Jump to content

Redmi Note 6 Pro


BMW_E36
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ολα τσεκαρισμένα είναι, δεν άλλαξε ή άλλαξα κάτι

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ολα τσεκαρισμένα είναι έκανα και επανακινηση

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποια λειτουργική gcam ;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Έχω ένα θεματάκι με το τηλέφωνο και θα ήθελα την βοήθεια σας!

Το εχω λιγότερο απο μήνα και με το που το ανοιξα την πρώτη φορά μου έκανε το update και τώρα εχει την 10.3.6.0.

Απο την αρχή είχα ενα πρόβλημα με την εφαρμογή του ραδιοφώνου. Δεν παίζει σχεδόν καθόλου, δηλαδή το ανοίγεις παίζει για κανένα λεπτό και μετά τέλος. Δεν βγάζει κάποιο σφάλμα απλά σταματάει να παίζει και είναι σαν κολλημένο. Αν κλείσεις και ανοίξεις ξανά την εφαρμογή τίποτα! Αν κάνεις εκκαθάριση δεδομένων παίζει, ίσως στην αρχή λίγο παραπάνω αλλά μετά πάλι τα ίδια.

Καμιά ιδέα?

Ευχαριστώ πολύ

 

Υ.Γ! Μόλις ανακάλυψα και έχω χάσει και τα υπόλοιπα μαλλιά μου πως κολλάει όταν πάει στην συχνότητα 102.5

Ναι όπως το ακούτε, παίζει κανονικά και μόλις το πας ή περάσει σκανάροντας και σταματήσει στο 102.5...τέλος

Edited by chriszamanis

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δουλεύει μια χαρά, έκδοση 30.0.5

 

Δοκιμάζεις να το βάλεις στους 102.5? (Γιατι θα με τρελάνει!)

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζεις να το βάλεις στους 102.5? (Γιατι θα με τρελάνει!)
Ναι το έβαλα. Εσένα τι κάνει σε αυτή τη συχνότητα?
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανονικά και αν το βάλεις στους 102.5 είτε απλά περάσει βάζοντας το να ψάχνει και σταματήσει σε αυτή τη συχνότητα, κολλάει σταματάει να παίζει και κολλάει η εφαρμογή. Και επανέρχεται μόνο με κλείσιμο (αλλά κλείσιμο απο task manager) και ξαναανοιγμα. Και μάλιστα οταν το ξαναανοιξεις πρεπει να προλάβεις να αλλάξεις συχνότητα γιατι αλλιώς θα ξανακολήσει......

Οτι να ναι

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανονικά και αν το βάλεις στους 102.5 είτε απλά περάσει βάζοντας το να ψάχνει και σταματήσει σε αυτή τη συχνότητα, κολλάει σταματάει να παίζει και κολλάει η εφαρμογή. Και επανέρχεται μόνο με κλείσιμο (αλλά κλείσιμο απο task manager) και ξαναανοιγμα. Και μάλιστα οταν το ξαναανοιξεις πρεπει να προλάβεις να αλλάξεις συχνότητα γιατι αλλιώς θα ξανακολήσει......

 

Οτι να ναι

Ποια έκδοση της εφαρμογής έχεις? Δοκίμασες να διαγράψεις όλα τα data?

Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο, μόνο να περνούσες ξανά τη ρομ από πάνω

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Έκδοση εφαρμογής δε μπορώ να σου πω τώρα (είναι της γυναίκας το κινητό και λείπει!) άλλα ναι δοκίμασα να σβήσω data, πάλι τα ίδια!

τι να πω μου φαίνεται απλά πολύ κουφό! Εννοείς reset se default setings? Θα με σκοτώσει!!!

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

Έκδοση εφαρμογής δε μπορώ να σου πω τώρα (είναι της γυναίκας το κινητό και λείπει!) άλλα ναι δοκίμασα να σβήσω data, πάλι τα ίδια!

 

τι να πω μου φαίνεται απλά πολύ κουφό! Εννοείς reset se default setings? Θα με σκοτώσει!!!

Όχι reset την εφαρμογή εννοώ.

Αλλιώς δοκίμασε να περάσεις ξανά τη ρομ από πάνω. Δε θα σβήσει κάτι έτσι.

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Reset την εφαρμογή εννοείς clear data ?

Και οταν λες να την περάσω τη Rom απο πάνω εννοείς με καλώδιο + Pc?

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποια λειτουργική gcam ;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Κ γω αυτό θέλω να ρωτήσω υπάρχει gcam για αυτή τη συσκευή;;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Reset την εφαρμογή εννοείς clear data ?

 

Και οταν λες να την περάσω τη Rom απο πάνω εννοείς με καλώδιο + Pc?

Ναι την εφαρμογή clear data.

 

Όχι εννοώ από τον updater να την περάσεις

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Οποια gcam βάζω κάνει αμέσως διακοπή μάλλον δεν είναι συμβατή..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Έχω ένα θεματάκι με το τηλέφωνο και θα ήθελα την βοήθεια σας!

