Jump to content

iPhone XS Max


damokles
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 minutes ago, jg_sot said:

Ναι στης μητέρας μου. 

Πως τα πηγαίνει; Δουλεύει σωστά; Παρατηρήσατε προβλήματα; 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Tasos19s said:

Πως τα πηγαίνει; Δουλεύει σωστά; Παρατηρήσατε προβλήματα; 

Ναι. Μια χαρά και της αρέσει όπως μου είπε.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Η έξυπνη φόρτιση δεν λέει να δουλέψει 

Ενα μήνα έχω το κινητό 

Εχω ξυπνητήρι 6:45

Το βάζω το βράδυ να φορτίζει αλλά δεν λέει να καταλάβει ότι πρέπει να φορτίζει αργά μέχρι το 100% στις 06:45

Φορτίζει πχ στο 100% στις 2 την νύχτα και μετά μένει έτσι μέχρι το πρωί 

Είμαι σε iOS 15.6.1

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Tasos19s said:

Η έξυπνη φόρτιση δεν λέει να δουλέψει 

Ενα μήνα έχω το κινητό 

Εχω ξυπνητήρι 6:45

Το βάζω το βράδυ να φορτίζει αλλά δεν λέει να καταλάβει ότι πρέπει να φορτίζει αργά μέχρι το 100% στις 06:45

Φορτίζει πχ στο 100% στις 2 την νύχτα και μετά μένει έτσι μέχρι το πρωί 

Είμαι σε iOS 15.6.1

Καλά κι εσύ μην περιμένεις θαύματα...

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, koutsis said:

Καλά κι εσύ μην περιμένεις θαύματα...

Στο X δούλευε καλά και με βόλευε 

Βεβαια σε εκείνο η μπαταρία ήταν τελειωμένη αλλά σαν λειτουργία είναι καλο άμα δουλεύει 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
4 ώρες πριν, Tasos19s said:

Βγήκε η έκδοση 15.7.1 για όσους έχουν μείνει ακόμα στο iOS 15 όπως εγώ 

 

ΕΧει βγει εδώ και μια βδομάδα....

 

https://support.apple.com/en-us/HT213490

Link to comment
Share on other sites

Just now, chocbhed_6630 said:

ΕΧει βγει εδώ και μια βδομάδα....

 

https://support.apple.com/en-us/HT213490

Πριν 4-5 μέρες πέρασα την 15.7 και μετά δεν μου είχε εμφανίσει άλλη αναβάθμιση 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kostas47y said:

Την 16.1 δεν σάς την βγάζει εσάς ?

Εγώ προσωπικά ακόμα δεν θέλω να αναβάθμιση σε iOS 16 

Θα περιμένω ακόμα όλο το 2022 και μετά θα δω αν αναβαθμισω 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Από την 15.7 και μετά μου χαλάει την ένταση στον ήχο κλειδώματος 

Καποιες φορές ακούγεται κανονικά δυνατά και κάποιες αδύναμα 

Το έχει παρατηρήσει κανείς; 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Tasos19s said:

Από την 15.7 και μετά μου χαλάει την ένταση στον ήχο κλειδώματος 

Καποιες φορές ακούγεται κανονικά δυνατά και κάποιες αδύναμα 

Το έχει παρατηρήσει κανείς; 

Ναι γενικά με τον ήχο κλειδώματος κάνει κάτι περίεργα. Μην σε απασχολεί τόσο...

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, koutsis said:

Ναι γενικά με τον ήχο κλειδώματος κάνει κάτι περίεργα. Μην σε απασχολεί τόσο...

με νευριάζει παρά πολύ όσο δεν φανταζεσαι

σκέψου αυτός ήταν ο λόγος που πούλησα το 11 pro max γιατι εκεινη η σειρα παρουσιαζει γι καποιος λογο αυτο το προβλημα απο οταν βγηκε μεχρι και σημερα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Tasos19s said:

με νευριάζει παρά πολύ όσο δεν φανταζεσαι

σκέψου αυτός ήταν ο λόγος που πούλησα το 11 pro max γιατι εκεινη η σειρα παρουσιαζει γι καποιος λογο αυτο το προβλημα απο οταν βγηκε μεχρι και σημερα 

Καλά τώρα μην γίνεσαι υπερβολικος. Εγώ έχω παρατηρήσει ότι η ένταση του κλειδώματος εξαρτάται από την ένταση του ringer (την πλαινη μπάρα που βγάζει όταν πατάς τα κουμπιά, όχι την ένταση των video από το control centre) αλλά δεν έχω ασχοληθεί παραπάνω. Δοκίμασε πάντως να παίξεις με τα κουμπιά έντασης όταν είσαι στην αρχική οθόνη, όχι σε κάποιο video ή παιχνίδι. Από εκεί αλλάζει...

