Jump to content

iPhone XS Max


damokles
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια σε τη κατασταση ειναι η υγεια μπαταριας σας??

Εμενα μετα απο 4.5 μηνες ειναι στο 99%

Σε ενα αλλο Xmax που ειχα το κρατησα 6 μοινες και ειταν ακομα στο 100%

Παροτι που προσέχω πως το φωρτιζω,δεν ξερω οφειλεται απ την καινουρια εκδοση λογισμικου,λεω εγω τωρα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε τη κατασταση ειναι η υγεια μπαταριας σας??

Εμενα μετα απο 4.5 μηνες ειναι στο 99%

Σε ενα αλλο Xmax που ειχα το κρατησα 6 μοινες και ειταν ακομα στο 100%

Παροτι που προσέχω πως το φωρτιζω,δεν ξερω οφειλεται απ την καινουρια εκδοση λογισμικου,λεω εγω τωρα..

 

Φυσιολογικό μου ακούγεται

Μακάρι να πέφτει μόνο 1% κάθε 4.5 μήνες

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε τη κατασταση ειναι η υγεια μπαταριας σας??

Εμενα μετα απο 4.5 μηνες ειναι στο 99%

Σε ενα αλλο Xmax που ειχα το κρατησα 6 μοινες και ειταν ακομα στο 100%

Παροτι που προσέχω πως το φωρτιζω,δεν ξερω οφειλεται απ την καινουρια εκδοση λογισμικου,λεω εγω τωρα..

 

Μετα απο 1 χρονο ειμαι στο 92%

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε τη κατασταση ειναι η υγεια μπαταριας σας??

Εμενα μετα απο 4.5 μηνες ειναι στο 99%

Σε ενα αλλο Xmax που ειχα το κρατησα 6 μοινες και ειταν ακομα στο 100%

Παροτι που προσέχω πως το φωρτιζω,δεν ξερω οφειλεται απ την καινουρια εκδοση λογισμικου,λεω εγω τωρα..

 

Πολύ καλά είσαι

Υπάρχουν και χειρότερα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Έχω παρατηρήσει ότι η φωτεινότητα της οθόνης προσαρμόζετε αυτόματα χωρίς να έχω ενεργοποίησει κάτι;;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα σας.

Έχω παρατηρήσει ότι η φωτεινότητα της οθόνης προσαρμόζετε αυτόματα χωρίς να έχω ενεργοποίησει κάτι;;

 

Δεν είναι ενεργοποιημένο το true tone;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ενεργοποιημένο το true tone;

 

Όχι. Άλλο το true tone και άλλο αυτό που λέω. Σαν να έχει ενεργοποιηθεί η αυτόματη φωτεινότητα από κάπου που δεν μπορώ να βρω από που;;;!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όχι. Άλλο το true tone και άλλο αυτό που λέω. Σαν να έχει ενεργοποιηθεί η αυτόματη φωτεινότητα από κάπου που δεν μπορώ να βρω από που;;;!!!!!

 

Ρυθμίσεις -> Προσβασιμότητα -> Οθόνη και μέγεθος κειμένου -> Αυτόματη φωτεινότητα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Την αυτόματη φωτεινότητα την έχεις απενεργοποιημένη; Αυτή που την βρίσκεις μέσω προσβασιμότητας..

Μήπως έχεις βάλει κανα night shift με προγραμμα (αν και θα το καταλάβαινες αμέσως)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πήγαινε ρυθμίσεις-προσβασιμότητα-οθόνη και μέγεθος κειμένου και δες στο τέλος αν η αυτόματη φωτεινότητα είναι ενεργοποιημένη

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Παρατήρησα στις φωτογραφίες ότι μου διαγραφεί τις φωτογραφίες κι μου κραταει τις χθεσινές μόνο.

Τι γίνεται;;;

Ξέρει κάποιος;;

Τις άλλες μου τις πάει στις διεγραμενες χωρίς όμως να τις έχω διαγράψει

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Παρατήρησα στις φωτογραφίες ότι μου διαγραφεί τις φωτογραφίες κι μου κραταει τις χθεσινές μόνο.

Τι γίνεται;;;

Ξέρει κάποιος;;

Τις άλλες μου τις πάει στις διεγραμενες χωρίς όμως να τις έχω διαγράψει

 

Ροή Φωτό

https://support.apple.com/el-gr/HT201317

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μετα το τελευταιο update,διακρινω καλυτερη αυτονομια μπαταριας..

 

Σε 13.2.2;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Exω σπάσει το κεφάλι μου πως μπορώ μια φωτό που μου στέλνουν στο viber η στο facetime η στο whatsapp να την περάσω με mail ως συνημμένο και όχι σεντόνι

Την στέλνω στην γραμματέα μου που έχει samsung και την περνάει αυτή ( την αφήνει να την κάνει συνημμένο) έχω σπάσει το κεφάλι μου, πήρα την apple και δεν κατάλαβα τίποτα, έχει κανεις ασχοληθεί? Θα το εκτιμούσα πάααααρα πολύ !!!

