Jump to content

OnePlus 6T


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι, εννοώ πως δε βρίσκω τη γραμμή

 

op_custom_unlock_animation_style

Πήγαινε στις ρυθμίσεις άλλαξε το εφέ και μετά πήγαινε στην εφαρμογή θα εμφανιστεί

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγώ πάντως απενεργοποιησα εντελώς το εφέ...μου αρέσει πολύ περισσότερο έτσι.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Υπάρχει περίπτωση να μην υπάρχει αυτή η γραμμή; Έβαλα την εφαρμογή, την ψάχνω αλλά δεν

 

Να μην υπάρχει λίγο δύσκολο. Θεωρητικά αφού υπάρχει εφέ ήδη, θα πρέπει να υπάρχει και η γραμμή με κάποια ενδεικτική τιμή. Πιθανότατα σου διαφεύγει :p

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ το 6Τ 8/128 ...

Κάπου πιο πίσω διάβασα ότι προτείνεται κάποιες φορές να εγκαταστήσουν την εφαρμογή κάμερας της Google.

Πως μπορώ να εγκαταστήσω ? Από πού να την κατεβασω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως απενεργοποιησα εντελώς το εφέ...μου αρέσει πολύ περισσότερο έτσι.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πώς το κάνουμε ρε παιδιά χωρίς καθόλου animation?

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις άλλαξε το εφέ και μετά πήγαινε στην εφαρμογή θα εμφανιστεί

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όντως, ήθελε αλλαγή για να φανεί η γραμμή!

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να μην υπάρχει λίγο δύσκολο. Θεωρητικά αφού υπάρχει εφέ ήδη, θα πρέπει να υπάρχει και η γραμμή με κάποια ενδεικτική τιμή. Πιθανότατα σου διαφεύγει :p
Βρέθηκε το tip: ήθελε αλλαγή το animation στις ρυθμίσεις για να μου εμφανίσει τη γραμμή
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα θα με ενδιέφερε ένα καλώδιο (ή και περισσότερα, χαμένα δε θα πάνε), αλλά αυτά από το Amazon λέει ότι δε στέλνει Ελλάδα.

 

https://www.gearbest.com/chargers-cables/pp_009734262333.html?wid=1433363

Link to comment
Share on other sites

Πώς το κάνουμε ρε παιδιά χωρίς καθόλου animation?
Έβαλα τιμή 7 και έκανα επανεκκίνηση.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να απενεργοποιήσω τη δόνηση όταν κάνω διπλό πάτημα στην οθόνη για ξεκλείδωμα; Είναι ενοχλητική...

 

Σε κανονική ναυαρχίδα, είναι μια χαρά η δόνηση.

 

Δυστυχώς, στο 6τ η δόνηση είναι τρισάθλια αλλά για κάποιο λόγο περνάει στα ψιλά και όλοι απλά μιλάνε για το ηχείο.

 

Δεν πετυχαίνεις μισή τιμή από τους άλλους χωρίς παραχωρήσεις αλλά εύκολα πλήρωνα παραπάνω για στέρεο ήχο, καλύτερο ήχο στα ακουστικά και σοβαρό μοτέρ δόνησης.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ότι η δόνηση του είναι απαράδεκτη. Πολλές φορές είναι σαν να μην την έχω ενεργοποιημένη, δεν την καταλαβαίνω καθόλου.
Link to comment
Share on other sites

Σε όλα μου τα τηλέφωνα απενεργοποιημενη την έχω.. Μόνο σε κλήσεις και μνμ την αφήνω στο πολύ χαμηλό.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Καινούργιος χρήστης και εγώ του 6t. Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορούμε να αποκτήσουμε την απόδειξη της αγοράς ή την εγγύηση για το κινητό.( Η αγορά έγινε από το official store).

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Καινούργιος χρήστης και εγώ του 6t. Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορούμε να αποκτήσουμε την απόδειξη της αγοράς ή την εγγύηση για το κινητό.( Η αγορά έγινε από το official store).

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Αν το πήρες απ' το επίσημο site, μπορείς να μπεις στο site και να κατεβάσεις την απόδειξη. Εννοείτε και να την εκτυπώσεις....

