Jump to content

iPhone XS Max


damokles
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπηκα μεσα στην εφαρμογη κ βρηκα την καρτα της εθνικης.Αλλα φαινεται να ειναι ηδη επιλεγμενη για πληρωμη.Προσπαθησα να την αφαιρεσω κ να την ξαναπροσθεσω αλλα δεν με αφηνει!!

 

Δεν ξερω τι φταιει!! Ισως εειδη τα ειχα κανει απο μπακαπ απο το 8 πλας που ειχα πριν!:(

 

τεσπα οποτε μπορεις βαλε ενα σκρινσοτ μηπως κ βγαλω ακρη κ το φτιαξω! Ευχαριστω!!

 

Εάν είχες την επιλογή τότε κάποιο άλλο ήταν το πρόβλημα σου

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εάν είχες την επιλογή τότε κάποιο άλλο ήταν το πρόβλημα σου

 

ειχα επαναφερει το μπακαπ απο το προηγουμενο κ μετα περασα την κουρβ στο πορτοφολι κ θεωρησα οτι ολα οκ.αλλα δεν...

Link to comment
Share on other sites

ειχα επαναφερει το μπακαπ απο το προηγουμενο κ μετα περασα την κουρβ στο πορτοφολι κ θεωρησα οτι ολα οκ.αλλα δεν...

 

Θα ρυθμίσω το δικό μου γιατί δεν το χρησιμοποιώ και θα σου πω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Θα ρυθμίσω το δικό μου γιατί δεν το χρησιμοποιώ και θα σου πω

 

ok:) ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Πηγαίνεις εφαρμογή curve

Καρτέλα wallet

Επάνω δεξιά έχει τρεις παύλες

Εκεί σου εμφανίζονται οι κάρτες

Επιλέγεις ποια θέλεις και δίπλα πρέπει να έχει ένα ν

Αν είναι έτσι τότε το πρόβλημα σου είναι άλλο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πηγαίνεις εφαρμογή curve

Καρτέλα wallet

Επάνω δεξιά έχει τρεις παύλες

Εκεί σου εμφανίζονται οι κάρτες

Επιλέγεις ποια θέλεις και δίπλα πρέπει να έχει ένα ν

Αν είναι έτσι τότε το πρόβλημα σου είναι άλλο

 

Κατι βρηκα! μπηκα στην εφαρμογη κ βρηκα τις τελειες! Μετα μπορεσα κ διεγραψα την εθνικη κ την ξαναπερασα επιτυχως! τωρα μενει να γινει verified κ η κουρβ στο πορτοφολι αλλα το σμς της επιβεβαιωσης αργει:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα! Ποιό παιδί μπορεί να βοηθήσει? Κατέβασα το ευρωπαϊκό πιστοποιητικό κατά της covind σε αρχείο pdf τόσο στο τηλέφωνο όσο και στο τάμπλετ! Μου γράφει αποθήκευση pdf κλπ, το κάνω και μετά δεν μπορώ να βρώ τίποτα, το έκανα τέσσερις φορές! Που πηγαίνουν αυτά τα pdf? Έχω ψάξει παντού, Λές και χάνονται! Διάβασα στο Ίντερνετ για βιβλιοθήκη, όμως το τηλέφωνο δεν έχει, στο τάμπλετ την ανοίγω, τίποτα μέσα, τι να κάνω? Σας ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή «Αρχεία» που την έχεις ήδη, είναι αποθηκευμένο ή στο iCloud Drive φάκελο ή στο iPhone 81bb29da78b625d1fadfedcfb6f05d17.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή «Αρχεία» που την έχεις ήδη, είναι αποθηκευμένο ή στο iCloud Drive φάκελο ή στο iPhone 81bb29da78b625d1fadfedcfb6f05d17.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Καλημέρα φίλε μου! Έψαξα και εκεί, βήματα, αρχεία, άνοιγμα, πρόσφατα, κανένα πρόσφατο, περιήγηση άνοιγμα, iCloud Drive, ανοίγω, λήψεις 0 στοιχεία, Shortcuts 0 στοιχεία. Στο iPhone ανοίγω κενό, Διαγραφές κενό! Λήψεις κενό, και μετά λέει Ετικέτες! Γι αυτό θέλω την βοήθειά σας! Δεν μπορεί, κάπου πρέπει να πηγαίνουν!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε μου! Έψαξα και εκεί, βήματα, αρχεία, άνοιγμα, πρόσφατα, κανένα πρόσφατο, περιήγηση άνοιγμα, iCloud Drive, ανοίγω, λήψεις 0 στοιχεία, Shortcuts 0 στοιχεία. Στο iPhone ανοίγω κενό, Διαγραφές κενό! Λήψεις κενό, και μετά λέει Ετικέτες! Γι αυτό θέλω την βοήθειά σας! Δεν μπορεί, κάπου πρέπει να πηγαίνουν!

