα στο κομοδίνο...Και αν γίνεται να έχουν και γρήγορη φόρτιση...Ο γνήσιος από τις αλυσίδες είναι 2O άρα να υποθέσω κάπου εκεί παίζουν και οι άλλοι...Απλά δεν είναι ότι κλαίω τα 60€ απλά αν μπορώ να πάρω κάτι αντίστοιχο και αξιόλογο επώνυμο πάντα με λιγότερο κόστος θα το έκανα...Έχω τον φορτιστή της συσκευασίας,αλλά θέλω και ένα δεύτερο...Αυτό είναι όλο...

Iohone XR με αγορά του 12/13 μέχρι τα Χριστούγεννα...

Και πάλι ευχαριστώ

https://us.anker.com/products/a2625

https://www.aliexpress.com/i/33053698542.html

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Administrators
10 minutes ago, jimlost said:

Πέρασε κανείς την 14.8?

Security patches περιέχει, δε θα δεις διαφορά. Τώρα για το αν θα επηρεαστεί η αυτονομία της συσκευής, θα πρέπει να περιμένουμε μερικές μέρες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, athanaso77 said:

Security patches περιέχει, δε θα δεις διαφορά. Τώρα για το αν θα επηρεαστεί η αυτονομία της συσκευής, θα πρέπει να περιμένουμε μερικές μέρες.

Ευχαριστω,βασικά αυτό μόνο με ενδιαφέρει μιας και τώρα μου βγάζει άνετα την μέρα,και γενικά η μπαταρία είναι πολύ καλή…Θα περιμένω μερικές μέρες και βλέπουμε..Θα ρίχνω μια μάτια και στις άλλες συσκευές που θα έχουν κάνει αναβάθμιση και θα πράξω ανάλογα 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Όπως είδαμε με την καινούργια έκδοση η  apple μας βοηθάει ποιος θα κληρονομήσει το iPhone μας σε περίπτωση που τα κακαρώσουμε 😭😭

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
12 ώρες πριν, pavlosdr said:

Όπως είδαμε με την καινούργια έκδοση η  apple μας βοηθάει ποιος θα κληρονομήσει το iPhone μας σε περίπτωση που τα κακαρώσουμε 😭😭

Ολόκληρο το changelog της έκδοσης 15.2 υπάρχει εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, jonos said:

Πολύ καλή τιμή,αξίζει να μεταβώ από το SE 2020;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nikolas14 said:

Πολύ καλή τιμή,αξίζει να μεταβώ από το SE 2020;

Το συγκεκριμένο το έχει η κόρη μου και είναι εξαιρετικό. 

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...