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, koutsis said:

Καλά τώρα μην γίνεσαι υπερβολικος. Εγώ έχω παρατηρήσει ότι η ένταση του κλειδώματος εξαρτάται από την ένταση του ringer (την πλαινη μπάρα που βγάζει όταν πατάς τα κουμπιά, όχι την ένταση των video από το control centre) αλλά δεν έχω ασχοληθεί παραπάνω. Δοκίμασε πάντως να παίξεις με τα κουμπιά έντασης όταν είσαι στην αρχική οθόνη. Από εκεί αλλάζει...

Έχω εκτός αυτήν την λειτουργία 

Δεν αλλάζει η ένταση του ήχου κλήσης δηλαδή με τα πλήκτρα από τα πλαγιά. 
Υπαρχει η συγκεκριμένη επιλογή μέσα στις ρυθμίσεις των ήχων 

Στην συσκευή μου δηλαδή η ένταση ήχου κλήσης είναι πάντα σταθερή δεν αλλάζει με τα πλήκτρα κατά λάθος 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tasos19s said:

Έχω εκτός αυτήν την λειτουργία 

Δεν αλλάζει η ένταση του ήχου κλήσης δηλαδή με τα πλήκτρα από τα πλαγιά. 
Υπαρχει η συγκεκριμένη επιλογή μέσα στις ρυθμίσεις των ήχων 

Στην συσκευή μου δηλαδή η ένταση ήχου κλήσης είναι πάντα σταθερή δεν αλλάζει με τα πλήκτρα κατά λάθος 

Ενεργοποίησε το και δοκίμασε. Να δεις τι θα γίνει. Ίσως έχει φάει κόλλημα λόγω της ρύθμισης σου. 

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, koutsis said:

Ενεργοποίησε το και δοκίμασε. Να δεις τι θα γίνει. Ίσως έχει φάει κόλλημα λόγω της ρύθμισης σου. 

Δεν πρόκειται αυτό να το ανοίξω γιατί κατά λάθος μετά κατεβαίνει ο ήχος κλήσης 

Ειναι καθαρά θέμα λογισμικού 

Μεχρι την 15.6.χ δούλευε άψογα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Tasos19s said:

Δεν πρόκειται αυτό να το ανοίξω γιατί κατά λάθος μετά κατεβαίνει ο ήχος κλήσης 

Ειναι καθαρά θέμα λογισμικού 

Μεχρι την 15.6.χ δούλευε άψογα 

Δεν σου λέω να το αφήσεις μόνιμα ανοιχτό. Άνοιξε το και ρυθμισε το ξανά μήπως ξεκολλήσει και μετά το ξανά κλείνεις.

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, koutsis said:

Δεν σου λέω να το αφήσεις μόνιμα ανοιχτό. Άνοιξε το και ρυθμισε το ξανά μήπως ξεκολλήσει και μετά το ξανά κλείνεις.

δεν φταίει αυτό και θα σου πω το γιατι

κάποιες φορές όταν κλειδώνεις το τηλέφωνο ακούγεται ο ήχος δυνατά αλλά που και που ακούγεται αμυδρά το κλειδωμα

ή κάποια εφαρμογή μου δημιουργεί το πρόβλημα αυτό, ή το λογισμικό κάτι συμβαίνει και χαλάει την ένταση του ήχου κλειδώματος 

όπως σου ανέφερα το 11 pro max δουλευει ετσι απο οταν βγηκε μεχρι τωρα, δεν ξερω το γιατι αλλα το θεωρησα παρα πολυ σπαστικο 

στα πιο νέα μοντέλα δεν ξέρω γιατί είχα πριν καιρό ένα iPhone 12 για λιγότερο από 24 ώρες γιατί έμεινα από μπαταρία όταν το πήρα και δεν είχα ένα type c να το φορτισω αφου οι κλεφτες δεν βαζουν μεσα στο κουτι αλλα ζητανε τα ωραια μας λεφτα

άμα κάτι μου μπει στο ρουθούνι με τρελαίνει 

 