 

 

Ακολούθα τα εξής βήματα :

Έκδοση πιστοποιητικου

Όπως το βλέπεις στην οθόνη πατάς το εικονίδιο share κατω στο κέντρο του safari.

 

Επιλεγω να το αποθηκευσω στα Αρχεία με ότι όνομα θέλω.

Ανοίγω τα αρχεία και επιλέγω φάκελο

Αλλιώς χύμα.

Ανοίγεις τα αρχεία το βλέπεις.

Aν έχεις πρόβλημα με την εφ. Αρχεία (πράγμα δύσκολο) στείλε το με email στον εαυτό σου.

Έτσι θα το έχεις σε δύο mail τουλάχιστον ως συνημμένο.

Μετά βλέπεις τι κάνεις.

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Ακολούθα τα εξής βήματα :

Έκδοση πιστοποιητικου

Όπως το βλέπεις στην οθόνη πατάς το εικονίδιο share κατω στο κέντρο του safari.

 

Επιλεγω να το αποθηκευσω στα Αρχεία με ότι όνομα θέλω.

Ανοίγω τα αρχεία και επιλέγω φάκελο

Αλλιώς χύμα.

Ανοίγεις τα αρχεία το βλέπεις.

Aν έχεις πρόβλημα με την εφ. Αρχεία (πράγμα δύσκολο) στείλε το με email στον εαυτό σου.

Έτσι θα το έχεις σε δύο mail τουλάχιστον ως συνημμένο.

Μετά βλέπεις τι κάνεις.

Εάν κατάλαβα καλά, εγώ που το έκανα με google, ήταν λάθος, πρέπει να το κάνω με το safari?
Link to comment
Share on other sites

Εάν κατάλαβα καλά, εγώ που το έκανα με google, ήταν λάθος, πρέπει να το κάνω με το safari?

 

 

Αν το έκανες με google chrome, τότε το αρχείο έχει αποθηκευθεί στον chrome. Ψάξε να βρεις κάποιο μενού που να λέει αποθηκευμένα αρχεία στον chrome

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν το έκανες με google chrome, τότε το αρχείο έχει αποθηκευθεί στον chrome. Ψάξε να βρεις κάποιο μενού που να λέει αποθηκευμένα αρχεία στον chrome

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Εάν μπορείς να μου πείς τα βήματα έχει καλώς, αλλιώς νομίζω πως δεν θα τα καταφέρω να βρώ που πήγαν!. Όμως εάν το κατεβάσω ξανά με το safari, θα πάνε στα αρχεία? οπότε όλα καλά?. Σε ευχαριστώ!

Edited by manfles
πρόσθεση σχολίου
Link to comment
Share on other sites

Εάν μπορείς να μου πείς τα βήματα έχει καλώς, αλλιώς νομίζω πως δεν θα τα καταφέρω να βρώ που πήγαν!. Όμως εάν το κατεβάσω ξανά με το safari, θα πάνε στα αρχεία? οπότε όλα καλά?. Σε ευχαριστώ!

 

Πήγαινε στον google chrome

Θα πας στα ληφθέντα αρχεία η λήψεις ..κάπως έτσι θα λέγεται .Εκεί θα κοιτάξεις

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στον google chrome

Θα πας στα ληφθέντα αρχεία η λήψεις ..κάπως έτσι θα λέγεται .Εκεί θα κοιτάξεις

 

Μόλις κοίταξα! Τίποτα! Να το κατεβάσω από το σαφάρι?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κοίταξα! Τίποτα! Να το κατεβάσω από το σαφάρι?

