Jump to content

iPhone XS Max


damokles
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Εχω το XSMAX 64 gold σε άριστη κατάσταση με μπαταρία 97% και μου προέκυψε προβληματισμός για ανταλλαγή με 11 promax 64gb καινούργιο με διαφορά 450€ από μεριάw μου , με ενδιαφέρει πάρα πολύ η φωτογραφία, νομίζετε ότι αξίζει η διαφορά ?
Link to comment
Share on other sites

Εχω το XSMAX 64 gold σε άριστη κατάσταση με μπαταρία 97% και μου προέκυψε προβληματισμός για ανταλλαγή με 11 promax 64gb καινούργιο με διαφορά 450€ από μεριάw μου , με ενδιαφέρει πάρα πολύ η φωτογραφία, νομίζετε ότι αξίζει η διαφορά ?

 

Με 450€ πάντως σίγουρα παίρνεις dslr

Έχουν διαφορες αλλά στην δίκη σου περίπτωση δεν νομίζω πως αξίζει

Έχουν και σε μπαταρία βέβαια διάφορες

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Με 450€ πάντως σίγουρα παίρνεις dslr

Έχουν διαφορες αλλά στην δίκη σου περίπτωση δεν νομίζω πως αξίζει

Έχουν και σε μπαταρία βέβαια διάφορες

Dslr έχω αλλά όταν την χρειάζομαι δεν την έχω μαζί μου, μόνο το τηλ έχω

Για να πω την αλήθεια ποτέ δεν την έχω μαζί μου εκτός και πάω επί τούτου( σε καμιπα γιορτή κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Εχω το XSMAX 64 gold σε άριστη κατάσταση με μπαταρία 97% και μου προέκυψε προβληματισμός για ανταλλαγή με 11 promax 64gb καινούργιο με διαφορά 450€ από μεριάw μου , με ενδιαφέρει πάρα πολύ η φωτογραφία, νομίζετε ότι αξίζει η διαφορά ?

 

Για μένα είναι μεγάλη η χρηματική διαφορά.

Σε επίπεδο καινούριου η διαφορά είναι 1070-740=330€. Αν υπολογίσεις πως σε μεταχειρισμένο η τιμή του ακριβότερου πέφτει περισσότερο τότε μέχρι 300 θα σου έλεγα οκ. Άλλωστε η συσκευή σου βρίσκεται στο 97%. Δεν είναι καμία "σκοτωμένη".

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι μεγάλη η χρηματική διαφορά.

Σε επίπεδο καινούριου η διαφορά είναι 1070-740=330€. Αν υπολογίσεις πως σε μεταχειρισμένο η τιμή του ακριβότερου πέφτει περισσότερο τότε μέχρι 300 θα σου έλεγα οκ. Άλλωστε η συσκευή σου βρίσκεται στο 97%. Δεν είναι καμία "σκοτωμένη".

Σε ευχαριστώ αλλά το 11promax είναι καινούργιο , όχι μεταχειρισμένο

Link to comment
Share on other sites

Διαφορες θα δεις μόνο σε βράδυνες που και εκεί αν περάσεις την neural cam θα δεις και στο Max διαφορά σε σχέση με πριν.. Για μένα δεν αξίζει

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ αλλά το 11promax είναι καινούργιο , όχι μεταχειρισμένο

 

Εγω θα το έκανα .η Διαφορά την νύχτα είναι μεγάλη ,την μέρα είναι πιο μικρή αλλά με + τον ultra wide φακό .ενα άλλο ατού του pro max είναι η μπαταρία που είναι ατελείωτη .

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Εχω το XSMAX 64 gold σε άριστη κατάσταση με μπαταρία 97% και μου προέκυψε προβληματισμός για ανταλλαγή με 11 promax 64gb καινούργιο με διαφορά 450€ από μεριάw μου , με ενδιαφέρει πάρα πολύ η φωτογραφία, νομίζετε ότι αξίζει η διαφορά ?

 

Η χρηματικη διαφορα δεν αξιζει,περιμενε τα νεα iphone τον Σεπτεμβριο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα το έκανα .η Διαφορά την νύχτα είναι μεγάλη ,την μέρα είναι πιο μικρή αλλά με + τον ultra wide φακό .ενα άλλο ατού του pro max είναι η μπαταρία που είναι ατελείωτη .

 

Η μετάβαση αξίζει αλλά όχι για 450€. Είναι ΠΟΛΛΆ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Από σήμερα το πρωί όταν ανοίγω το safari μου ανοίγει την σελίδα appleid.apple.com και μου ζητά το appleid to έβαλα αλλά όποτε μπαίνω πάλι στο safari πάλι από την αρχή τα ίδια Τι να κάνω ?
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα το πρωί όταν ανοίγω το safari μου ανοίγει την σελίδα appleid.apple.com και μου ζητά το appleid to έβαλα αλλά όποτε μπαίνω πάλι στο safari πάλι από την αρχή τα ίδια Τι να κάνω ?

 

 

Είναι σίγουρα το πραγματικό site της Apple?

Εμένα με 11Pro δεν μου εμφανίζεται κάτι στον safari.

 

 

Έχει πράσινα γράμματα και λουκέτο στην αρχή της διεύθυνσης;

 

Μόνον αν μπω εγώ στο appleid.apple.com μου προτείνει να κάνω login με Face ID.

 

Επίσης έλεγξε μήπως η αρχική σου σελίδα άλλαξε για κάποιον λόγο στην σελίδα της Apple.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nαι έχει κλειδί και πράσινα γράμματα

 

Μάλλον έχεις βάλει αρχική σελίδα αυτήν που μπαίνεις με τον λογαριασμό σου

Άλλαξε σελίδα όταν ανοίγει π σαφάρι

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα θέμα με το συγκεκριμένο τηλ από την ημέρα που το πηρα δεν μου αναγνωρίζει τη κάρτα σιμ πήγα 2 φορές στην βονταφον και άλλαξα κάρτα αλλά πάλι τα ίδια
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα θέμα με το συγκεκριμένο τηλ από την ημέρα που το πηρα δεν μου αναγνωρίζει τη κάρτα σιμ πήγα 2 φορές στην βονταφον και άλλαξα κάρτα αλλά πάλι τα ίδια

 

δεν εχεις εγγυηση;

καινούργιο το πήρες;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχει εγγύηση απλά ειναι κλειστά τώρα...πιο πολύ ήθελα να μάθω τι φταίει και το κάνει αυτο

 

έκανες καμία επαναφορά;

δεν μίλησες με το service για να το στειλεις να το δούνε;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τα εχω κάνει όλα αυτά πηρα τηλ αλλά ήμουν συνέχεια στην αναμονή !

 

υπάρχουν 2-3 διαφορετικά επίσημα service

δοκιμασε αυριο ξανα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XS Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...