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα τιμή 7 και έκανα επανεκκίνηση.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σωραιος!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Άφησα το κινητό 8 ώρες ανοικτό χωρίς να το χρησιμοποιήσω και μόλις το έπιασα δεν ξεκλειδωνε ούτε με face unlock ούτε με fingerprint και τελικά το ξεκλείδωσα με pin. Έβαζα το χέρι μου στην οθόνη εκει που είναι το σήμα με το δακτυλικό αποτύπωμα και δεν γίνετουν τίποτα. Τι μπορεί να φταίει?
Link to comment
Share on other sites

Άφησα το κινητό 8 ώρες ανοικτό χωρίς να το χρησιμοποιήσω και μόλις το έπιασα δεν ξεκλειδωνε ούτε με face unlock ούτε με fingerprint και τελικά το ξεκλείδωσα με pin. Έβαζα το χέρι μου στην οθόνη εκει που είναι το σήμα με το δακτυλικό αποτύπωμα και δεν γίνετουν τίποτα. Τι μπορεί να φταίει?
Μήπως είχε κάνει restart;

 

Sent from my ONEPLUS 6T

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το παρατήρησα και εγω με την τελευταία συσκευή που ειχα για καμιά εβδομάδα.

Αν αφηνα τη συσκευή σε αναμονή χωρις χρηση για καμια ωρα μετα αν πήγαινα να το ξανα χρησιμοποιησω και το αποτύπωμα αλλα και το double tap to wake ήθελε αρκετές φορες με την δεύτερη η τρίτη προσπάθεια να πιάσει(σε λιγες περιπτώσεις αναγκαζόμουν ειτε πατήσω power button στην θέση του double tap ειτε το pin για να μπω μέσα αντι του αποτυπώματος.

 

Σαν να μπαίνει αδικαιολογητα ενα ειδος χειμερία νάρκη οταν ειναι σε αναμονη και τα πάντα νεκρώνουν.

 

Και φυσικά επηρέαζε τα notification.

 

H μονη περιπτωση δούλευαν ολα ρολοι μονο σε συνεχή χρήση του κινητού με ελάχιστα λίγων λεπτών περιόδους αναμονής ενδιάμεσα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το παρατήρησα και εγω με την τελευταία συσκευή που ειχα για καμιά εβδομάδα.

Αν αφηνα τη συσκευή σε αναμονή χωρις χρηση για καμια ωρα μετα αν πήγαινα να το ξανα χρησιμοποιησω και το αποτύπωμα αλλα και το double tap to wake ήθελε αρκετές φορες με την δεύτερη η τρίτη προσπάθεια να πιάσει(σε λιγες περιπτώσεις αναγκαζόμουν ειτε πατήσω power button στην θέση του double tap ειτε το pin για να μπω μέσα αντι του αποτυπώματος.

 

Σαν να μπαίνει αδικαιολογητα ενα ειδος χειμερία νάρκη οταν ειναι σε αναμονη και τα πάντα νεκρώνουν.

 

Και φυσικά επηρέαζε τα notification.

 

H μονη περιπτωση δούλευαν ολα ρολοι μονο σε συνεχή χρήση του κινητού με ελάχιστα λίγων λεπτών περιόδους αναμονής ενδιάμεσα.

 

Ίσως να φταίει κάποια ρύθμιση

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το παρατήρησα και εγω με την τελευταία συσκευή που ειχα για καμιά εβδομάδα.

Αν αφηνα τη συσκευή σε αναμονή χωρις χρηση για καμια ωρα μετα αν πήγαινα να το ξανα χρησιμοποιησω και το αποτύπωμα αλλα και το double tap to wake ήθελε αρκετές φορες με την δεύτερη η τρίτη προσπάθεια να πιάσει(σε λιγες περιπτώσεις αναγκαζόμουν ειτε πατήσω power button στην θέση του double tap ειτε το pin για να μπω μέσα αντι του αποτυπώματος.

 

Σαν να μπαίνει αδικαιολογητα ενα ειδος χειμερία νάρκη οταν ειναι σε αναμονη και τα πάντα νεκρώνουν.

 

Και φυσικά επηρέαζε τα notification.

 

H μονη περιπτωση δούλευαν ολα ρολοι μονο σε συνεχή χρήση του κινητού με ελάχιστα λίγων λεπτών περιόδους αναμονής ενδιάμεσα.

 

Ναι και εγώ το παθαίνω λογικά είναι bug

Oneplus A6013
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Γίνεται συζήτηση για αυτό και στο forum της OnePlus.

 

Κάπου είχα διαβάσει ότι βελτιώνεται η κατάσταση γενικότερα αν χρησιμοποιηθεί ο white circle reader σε συνδυασμό με το animation του McLaren edition.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

έβαλα animation McLaren, θεωρώ ότι ανοίγει αρκετά πιο γρήγορα

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...