Jump to content

iPhone XR


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί να δει κάποιος αν μετά την 14 άρα έχει κλησεις μέσω wifi με cosmote ? γιστι σε εμενα δεν υπαρχει πια

Εγω εχω οπως και πριν.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να δει κάποιος αν μετά την 14 άρα έχει κλησεις μέσω wifi με cosmote ? γιστι σε εμενα δεν υπαρχει πια

 

Θα εγινε καποιο κόλλημα στη συσκευη.Κλείσε τον διακόπτη και άνοιξε τον παλι.

Το ιδιο έπαθα με Vodafone σε iPhone SE 2020

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Είπε η apple οποιοι εχουν προβλημα με μεγαλη καταναλωση μπαταριας στο 14 να κανουν επαναφορα εργοστασιακες ρυθμισεις. Το σκεφτομαι αλλα σκεφτομαι επισης αν αξιζει τον κοπο κι αν θα αλλαξει κατι..

Ευτυχως ολα στο icloud τα εχω μονο η εγκατασταση των εφαρμογων απο την αρχη θα ειναι το μονο χρονοβορο

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Είπε η apple οποιοι εχουν προβλημα με μεγαλη καταναλωση μπαταριας στο 14 να κανουν επαναφορα εργοστασιακες ρυθμισεις. Το σκεφτομαι αλλα σκεφτομαι επισης αν αξιζει τον κοπο κι αν θα αλλαξει κατι..

Ευτυχως ολα στο icloud τα εχω μονο η εγκατασταση των εφαρμογων απο την αρχη θα ειναι το μονο χρονοβορο

 

 

Kανε κσφε και κανε επαναφορα και στα δυο

Εγω ετσι και αλλιως στις ετησιες αναβαθμισεις κανω παντα επαναφορα

Link to comment
Share on other sites

Για να δουλέψει η δυνατότητα picture in picture ανοίγω τον Safari στην σελίδα του YouTube και μετά σε λειτουργία πλήρους οθόνης πατάω το πάνω αριστερά εικονίδιο αλλά δεν μου δουλεύει επανέρχεται στην κανονική προβολή. Κάνω κάτι λάθος;
Link to comment
Share on other sites

Για να δουλέψει η δυνατότητα picture in picture ανοίγω τον Safari στην σελίδα του YouTube και μετά σε λειτουργία πλήρους οθόνης πατάω το πάνω αριστερά εικονίδιο αλλά δεν μου δουλεύει επανέρχεται στην κανονική προβολή. Κάνω κάτι λάθος;

 

 

Το έκοψε η google για τους μη YouTube premium users

 

Λένε ότι υπάρχει πάλι παράκαμψη

Δες εδώ https://www.macrumors.com/how-to/picture-in-picture-fix-youtube/

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή της συσκευής στις μεγάλες αλυσίδες έπεσε από 768 σε 639 ευρώ. Αν δεν κάνω λάθος η αρχική του τιμή τον Οκτώβριο του 2018 που βγήκε ήταν 900+ ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Στο 500αρικο θεωρώ θα άξιζε. Τώρα 640 για 2 χρόνια κινητό μάλλον είναι πολλά.

640 έπρεπε να βάλουν το 11αρι για να πουλήσει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω που το ειδες αυτο αλλα στο πλαισιο η τιμή του ειναι στα 769€ όσο έχει και το 11 δηλαδη ολε ο ταυρος

https://www.plaisio.gr/tilefonia-tablet/tilefona/smartphones/apple-iphone-xr-64gb-product-red-4g-smartphone_2976838

Ακυρον τωρα ειδα εχει δικιο ο φιλος στο public το εριξαν στα 639

Edited by stouri
Stouri
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω που το ειδες αυτο αλλα στο πλαισιο η τιμή του ειναι στα 769€ όσο έχει και το 11 δηλαδη ολε ο ταυρος

https://www.plaisio.gr/tilefonia-tablet/tilefona/smartphones/apple-iphone-xr-64gb-product-red-4g-smartphone_2976838

Ακυρον τωρα ειδα εχει δικιο ο φιλος στο public το εριξαν στα 639

 

639 για το XR ούτε για πλάκα...

Link to comment
Share on other sites

Παντως σε διάφορα βιντεο στο youtube το θεωρούν ανώτερο του 11 και στο βασικο σημειο για ενα smartphone ... μπαταρία.
Stouri
Link to comment
Share on other sites

Παντως σε διάφορα βιντεο στο youtube το θεωρούν ανώτερο του 11 και στο βασικο σημειο για ενα smartphone ... μπαταρία.

 

Ανώτερο του 11 όχι...Ίσως μόνο στην μπαταρία...

Link to comment
Share on other sites

Παντως σε διάφορα βιντεο στο youtube το θεωρούν ανώτερο του 11 και στο βασικο σημειο για ενα smartphone ... μπαταρία.

 

Σε ολα κατωτερο του 11ειναι.

 

Ακομα και η μπαταρια στο 11 ειναι μεγαλυτερη απο του xr.

Link to comment
Share on other sites

Του εκανα προχθες τελικα μια επαναφορα στις εργοστασιακες ρυθμίσεις, μου φαινεται τωρα τα παει λίγο καλυτερα η μπαταρια δεν παρατηρω ιδιαιτερο drain. Θα δείξει με την πάροδο του χρόνου..

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ποιο απ' όλα θα προτείνατε, Xs Max, Xr ή 11

 

XS Max δαγκωτό μόνο και μόνο για την οθόνη. Αν θες λίγο καλύτερη μπαταρία και πιο γρήγορο έπεξεργαστη, 11

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα παιδιά

Να ρωτήσω κάτι .Πολλές φορές φορτίσω το κινητό στον iMac

Αλήθεια .Πόση τροφοδοσία δίνει στην usb στη φόρτιση ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Να ρωτήσω κάτι .Πολλές φορές φορτίσω το κινητό στον iMac

Αλήθεια .Πόση τροφοδοσία δίνει στην usb στη φόρτιση ;

 

1Α δίνουν οι usb θύρες στα περισσότερα περίπου και λιγότερο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Για όσους έχουν YouTube premium η δυνατότητα picture in picture δεν μπορεί να γίνει μέσα από το YouTube app; Γιατί μόνο μέσω Safari μου δουλεύει σωστά.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Με τιμή κάπου στα 480 που είναι τώρα το κινητο αξίζει να το αγοράσω? Επίσης μέσα στο κουτί θα έχει φορτιστη και ακουστικα ή θα είναι νέα έκδοση και αυτά? γιατι στα νεα 11αρια δεν υπάρχει φορτιστης Edited by newcell
Link to comment
Share on other sites

Σε άλλα γνωστά μαγαζιά εχει 530- 550 ευρω. Γενικά αξίζει να το αγοράσει κάποιος τώρα?
Link to comment
Share on other sites

Σε άλλα γνωστά μαγαζιά εχει 530- 550 ευρω. Γενικά αξίζει να το αγοράσει κάποιος τώρα?

 

Κατά την άποψη μου όχι...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XR
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...