Jump to content

iPhone XS Max


damokles
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ παιδιά είμαστε για να λέμε αλήθειες

Δεν χειροκροτεί κανένας με κλειστά μάτια

Πολυας άρεσε όλους το X's/X's Max αλλά λογω τιμής είναι λίγοι αυτοί που το πήραν

Αυτό σημαίνει ότι με τον τρόπο μας ρίχνουμε μαύρο

Έχει και άλλα μειονεκτήματα πέρα από την τιμή

Τα αναφέρουμε δεν φοβόμαστε. Πληρώνουμε για να αγοράσουμε τις συσκευές δεν μας πληρώνουν

Αν μας τα έδιναν τζάμπα εγώ για θεούς τα τους έφτιαχνα σε όλα τα forum

 

Μακαρι αυτη η νοοτροπια να ηταν οδηγος ολων στα φόρα.

 

Επειδη αναφερθηκε και ο συντοπιτης μου ο DINFUN, εκανε εξαιρετικη δουλεια παρεχοντας σημαντικους οδηγους, αλλα καπου-καπου το κουραζε αφου μονο τι χρωμα εχουν τα επιπλα του γραφειου του Κουκ δεν ανεβαζε! :D:p

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Ο λογος που τα θεματα των νεων apple κινητων εχουν λιγο κοσμο ειναι γιατι οι τιμες για Ελληνικα δεδομενα εχουν φτασει στα υψη.

 

 

Ενώ τα 1000€ των αντίστοιχων Android κινητών (Galaxy Note 9) είναι απολύτως αποδεκτά...

 

Γενικά το πρόβλημα είναι ότι οι τιμές όλων των ναυαρχίδων συσκευών, και όχι μόνο της Apple, έχουν πιάσει ταβάνια (και επέτειο συνέχεια).

Edited by damokles

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Ενώ τα 1000€ των αντίστοιχων Android κινητών (Galaxy Note 9) είναι απολύτως αποδεκτά...

 

Γενικά το πρόβλημα είναι ότι οι τιμές όλων των ναυαρχίδων συσκευών, και όχι μόνο της Apple, έχουν πιάσει ταβάνια (και επέτειο συνέχεια).

 

770 παιζει το Note 9 εδω και κανα μηνα παντως στα σκρουτζομαγαζα.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον όλα αυτά κούρασαν και δεν έχουν σχέση με το συγκεκριμένο forum
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κ να που το τοπικ του xs max πήρε ζωή:p:p

 

Προσωπικά αγαπώ την Apple κ έχω αρκετές συσκευές από την εν λόγω εταιρία!!!

Το x max όμως δεν με έπεισε!!! Θα μπορούσα να είχα δώσει το Χ κ με κάποια χρήματα παραπάνω να το είχα πάρει αλλα δεν μπορούσα να δικαιολογησω αυτήν την αύξηση στην τιμή :mad:

Είδα δε ότι φέτος το παράκανε σε όλα τα προϊόντα της κ κάπου αγανάκτησα με αυτήν την πολιτική της!!! Αυτό δε που με εκνεύρισε περισσότερο είναι ότι ενώ στο νέο ipad έβαλε type c στο iPhone παρόλο που μπορούσε να το βάλει φέτος, θα το κάνει του χρόνου κ θα το εξυμνησει σαν innovation κ θα αυξήσει κ άλλο την τιμή!!!! Νταξει κάπου ωπα!!!! :mad:

Edited by evelinalex
IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΧΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ YOUTUBE ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ 5 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΑΤΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ KANΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ

 

Εγώ δεν το πατάω να το δω πάντως

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Βαλτο στο youtube.com

Στο youtu.be που το εχεις, δεν μπαίνει. Κολλάει

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ΕΣΥ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ?

Link to comment
Share on other sites

Από εκεί που είχα σχεδόν καταλήξει να πάρω το S9+ και να δώσω το Χ, πως βρέθηκα με το max στα χέρια μου δε κατάλαβα.
Link to comment
Share on other sites

Έτσι γίνονται αυτά...

κι εγώ μαύρη συσκευή έλεγα δε θα ξαναπάρω... πριν μια εβδομάδα έβγαζα τις ζελατίνες του μαύρου XR...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Έτσι γίνονται αυτά...

κι εγώ μαύρη συσκευή έλεγα δε θα ξαναπάρω... πριν μια εβδομάδα έβγαζα τις ζελατίνες του μαύρου XR...

 

Ρε φίλε για πες μας τη γνώμη σου για το τηλ...!

Τι σου αρεσε τι δε σου άρεσε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Ερώτηση προς τους κατέχοντες.

 

Προέρχομαι απο android και συγκεκριμένα note9. Πολύ βολική είναι η δυνατότητα ξεκλειδώματος της συσκευής με δακτυλικό αποτύπωμα. Και επίσης, η είσοδος σε τραπεζικά app με το δακτυλικό αποτύπωμα.