Link to comment
Share on other sites

Exω σπάσει το κεφάλι μου πως μπορώ μια φωτό που μου στέλνουν στο viber η στο facetime η στο whatsapp να την περάσω με mail ως συνημμένο και όχι σεντόνι

Την στέλνω στην γραμματέα μου που έχει samsung και την περνάει αυτή ( την αφήνει να την κάνει συνημμένο) έχω σπάσει το κεφάλι μου, πήρα την apple και δεν κατάλαβα τίποτα, έχει κανεις ασχοληθεί? Θα το εκτιμούσα πάααααρα πολύ !!!

 

Αποθηκευθείς την φωτό

Μετά πηγαίνεις στο email και την κανείς εισαγωγή από συνημμένο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αποθηκευθείς την φωτό

Μετά πηγαίνεις στο email και την κανείς εισαγωγή από συνημμένο

"και την κανείς εισαγωγή από συνημμένο " αν έχεις την ευγενική καλοσύνη κάντο μου πιο λιανά αυτό , δεν είμαι και λόγω ηλικίας και πολύ expert Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων γιατί το χρειάζομαι πάρα πολύ αυτή την λειτουργία

Link to comment
Share on other sites

"και την κανείς εισαγωγή από συνημμένο " αν έχεις την ευγενική καλοσύνη κάντο μου πιο λιανά αυτό , δεν είμαι και λόγω ηλικίας και πολύ expert Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων γιατί το χρειάζομαι πάρα πολύ αυτή την λειτουργία

 

 

 

f8f6b94d04c84a905ebd7c110e100267.jpg

 

Στην εφαρμογή του email είτε πατάς παρατεταμένα κάπου στο κενό και εμφανίζει επιλογή είτε έχει shortcut το πληκτρολόγιο για εισαγωγή εικόνων από gallery

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

f8f6b94d04c84a905ebd7c110e100267.jpg

 

Στην εφαρμογή του email είτε πατάς παρατεταμένα κάπου στο κενό και εμφανίζει επιλογή είτε έχει shortcut το πληκτρολόγιο για εισαγωγή εικόνων από gallery

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Σε κουράζω αλλά κάνω insert photo αλλά δεν πάει σαν συνημμένη στο ail αλλά εμφανίζεται στον παραλήπτη σεντόνι στο κείμενο

Link to comment
Share on other sites

Σε κουράζω αλλά κάνω insert photo αλλά δεν πάει σαν συνημμένη στο ail αλλά εμφανίζεται στον παραλήπτη σεντόνι στο κείμενο

 

Μια χαρά πάει ως συνημμένο. Απλώς εσύ βλέπεις μια προεπισκόπηση για διευκόλυνσή (?) σου.

Δοκίμασε το και θα δεις πως φτανει

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

Σε κουράζω αλλά κάνω insert photo αλλά δεν πάει σαν συνημμένη στο ail αλλά εμφανίζεται στον παραλήπτη σεντόνι στο κείμενο

 

 

Όπως τα είπανε τα παιδιά πιο πριν

https://support.apple.com/en-ca/HT208481

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα είπανε τα παιδιά πιο πριν

https://support.apple.com/en-ca/HT208481

Ζητώ συγνώμη παιδιά αλλά δεν πάει σαν συνημμένο, πάει σεντόνι, συνημμένο πάει μόνο αν τραβήξω φωτό εκείνη την στιγμή και την επισυνάψω ( δηλ να κάνω επιλογή το εικονίδιο κάμερας που ανοίγει η κάμερα και τραβάς εκείνη την στιγμή, αν επιλέξω το εικονίδιο με τα 2 κουτάκια φωτό δηλ τις φωτογραφίες και επιλέξω μια φωτό από τη συλλογή μου την εμφανίζει το mail του παραλήπτη σεντόνι και όχι επισυναπτόμενο) Ξέρω ότι σας κούρασα και δεν θα ενοχληθώ αν δεν πάρω πάλι απάντηση και ευχαριστώ για τις προσπάθειές σας

Link to comment
Share on other sites

Ζητώ συγνώμη παιδιά αλλά δεν πάει σαν συνημμένο, πάει σεντόνι, συνημμένο πάει μόνο αν τραβήξω φωτό εκείνη την στιγμή και την επισυνάψω ( δηλ να κάνω επιλογή το εικονίδιο κάμερας που ανοίγει η κάμερα και τραβάς εκείνη την στιγμή, αν επιλέξω το εικονίδιο με τα 2 κουτάκια φωτό δηλ τις φωτογραφίες και επιλέξω μια φωτό από τη συλλογή μου την εμφανίζει το mail του παραλήπτη σεντόνι και όχι επισυναπτόμενο) Ξέρω ότι σας κούρασα και δεν θα ενοχληθώ αν δεν πάρω πάλι απάντηση και ευχαριστώ για τις προσπάθειές σας

 

Δοκίμασες από την εφαρμογή Gmail?

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XS Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...