Jump to content

iPhone XS Max


damokles
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα!. Το τζάμι όπως σου είπα το έβαλαν στο κατάστημα της Apple στην Νέα Υόρκη, έχουν ένα μηχάνημα εκεί κάτι σαν πρέσα!, βάζει το τηλέφωνο κάτω και τοποθετεί το τζάμι σε μιά υποδοχή και μετά το φέρνει επάνω στο τηλέφωνο και το κολλάει!. Λοιπόν, έψαξα και βρήκα την απόδειξη και θα τα γράψω όπως τα αναφέρει!. BELKIN IGU SC+IPH XS MAX CLEAR Part Numper: MRWV2ZM/A Return Date: jul.22,2019 For Support, Visit http://www.apple.com/support. $ 39,95 και ο φόρος είναι χ 8,88%, Η θήκη (δερμάτινη) έκανε 49,00 συν ο φόρος. Ρώτησε εδώ στην Apple εάν έχει το ίδιο και εάν ναί!, τότε βάλτο και θα με θυμηθείς εσύ αλλά και οι υπόλοιποι! άλλο πράγμα, σαν να μην έχει τίποτα! και δεν καταλαβαίνεις ότι έχει τζάμι! Για μένα μονόδρομος!. Αλλιώς ψάξε να βρείς το ίδιο!.
Τα Αpple Resellers καταστήματα φερνουν Belkin tempered glasses στην Ελλάδα. Έβαλα στο iStorm τέτοιο της Belkin στην προηγουμενη συσκευή μου (Χ), το έβαλαν με μηχάνημα "πρεσσα" όπως λες, τελεια εφαρμογή και δεν το έβγαλα μέχρι την ημερα που το έδωσα, καπου στα 39€. Φαντάζομαι διαθέτουν και τώρα για τη σειρά ΧS, 11 κλπ :)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

29 έχει στο 11 pro max που είναι full και αφήνει μόνο τους αισθητήρες χωρίς γυαλί και 25 έχει αυτό που αφήνει και λίγο κενό γύρο γύρο. Είναι τις belkin και το περνάνε στο istorm .εχω δοκιμάσει και τα δυο και εμένα μου άρεσε πιο πολύ αυτό που αφήνει λίγο κενό .
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω για την ασύρματη φόρτιση ποια είναι η άποψή σας κάνει καλό στην υγεία της μπαταρίας ή κακό ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω για την ασύρματη φόρτιση ποια είναι η άποψή σας κάνει καλό στην υγεία της μπαταρίας ή κακό ευχαριστώ πολύ

 

το μεγαλύτερο κακο στις μπαταρίες ειναι η υψηλή θερμοκρασία

οτι ανεβάζει θερμοκρασία στην μπαταρια ειναι εχθρός

 

πχ η γρήγορη φόρτιση

η χρήση της συσκευής ως gps στο παρπριζ και παράλληλα να φορτίζει

παιχνίδια κατα την διάρκεια φόρτισης

 

απλα η ασύρματη φόρτιση χωρίς χρήση της συσκευής ταυτόχρονα νομίζω δεν κάνει ιδιαίτερη ζημια

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα ήθελα να ρωτήσω για την ασύρματη φόρτιση ποια είναι η άποψή σας κάνει καλό στην υγεία της μπαταρίας ή κακό ευχαριστώ πολύ

 

Με έναν καλό ασύρματο φορτιστή δε θα ανεβάζει καθόλου θερμοκρασία η συσκευή και από προσωπικές δοκιμές σε διάφορες συσκευές, δεν έχω δει καμία επιβάρυνση στην υγεία της μπαταρίας σε σχέση με τους συμβατικούς ενσύρματους φορτιστές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε και κανέναν καλό ασύρματο φορτιστή να ρίξουμε καμία παραγγελία
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Για πείτε και κανέναν καλό ασύρματο φορτιστή να ρίξουμε καμία παραγγελία

 

Μπορείς να πάρεις κάποιον από τους belkin ή mophie που πουλάει και επίσημα η apple στο site της, αλλιώς και με κάποιον άλλο επώνυμο, π.χ. της Samsung, blitzwolf, anker, ravpower, κάνεις μια χαρά τη δουλειά σου και αξιόπιστα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πάρεις κάποιον από τους belkin ή mophie που πουλάει και επίσημα η apple στο site της, αλλιώς και με κάποιον άλλο επώνυμο, π.χ. της Samsung, blitzwolf, anker, ravpower, κάνεις μια χαρά τη δουλειά σου και αξιόπιστα.

