Jump to content

OnePlus 6T


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλώς ηρθα στην ομάδα.. Ερώτηση: Εφαρμογή για μουσική έχει εγκατεστημένη; Κάποιο τιπ για το ψάρι; Ευχαριστώ!

 

Όχι, δεν έχει δικιά του. Θα κατεβάσεις μία για να κάνεις τη δουλειά σου.

 

https://www.rankred.com/best-music-player-apps-for-android/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Όχι, δεν έχει δικιά του. Θα κατεβάσεις μία για να κάνεις τη δουλειά σου.

 

https://www.rankred.com/best-music-player-apps-for-android/

Ευχαριστώ..Και κάτι ακόμα..Το πήρα δεύτερο χέρι και η απόδειξη έχει ξεθωριάσει,σε σημείο που δεν φαίνεται ούτε το barcode.. Μπορώ να μάθω κάπως το υπόλοιπο της εγγύησης μέσω imei και είναι απαραίτητη η απόδειξη σε περίπτωση (μακριά από εμάς)που πάθει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ..Και κάτι ακόμα..Το πήρα δεύτερο χέρι και η απόδειξη έχει ξεθωριάσει,σε σημείο που δεν φαίνεται ούτε το barcode.. Μπορώ να μάθω κάπως το υπόλοιπο της εγγύησης μέσω imei και είναι απαραίτητη η απόδειξη σε περίπτωση (μακριά από εμάς)που πάθει κάτι;

 

ρωτα στο τσατ τους και λογικα θα σου που να ν τους δειξεις την (ξεθωριασμενη) αποδειξη

Link to comment
Share on other sites

1η παρατήρηση:Το ακουστικό είναι ψιλοχάλι.. Ακούς μόνο αν κολλήσεις το αυτί..

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ρωτα στο τσατ τους και λογικα θα σου που να ν τους δειξεις την (ξεθωριασμενη) αποδειξη

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

1η παρατήρηση:Το ακουστικό είναι ψιλοχάλι.. Ακούς μόνο αν κολλήσεις το αυτί..

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ πολύ!

μαλλον το βαζεις σε λαθος σημειο :p..το παθαινα κι εγω, ισως ασυναισθητα λογω του notch. αλλα αν το βαλεις καλα, εγω τουλαχιστον, ακουω πολυ καλα, που μερικες φορες το χαμηλωνω κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Το ψάρι ξαναχτυπά: Antivirus χρειαζόμαστε; Είχα Huawei mate κι είχε άλλο στήσιμο.. Τώρα,ψαχνομαι
Link to comment
Share on other sites

Όχι.........

Το ψάρι ξαναχτυπά: Antivirus χρειαζόμαστε; Είχα Huawei mate κι είχε άλλο στήσιμο.. Τώρα,ψαχνομαι
Link to comment
Share on other sites

Είσαι στο beta πρόγραμμα. Ο προηγούμενος ιδιοκτήτης είχε βάλει τη beta ROM. Δεν τρέχει κάτι, επίσημες ROM απ' την OP παίρνεις και πάλι, με νεότερα χαρακτηριστικά που έρχονται αργότερα στη Stable ROM.
Link to comment
Share on other sites

Είσαι στο beta πρόγραμμα. Ο προηγούμενος ιδιοκτήτης είχε βάλει τη beta ROM. Δεν τρέχει κάτι, επίσημες ROM απ' την OP παίρνεις και πάλι, με νεότερα χαρακτηριστικά που έρχονται αργότερα στη Stable ROM

Ψψψψ... Είμαι μπροστά! Ευχαριστώ! Φυσάει το τούμπανο!2η μέρα χρήσης..όλα καλά! Κανά περίεργο κρυφό τιπ υπάρχει;Για βελτίωση στις φωτογραφίες ή στη μπαταρία;

Link to comment
Share on other sites

ρωτα στο τσατ τους και λογικα θα σου που να ν τους δειξεις την (ξεθωριασμενη) αποδειξη

 

Ευχαριστώ.. Έκανε αυτό που είπες και είμαι κομπλέ!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχεις ανοιχτά τα location services

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Τα έχω ενεργοποιήσει.. Περιοχή μου βρίσκει,αλλά μου γράφει "ενημερώθηκε στις 02.00", ενώ έκανα μόλις τώρα χειροκίνητα!Στο widget "Καιρικές συνθήκες"όλα αυτά!

Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έκανα το λάθος και εγκατεστησα τη 10 έκδοση μετά την ειδοποίηση που έβγαλε το κινητό. Πλέον το Σ μου το εμφανίζει ως C λες και είμαστε στα εκκλησιαστικά κείμενα. Έχει βρεθεί κάποιος τρόπος διόρθωσης, μιας και εμφανίζεται παντού, στις επαφές, στο WhatsApp κλπ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έκανα το λάθος και εγκατεστησα τη 10 έκδοση μετά την ειδοποίηση που έβγαλε το κινητό. Πλέον το Σ μου το εμφανίζει ως C λες και είμαστε στα εκκλησιαστικά κείμενα. Έχει βρεθεί κάποιος τρόπος διόρθωσης, μιας και εμφανίζεται παντού, στις επαφές, στο WhatsApp κλπ?
Η αλλάζεις γραμματοσειρά, που για να αλλαχθεί πρέπει να γυρίσεις την γλώσσα της συσκευής στα αγγλικά, να βρεις στις ρυθμίσεις τα fonts και να βάλεις μια από τις δύο, η την roboto η την slate.

Η μπορείς απλά να αλλάξεις θέμα. Αντί για τις έντονες αποχρώσεις, να βάλεις η το σκούρο θέμα η το φωτεινό.

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για θήκη.

Κυρίως την original 1+ nylon bumper case ή την spigen rugged armor.. Ίσως κι άλλες ποιοτικές που να καλύπτουν πλήρως όλες τις πλευρές!

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για θήκη.

Κυρίως την original 1+ nylon bumper case ή την spigen rugged armor.. Ίσως κι άλλες ποιοτικές που να καλύπτουν πλήρως όλες τις πλευρές!

Σου έστειλα pm

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το προηγούμενο τζαμακι έσπασε, έβαλα ένα καινούργιο full cover.. Η τοποθέτηση έγινε άψογα και τα περιμετρικά κενά τα εμποτισα με λαδωμένη μπατονετα.. Παλιό κόλπο, που χρησιμοποιώ καιρό τώρα, σε περιπτώσεις που η οθόνη δεν είναι curved.. Το πρόβλημα είναι ότι η πλήρη κάλυψη, εμποδίζει την λειτουργία τσέπης.. Συγκεκριμένα, όταν ενεργοποιώ το κινητό είναι αδύνατο να πατήσω το pin της sim.. Μετά από λίγα δευτερόλεπτα, δέχεται τα πατήματα στην οθόνη.. Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

Ξεκλείδωσα την sim κι όταν επιχείρησα να μπω στο μενού, μου έδειχνε να πατήσω αλλού(σε κάτι κυκλάκια) γιατί με εμπόδιζε η λ. τσέπης.. Προφανώς κάποιος αισθητήρας επηρεάζεται.. Όταν απενεργοποιώ αισθητήρα τσέπης και κάνω τεσταρω, όλα πάνε καλά.. Τσέκαρα τον αισθητήρα φωτός(αυτόματο) και λειτουργεί μια χαρά.. Παίζει να επηρεάζεται κάποια άλλη λειτουργία;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...