τα λέω γιατί πολλοί εδώ μέσα μας έχουν κατηγορήσει ότι λέμε μόνο τα καλά και άμα κάποιος πει κάτι άσχημο για το iPhone τότε πέφτουμε επάνω του να τον φάμε 

 

κάποια προβλήματα και ελλείψεις στο λογισμικό αλλά και κάποια αλλά όπως η έλλειψη φορτιστή στο κουτί με νευριάζουν απίστευτα και θα με νευριάζουν και στο μέλλον 

από το 2007 μέχρι τώρα αν έχουν τον θεό τους δεν έχουν βάλει ένα καμπανάκι επάνω να ξέρουμε ποτέ το έχουμε στο αθόρυβο... έλεος 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μια ερώτηση πριν το 16 αναβάθμιση η φωτογραφίες άλλαζαν διαφορες φωτό στην οθόνη μπροστά τώρα δεν αλλάζουν πρέπει να κάνω κάτι ευχάριστο

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
13 ώρες πριν, worksat said:

καλησπέρα μια ερώτηση πριν το 16 αναβάθμιση η φωτογραφίες άλλαζαν διαφορες φωτό στην οθόνη μπροστά τώρα δεν αλλάζουν πρέπει να κάνω κάτι ευχάριστο

Photo Shuffle. Οδηγίες εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Γειά σας! Εδώ και ένα μήνα δεν δεν μπορώ να μπώ στην εφαρμογή Gov.gr Wallet, ούτε με Κωδ. Taxisnet, αλλά ούτε και στις Τράπεζες. Στο μεν Taxisnet και αφού βάλω τους κωδικούς και πατήσω σύνδεση, με ξαναφέρνει στην ίδια οθόνη και βγάζει τις επιλογές για αποθήκευση κωδ κλπ,  στις τράπεζες η μεν εθνική το ίδιο με το Taxisnet χωρίς τις επιλογές, η δέ Πειραιώς, λανθασμένος κωδικός. Τώρα έχει καμιά εβδομάδα που δεν μπορώ να μπώ και στο MyHealth. Η έκδοση που έχω είναι η τελευταία, (16,3,1). Γνωρίζει κάποιος γιατί? Μπορεί να είναι από τις εφαρμογές?. Στο Gov.gr μπαίνω κανονικά!. Έχω στείλει ερώτημα στο support.gov.gr@gsis.gr και το ψάχνουν ακόμη να δούν το γιατί. Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, manfles said:

Γειά σας! Εδώ και ένα μήνα δεν δεν μπορώ να μπώ στην εφαρμογή Gov.gr Wallet, ούτε με Κωδ. Taxisnet, αλλά ούτε και στις Τράπεζες. Στο μεν Taxisnet και αφού βάλω τους κωδικούς και πατήσω σύνδεση, με ξαναφέρνει στην ίδια οθόνη και βγάζει τις επιλογές για αποθήκευση κωδ κλπ,  στις τράπεζες η μεν εθνική το ίδιο με το Taxisnet χωρίς τις επιλογές, η δέ Πειραιώς, λανθασμένος κωδικός. Τώρα έχει καμιά εβδομάδα που δεν μπορώ να μπώ και στο MyHealth. Η έκδοση που έχω είναι η τελευταία, (16,3,1). Γνωρίζει κάποιος γιατί? Μπορεί να είναι από τις εφαρμογές?. Στο Gov.gr μπαίνω κανονικά!. Έχω στείλει ερώτημα στο support.gov.gr@gsis.gr και το ψάχνουν ακόμη να δούν το γιατί. Σας ευχαριστώ.

Φίλε με την ίδια έκδοση αλλά καί με τίς προηγούμενες ... δεν έχω κανένα πρόβλημα με όλες τις εφαρμογές πού γράφεις...δεν πρέπει νά είναι πρόβλημα τών εφαρμογών.. κάτι συμβαίνει με την συσκευή ...

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, kostas47y said:

Φίλε με την ίδια έκδοση αλλά καί με τίς προηγούμενες ... δεν έχω κανένα πρόβλημα με όλες τις εφαρμογές πού γράφεις...δεν πρέπει νά είναι πρόβλημα τών εφαρμογών.. κάτι συμβαίνει με την συσκευή ...

Σε ευχαριστώ!. να πάω λες από το iStorm να το δούνε?

2 ώρες πριν, manfles said:

Σε ευχαριστώ!. να πάω λες από το iStorm να το δούνε?

Κατέβασα τις εφαρμογές και στο ipad και συμβαίνει το ίδιο, τι να πώ!.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...