 

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως στα aξεσουάρ πχ φορτιστές επιλέγω τις αγαπημένες μου satechi και Belkin☺️

 

 

Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με τζαμάκι spigen είμαι παρά πολύ ευχαριστημένος . Πέρα από κάποιες δαχτυλιες που θέλει σκούπισμα είναι πολύ καλό στην αίσθηση της αφής . Και με το εργαλείο που έρχεται μπαίνει άψογα και εύκολα !θα το πρότεινα

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πάρεις κάποιον από τους belkin ή mophie που πουλάει και επίσημα η apple στο site της, αλλιώς και με κάποιον άλλο επώνυμο, π.χ. της Samsung, blitzwolf, anker, ravpower, κάνεις μια χαρά τη δουλειά σου και αξιόπιστα.

 

 

Τελικά πήρα τον Blitzwolf από Amazon.de στα 16€ με τα μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Προς πανταχού ενδιαφερόμενους, τρέχει προσφορά στις μεγάλες αλυσίδες για τη συσκευή, ειδικά για τις μεγάλες εκδόσεις 256 & 512GB.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όντως οι τιμές προσφοράς είναι σχεδον τα μισά απο το 11pro max της ανάλογης έκδοσης,οι καλύτερες τιμές που έχουν παίξει so far Edited by alex_n80

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα και για μείωση τιμής του iPhone 11 από την Apple αλλά δεν την βλέπω ακόμα να έχει φτάσει εδώ σε εμάς
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Για όσους το έχουν

Αξίζει η μετάβαση από το X 64gb space gray;

Τώρα με την έκπτωση σκέφτομαι μέχρι και την κορυφαία με τα 512gb για αγορά με τιμολόγιο.

Να πάω στο Xs το μικρό δεν θα το θεωρώ αναβάθμιση ειδικά λόγω μπαταρίας ενώ το μεγάλο είναι αλλιώς.

Ειμαι διστακτικός για το μέγεθος και βάρος ειδικά με θήκη που θα μπει οπωσδήποτε.

Επίσης την γνώμη σας για τα χρώματα ξέρω ότι είναι υποκειμενικό αλλά αν υπάρχουν υπέρ ή κατά θα ήθελα να τα μάθω.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους το έχουν

Αξίζει η μετάβαση από το X 64gb space gray;

Τώρα με την έκπτωση σκέφτομαι μέχρι και την κορυφαία με τα 512gb για αγορά με τιμολόγιο.

Να πάω στο Xs το μικρό δεν θα το θεωρώ αναβάθμιση ειδικά λόγω μπαταρίας ενώ το μεγάλο είναι αλλιώς.

Ειμαι διστακτικός για το μέγεθος και βάρος ειδικά με θήκη που θα μπει οπωσδήποτε.

Επίσης την γνώμη σας για τα χρώματα ξέρω ότι είναι υποκειμενικό αλλά αν υπάρχουν υπέρ ή κατά θα ήθελα να τα μάθω.

 

Αξίζει πως δεν αξίζει

Σε όλα είναι ανώτερο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Για όσους το έχουν

Αξίζει η μετάβαση από το X 64gb space gray;

Τώρα με την έκπτωση σκέφτομαι μέχρι και την κορυφαία με τα 512gb για αγορά με τιμολόγιο.

Να πάω στο Xs το μικρό δεν θα το θεωρώ αναβάθμιση ειδικά λόγω μπαταρίας ενώ το μεγάλο είναι αλλιώς.

Ειμαι διστακτικός για το μέγεθος και βάρος ειδικά με θήκη που θα μπει οπωσδήποτε.

Επίσης την γνώμη σας για τα χρώματα ξέρω ότι είναι υποκειμενικό αλλά αν υπάρχουν υπέρ ή κατά θα ήθελα να τα μάθω.

 

Στις τιμές της προσφοράς αξίζει να πάρεις τη μεγάλη έκδοση. Είναι όντως πολύ καλή η προσφορά που παίζει αυτή την εποχή στις μεγάλες - γνωστές αλυσίδες!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος αν έχει πέσει από πρόβλημα το iPhoneHellas;

 

 

Και εγώ προσπαθώ εδώ και καμία ώρα και δεν κάνει κιχ

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος αν έχει πέσει από πρόβλημα το iPhoneHellas;

 

αυτο και αν ήταν χτύπημα κάτω απο την ζωνη

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ προσπαθώ εδώ και καμία ώρα και δεν κάνει κιχ

 

 

Μάλλον το βλέπω για τέλος ... :(

iPhone XS MAX 256gb
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XS Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...