 

 

Δεν χρησιμοποιώ Chrome να σε βοηθήσω. Δοκίμασε με τον safari με τα βήματα που σου έγραψα πιο πάνω.

Εμένα έτσι δούλεψε.

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρησιμοποιώ Chrome να σε βοηθήσω. Δοκίμασε με τον safari με τα βήματα που σου έγραψα πιο πάνω.

Εμένα έτσι δούλεψε.

 

Σε ευχαριστώ! Το έκανα με σαφάρι, αλλά επειδή δεν μου έδινε επιλογή να το στείλω κάπου, το έβγαλα φωτό για σιγουριά και μετά το έστειλα στο email μου!.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Σε ευχαριστώ! Το έκανα με σαφάρι, αλλά επειδή δεν μου έδινε επιλογή να το στείλω κάπου, το έβγαλα φωτό για σιγουριά και μετά το έστειλα στο email μου!.

 

 

παιδια δεν μου ηρθε η ειδοποιηση απο το 112 παρολο ειναι ενεργες οι ειδοποιησης

 

 

Sent from my iPhone xs max using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

'Εχω "λαλήσει". Από εχθές λαμβάνω κλήσεις μόνο με δόνηση και όχι με ήχο. Ο ήχος είναι ενεργοποιημένος κανονικά, πηγαίνοντας στις ρυθμίσεις στους ήχους, ο ήχος κλήσης ακούγεται κανονικά. Έκανα restart το κινητό αλλά τίποτα. 

Τι μπορεί να έχει γίνει ξαφνικά;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2 minutes ago, KLEO67 said:

'Εχω "λαλήσει". Από εχθές λαμβάνω κλήσεις μόνο με δόνηση και όχι με ήχο. Ο ήχος είναι ενεργοποιημένος κανονικά, πηγαίνοντας στις ρυθμίσεις στους ήχους, ο ήχος κλήσης ακούγεται κανονικά. Έκανα restart το κινητό αλλά τίποτα. 

Τι μπορεί να έχει γίνει ξαφνικά;

Μήπως έχει γυρίσει κατά λάθος στο αθόρυβο το κουμπί στα αριστερά της συσκευής;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, athanaso77 said:

Μήπως έχει γυρίσει κατά λάθος στο αθόρυβο το κουμπί στα αριστερά της συσκευής;

Αυτό ακριβώς, το είδα πριν λίγο. Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2 hours ago, KLEO67 said:

Αυτό ακριβώς, το είδα πριν λίγο. Ευχαριστώ πολύ.

Τώρα να μου πεις… γιατί ποτέ δεν έβαλαν ένα εικονίδιο στην οθόνη που να δείχνει ότι η συσκευή είναι στο αθόρυβο, αυτή την απορία την έχουν πολλοί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την ίδια απορία έχω!

Με μπερδεύει και εμένα και κάθομαι κοιτάω την οθόνη όπου δεν δείχνει κάτι όπως τα android

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Γνωρίζει κάποιος εάν υπάρχει κάποιο αξιόπιστο sait καιρού, έστω και με πληρωμή? όσα έχω εγκαταστήσει, αλλού για αλλού, έξω βρέχει και αυτά δείχνουν λιακάδα!.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 minute ago, manfles said:

Καλησπέρα! Γνωρίζει κάποιος εάν υπάρχει κάποιο αξιόπιστο sait καιρού, έστω και με πληρωμή? όσα έχω εγκαταστήσει, αλλού για αλλού, έξω βρέχει και αυτά δείχνουν λιακάδα!.

Από τα πολλά που έχω δοκιμάσει, ότι πιο κοντά σε θέμα αξιοπιστίας θα έλεγα ότι είναι το weather underground. Βέβαια έτσι που τα έχει "παίξει" ο καιρός τελευταία, μη περιμένεις το απόλυτο από καμία εφαρμογή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XS Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...