Τι συμβαίνει με το Iphone XS?

Υπάρχει αποτύπωμα;

Με το face id υπάρχει η δυνατότητα να συνδέσεις το ξεκλείδωμα αυτό με είσοδο σε διάφορες εφαρμογές?

Πως τα πάει τα πάει το face ξεκλείδωμα σε ημίφως;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

 

Ερώτηση προς τους κατέχοντες.

 

 

 

Προέρχομαι απο android και συγκεκριμένα note9. Πολύ βολική είναι η δυνατότητα ξεκλειδώματος της συσκευής με δακτυλικό αποτύπωμα. Και επίσης, η είσοδος σε τραπεζικά app με το δακτυλικό αποτύπωμα.

 

Τι συμβαίνει με το Iphone XS?

 

Υπάρχει αποτύπωμα;

 

Με το face id υπάρχει η δυνατότητα να συνδέσεις το ξεκλείδωμα αυτό με είσοδο σε διάφορες εφαρμογές?

 

Πως τα πάει τα πάει το face ξεκλείδωμα σε ημίφως;

 

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

 

Touch ID δεν υπάρχει. Όλες οι εφαρμογές που σου έδιναν τη δυνατότητα να τις ξεκλειδώσεις με δακτυλικό αποτύπωμα τώρα ξεκλειδώνουν με το Face ID που είναι ταχύτατο.

Σε αναγνωρίζει σε απόλυτο σκοτάδι και σε κάποιες περιπτώσεις και με γυαλιά ηλίου (ανάλογα τον φακό).

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Και επιπλέον όλες αυτές οι εφαρμογές που ανέφερες ξεκλειδώνουν ταχύτατα με το faceid. Νομίζω δεν θα σου λείψει καθόλου το δακτυλικό

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Ερώτηση προς τους κατέχοντες.

 

Προέρχομαι απο android και συγκεκριμένα note9. Πολύ βολική είναι η δυνατότητα ξεκλειδώματος της συσκευής με δακτυλικό αποτύπωμα. Και επίσης, η είσοδος σε τραπεζικά app με το δακτυλικό αποτύπωμα.

Τι συμβαίνει με το Iphone XS?

Υπάρχει αποτύπωμα;

Με το face id υπάρχει η δυνατότητα να συνδέσεις το ξεκλείδωμα αυτό με είσοδο σε διάφορες εφαρμογές?

Πως τα πάει τα πάει το face ξεκλείδωμα σε ημίφως;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Ναι υπάρχει δυνατότητα με faceid

Ανώτερο από όλα σαν ξεκλείδωμα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει δυνατότητα με faceid

Ανώτερο από όλα σαν ξεκλείδωμα

 

Ειναι ακριβεστατο και ταχυτατο αλλα ανωτερο απο υλοποιηση δακτυλικου δεν ειναι και αυτο γιατι με το δακτυλικο μπορεις να ξεκλειδωσεις το κινητο ακουμπωντας πανω του χωρις να χρειαστει να το σηκωσεις ή να πας το προσωπο σου απο πανω του.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα δεύτερες σκέψεις πηγαίνοντας από 8 plus σε Χ σχετικά με την απουσία του δακτυλικού αποτυπώματος και με το που δούλεψα Face ID τελείωσε. Το δαχτυλικό στο μόνο που μου λείπει είναι στο γραφείο που για να δω κάτι πρέπει να σηκώσω το τηλέφωνο κάτι που εσένα με το note από τη στιγμή που το έχει από τη πίσω μεριά δε θα σε απασχολήσει και καθόλου.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το δαχτυλικό στο μόνο που μου λείπει είναι στο γραφείο που για να δω κάτι πρέπει να σηκώσω το τηλέφωνο κάτι που εσένα με το note από τη στιγμή που το έχει από τη πίσω μεριά δε θα σε απασχολήσει και καθόλου.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Aυτο μου λειπει κι εμενα φιλε μου..

Το Note ομως εχει και pattern στην οθονη οπου μπορεις να το ξεκλειδωσεις παλι χωρις να το σηκωσεις! ;)

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Aυτο μου λειπει κι εμενα φιλε μου..

Το Note ομως εχει και pattern στην οθονη οπου μπορεις να το ξεκλειδωσεις παλι χωρις να το σηκωσεις! ;)

 

Εγώ δεν δουλεύω τίποτα από αυτά

Έχω pin με χρονοκαθυστερηση 15'

Μ έχει βολεψει τα τελευταία 6-7 χρόνια

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν δουλεύω τίποτα από αυτά

Έχω pin με χρονοκαθυστερηση 15'

Μ έχει βολεψει τα τελευταία 6-7 χρόνια

Ωραιος! Αμα σε εξυπηρετει εισαι κομπλε!

Ο In-screen fingerprint σενσορας ειναι η ανωτερη λυση απο αποψη πρακτικοτητας.

Αρκει βεβαια να ειναι γρηγορος και ακριβης.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XS Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...