Το εχω λιγότερο απο μήνα και με το που το ανοιξα την πρώτη φορά μου έκανε το update και τώρα εχει την 10.3.6.0.

Απο την αρχή είχα ενα πρόβλημα με την εφαρμογή του ραδιοφώνου. Δεν παίζει σχεδόν καθόλου, δηλαδή το ανοίγεις παίζει για κανένα λεπτό και μετά τέλος. Δεν βγάζει κάποιο σφάλμα απλά σταματάει να παίζει και είναι σαν κολλημένο. Αν κλείσεις και ανοίξεις ξανά την εφαρμογή τίποτα! Αν κάνεις εκκαθάριση δεδομένων παίζει, ίσως στην αρχή λίγο παραπάνω αλλά μετά πάλι τα ίδια.

Καμιά ιδέα?

Ευχαριστώ πολύ

 

Υ.Γ! Μόλις ανακάλυψα και έχω χάσει και τα υπόλοιπα μαλλιά μου πως κολλάει όταν πάει στην συχνότητα 102.5

Ναι όπως το ακούτε, παίζει κανονικά και μόλις το πας ή περάσει σκανάροντας και σταματήσει στο 102.5...τέλος

 

ρε μαν μια χαρά σταθμους εχει μεχρι εκει, γιατι θες να πας οπωσδηποτε τοσο ψηλα; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα δεν παίζει το ράδιο από τότε που το πήρα ζ και έχω το παλιό κινητό να ακούω ραδιόφωνο ζ καθώς η δουλειά μου με κάνει να έχω παρέα το ραδιόφωνο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!! Β.Π.
Link to comment
Share on other sites

Με το σήμα φίλου έχει κανείς κάποιο θέμα ;;;

Γιατί για το note 7 γράφουν μερικοί για πολύ ασθενές σήμα

Link to comment
Share on other sites

ρε μαν μια χαρά σταθμους εχει μεχρι εκει, γιατι θες να πας οπωσδηποτε τοσο ψηλα; :worry:

 

Με μπέρδεψες λίγο! Τι εννοείς πιο ψιλά? Καταρχήν ακόμα και στο ψάξιμο αν περάσει κολλάει εκεί, αλλά έτσι κι αλλιώς είναι λογικό τώρα αυτό? :lol:

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος άλλος μετά το τελευταίο update (10.3.6), πρόβλημα στις ειδοποιήσεις;

 

Δεν βγαίνουν οι υπενθυμίσεις του ημερολογίου (έχω βάλει υπενθύμιση), δεν εμφανίζονται οι ειδοποιήσεις του Facebook στο πάνω μέρος του κινητού, του WhatsApp, μερικές φορές και του Viber.

 

Όλα είναι ρυθμισμένα νομίζω σωστά.... Για βοηθήστε λίγο....

 

 

Sent from my Redmi Note 6 Pro via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος άλλος μετά το τελευταίο update (10.3.6), πρόβλημα στις ειδοποιήσεις;

 

Δεν βγαίνουν οι υπενθυμίσεις του ημερολογίου (έχω βάλει υπενθύμιση), δεν εμφανίζονται οι ειδοποιήσεις του Facebook στο πάνω μέρος του κινητού, του WhatsApp, μερικές φορές και του Viber.

 

Όλα είναι ρυθμισμένα νομίζω σωστά.... Για βοηθήστε λίγο....

 

 

Sent from my Redmi Note 6 Pro via Tapatalk

Όχι δεν έχω θέμα.
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχω θέμα.
Παρα το θέμα από το φιλαράκι που κούμπωσε του Samsung και πάλι η φωτεινότητα είναι προβληματική στον ήλιο.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εχω Breeze και ειμαι σουπερ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Για τη φωτεινότητα.... Στο εξοχικό μου τον Αύγουστο είχα για λίγο δίπλα στο Ν6 το δικό μου το Α5 του 16 που έχει μία εξαιρετική οθόνη amoled, και για κάνα δυο μέρες ένα galaxy note 5 από Αμερική και ένα galaxy note 8 και τα δύο ενός φίλου που μου τα έδωσε να τα σετάρω! Οπότε είχα τέσσερα τηλέφωνα δίπλα δίπλα, και εμπειρικά σας λέω ότι η φωτεινότητα και των 4 κάτω από ντάλα ήλιο ήταν πολύ κοντά. Η μοναδική διαφορά των amoled είναι στη γωνία θέασης σε εξωτερικό περιβάλλον.Οι Ips έχουν μεγάλη αντανάκλαση και σκοτεινιάζουν όταν βρίσκονται κάτω από έντονο φως ενώ οι amoled από όπου και να την κοιτάξεις δεν αλλοιώνει το φωτισμό στους. Σε εσωτερικούς χώρους δεν βλέπεις διαφορά....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...